Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Trucie dzieci [roundupem] pestycydami
Kategoria: Informacje   Czwartek, 06 sierpień 2015 21:20 Autor:

Trucie dzieci [roundupem] pestycydami

Trucie dzieci [roundupem] pestycydami foto: alexjones.pl/CC

Tobie się zdaje Szanowny Czytelniku, że informacje jakie dostajesz w mass mediach, są w jakimś stopniu prawdziwe. Muszę wyprowadzić Ciebie z błędu. W chwili obecnej największymi grantodawcami, czyli sponsorami dla uczelni, są wielkie koncerny przemysłowe, a właściwie Grupy Finansowe. A w krajach postsowieckich dysponują tymi pieniędzmi przefarbowane struktury polityczne, czyli tzw. kapitaliści kompradorscy [St.Michalkiewicz]. Innymi słowy, tylko te tematy są finansowane, które albo potrzebne są wojsku, czy służbom albo otrzymały zgodę od starszych i mądrzejszych. 

Przykładów na to, że żaden nawet najgenialniejszy wynalazek nie może się dostać do rąk społeczeństwa, można podawać na setki. Typowym jest najgenialniejszy wynalazca XX wieku, Chorwat Tessla. Do dnia dzisiejszego koło 60 jego patentów jest trzymanych przez Pentagon i nadal tajnych. Między innymi, są to patenty dotyczące podobno bezpłatnego przesyłania energii.

 

Z naszego podwórka można podać genialnego informatyka z Krakowa, pana Jacka Karpińskiego i jego K - 202, któremu wydawało się, że jak pokaże swój minikomputer, to stanie się wielki. Wiadomo, że skończył jako bankrut. Próbował wydrzeć monopol Hewlett Packardowi, właśnie w okresie przyznawania tzw. pożyczek gensekowi Edwardowi Gierkowi, agentowi Kominternu. Podobnie w 30 lat później załatwiono pana Romana Kluskę i jego Optimusa.

https://lustronauki.wordpress.com/tag/minikomputer-k-202/

https://www.youtube.com/watch?v=WfKdIOig2mk

https://www.youtube.com/watch?v=4UP-PPeuyis

https://www.youtube.com/watch?v=wt-xLmKVe_E

 

Generalnie, ludzie nie rozumieją, z powodu powszechnej edukacji państwowej [czyli powszechnego ogłupiania, którego celem jest tworzenie BIOLOGICZNYCH ROBOTÓW], że niemożliwe jest tworzenie samotne.

Po pierwsze, nie ma żadnej różnicy pomiędzy pojęciami takimi jak kapitalizm, czy komunizm. W jednym i drugim chodzi o MONOPOL. Formy są trochę inne w obu systemach politycznych, ale zasada działania taka sama. W jednym i drugim przypadku konkurencję się likwiduje w sposób polubowny, poprzez wchłanianie, lub krwawy, poprzez likwidację. Najlepiej do tego celu polubownego nadają się Izby Skarbowe.

Panu Klusce także się wydawało, że stworzył genialną firmę i produkcję, ale zapomniał, że stał się konkurencją ponieważ był monopolistą na rynku polskim. To wystarczyło, aby WSI na czyjeś zlecenie przystąpiło do jego likwidacji. Skutecznej.

Drugim pojęciem niezrozumiałym przez ludność na terenie Polski jest sprawa patentów. Patenty nie są po to, abyś Ty, biedny Człecze się bogacił ze swojej pracy, ale żebyś nie stanowił konkurencji. Wyobraź sobie, że jakiś pan X wielkim kosztem wybudował fabrykę i produkuje coś tam. A tutaj jakiś genialny smarkacz, 10 czy 20 razy taniej chce produkować to samo. Toż przecież jest oczywistym, że trzeba go zlikwidować. Można to naturalnie robić w sposób azjatycki, czyli po prostu dać mu w czapę. Ale można to robić także w sposób „cywilizowany”, wykupując jego patent i chowając do szuflady. Wynalazca najczęściej sprzedaje swój pomyśl za jakąś tam kwotę w gotówce i procenty od sprzedaży wyprodukowanego towaru. Ale jak patent leży w szufladzie, to żadnej produkcji nie ma. Więc za parę tysięcy zlikwidowano konkurencję. Można wiec śmiało produkować swój towar bez obawy o bankructwo. Proste.

Oczywiście, takie postępowanie zmusza do zmian definicji takich słów, jak państwo, naród. Jak możesz sam zauważyć Szanowny Czytelniku, od 1972 roku [czyli genseka Gierka i jego pożyczek - coś za coś] zlikwidowano w Polsce pojęcie Narodu. Ot, mieszka tutaj jakaś grupka ludzików bez korzeni, bez narodowości. Z kolei od 1990 roku zmieniono pojęcie państwa, w znaczeniu grupy ludzi trzymających władzę. Co prawda my widzimy tylko tzw. aktorów sceny politycznej, ale zupełnie nie orientujemy się, kto pisze poszczególne scenariusze. A że scenariusze zmieniają się, w zależności od okoliczności, możemy się przekonać po nagłych woltach tych ludzi. Jak chorągiewki zmieniają przynależność partyjną. Można łatwo rozpoznać, że za zmianami stoją międzynarodowe Grupy Finansowe - GF, w rękach których znajdują się koncerny. Jeżeli takiej GF opłaci się, to zakłady w państwie X bankrutują, a rozbudowują się w państewku Y. Dlatego tereny zwane państwami nie mogą mieć zbyt wielu mieszkańców. Ot, takie od 5 do 10 milionów ludzi. Łatwo ich wtedy pacyfikować w razie „nieporozumień”.

Czasami tylko słyszymy o seryjnym samobójcy, działającym w grupie tych aktorów sceny politycznej. Czyli jak aktor źle zagrał, wbrew scenariuszowi, a szkoda była duża, to dla „wyprostowania” pozostałych zostaje zlikwidowany.

Takich seryjnych i niewyjaśnionych samobójców w ostatnim okresie mieliśmy ponad 200. Łącznie ze starym oficerem WSI Wilczkiem, który w wieku 82 lat wyskoczył nagle z 10 piętra. Tak na marginesie, jakim musiał być sprawnym człowiekiem, wchodząc na parapet. Moi pacjenci już w wieku powyżej 70 lat mają problemy z wejściem na krzesło.

Seryjny samobójca to nie jest polski wynalazek. W ten sposób zniknął ze sceny szef CIA - W. Casey, a ostatnio, w ciągu dwóch tygodni, 8 lekarzy - przeciwników szczepień. Ale w mass mediach wiąż mamy demokrację.

Od 1990 roku obserwujemy wyraźne likwidowanie podstawy materialnej ludzi mieszkających na terenie od Odry do Bugu. Objawia się to zarówno poprzez wyprzedaż majątku trwałego, jak i zaciąganie nieuzasadnionych pożyczek z różnych tajemniczych banków, zwykle bez podawania do wiadomości publicznej kwoty odsetek, jakie musimy spłacić. Proszę zauważyć, żaden rząd od 1990 roku nie robił bilansu otwarcia, czyli ile tamci zdefraudowali i na czym stoimy. Jednoznacznie świadczy to o ciągłości rządów i braku jakiejkolwiek opozycji.

Obniżanie poziomu życia społeczeństwa objawia się także poprzez instytucjonalizację życia zbiorowego.

Cywilizacja grecka, rzymska i jej następczyni, cywilizacja łacińska, zawsze stawiały na personalizm. Wprowadzanie wszelkich instytucji jest cechą cywilizacji azjatyckich, czyli nacisk idzie na zbiorowość. Musi być 10 Żydów, aby mogło odbyć się spotkanie liturgiczne, jak nie ma 10, to stworzono zawód „stacza”, czyli człeka, który robi za 10 pobożnego.

Instytucjonalizacja ma jeszcze jeden zasadniczy aspekt: pozwala na łatwą kontrolę społeczeństwa w myśl piramidy azjatyckiej: dziesiętnik, setnik, tysięcznik. [Tajna Historia Mongołów]. Tak to treść przemienia się w formę.

Tego rodzaju, rzekomo w imieniu prawa, przeprowadzane spekulacje finansowe doprowadziły do tego, że nie tylko Polska, ale i większość krajów europejskich, stoi na granicy bankructwa.

Jak ujawnił M. Snyder 17 lipca 2005 roku, już 24 kraje znajdują się na liście do bankructwa, a 14 czeka w kolejce.

Pierwsze miejsce zajmuje Armenia, potem Chorwacja, Cypr, Grecja i Polska. U nas wciąż nazywana Zieloną Wyspą. Zajmujemy pozycję na liście bankructw, wyprzedzając o kilka miejsc nawet takie twory jak Macedonia, czy Ukraina. Jak podaje Raport, PKB całej planety zostało przekroczone o 286 %, czyli istnieje już ponad 200 bilionów papierowego długu. Stanowi to koło 28 000 dolarów na głowę, mężczyzny, kobiety i dziecka. Czyli w Polsce na głowę przypada ponad 100 000 złotych, a na rodzinę ponad 300 - 400 000 złotych przy średnim wynagrodzeniu rocznym 40 000 zł. Czyli jest to kwota matematycznie nie do spłacenia.

http://www.polishclub.org/2014/11/13/dr-jerzy-jaskowski-zycie-korporacje-bankowe/

http://www.aferyprawa.eu/Polityka/Cicha-wojna-o-swiadomosc-Dr-Jerzy-Jaskowski

http://educodomi.blog.pl/2015/05/03/ekonomia-dla-amatora-jak-plynie-pieniadz/

 

W tej sytuacji dowiadujemy się, że rząd poprzez tzw. ustawy wypuszcza nielegalnie z kraju ponad 50 miliardów dolarów, czyli około 200 000 000 złotych, według Global Financial Integry. To nielegalne wytransferowanie pieniędzy stawia nas na 18 miejscu tej listy, razem z Białorusią, Rosją, czy Serbią. Mało tego, na dwa miesiące przed odejściem, zaciąga olbrzymią pożyczkę, nie wiadomo w jakim celu [przecież w nic nie inwestuje] i przy jakim oprocentowani. Innymi słowy, sprzedaje nas w niewolę. A co robią aktorzy sceny politycznej? To, co zawsze robią ludzie widzący katastrofę, czyli: ratuj się kto może.

I tak Ministerstwo, nie wiadomo dlaczego zwane Zdrowia, w trybie pilnym uchwala ustawę o tzw. Zdrowiu Publicznym, pomimo bezsprzecznego faktu, że zdrowie jest zawsze sprawą indywidualną, a instytucja służy do prania pieniędzy, czyli wyprowadzania pieniędzy podatnika z budżetu.

Najlepszym tego przykładem, szeroko nagłaśnianym, były budowy stadionów, czy autostrad.

Nowa ustawa stworzy nowe miejsca pracy dla swoich, czyli powiększy deficyt budżetu, czyli zmusi do albo obniżenia rent i emerytur albo do podniesienia podatków ukrytych, lub jawnych. Czyli powiększy się armia urzędników, ludzi na garnuszku państwa, czyli podatnika. A już obecnie tylko 6 milionów społeczeństwa tworzy PKB, aż 12 milionów konsumuje go.

Kolejnym skokiem na kasę jest następna, już 3 modyfikacja ustawy o Chorobach Zakaźnych. Ci sami ludzie, rzekomo odpowiedzialni za zdrowie społeczeństwa, czyli Komisja Zdrowia Sejmu, w ostatnich dniach błyskawicznie forsują zmiany polegające na wprowadzeniu kolejnych przymusowych szczepień. W dodatku szczepienia te w większości krajów zostały zabronione albo wycofane. Chcą więc na siłę sterylizować kobiety, wprowadzając przymus szczepień przeciwko rakowi szyjki macicy. Jak do tej pory nikt na świecie nie potwierdził, że szczepionka ta zapobiega rakowi, wręcz przeciwnie, dr Harper, twórca tej szczepionki przyznała, że nigdy nie badała związku szczepionki z rakiem. Czyli jest to kolejne wyprowadzenie setek milionów złotych z budżetu, tym razem NFZ-tu, czyli dalsze obniżenie poziomu opieki medycznej.

Co ciekawe, nawet jak p. prof. Hrynkiewicz zaprotestowała przed wprowadzaniem do dyskusji projektu ustawy bez wyliczeń finansowych, to komisja odcięła się od finansów twierdzeniem, że ratujemy zdrowie. Nie podano tylko komu, bankierom, czy sobie, ponieważ na pewno nie dzieciom.

Drugą szczepionką na siłę wprowadzaną do kalendarza szczepień jest szczepionka lansowana m.in. przez prof. Radzikowskiego, tj. przeciwko XIX-wiecznej bakterii: dwoince zapalenia płuc, zwanej obecnie pneumokokiem. Już sama zmiana nazwy dwoinki na pneumokoka ma tylko i wyłącznie aspekt handlowy. Że dwoinka nie stanowi problemu medycznego, to każdy wiedział. A z czym się je pneumokoka, tego niestety już większość nie wie. Szczególne zasługi ma tutaj p. poseł Lidia Gondek, niestety brak jakichkolwiek prac naukowych, czy nawet popularnonaukowych tej pani na temat szczepień, więc zupełnie nie wiadomo, na czy opiera swoje twierdzenia. A jak każda kobieta, chce zachować tajemniczość materii. Jej wypowiedź na konferencji prasowej w Sejmie stawia ją w jednoznacznym świetle:
„Chcemy dać jasny i czytelny przekaz: szczepienia to nienabijanie kasy koncernom”.

Widać wyraźnie, że chodzi o marketing, ponieważ wypowiedź pani Poseł tak się ma do rzeczywistości, jak pięść do oka.

Przykładem typowym jest straszenie odrą w styczniu 2015 roku. W ZWIĄZKU Z OLBRZYMIMI KARAMI ZASĄDZONYMI WE WŁOSZECH ZA SPOWODOWANIE AUTYZMU U DZIECI, SZCZEPIONKA MMR DOSTAŁA SIĘ NA INDEKS. Z powodu szczepień w okresie ostatnich 10 lat zmarło 108 dzieci, a z powodu odry ani jedno. A pani L. Gondek jest lekarzem i o tym nie wie?

Na samej „epidemii” świńskiej grypy, której nie było, GSK, Baxter i Roche wyciągnęli 1.5 miliarda funtów z kontraktów rządowych. Odbyło się to przy pomocy właśnie rozmaitego rodzaju komisji. Oczywiście, niczego nie śmiem nawet sugerować. To prasa zagraniczna podała, że wymienione firmy zarobiły na szczepionkach odpowiednio:

Pfizer w 2-12 roku 4miliardy 100 milionów dolarów, GlaxoSmithKline 5miliardów 260 milionów, Novartis 1 miliard 180 milionów, Merck oraz Sanofil łącznie 5 miliardów 270 milionów. I jako ciekawostkę podam, że firmy farmaceutyczne na reklamę, czyli łapówki, przeznaczyły w 2015 roku tylko w Polsce, aż 262 miliony złotych, a rynek leków w Polsce wart jest 30 miliardów 300 000 milionów złotych.

Niestety, jak zwykle p. poseł Gondek wygłaszała swoje tezy, bez podania jakichkolwiek danych naukowych, czy medycznych. A w piśmiennictwie znajdujemy całe masy artykułów wskazujących na powiązania tzw. pchaczy szczepionkowych z koncernami produkującymi te szczepionki. Raport Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom [Gardiner Harris z 17 grudnia 2009] stwierdza jednoznacznie, że grupa tzw. ekspertów, powołana do oceny szczepionki na grypę i raka szyjki macicy, miała potencjalny konflikt interesów, nie rozwiązany. Raport stwierdza, że 64% doradców miało konflikt interesów, czyli po prostu brało pieniądze z obu stron. Tylko 13% było tzw. czystych.

Z tych „ekspertów”szczepionkowych, na przykład:

dr P.Figueroa prof. Katedry Psychiatrii na Jamajce, brał od firmy Merck,

dr N.Ferguson brał od kogo się dało: firmy Baxter, GSK, Roche oraz z firm ubezpieczeniowych,

dr Malik Peiris z Hong Kongu brał od Baxter, GSK, Sanofi Pasteur.

dr Arnold Monto brał od GSK, Roche, Novartis, Sanofi Pasteur, Baxter.

 

Dr hab. n. med. Teresa Jackowska

Honoraria od firmy GSK i MSD za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych oraz finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych.

 

Cóż można powiedzieć, poziom merytoryczny debaty Komisji Zdrowia był niższy, aniżeli wiedza zawarta w podręcznikach dla średnich szkół medycznych. No, ale potem nie dziw się Czytelniku, że musisz czekać wiele miesięcy na udzielenie pomocy kwalifikowanej. Ostatnio córka kolegi z rozpoznaniem gorączki reumatycznej dostała skierowanie do specjalisty i wyznaczono datę za ponad 3 miesiące. Przecież „scepionki” są ważniejsze dla komisji.

Komisja nigdy nie zajmowała się problemem zgonów pacjentów po braniu leków na recepty. Jak wykazują natomiast statystyki USA, jest to 3 w kolejności liczba osób zmarłych, po nowotworach i chorobach serca. W USA jest to ponad 100 000 zgonów. Odpowiednio w Polsce jest to 15 - 20 000 ludzi. A Komisja nomen omen Zdrowia nie widzi problemu?

JAMA z 22 stycznia 2014 roku podała, że 1/3 leków zatwierdzonych do handlu nie miała właściwie przeprowadzonych badań. Bez komentarza. Wyraźnie widoczny jest też fakt dopuszczania leków generycznych nieprzebadanych. Czyli Komisja Przejrzystości nie spełnia swojej roli i jest bezkarna, jak każda komisja.

 

I najważniejsze.

Ostatnio nawet WHO przyznała, że pestycydy są szkodliwe dla zdrowia ludności. Glifosat, czyli w Polsce preparat zwany Roundupem, został uznany za potencjalnie rakotwórczy nawet przez WHO.

Podany przez J.Bensona art. z 18 marca 2015 roku wskazuje, że gwałtowny wzrost chorób może być spowodowany synergistycznym oddziaływaniem szczepionek i glifosatu. I tak PT Autor podaje: stopa autyzmu wzrosła z 1: 10000 u Amiszy nieszczepiących się i nie stosujących chemii, do 1:68 tj. o 8400%, u szczepiących się i stosujących chemię, w okresie 40 lat.

Roundup znajduje się we wszystkich warzywach, szczególnie w produktach genetycznie modyfikowanych, a jak wiadomo, na rynku polskim cała kukurydza, czy soja, jest genetycznie modyfikowana, podobne niektóre odmiany ziemniaka, itd.

Krzywa wzrostu sprzedaży Roundupu koreluje dodatnio ze wzrostem chorób na danym terenie.

Roundup znacznie wzmacnia toksyczność aluminium, masowo występującego w szczepionkach.

Roundup stwierdzono w mleku matek karmiących piersią.

Glifosat upośledza ekspresję enzymów cytochromu P450, niezbędnego do chelatowania minerałów i syntezy aminokwasów.

Sri Lanka zakazała importu Glifosatu. Stwierdzono, że 400 000 ludzi choruje na polach z powodu stosowania tego preparatu, a liczba zgonów osiągnęła 20 000. Wśród chorób wymienia się niewydolność nerek o 500% większa, aniżeli w grupach nienarażonych na Roundup.

 

Holandia pod koniec 2014 wprowadziła zakaz sprzedaży Roundupu w sklepach ogrodniczych. Uzasadnienie było jasne. Glifosat powoduje nie tylko uszkodzenia nerek, ale i raka, bóle głowy, wysypki, zmiany psychiczne.

 

Francja w dwa miesiące po tym jak WHO podało do wiadomości, że Roundup jest prawdopodobnie rakotwórczy dla ludzi, 15 czerwca 2015 roku wprowadziła zakaz sprzedaży tego preparatu w sklepach.

 

Jeszcze do niedawna sadziłem, że to tylko chęć zysku kieruje popychaczami przymusu szczepień. Jednak ostatnie publikacje jednoznacznie wskazują, że cel jest inny. Jak podaje P. Fassa, tzw. darmowe szczepionki, czyli zakupywane przez rządy, mają za zadane prowadzenie sterylizacji w celu depopulacji ludności. W tym celu, co udowodniono, szczepionka doustna Polio, stosowana w Indiach, jest zakazana w krajach zachodnich.

dr J. Jaśkowski

 

„Jeżeli ludzie się zgodzą, żeby rząd kontrolował ich jedzenie oraz leczenie, to w krótkim czasie

ich zdrowie będzie w podobnie opłakanym stanie, jak dusza niewolnika”. Thomas Jefferson

„Szczepione są dzieci z rodzin biednych, niewykształconych, z dzielnic lumpenproletariatu, kolorowi.

Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych, białych”.

A Ty do jakiej grupy należysz?

 

 

http://www.mp.pl/24.06.2015www.naturealnews.com/049036 - z 18.032015

http://www.nytime.com/2009/2/18

www.globalresearch.ca/vaccination - 13 listopada 2009 R.Gale, Gary Null

www.dailymail.co.uk/news/article-1243034 z 14 stycznia 2010.

http://www.wanttoknow.info/15/7-worlds-most-extensive-drug

http://www.polishclub.org/2015/07/20/dr-jerzy-jaskowski-zabijaja-dzieci-morduja-lekarzy/

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=16019&Itemid=119

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=15934&Itemid=119

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=15671&Itemid=119

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=13997&Itemid=119

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=12745&Itemid=119

http://www.polishclub.org/2012/11/16/dr-jerzy-jaskowski-dziadku-nie-truj-wnuczka/

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/roundup_czyli_quotdziadku,p1752732574

http://educodomi.blog.pl/2015/01/05/dyktaty-centralnych-bankow/

http://www.polishclub.org/2014/10/21/dr-jerzy-jaskowski-materialne-konsorcjum-rothschilda-upadek-panstwa-izrael-czesc-2/

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/39370-upadek-państwa-izrael-materialne-konsorcjum-rothschilda?-cz-ii

 

Gdańsk 05.08.2015

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Przesłane przez autora dla alexjones.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(19 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 06 sierpień 2015 21:40
alexjones.pl NWO Informacje Trucie dzieci [roundupem] pestycydami