Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Marksistowski socjalizm jest superkapitalizmem
Kategoria: Informacje   Sobota, 21 listopad 2015 14:48 Autor: admin

Marksistowski socjalizm jest superkapitalizmem

„Nie ma proletariackiego, ani nawet komunistycznego ruchu, który nie działałby w interesie pieniądza i do czasu, kiedy pieniądz mu na to pozwala - i to bez idealistów wśród swoich przywódców, mających najmniejsze podejrzenie tego faktu” – Oswald Spengler

Jak to działa? Jak to jest, że Nowy Porządek Świata tak pomyślnie kreuje pospolitą armię służalczych niewolników z przekłutymi nosami z ludzi, którzy przekornie myślą o sobie jako o „buntownikach”? I dlaczego ci niewolnicy atakują dokładnie tych ludzi, którzy mogli by ich uratować?

Nie jest, dopóki nie zdadzą sobie sprawy, że „Markistowski Socjalizm/Komunizm” i „Superkapitalizm” są tym samym. Socjalizm wymaga, aby.. wszystkie gospodarcze i społeczne funkcje społeczeństwa służyły państwu i były przez nie kontrolowane. „Państwo” ma reprezentować naród.

Superkapitalizm wymaga, aby wszystkie gospodarcze i społeczne funkcje społeczeństwa służyły i były kontrolowane przez... korporację.

Kiedy zdamy sobie sprawę, że państwo jest niczym więcej, jak korporacją udającą pseudodemokratyczny rząd, zdamy sobie sprawę, że ci „źli kapitaliści” są w rzeczy samej socjalistami, przeciw którym, jak im się wydaje, protestują ich niewolnicy… a później idą na marsze, powiewając komunistycznymi/marksistowskimi/trockistycznymi sztandarami. Tak więc owczarnia protestuje ponownie przeciwko systemowi, machając sztandarami i przyłączając się do organizacji, które ten system wspierają.

Socjalizm jest trucizną udającą lekarstwo. Socjalizm kreuje monopol państwa zależny od ludzi, ale fundujący elitę bogaczy. Elita bogaczy udaje, że ma najlepsze interesy narodu na swoim sercu. Nigdy nie ma. Gdy naród zaczyna sobie z tego zdawać sprawę, bogata socjalistyczna elita musi stać się jeszcze bardziej represyjna w celu utrzymania władzy.

To właśnie dzieje się z naszym społeczeństwem obecnie. Rządy są kontrolowane przez elity Nowego Porządku Świata i podtrzymują obrazek „środka drogi” albo „centro-prawicy”, podczas gdy w rzeczy samej są daleko na lewo. W ten sposób, gdy swoboda i gospodarczy dobrobyt zmniejszają się, mogą winić „prawicę” (jej obraz) za katastrofy spowodowane przez ich własną marksistowską politykę. W ten sposób ludzie, ufający swemu zafałszowanemu postrzeganiu, nigdy nie wesprą czy się zwrócą do ludzi, którzy uratowaliby ich od katastrof polityki marksistowskiej. Marksizm zyskuje ciągle rosnący wpływ i ciągle umacniającą się pozycję w rządzie.

Drogą do wyrwania się z tego jest pokazanie ludziom, że marksistowski socjalizm i superkapitalizm są jednym i tym samym. I że kiedy popierają lewe skrzydło filozofii, popierają tą samą monopolistyczną tyranię, o której myślą, że są przeciwko niej. Socjalizm NIE jest władzą dla narodów. On JEST władzą państwa, a państwo jest korporacją, która nie pozwala ludziom na żadne swobody i handluje ich pracą na rynku międzynarodowym wyłącznie dla korzyści bogatej elity. Socjalistyczny marksizm jest trucizną udającą lekarstwo.

https://smashculturalmarxism.wordpress.com/2015/04/21/marxist-socialism-is-supercapitalism/?preview=true

Tłum. Work Buy Consume Die

 

Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 21 listopad 2015 13:49
alexjones.pl NWO Informacje Marksistowski socjalizm jest superkapitalizmem