Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Sieć Georga Sorosa i plany Rotszyldów na Bałkanach
Kategoria: Informacje   Niedziela, 29 listopad 2015 13:07 Autor: admin

Sieć Georga Sorosa i plany Rotszyldów na Bałkanach

Dejan Lucic urodził się  1950 roku, ukończył studia na Wydziale Nauk Politycznych w Belgradzie, współpracował z serbskimi służbami bezpieczeństwa i jest bliskim przyjacielem Jovica Stanisic, były szef Służby Bezpieczeństwa w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Serbii. W 2013 roku Jovica Stanisic został uniewinniony przez trybunał w Hadze, zarzucano mu udział w zbrodniach wojennych, na jego korzyść przemawiała ścisła współpraca z amerykańskimi służbami bezpieczeństwa CIA.

Wieloletnia współpraca i bliska przyjaźń jaka łączy pisarza z serbskimi służbami bezpieczeństwa pozwoliła na ujawnienie niezwykle gęstej sieci powiązań między mediami, politykami, światem wielkiego biznesu oraz Georgem Sorosem reprezentującym interesy Domu Rotszyld.

W 1999 roku Dejan Lucic wydał swoją książkę Islamska Republika Niemiec, kolejne interesujące pozycje to Sekrety Albańskiej Mafii oraz najgłośniejsza książka „Królestwo Chazarów” cz. 1 i 2, publikacja ostatniej książki została uznana przez środowiska żydowskie za skandaliczną i pełną „antysemickich” treści.

Przeczytaj czym autor naraził się żydowskiemu syndykatowi, którego głową jest rodzina żydowskich bankierów Rotszyld oraz porównaj sytuacje w Serbii z wydarzeniami w Polsce.

W Serbii rola Sorosa sprowadza się do przygotowania gruntu dla Nathaniela Rothschilda. Torując sobie drogę, stara się usunąć wszystkie przeszkody stojące mu na przeszkodzie do osiągnięcia politycznych celów, poprzez niszczenie Serbskiego Kościoła Prawosławnego, języka serbskiego, cyrylicy, chce on zniszczyć serbską historię oraz nacjonalizm…

Obecnie wszystkie wiodące organizacje pozarządowe są pod wpływem Rothschildów i powierzono im nie tylko osiągnięcie możliwie największych wpływów politycznych, ale także psychologicznego kształtowaniu narodu. Przez stałe przypinanie  ludności serbskiej oskarżeń o ludobójstwo, organizacje te mają na celu stworzenie uczucia strachu i poczucia winy u ludzi.

Te uczucia mają się zmaterializować w obojętność do swojej ziemi  oraz do  wyjazdu Serbów z  ziemi ich ojców lub, innymi słowy przygotować naród do kolonizacji. Dokonuje się tego w  postaci liberalizmu, który ma dotrzeć do instytucji państwowych,  rodzin, narodu, tradycji, kultury, a tym samym zapewnić swobodne wejście pod wpływy imperium Rothschildów.

Zwolennikami tej histerii anty-serbskiej są Sonja Biserko, Natasa Kandic, Vuco, Borka Pavicevic, Nikola Barovic Miljenko Dereta, Vojin Dimitrijevic, Srdja Popović Mirko Djordjevic, Biljany Srbljanovic, Zoran Ostojic i dziennikarze Petar LUKOVIĆ Teofil Pancic. Soros popycha również antysemityzm, który jest następnie przypisywany „ksenofobicznemu społeczeństwu serbskiemu”.

Odpowiedzialni za to są Filip Dawid, Jovan Byford, Laszlo Sekel…  Różne „incydenty”, pogróżki, bezczeszczenie pomników, graffiti są częścią tego planu. Nie należy lekceważyć faktu, że Towarzystwo Otwartego Społeczeństwa wspiera (zarówno finansowo i ideologicznie) organizacje popierające prawa gejów (Labris, Queeria, gay Serbia …).

Marketing i media oraz wsparcie logistyczne do tego wywrotowego projektu są zapewnione przez „niezależne” media, takie jak B92, Studio B, TV Pink, TV Panonija, anem (stacji telewizyjnych Dević, RTV Globus, RTV M +, RTV Kraljevo, RTV Nišava , RTV Pancevo, RTV sPEKTAR, RTV Trstenik, stacje radiowe Radio 021, Bum 93, Radio Sombor, Radio Index, Radio Subotica, radio Pirot, Radio Ozon …), radia „Wolna Europa” … sieć kablowa SBB i telewizje satelitarną Total TV, które są również własnością Sorosa. Firmy produkcyjne VIN i PG przyczyniają  się do jedności informacyjnej. Media Center zapewnia dodatkową publikują tzw sektora pozarządowego.

Dodatkowo do mediów elektronicznych, lista Sorosa obejmuje gazety i czasopisma Danas, Vreme, EVROPA, republika, stowarzyszenia niezależnych mediów lokalnych „prasy lokalnej” (gazety pancevac, Kikindske, Vranjske novine, Nasa rec …), wydawnictwa drugiego obiegu, Dan graf, Stubovi kultura, Fabrika knjiga, Klio, pres Aleksandrija; dystrybutorzy rezerwacja Bookbridge, Beopolis … Soros kontroluje również Agencję Informacyjną Sense i dwie wiodące agencje informacyjne w Serbii – beta i FONET. Jednocześnie te agencje są filiami AP (Associated Press) i Reuters, która w posiadaniu Rothshildów od 19 wieku. Soros przeniknął także instytucje kulturalne i edukacyjne, teatry, Bibliotekę Narodową, Archiwum Historyczne, Sanu (Serbska Akademia Sztuki i Nauki) …  zgromadził wokół siebie dużą grupę aktorów, reżyserów, dramaturgów, muzyków, pisarzy, naukowców, analityków, byłych dyplomatów, wszyscy oni pomagają mu w zaciąganiu coraz większej liczby zwolenników.

Na zdjęciu: Jacob i Nathaniel de Rothschild

Polityczni gracze Rothschildów (Serbia)

Oprócz „pozarządowego” sektora, Soros położył ręce także na finansach,  kontroluje je za pomocą różnych „ekspertów” (G17 +), którzy są finansowani przez „Open Society”.

Poza tym, należy podkreślić, że Soros ma zgromadzone środki w banku Societe Generale, który odgrywa ważną rolę na rynku finansowym. Haski Trybunał jest również finansowany z funduszy Sorosa.

Najbardziej aktywni propagatorzy Sorosa w życiu politycznym w Serbii (oczywiście, oprócz grupy pozarządowej i G17 + ) to koalicja skupiona wokół LDP i Cedomir‘a Jovanovića, który był najdroższą inwestycją  Rothshilda w ostatnich wyborach do parlamentu. Wspólnie z gośćmi audycji radiowej Pescanik (B92 Radio), ta grupa anty-serbska wyraża idee Nathaniel Rothshild najbardziej brutalnie i głośno. Szefem tej zajadliwej grupy jest Latinka Perovic, założyciel współczesnego liberalizmu w Serbii.

Trzeba powiedzieć, że Soros rozprzestrzenia swoje wpływy również  poprzez Partię Demokratyczną. Najlepszym tego przykładem jest wybór Oliver Dulica, pracownika Sonja Liht, na prezydenta serbskiego parlamentu.

Jakie są zainteresowania Rothshildów  w Kosmet I Wojwodinie?

Ważnymi firmami Rotschilda w tym regionie są Carlyle Group i International Crisis Group, które przez Sorosa, prowadzą one od lat kampanię dla niepodległego Kosowa. Oprócz Sorosa, grupa jest finansowana przez Ruperta Murdocha (Sky), Goldman Sacks, JP Morgan, Morton, Abramowicz, Louise Arbour, Bzezinski, Wesley Clark, Mihail Hodorkovski, Thorvald Stoltenberg … personel się zmieniał, ale nie polityka anty-serbska.

Niepodległe Kosowo jest w interesie Rothshildów, ponieważ jest to „Serbski Kuwejt” z ogromnymi pokładami ołowiu, cynku, złota, węgla … Od okupacji Kosowa i Metohija (Kosmet) Soros zainwestował dużo pieniędzy i wysiłku aby dotrzeć do Trepca. Ważnym ogniwem w łańcuchu jest Agron Dida, wiceminister energetyki i górnictwa w Kosowie, został wybrany na ten urząd po tym jak był członkiem KFOS (jedna z organizacji Sorosa). Niezależność jest kluczowa dla interesów górniczych i hutniczych spółki Rothshilda, ponieważ to zapewni im bogactwa mineralne i zasoby energetyczne.

W międzyczasie firma Alferon kupiła zakład metalurgiczny Feronikl, który posiada kilka kopalń odkrywkowych. Alferon jest własnością trzech biznesmenów z Kazachstanu i jest częścią ENRC (Eurasian Natural Resources Corporation).

Szefem ENRC i Alferonu jest Johannes Sittard, jeden z agentów Rothschildów, a do niedawna był nim prawicowy Lakshmi Mital (również jeden inwestorów Rothshildów). Mital zainwestował 100 mln dolarów w rozwój firmy. Oprócz Alferon, korporacji Global Steel (własność Pramod Mital) występuje również w Kosowie, poprzez jej bułgarski oddział Kremikovici.

Jednocześnie, Soros rozwija swoje wpływy za pośrednictwem Funduszu Społeczeństwa Otwartego dla Kosowa (KFOS) i innych oddziałów, poprzez finansowanie mediów (UKSW ditore), polityków (Veton Suroi) … Częścią tego  samego łańcucha jest Ekrem Luka, który przejął kontrolę nad  browarami  w Pecu.

Zabezpieczył również  Alcatela, firmę z branży  telefonii komórkowej z Kosowa, które pośrednio kontroluje poprzez Globalstar LP

Oprócz jego oddanej pracy na rzecz kradzieży Kosowa i Metohiji Soros i International Crisis Group zaczynają zwracać  uwagę na Wojwodino . We współpracy z rządem tej prowincji, starają się umieścić  Wojwodino przy jednym stole z Chorwacją, Węgrami i Rumunią, wszystkie te kraje są prokurentami Rothschilda. W tym celu tworzony jest „projekt Dunaj”, poparty przez Niemcy i Austrię. Według tego pomysłu, Wojwodino należy wcisnąć do konfederacji krajów w dorzeczu Dunaju jako „regionu europejskiego”. Projekt realizowany jest poprzez nabycie kombajnów rolniczych, cukrowni, mleczarni, rafinerie ropy naftowej, banków … majątki rolne są coraz częściej kupowane przez Chorwatów, którzy już kupili kilka ważnych firm spożywczych. Agrokor przejęła Dijamant od Zrenjanin, Frikom … Nekse Group nabyła Polet IGK, Strazilovo i posiada akcje w spółce toza Markovic do produkcji materiałów budowlanych, Somboled został również zakupiony.

Z drugiej strony, zarówno Austria jak i Niemcy ustawiają ich spółki na terenie województwa. Niemiecki Nordzucker przekupił wszystkie cukrownie z Vojvodina. Razem z MG Commerceto założyli spółkę Sunoko i w taki oto sposób  weszli w posiadanie  dziesiątek tysięcy akrów ziemi. Stada kupiła Hemofarm. VAC kupiło Dnevnik od Novi Sad. Te rzeczy pokrywają się coraz częściej z  intensywnym  wnikaniem węgierskich spółek do Serbii i jej regionu, jak również podniesieniem wpływu rządu węgierskiego. Sprawy te opierają się na Nathanielu Rothschildzie.

Należy wspomnieć, że Serbową w Austrii zostały również przyznany status mniejszości narodowej. W związku z tym, będzie to status Serbów w przyszłej konfederacji, która stanowi realizację projektu Alpe Adria – wcielenie państwa Habsburgów.

Fundusze inwestycyjne

Drugą ścieżką postępu Nathaniela Rothschild w zajęciu Serbii jest wykorzystanie funduszy inwestycyjnych z Virgin i innych egzotycznych wysp, które są pozornie posiadane przez „rosyjskich Żydów”. Najważniejszym z nich jest w Salford, z Wysp Dziewiczych, za którym stoją Boris Berezovski  oraz Rothschild Capital. Fundusz został utworzony w Londynie w 2001 roku, a dziś jest właścicielem niemal całego przemysłu mleczarskiego w Serbii (Imlek, Nowy Sad Dairy, Subotica Dairy, Impaz, Zemun).

Założycielem funduszu jest Eugene Geffy, żyd z Rosji, który zrobił karierę w rosyjskim Alfa Banku, który jest podłączony do Borysa Berezovski i Friedmana.

Jednym z członków komisji Salford jest  Tim Bell, były doradca Margaret Thatcher, który jest bardzo blisko Berezovski, Rupert Murdoch, Wiktora Juszczenki, i był w dobrych stosunkach z Jelcynem. Prezesem tego funduszu jest Klaus Mangel, który był partnerem Borysa Berezovski w sprzedaży samochodów w Rosji.

Funduszu inwestycyjny Ashmore  również wzmacnia swoją pozycję. W ostatnim czasie przejął Carnex od Midland Resources. Ashmore jest kontrolowany przez Atticus Rothschildów. Mianowicie, Ashmore jest własnością Michael Benson, byłego członka Amvescap, firmy, gdzie kapitał Atticus jest umieszczony.

Midland Resources jest trzecim ważnym funduszem inwestycyjnym prowadzonym przez Aleksandra Schneider’a i Eduarda Sifrin’a (obaj są żydami).Grupa Midland posiada hotele Park i Kasino (najstarszy hotel w Belgradzie) oraz Pancevo Port.

Królewski wygląd

Rothschild i Trigranit to trzeci pas kolonizacji  przez firmy z dziedziny budownictwa, górnictwa, przemysłu metalowego, finansów, bankowości i publikacji, z których większość jest bezpośrednio związana z młodym Rothschildem. Najbardziej aktywną firmą w regionie jest Trigranit, która ma siedzibę w Budapeszcie i która w ciągu kilku ostatnich lat wyrosła na giganta i regionalnego lidera w realizacji dużych projektów inwestycyjnych.

Rothschild i Trigranit

Trigranit zbudował wiele centrów biznesowych i finansowych w Polsce, na Słowacji, na Węgrzech, w Słowenii, Rumunii, Bułgarii … W Chorwacji buduje halę sportową z 20.000 miejsc i powierzchniami biurowymi. W Serbii Trigranit buduje stację kolejową „Prokop”.

Rio tinto (jedna z największych firm wydobywczych na świecie) przyznano koncesję na eksploatację rudy boru (które nadal można znaleźć tylko w Chinach i Turcji) w okolicach Baljevac pobliżu rzeki Ibar. Inne firmy górnicze występują tu także – Glenkor, który jest kontrolowany prez Rothschild za pomocą jego agenta Marka Richa (żyd) i Phelps Dodge, gdzie umieszczony jest kapitał Atticus (Atticus jest funduszem inwestycyjnym Rothschildów). Firma Magnohrom z Kraljevo została kupiony przez indyjskie przedsiębiorstwo Mital. Nawiasem mówiąc, rodzina Mital jest przedstawicielem rodu Rothshild od  dłuższego czasu. Wilbur Ross, bankier Rothschildów od wielu lat, zajmuje kierownicze stanowisko w Mital. Oprócz firmy Mital, Rothschildowie i Mitalsi kontrolują FieldFresh Foods firmę, która produkuje i eksportuje żywność z Indii.

Sektor bankowy i finansowy jest również zdominowane przez dynastię. Wiodące banki, takie jak Banca Intesa, Credit Agricole, Societe Grupy UniCredit, Generalnego są kontrolowane przez Rothshildów.

Dźwignią, która zapewnia kontrolę jest Antoine Bernheim (żyd), szef grupy Delta Generali. Greckie banki Pireus i Laiki są pod kontrolą grupy finansowej Marfin, w której jest umieszczony kapitał Rothshilda. Żyd Shandor Chanyi, jeden z współwłaścicieli Trigranit, umożliwia Rothshildowi rozszerzenie jego działalność w zakresie bankowości za pośrednictwem swojej grupy OTP. OTP kupiło ponad trzy banki w Serbii: Kula, Nis i Zepter bank. Metale Bank z Novi Sad został kupiony przez  Rothshild’s JNR Limited (Jacob and Nathaniel Rothschild). Młody Rothshild kontroluje również węgierską spółkę naftową MOL.

MOL jest obecna na rynku od 2005 roku i w Serbii jest poważnym kandydatem do udziału w prywatyzacji przemysłu naftowego.

Należy również wspomnieć, że NM Rothschild jest doradcą finansowym NLB Continental, grupy bankowej ze Słowenii.

Shandor Chanyi

Rothschildowie brali również udział w prywatyzacji Mobtel. Są obecni w branży wydawniczej poprzez „Mladinska knjiga ” Słoweńską firmę , która jest częścią „Readers Digest”, amerykańskiej firmy, której część została niedawno zakupiona przez Rothschildów.

Rothshilds w Czarnogórze, Republice Serbskiej, Federacji Bośni, Chorwacji i Macedonii

Czarnogóra, terra Rothschildiana

Przybycie delegacji Rothschildów wkrótce po referendum (które zostało przeprowadzone przez tych samych Rothschildów), rozumie się jako skolonizowanie jednego z najstarszych państw. Jakub i Nathaniel Rothshild otrzymali kolejną kolonię. Dziś Czarnogóra jest całkowicie własnością firm żydowskich zarządzanych przez Rothshildów. Wzór jest taki sam jak w innych krajach tego  regionu, kolonizacja prowadzona jest przez Rothschildów, obok nich są „rosyjscy” biznesmeni, Soros …
Do podziału są porty, zasoby naturalne, zakłady metalurgiczne, możliwości turystyczne …

Na zdjęciu od lewej: Nathaniel Rothschild, Peter Munk, premier Czarnogóry Milo Djukanovic

Rothshild gratuluje z okazji ogłoszenia  nowej „kolonii”

Podobnie jak w Serbii i innych krajach  w regionie, Soros obrócił sieć organizacji pozarządowych, CEDEM, Helsiński Komitet Praw Człowieka, Human Rights Action i Hominem Querum to tylko niektóre z nich. Do tego możemy dodać kontrolowanie mediów, w ramach tego prowadzone są  (z powodzeniem, jak się okazuje)  anty-serbskie kampanie. We współpracy z organizacjami europejskimi i Komisją Wenecką Soros (jednym  z jej członków jest Vojin Dimitrijevic) aktywnie wspiera projekt niezależności.

Peter Munk (jeden z menedżerów Nathaniela,żyd) przejął (przez OTP) firmę remontową Arsenal w Tivat, gdzie Trigranit buduje dużą przystań. Ta sama firma planuje budowę centrów biznesowo- finansowych w Podgorica, Ulcinj, Budva …

Główny kierownik, Chanyi (grupa bankowa OTP), przejął sektor bankowy,  kupując Montenegro Commercial Bank, który obejmuje ponad połowę rynku w Czarnogórze. Jego sprzymierzeńcem jest Rothshilds „Societe Generale, który przejął Podgorica Bank. Grupa NLV kupiła Montenegro Bank.

Oprócz tego, Rothschild i MOL Chanyi  wkrótce stanie się strategicznym partnerem koncernu naftowego Montenegro  Bonus. Milo Djukanovic, który dał wolną rękę Rothshildowi został nagrodzony z menedżerstwem z Tigranit. Odegrał on ważną role w procesie kolonizacji.
Monet- firma z branży  telefonii komórkowej, która jest częścią Deutsche Telekom, jest pośrednio kontrolowana przez Rothschildów!

Na zdjęciu: Lord Mandelson, baron Nathaniel de Rothschild oraz rosyjski oligarcha Oleg Deripaska

Ważną rolę w kolonizacji Czarnogóry odegrał Oleg Deripaska, multimilioner, żyd z Rosji. Sam Nathaniel Rothschild chwalił go mając z nim doskonałe relacje. Jako jeden z oddziałów Rothschildów, firma Deripaska’s Rusal kupiła KAP (Huta Aluminium w Podgorica). Dzięki jej partnerowi Salamon, przejął w Niksic kopalnię boksytu. Należy wspomnieć, że Rusal i Glenkor często działają wspólnie. Austriacka firma Strabag, w którym Deripaska ma znaczne udziały, kupił spółkę Crnagoraput. Lokale turystyczne zostały zakupione, jak również atrakcyjny kawałek nadmorskiej ziemi, działki budowlane …
W celu zabezpieczenia swojej pozycji w tej kolonii, Rothschild powołał organizację dla długoterminowego przyznawania stypendiów dla studentów z Czarnogóry.

Republika Serbska

Republiki Serbska jest pod stałym ciśnieniem, które przeniknęło przez Rothschildów za pośrednictwem fundacji Sorosa, Mital Steel Corporation i Salford i ma na celu jej całkowitą zagładę.

Zgodnie z jego długoletnim zwyczajem, Soros założył szereg organizacji pozarządowych, w tym samym celu, jak w Serbii (Helsińskiego Komitetu Praw Człowieka, Lex, lotniska …). Media Sorosa są skupione teraz wokół International Organization Press  i medialnym  centrum Sorosa w Sarajewie. Do jego mediów należy: Nezavisne novine, the Alternative Television Banja Luka, Net novinar…

W dziedzinie przemysłu, Salford kupiło mleczarni ę Banja Luka, największą w Republice Serbskiej. Firma Strabag (Deripaska) posiada koncesję na budowę sieci autostrad.

Firma Mittal Steel Zenica kupiła RZR Ljubija, kompleks kopalń z wielkimi złożami rudy żelaza. Należy wspomnieć, że  rosyjskie firmy państwowe Juzuralzoloto i Zarubeznjev są także obecne w Serbii.

Federacja Bośni i Hercegowiny

W muzułmańsko-chorwackiej części Bośni, grupa Mittal jest liderem w dziedzinie górnictwa i hutnictwa. Ta grupa przejęła kopalnię rudy żelaza w Zenica, jedną z największych hut na Bałkanach. Kompleks wydobywczy  Ljubija w Republice Serbskiej stał się w ten sposób częścią Mittal.

Dziedzina energii jest zarezerwowana dla MOL, które przekupiło państwową spółkę naftową Energopetrol. Fundusz inwestycyjny z Borisem Berezovski  „Salford”, opanował mleczarstwo (Mlekoprodukt – K.Dubica, Campomil – Sarajewo). Oczekuje się , że mleczarnie Lublana również zostaną opanowane.

Sektor bankowości i finansów jest zdominowany przez banki Rothschildów … Unicredit, Intesa

Od 1993 roku Soros jest obecny w Federacji poprzez swoją sieć organizacji pozarządowych. Tak samo jak w innych krajach, ta sieć jest ukierunkowana anty-serbsko. Jednymi z  bardziej znanych członków Open Society Sorosa byli Jacob Finci i Ivan Straus (żydzi). Oprócz Open Society, można wymienić „Obrazovanje gradi”, Media Centre Sarajevo, the Helsinki Committee, the Women of Bosnia oraz NGO’s i inne organizacje pozarządowe. Kontroluje on tez następujące media:  the gazetę  Oslobodjenje, Start magazine, HTV Hajat television,  dziennik ONASA…

Chorwacja

W odróżnieniu od innych bałkańskich krajów, Chorwacja była okupowana przez Rothschildów  głównie z Węgier, które były podstawą do rozwoju wpływów rodziny Rothschild.

W Chorwacji Soros jest mniej obecny niż w innych krajach. Kartą atutową z pozarządowego sektora jest Zarko Puhovski.

Oprócz MOL, które przejęło spółkę naftową Ina,  ważną spółką  Rothschildów w chorwackim przemyśle jest Trigranit. W Chorwacji zostało założone Konsorcjum Ingra-Trigranit  na czele Ingra stoi Igor Openheim, Khazar. Konsorcjum ma budować sportową halę  w Zagrzebiu  na 20.000 miejsc. Trigranit ma również ambitne plany  związane  z chorwackim wybrzeżem.

T-mobil jest obecny w dziedzinie telekomunikacji.

Macedonia

Po rozpadzie Jugosławii, ta dawna republika podzielił los innych kolonii w regionie. Innymi słowy, traci suwerenność i niezależność. Gospodarka i zasoby przechodzą spokojną okupację, a ludziom obiecuje się  „lepszą przyszłość” w UE.

Centralna część  Macedonii jest zajęta przez Mittal Steel Skopje, część Mittal Corporation, która kupiła zakłady metalurgiczny w Skopje. W obszarze bankowości, Societe Generale przejęło Ohrid Bank.

Z drugiej strony, Soros otwarcie popiera interesy albańskie. W tym celu używa wielu organizacji: Helsinki Committee, Centre for Multicultural Understanding,  Association for Democratic Initiatives, wszystkie zdominowane przez Albańczyków. To samo odnosi się do mediów, Soros kontroluje telewizję „Shutel”, stację radiową  „Vati and Life”.

Soros w 1994 r. wspomógł macedoński rząd 25 milion dolarami. Podczas tego okresu osiągnął wielki wpływ na ówczesnego premiera i obecnego prezydenta Macedonii, Branko Crvenkovski. Branko Crvenkovski otwarcie poparł plan Marti Ahtisaari’s odnośnie Kosowa.

Soros poprzez „Stonebridge Communications”  jest zaangażowany w firmę „MT” (macedońska telefonia komórkowa). Nawiasem mówiąc, MT okrężną drogą jest kontrolowane przez Rothschilda poprzez „Blackstone Group „główną grupę finansowo-inwestycyjną, która została założona w 1985 przez Petera George Petersona i Stefana Schwartzmana (żyd). Oboje wcześniej zrobili karierę w oddziałach Rothschilda „Lehman Brothers „i „Kuhn Loeb Inc.”  Blackstone group jest czołowym udziałowcem „Deutsche Telekom „(t-mobile), który posiada także węgierska telefonię  komórkową  „Matav”- która jest właścicielem macedońskiego „MT”.   T-Mobile jest  drugą co do wielkości spółka z branży telefonicznej  w Macedonii.

Globalna Dominacja Rothschildów w Nowym Porządku Świata

W drodze do osiągnięcia swojego  celu Rothschildowie wprowadzają w reformy, terapie szokowe, wybory, referenda, secesje, rewolucje, wojny domowe, interwencje wojskowe …

Narodom oferuje się  „wolność” , „demokrację” i dobrowolne niewolnictwo w zamian za niezależność i zasoby!

Alternatywą są sankcje, izolacja i zamach!

Dawna Jugosławia była tylko etapem w krucjacie imperium Rothschilda na wschód. Kombinacje geopolityczne po raz kolejny nie były sojusznikiem Serbii.

Niestety, Serbia stała na drodze tej bestii o niewinnej twarzy.

Dejan Lucic

Tłumaczenie/Wstęp

Michał KK

 

Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(18 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 29 listopad 2015 13:42
alexjones.pl NWO Informacje Sieć Georga Sorosa i plany Rotszyldów na Bałkanach