Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Iluminaci. Najbardziej wpływowi członkowie Skull and Bones
Kategoria: Informacje   Wtorek, 08 grudzień 2015 15:12 Napisał

Iluminaci. Najbardziej wpływowi członkowie Skull and Bones

Czaszka i Kości (Skull and Bones) - tajne stowarzyszenie działające na Uniwersytecie Yale. Jest to elitarna organizacja para-masońska.Mówi się o nicj jako gałęzi Illuminati. Każdego roku, tylko 15 juniorów otrzymuje, dożywotnie członkostwa w klubie. Posiada nawet  własną wyspę. Pozbawiony okien budynek przy 64 High St., zwany "Tomb" (grobowiec), służy jako siedziba klubu. Na jego dachu znajduje się lądowisko helikopterów.

  

Czy można się dziwić że programy "historyczne" w USA są przeładowane info o III Rzeszy i Hitlerze.

Do "Czaszki i Kości" należą głównie członkowie rodów od wieków osiadłych na wschodnim wybrzeżu USA, należących do finansowej arystokracji. Stowarzyszenie zostało założone w 1832 roku przez Williama Huntingtona Russela.

Aby korzystać z profitów członek, zwany "Bonesmen", musi przysiąc klubowi całkowitą wierność. Nowy członek podobno musi ujawnić wszelkie intymne dane osobowe, w tym pełną historię swych stosunków seksualnych, zanim zostanie wprowadzony. Muszą także wyrazić zgodę, aby oddawać część swoich majątków dla klubu. Ale w zamian za to otrzymują obietnicę stabilności finansowej przez całe życie - więc nie będą narażeni na pokusę, aby sprzedać tajemnice klubu.

Członkami klubu "Czaszki i Kości" są poeci, biznesmeni, politycy w tym trzej prezydenci USA.

 

William Howard Taft —  Absolwent 1878

Jako jedyny służyć zarówno jako prezydent i szefa Sądu Najwyższego sprawiedliwości. 27. prezydent poczatkowo zwany "Old Bill" później zdobył przydomek "Big Lub." Taft otrzymał   honorowy tytuł "Magog", co oznacza że podczas członkowstwa wykazał  się szerokim doświadczeniem seksualnym. Młody Taft prawdopodobnie znalazł łatwe wejście do klubu, ponieważ jego ojciec, były prokurator generalny Alphonso Taft, współfinansowanł założenie klubu czaszka i kości jako student Yale w 1832 roku.

 

Lyman Spitzer — Absolwent 1935

Pomysłodawca Kosmicznego Teleskopu Hubble'a - pierwszego  wolnego obserwatorium przestrzeni kosmicznej wolnego od zakłóceń przez ziemską atmosferę. W Kongresie USA lobbował o fundusze dla NASA i nadzorował produkcję teleskopu. 

Po 44 latach, NASA wystrzeliła w kosmos Hubble'a. Hubble pozostaje w kosmosie do dziś, zapewniając doskonałej jakości zdjęcia ze wszechświata . NASA nazwała nowy Kosmiczny Teleskopu na cześć Spitzera  jego imieniem.

 

 

George Herbert Walker Bush — Absolwent 1948

Zanim Bush stał się drugim Bonesmanem zajmującym Oval Office, był pilotem w II wojnie światowej a także: ambasadorem w Chinach, dyrektorem CIA oraz wiceprezydentem u Ronalda Reagana. Jako prezydent po zakończeniu zimnej wojny, Bush wspierał badania przestrzeni kosmicznej. Amerykanie chwalą i krytykują jego wojnę w Zatoce Perskiej, szczególnie operację Pustynna Burza. Wsławił się ogłoszeniem New World Order.

 

John F. Kerry — Absolwent 1966

Wsławił się tym że zapomniał iż Polska była wśród głównych koalicjantów w czasie najazdu na Irak. Przegrał prezydenturę. Obecny sekretarz stanu i były senator z Massachusetts, Kerry spędził dzieciństwo za granicą z ojcem dyplomatą. Studiując w Yale pełnił w Yale funkcję prezydenta (liberalnej) unii politycznej. Dobrze ożeniony.

 

   

George W. Bush — Absolwent 1968

Zanim "Dablju" pojawił się na kampusie Yale jego nazwisko już było synonimem Skull and Bones,. Krążyły pogłoski, że Bush nie został zakwalifikowany do grupy wybrańców, ale skończyło tak, że został trzecim Bonesmanem - prezydentem USA. Niewiele wiadomo o wyczynach Busha w klubie. "Na ostatnim roku dołączyłem do Skull and Bones, tajnego stowarzyszenia, tak tajnego, że nie mogę powiedzieć nic więcej", napisał w swojej autobiografii w 1999 roku. Bush jest jednak w pewnym stopniu ujmą dla marki elitarności Yale - tak napisał The Atlantic.

 

Dana Milbank — Absolwent 1990

Milbank rozpoczyna najnowszą generację Bonesmenów. 

Jest dziennikarzem, który szeroko relacjonował i kibicował obu  prezydentom  Bushowi i Obamie szeroko, obrażając zarówno jednego jak i drugiego przy takiej czy innej okazji. Milbank prowadzi kolumnę dla The Washington Post. Na zdjęciu razem z Arianą Huffington - symbolem lewactwa w blogosferze. Do 1991 roku Skull and Bones nie przyznawało członkostwa kobietom.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 08 grudzień 2015 17:19
alexjones.pl NWO Informacje Iluminaci. Najbardziej wpływowi członkowie Skull and Bones