Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Władza na koszt narodu konserwuje mauzoleum żydowskiego oprawcy Lenina.
Kategoria: Informacje   Sobota, 29 grudzień 2012 19:36 Napisał

Władza na koszt narodu konserwuje mauzoleum żydowskiego oprawcy Lenina.

mauzoleum1

 

Rozpoczęła się renowacja i konserwacja mauzoleum Lenina i na czas remontu mauzoleum będzie nakryte specjalną, nadmuchiwaną kopułą, która zapewni dodatnią temperaturę w konserwowanym obiekcie. Konieczność remontu związana jest z tym, że pod wpływem czynników zewnętrznych i z powodu osiadania gruntu zachodzi „najpoważniejsza deformacja” obiektu. Przedstawiciel Federalnej Służby Bezpieczeństwa powiedział, że do momentu otwarcia obiektu w maju dostęp do niego mają tylko budowniczowie, konserwatorzy, architekci i specjaliści „grupy obsługującej mauzoleum”. Innych osób i delegacji nie będzie się do obiektu wpuszczać „ze względów bezpieczeństwa technicznego” i „z powodu norm etycznych”.

Ciało Lenina, jak przedtem, znajduje się w mauzoleum. Chociaż dyskusja nad pochówkiem wodza trwa już dziesiątki lat i poważnie nasiliła się w tym roku. Na przykład latem minister kultury, Władimir Miedinskij, powiedział, że według jego opinii ciało Lenina powinno być oddane ziemi a nie spoczywać w mauzoleum znajdującym się na głównym placu kraju. Dodał, że do wyborów tego nie zrobiono ze względu na możliwość uzyskania gorszych wyników wyborczych władzy ale teraz już nic nie przeszkadza. A na marginesie, obiekt jako część dziedzictwa kulturalnego UNESCO, znajduje się właśnie pod kontrolą Ministerstwa Kultury. Wypowiadał się także za pogrzebaniem wodza i przywódca Stowarzyszenia „Russkije”, Dmitrij Diemuszkin, który założył nawet Komitet Organizacyjny „O usunięcie Lenina”. Pogrzeb Lenina popiera także Cerkiew chociaż protojerej Wsiewołod Czaplin wcześniej mówił, że przy rozpatrywaniu tej kwestii trzeba brać pod uwagę opinie różnych warstw społecznych i nie dopuszczać do rozłamu. Kategorycznie przeciwko pochówkowi występuje przywódca Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej, Giennadij Ziuganow. Jego zdaniem „każda próba banalizacji sowieckiej epoki doprowadzi do zachwiania integralności Rosji”. Eksperci laboratoriów medyczno-biologicznych przeprowadzą także planowe prace dotyczące utrzymania w „odpowiedniej kondycji” trupa wodza światowego proletariatu.

W opinii naukowców obecnie stan zabalsamowanego ciała Lenina jest „bardziej niż zadowalający”.


Źródło artykułu: Stop Syjonizmowi


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 09 styczeń 2013 20:01
alexjones.pl NWO Informacje Władza na koszt narodu konserwuje mauzoleum żydowskiego oprawcy Lenina.