Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Sytuacja w Oregon może się przerodzić w wojnę domową w USA
Kategoria: Informacje   Poniedziałek, 04 styczeń 2016 16:40 Autor: admin

Sytuacja w Oregon może się przerodzić w wojnę domową w USA

NWO szybki krokami próbuje przejąć do końca Stany Zjednoczone – sytuacja w Oregon jest to pierwsza operacja psy-op w tym roku, który jak wskazuje okładka magazynu Rotszyldów The Economist na 2016 rok, ma być dla nich rokiem ustanowienia prywatnego banksterskiego Rządu Światowego i tyranii NWO, które mają być uprawomocnione przez ONZ.

Warto obserwować to co się dzieje w Oregon, gdyż metody tam wykorzystywane będą stosowane wszędzie tam, gdzie sytuacja wymknie się spod kontroli globalistów. Metody stosowane podczas ludobójstw na Ukrainie, w Iraku czy Syrii mogły ujść naszej uwadze, lecz w USA prężnie działają media alternatywne, które już się zabrały do pracy. 

Znakomicie relacjonuje to imperium medialne Alexa Jonesa, co do którego można mieć pewne zarzuty, jednak w sytuacjach krytycznych jest rzetelny, a z taką mamy do czynienia w Oregon. Nie sądzę by przesadzał twierdząc, że to co się tam dzieje, może się przerodzić w wojnę domową w USA, szczególnie jeśli by doszło do pacyfikacji podobnej do tej jaka miała miejsce w teksaskim Waco w 1993 roku.

Alex Jones ostrzega, że rząd Obamy wykorzysta tę sytuację by zabrać Amerykanom broń i pozbawić ich wolności słowa. Ale nie będzie to proste – jak podał David Knight, w okupacji Malheur National Wildlife Refuge bierze udział 100-150 uzbrojonych członków Militia, a w akcję przeciwko nim zaangażowano uzbrojone drony. Jeśli dojdzie do ich użycia, to może to się stać faktycznie początkiem wojny domowej.

Zdaniem Alexa Jonesa, to co się dzieje w Oregon wcale nie musi być objawem siły globalistów, wręcz przeciwnie – aktem ich desperacji. Jak podkreślił, Obama jest „muzułmańskim infiltratorem”, który brał udział w stworzeniu ISIS i całej muzułmańskiej armii terrorystów na Bliskim Wschodzie. Tego typu informacje powodują, że nawet agencje federalne, jak FBI, budzą się z letargu, widząc w jakim kierunku zmierza cała polityka – w kierunku stworzenia sytuacji konfliktowej patriotów amerykańskich versus amerykański rząd. Dlatego też ważne jest by nie dać się sprowokować – wojna domowa jest najgorszą opcją. Alex Jones ostrzega szczególnie przed prowokatorami, którzy mogą być w grupie patriotów, którzy będą robić wszystko by społeczeństwo uznało ich za ekstremistów.

Sytuacja nie jest banalna jeśli chodzi o samą istotę problemu, tj. przejmowanie terenów publicznych i prywatnych przez rząd federalny – chodzi o 30% terytorium USA. Jest to sprzeczne z Konstytucją USA, ale o tym nie usłyszysz w mediach. Zakres własności rządu jest dokładnie zdefiniowany w Konstytucji i ogranicza się do „fortów, magazynów, arsenałów, stoczni i innych potrzebnych budynków”. Jeśli rządowi potrzebny jest jakiś teren, to musi być to zakupione od danego stanu, po zatwierdzeniu przez lokalny parlament.

Jednak rząd amerykański,opierając się na niekonstytucyjnym wyroku Sądu Najwyższego z 1911 roku przejmuje systematycznie potężne obszary lądowe, które należą do narodu amerykańskiego. Oczywiście, w „interesie publicznym”. Te obszary są następnie wynajmowane za symboliczne kwoty, np. 2 dolarów za akr prywatnym korporacjom.

Jest to realizacja ludobójstwa o nazwie Agenda21, zatwierdzonego przez 192 kraje w 1992 roku, o którym to nie usłyszysz nigdzie w mediach, a jeśli się już pojawia to pod niewinną nazwą „zrównoważonego rozwoju”. Globaliści przyjęli ostateczny termin przejęcia świata (nie chodzi tylko o USA) na rok 2013. Zbrodniczy plan jest obecnie nazywany Agenda2030.

Największe przejęcia lądu odbywają się w 12 stanach zachodnich, gdzie znajdują się nie tylko olbrzymie zasoby surowców, ale i największe w USA uprawy rolne i farmy.

Rodzina Hammondów – to są terroryści wg. amerykańskiego sądu

W okupacji Malheur National Wildlife Refuge biorą udział zdesperowani amerykańscy farmerzy, a nie żadni „ekstremiści”. Są oni zrzeszeni w tzw. militias – organizacje samoobrony, co gwarantuje im amerykańska Konstytucja, tak więc działają w sposób całkowicie legalny. Jak można bowiem nazywać „ekstremistami” ludzi, którzy bronią własnych praw gwarantowanych przez Konstytucję? Ta gwarantuje im możliwość użycia broni w sytuacji ostatecznej gdy działalność rządu wymknie się spod kontroli społeczeństwa – a tak obecnie wygląda sytuacja w USA. Są oni ostatnimi rolnikami, którzy bronią ziemi, na której od kilkuset lat ich rodziny wypasały bydło, która jest przejmowana nielegalnie, metodami dosłownie terrorystycznymi, przez rząd.

To co się dzieje w Oregon jest bez wątpienia operacją psy-op rządu amerykańskiego, który zdecydował się na powtórne uwięzienie 73-letniego Dwighta Lincolna Hammonda, Jr. i jego 46-letniego syna Stevena Dwighta Hammonda. Zostali oni skazani w 2010 roku za „podpalenie” (arson) terenów rządowych, choć używali oni tylko ognia do niszczenia szkodników, co jest powszechnie stosowane w rolnictwie, także w Polsce. Co ciekawe, zostali oni skazani jako terroryści! Odbyli już karę więzienia, tak więc ponowne ich uwięzienie wygląda na czystą prowokację.

Należy zauważyć, że media globalistów jawnie współpracują z terrorystami. Mówiąc „terroryści” oczywiście nie mam na myśli prześladowanych obywateli amerykańskich, lecz globalistyczny rząd i jego agencje. Powszechna jest nie tylko dezinformacja, stosowane są nowe metody, jak dosłownie – wyciszanie. Istotne informacje na YouTube są emitowane bez głosu, jak tutaj:

„Rodzime” media są jak zwykle tendencyjne w przekazach. Przy okazji wykorzystują tragiczną sytuację okupowanego narodu amerykańskiego do siania antynarodowej propagandy.Zobaczcie co wypisuje niejaka Bożena Chlabicz – Polak w NaTemat (wytłuszczenie moje):

Milicja – terroryści domowego chowu

Nie, nie chodzi o kolejną specustawę PiS, w ramach reaktywacji Peerelu przywracającą Milicję Obywatelską (sorry, teraz chyba Narodową). Tym razem milicja, a ściślej – „militia”, dała o sobie znać… w Oregonie.(…)

Ataku w Orgeonie nie dokonali bowiem islamscy wysłannicy ISIS, choć to właśnie przed nimi ostrzegano Amerykanów tuż przed Sylwestrem. Zbrojne zajęcie obiektów federalnych to dzieło rodzimych białych ekstremistów. (…)

Czym jest „biały ekstremizm”? To coś na kształt organizacji „narodowców” nad Wisłą, przy zachowaniu wszelkich proporcji, oczywiście. Amerykańscy suprematyści to spontanicznie zrzeszające się grupy paramilitarne (tak zwane milicje), złożone głównie z białych mężczyzn wyznających skrajnie prawicową ideologię dominacji „białej rasy”. Takich, co to demonstrują pod sztandarami „Ameryka dla Amerykanów”, czyniąc swoimi symbolami swastyki oraz hasła „Bóg, Honor, Ojczyzna”. No, po prostu, prawdziwi amerykańscy patrioci. Patrioci – dodajmy – uzbrojeni, co samo w sobie czyni z nich zjawisko potencjalnie niebezpieczne dla porządku publicznego.

Marksistowski, a więc zgodny z polityką Obamy i syjonistów Strajk.eu podaje:

USA: prawicowi bojówkarze atakują w Oregonie

Prawicowymi bojówkarzami dowodzą bracia Ammon, Ryan i Mel Bundy. To synowie farmera Clivena Bundy’ego, rasisty i złodzieja, który od 1993 r. nie płacił federalnym władzom minimalnej stawki za wypasanie bydła na gruntach należących do stanu Nevada. Bundy twierdził, że uiszczać opłaty (1,48 dolara za sztukę bydła) nie musi, bo ziemia należy do wszystkich Amerykanów. (…)

Bundy’ego ani za złodziejstwo, ani za skandaliczne wypowiedzi nie spotkały żadne konsekwencje. Biuro zarządzania gruntami federalnymi (BLM), które miało wyegzekwować od niego opłaty, zrezygnowało, gdy farmer skrzyknął na swoim ranczu kilkuset aktywistów antyrządowych milicji. Zachęceni tym odniesionym w 2014 r. sukcesem, bojówkarze chcą teraz siłą przejąć budynki rezerwatu i utworzyć tam centrum ruchu „suwerennych obywateli” – skrajnych libertarian i zwykłych cwaniaków odmawiających regulowania należności wobec instytucji państwowych.

Już bez propagandy, choć także skąpo XPortal:

USA: Zbrojny separatyzm w Oregonie

(…)”Powstańcy” domagają się zaprzestania przez władze federalne interwencji w wewnętrzne sprawy stanu Oregon. Zapowiedzieli, że pozostaną w budynku „aż do skutku” i wezwali patriotów z całych USA do dołączenia do nich i powstania przeciwko władzom federalnym.

„Wyzwolimy te ziemie i pozwolimy farmerom zajmować się rolnictwem, drwalom rąbać las, górnikom pracować w kopalniach. Będą to mogli czynić, znajdując się pod ochroną obywateli. Nie będą obawiać się tyranii, której teraz doświadczają” – ogłosił dowódca powstańców Ammon Bundy, syn ranczera Clivena Bundy’ego, znanego z wcześniejszych akcji protestu przeciwko władzom federalnym, zawsze dokonywanych przez uzbrojonych członków milicji ochotniczych.

Bezpośrednią przyczyną protestu było aresztowanie przez urzędników federalnych 73-letniego farmera Dwighta Hammonda i jego 46-letniego syna Stevena, podejrzanych o wypalanie traw na terenach należących do rządu federalnego.

 

 

Źródło: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(26 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 04 styczeń 2016 18:46
alexjones.pl NWO Informacje Sytuacja w Oregon może się przerodzić w wojnę domową w USA