Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Spotkanie grupy Bilderberg w 2016 roku odbędzie się w Sierra City w Kalifornii
Kategoria: Informacje   Sobota, 06 luty 2016 12:46 Autor: admin

Spotkanie grupy Bilderberg w 2016 roku odbędzie się w Sierra City w Kalifornii

Pojawiły się pierwsze informacje odnośnie lokalizacji spotkania nieformalnego rządu światowego zwanego Grupą Bilderberg. Tym razem coroczne prywatne spotkanie odbędzie się w Ameryce Północnej w hotelu Herrington’s Sierra Pines Resort, który znajduje się w kalifornijskim kurorcie Sierra City.

Miejsce imprezy zostało wybrane ze względu na jego ustronny charakter i wygodne lądowisko znajdujące się bezpośrednio w ośrodku. Grupa Bilderberg to nazwa corocznej prywatnej konferencji, w której zwykle uczestniczy od 120-150 osób, które reprezentują europejskie i północnoamerykańskie elity polityczne. Wśród obradujących znajdują się także eksperci w dziedzinie przemysłu, finansów, nauki i mediów.

Grupa Bilderberg to elitarna nieformalna organizacja, która powstała z inicjatywy polskiego arystokraty, Józefa Retingera. Był on też pierwszym sekretarzem tej grupy. Od 1954 roku przeprowadzane są coroczne spotkania w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Na kilka dni zjeżdżają się najpotężniejsze osoby w przemyśle, bankowości, polityce, nauce oraz rodziny królewskie.

Charakterystyczne jest to, że media głównego nurtu zwykle o nich nie informują. Gdy już nie da się ignorować spotkania, na przykład ze względu na gromadzących się protestujących, opisują grupę jako zwykły organ doradczy bez znaczenia.

W ciągu ostatnich lat Polska była reprezentowana na tych spotkaniach przez Aleksandra Kwaśniewskiego, Andrzeja Olechowskiego, a niedawno dwa lata przez Jan Vincenta Rostowskiego. W zeszłym roku w Austrii, Polaków reprezentowała żona pana Radosława Sikorskiego, pani Anne Applebaum.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 07 luty 2016 13:40
alexjones.pl NWO Informacje Spotkanie grupy Bilderberg w 2016 roku odbędzie się w Sierra City w Kalifornii