Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Katastrofa gospodarcza jako narzędzie NWO
Kategoria: Informacje   Sobota, 20 luty 2016 12:30 Autor: admin

Katastrofa gospodarcza jako narzędzie NWO

Katastrofa gospodarcza: zniszczenie świata post-zachodniego: Chiny jako następne żydowskie supermocarstwo.

To my stworzyliśmy komunistyczne Chiny!

Koniec Zachodu: Ujawnienie kulis zapierającej dech w piersi zdrady żydowskiej lichwokracji

Istnieje coraz większa ilość dowodów na to, że żydowska lichwokracja, jaka kontroluje i dokonała świadomego zniszczenia wszystkich narodów Zachodu do tego stopnia, że są teraz na skraju załamania gospodarczego i moralnego, planuje wywołanie wojny na podstawie strategii heglowskiej, zarówno po to, żeby zamaskować swoje własne zbrodnie i odpowiedzialność za ten upadek, jak też w celu zmiany całej dynamiki światowej. Wojnę światową, w wyniku której lichwokracja zapewni sobie, że Ameryka i Europa przegrają, zaś Chiny i Rosja mają wygrać. Żydostwo w coraz większym stopniu odtwarza działania przestępcze, jakie niszczyły i niszczą świat Zachodu.

Sprawca zbrodni ponadnarodowej, który wraz ze swoim żydowskim kolegą, szefem Banku Światowego, Jamesem Wolfensohnem, sterował procesem przekazania zachodnich bogactw i władzy do Chin.

Komisarz polityczny międzynarodówki żydowskiej, Henry Kissinger. Prezydenci mogli przychodzić i odchodzić, ale Kissinger (tak naprawdę Lob, po dziadku Meyerze Lob – przypis), zawsze trzyma się w kręgach kabały władzy. Obama nie może pójść do kibla bez zgody nadzorców, a tych nadzorców wyznaczył Kissinger

Uwaga na temat Mao: On został wybrany do odgrywania roli przywódcy przez żydowskie finanse przekazywane przez Yale University (którego symbol ma składnik hebrajski). Lokalizacja miejsca werbunku to Yali Highschool w Changsha w prowincji Hunan – oddział Yale. Mao był niespokojnym młodym człowiekiem – dającym się w pełni kontrolować, podatną na szantaż marionetką lichwokracji do jej własnych celów.

Żydzi zamieszkujący Chiny umieli stworzyć bardzo tajną strukturę w tym państwie. Ta część utajonych sił żydowskich nazywa się Tiao-Kiu-Kiaou. To coś w rodzaju sekty, jaka była w stanie zniszczyć cesarstwo chińskie od środka, w sposób typowy dla V kolumny. Zrobili to w XX wieku ukryci za parawanem maskującym z udziałem dr Sun Yat-sena, który miał żonę żydówkę (z rodu Sung), zaś inną żydowkę wpakowali do łóżka masonowi, marszałkowi Chin, Chiang Kai-shekowi. Po opanowaniu Chin przez komunizm, wdowa po dr Sun Yat-senie pozostała nietknięta, nic się jej nie stało w maoistowskich Chinach. Była tam czczona, co mówi samo za siebie o reżimie maoistów.

Maoiści i Mao-Tse-Tung zostali wypromowani przez żydów. To żydzi z amerykańskiego kahału poprzez Sowietów wspomagali rewolucję komunistyczną w Chinach, i działo się to w tym samym czasie, gdy USA oficjalnie popierało Chiang Kai-sheka. Typowa zagrywka z dialektyki heglowskiej.

W latach 60-tych rozpoczął się powolny proces masowego przemieszczania przemysłu i myśli technicznej oraz technologii z Zachodu do Chin pod pozorem globalizacji, a swoje apogeum osiągnął on w latach 90-tych. To plan (oficjalnie) fundacji Rockefellera. Nie byłoby to możliwe, gdyby żydzi nie mieli twardych gwarancji ze strony reżimu komunistycznego w Chinach, że majątek ukradziony z Zachodu nie zostanie w Chinach ponownie poddany żydowskiej kontroli i wpływom. A twarde gwarancje oznaczają rzeczywistą kontrolę władzy, przemysłu czy bankowości.

To wszystko wskazuje, że Chiny są pod kontrolą koczowników. Konflikt polityczny chińsko-amerykański wynika z rosnącej potęgi Chin kosztem odchodzącego w niebyt supermocarstwa jankesów, ale Chiny odgrywają rolę siły opozycyjnej tylko wobec USA, a nie wobec żydów. Międzynarodowe żydostwo chce dokonać zniszczenia USA i do tego potrzebują Chin i państw podporządkowanych centrum sterowania umiejscowionym w Chinach.

Po odejściu Mao i zawieruchach na szczytach partii komunistycznej w Chinach, do władzy wysunięty został Deng Xiao-Ping.

Deng, o małym wzroście, ale wielkiej szczerości i śmiałości, przypadł mi od razu do gustu”. (Zbigniew Brzeziński po spotkaniu z Dengiem w lutym 1984 r.)

Nie należy myśleć, że gospodarka planowa oznacza socjalizm, a gospodarka rynkowa – kapitalizm. Nic podobnego. I to, i wszystko inne – to są tylko środki”. (Deng)

Robert Lawrence Kuhn nazwał po imieniu nowego chińskiego prezydenta na antenie CNBC, zanim Chińczycy, a nawet wysocy rangą urzędnicy chińscy o tym się dowiedzieli.

Sidney Shapiro, członek biura politycznego chińskiej partii. Chińczycy mają zezwolenie na to, żeby nazywać po imieniu rosnącą liczbę wysoko ustosunkowanych nie-Chińczyków na wszystkich szczeblach reżimu komunistycznego, „cudzoziemcami” (laowai), ale nie odważą się wspomnieć, że wszyscy z nich to żydzi

Po przejęciu kontroli nad wszystkimi gospodarkami zachodnimi, rządami, mediami, edukacją i rozrywką, narody Białych z przepranymi mózgami czują nienawiść do samych siebie i gotowe są popełnić etniczne samobójstwo w oparciu o wykreowany sztuczny mit holokitu, przyjmowanie do swoich szeregów milionów uchodźców z trzeciego świata, co służy wyniszczeniu Białej rasy i zniszczeniu całej ich cywilizacji i kultury, po obrabowaniu całego zachodniego świata przez systematyczne popełnianie żydowskich przestępstw finansowych, żydzi, żywy pasożyt ludzkości i rak ponadnarodowy, o jakim Mahatma Ghandi powiedział, że zniszczy całą ludzkość wskutek wrodzonej im powszechnie chciwości i nieokiełznanej skłonności do rozpętywania wojen, to żydowska międzynarodówka stawia w Azji kikuty nowej koncepcji, ich koncepcji „nowego świata”. W samej Azji żydom już udało się dokonać gwałtu na Japonii i Indiach. Indie niebawem, ale bez wątpienia, zaczną bombardować Myanmar i każdy inny kraj, który ma jeszcze banki nie podporządkowane całkowicie ich eksploatacji.

Najpierw przejęli kontrolę na całym zachodnim przemysłem poprzez potęgę finansową lichwokracji, a potem zniszczyli jakość produktu oraz obrócili w świat szmaciarzy robotników niemal całego świata. Wykorzystanie robotników i obrócenie ich w tłum niewolników nastąpiło, jak wiemy, poprzez stworzone drugie ramię żydowskiego sabotażu; przez stworzone i kontrolowane przez żydów marksistowskie związki zawodowe. Między młotem celowej niekompetencji, korupcji finansowej i pogorszeniem jakości produktu i bezmyślnych strajków, spowolnienia rozwoju i osłabienia dumy robotników z owoców swojej pracy, przedsiębiorstw i jakości wytworów, a młotem, jakim żydzi rozbili nasz przemysł, wykuł się nowy podział na dwa wielkie młoty mocarstwowe. Potem okradli robotników z należących do nich emerytur, zmusili ich do zawarcia umów niewolniczych i wysłali wszystkie maszyny i technologię za granicę do Chin i Indii, tam gdzie uwili sobie nowe gniazdko i główne pole działalności przestępczej na skalę światową.

Następny krok

Po tym, jak okradli nas ze wszystkich pieniędzy, ponadnarodowa lichwokracja pod wodzą, jak zawsze Domu Rothschilda w Londynie oraz jego rodziny i marionetek z Wall Street i City of London, zaczęła proces przenoszenia całego naszego przemysłu i miejsc pracy na Daleki Wschód, a jednocześnie rozpoczęła proces całkowitego zniszczenia Japonii. Na Zachodzie nadal trwa korumpowanie Białej ludności, niszczenie całej rasy, kultury, religii, poczucia własnej wartości i własnej wizji, głównie poprzez żelazny uścisk propagandy medialnej, edukacji, wydawnictw i rozrywki, co teraz również nasiliło się i jest najbardziej zauważalne w głównym nacisku na Europę Środkową, lecz w tym samym czasie międzynarodówka żydowska okazuje wyraźny zamiar zrobienia tego samego Chińczykom, którzy są równie podatni na wpływy, jeśli nie bardziej nawet, naiwni i ufni. Jako rasa nietwórczych, bezmyślnych robotów o niewolniczej mentalności, typowy Chińczyk jest idealnym kandydatem dla żydowskiej eksploatacji. Naciśnij przycisk w mózgu przeciętnego Chińczyka z napisem „żyd” i w 99,99 % przypadków usłyszysz ciepłe komplementy „O tak, żyd, on dobry biznesmen, rozumieć pieniądze„. Bez pytań, bez uwzględnienia skutków, żadnego uzasadnienia w celu obrony własnej przed istniejącym od wielu tysięcy lat diabolicznym planem kontroli finansowej nad całym światem, przed opisanym w nim zniszczeniu Gojów i ostatecznym zdobyciu żydowskiej władzy nad światem, jak to obiecuje Talmud, Tora i nauki oraz polecenia proroka Izajasza.

Potęga militarna Chin. Zbudowana na wyciekach szpiegowskich zachodniej technologii ze Stanów Zjednoczonych, w części ze źródeł na szczeblu prezydenckim, nawet planów bombowca Stealth, co na szczęście zostało ujawnione przez Serbów, Chiny niedawno opracowały supermodel bombowca Stealth, jaki jest zdolny unicestwić całe Stany Zjednoczone bronią atomową i pozostanie niewykryty, a potrwa to zaledwie jedną misję eskadr tego lotnictwa. Jak pokazuje ten film, Chiny mają wystarczająco dużo zombie z wypranym mózgiem, robotycznych mrówek wojskowych do dyspozycji, aby z łatwością kontrolować cały świat zachodni. Oto jak żydowscy zdrajcy, którzy kontrolują wojsko USA i Wielkiej Brytanii świadomie już przegrali tę wojnę:

Wojsko chińskie XXI wieku

(Uwaga: w przypadku wojny nie-jądrowej, państwa zachodnie i tak już są pozbawione przemysłu i fabryk, aby móc wytwarzać broń i amunicję. Cały znaczący przemysł został przeniesiony do Chin. W razie wojny potrzeba raczej kupowania pocisków i bomb z wyprzedzeniem z Chin, aby potem strzelać do Chińczyków).

Okupacyjny twór-pijawka ssący krew, zdradliwy pasożyt o nazwie państwo izrahell, jaki otrzymuje co roku miliardy pomocy z USA oraz reparacje wojenne z okupowanych Niemiec, w interesie którego zginęła na Bliskim Wschodzie niezliczona rzesza Amerykanów i Europejczyków: izrahellski minister obrony, Ehud Barak idzie obok jego chińskiego odpowiednika, Liang Guanglie, podczas pierwszej wizyty w Chinach w czerwcu 2011 roku. Wysokiej rangi chińscy i izrahellscy wojskowi spotkali się w Pekinie we wrześniu, sygnalizując wzrost znaczenia współpracy wojskowej między nimi. Gen. Chen Bingde, odpowiednik chiński amerykańskiego szefa Połączonych Sztabów, spotkał się z izrahellskim odpowiednikiem, gen. Benny Gantzem, w celu omówienia kwestii poszerzenia więzów wojskowych, w tym misji szkoleniowej chińskich sił paramilitarnych w izrahellu.

I prawdopodobnie pierwsze uderzenie wymierzone przeciwko ludności Chin będzie polegać na wprowadzeniu obowiązkowego nauczania holocau$tianizmu w systemie edukacji, konia trojańskiego i podstępnego systemu kontroli umysłowej pod przykrywką wprowadzenia kulturowego marksizmu w imię „równości” i praw kobiet i homoseksualistów celem osłabienia rodziny, zniszczenia ojcostwa i macierzyństwa przez feminizm, jaki ostatecznie doprowadzi Chińczyków do stanu bezradnych ofiar gwałconych przez żydów tak samo, jak my na Zachodzie.

Netanyahu odwiedza Chiny, sprawdza stan relacji wzajemnych żydowsko-chińskiego przemysłu i poziom rozwoju holocau$tianizmu.Głównym zadaniem premiera jest gospodarka i pokazanie zdolności izrahella w niesieniu pomocy Chinom w dziedzinie rolnictwa i przemysłu wysokich technologii. Chińska agencja informacyjna Xinhua odnotowała siedmiopunktowy plan rozmów na pierwszy dzień wizyty Netanyahu w tym kraju, a większość raportu odnosi się do jego zaplanowanej trasy do żydowskiego muzeum uchodźców żydowskich w Szanghaju. Witryna przedstawia Szanghaj jako bezpieczną przystań dla około 30.000 uchodźców żydowskich z „holokau$tu hitlerowskiego”.

Drugim trującym ciosem będzie zwiększenie kontroli mediów i import do Chin najpierw soft-porno, a potem porno hardcore przez czasopisma i internet, a wreszcie tajemnicze pojawienie się w całym kraju powszechnej pedofilii.

Oczywiście, gdybym powiedział to wszystko jakiemuś wysokiej rangi chińskiemu urzędnikowi, on by mnie wyśmiał i powiedział: „O nie, Chińczycy nie są takimi głupcami! To się nigdy nie stanie!”. Ale to tylko kwestia czasu, aż chińscy przywódcy, przy użyciu ogromnej mocy finansowej żydów, napełniających ich osobiste portfele niewyobrażalnymi sumami łapówek nie staną się tak samo sprzedajni, jak sprzedajnych jest 99% amerykańskich, brytyjskich i europejskich politycznych prostytutek w dzisiejszych czasach. Tymczasem dzieci z wpływowych rodzin żydowskich są posyłane do Chin, aby uczyć się mandaryńskiego.

I tak samo, jak w Europie, żydzi w Chinach przepoczwarzą się w chińskich żydów. Żydówki, zawsze chętne są do wychodzenia za mąż w celu rodzenia dzieci żydowskich, a w ten sposób pasożyt atakuje obóz gospodarza, jak to łatwo zaobserwować na Zachodzie, kiedy widzimy, że tak wielu najbogatszych i najbardziej wpływowych Gojów ma żydowskie żony. Tu mniej chodzi o posag, a bardziej o zdobycie wpływu, dlatego dochodzi do takiego aliansu. Dla żydów oznacza to uzyskanie mocnej kontroli nad potężnym człowiekiem, a po jego śmierci przekazanie całej jego władzy i bogactw w ręce żydowskie.

Stara procedura, że żydówka poślubia nie-żyda, aby mieć żydowskie dzieci, które wyglądają jak na nie-żydzi wtedy zacznie się na dobre i nie potrwa długo, aż Chińczycy będą się zastanawiać, dlaczego tak wielu z ich magnatów gospodarczych ma żydowskie matki, ale wyglądają po chińsku i mają chińskie nazwiska, lecz mają też żydowskie pierwsze lub drugie imię.

Stwierdzono, że syn Anny, Maurice Strong (protegowany spółki Rockefeller-Edmund de Rothschild) był odpowiedzialny bezpośrednio przed Henry Kissingerem, głównym komisarzem politycznym i nominatem międzynarodowego żydostwa, bo jest jednym z jego (przypuszczalnie) kuzynów. Anna Louise Strong miała bardzo bliskie stosunki z komunistycznymi rządami Chin i Rosji. Jako pisarka i dziennikarka na przemian mieszkała i pracowała w Stanach Zjednoczonych, Europie, ZSRR (który wychwalała) i Chinach.

Deng Xiaoping studiował marksizm-leninizm we Francji, zanim został politykiem i reformatorskim przywódcą komunistycznej partii Chin, a po śmierci Mao doprowadził swój kraj do gospodarki rynkowej. Chociaż Deng nigdy nie piastował urzędu głowy państwa, stanowiska szefa rządu lub sekretarza generalnego komunistycznej partii Chin (najwyższej pozycji w komunistycznych Chinach), zawsze uznawany był za „najwyższego przywódcę” Chińskiej Republiki Ludowej w okresie 1978-92. W kręgu głównych liderów drugiej generacji komunistów, Deng podzielił się władzą z kilkoma wpływowymi politykami powszechnie znanymi jako Ośmiu Starszych.

Uderzające podobieństwo do Deng Xiaopinga. Czy Morris Strong odpowiadał za planowanie Republiki Ludowej Chin z Francji – Jaki ojciec, taki syn?

Maurice F. Strong, były zastępca sekretarza generalnego ONZ.

W 1971 r., Strong, działając w imieniu planu ponadnarodowego żydostwa dla utworzenia jednego światowego rządu, zlecił sporządzenie raportu o stanie naszej planety, „Tylko jedna Ziemia: Dbałość i zachowanie naszej małej planety”. To był początek całej międzynarodowej bankowości, oszustwa z ochroną środowiska i klimatu.Później został sekretarzem generalnym Konferencji ONZ na temat Środowiska i Rozwoju, więc jest w samym centrum zniszczenia środowiska, ras, cywilizacji, a zwłaszcza odległych plemion i Białej rasy poprzez globalizm. Miał ponadto za zadanie od ponadnarodowego Judenstadt przeprowadzenia de-chrystianizacji i homosexualizacji młodych mężczyzn chrześcijan w schroniskach YMCA w całym świecie zachodnim jako osoba zajmująca stanowisko krajowego przewodniczącego i szefa komisji światowej związków YMCA. Dziś Strong jest aktywnym profesorem honorowym Uniwersytetu Pekińskiego i honorowym przewodniczącym fundacji ochrony środowiska przy tej uczelni. Jest przewodniczącym rady doradczej Instytutu Badań Bezpieczeństwa i Zrównoważonego Rozwoju Azji Północno-Wschodniej. Jest tym dla Azji, czym był Kissinger dla świata zachodniego, głównym komisarzem politycznym w Azji z ramienia ponadnarodowego żydostwa.

Żydowska praktyka masowego psychologicznego prania mózgu: piosenka wypuszczona przez hollywódzką mackę ponadnarodowego żydostwa, aby dopomóc Strongowi w promowaniu homosexualizacji chrześcijańskiego YMCA i sabotażu korzeni tradycji Białych i charakteru tej instytucji:

Village People – oficjalny klip z 1978 r.

Skąd przewodniczący Mao dostał swój ogromny majątek niezbędny do sfinansowania przejęcia jednego z największych państw na świecie? Skąd żydzi w Rosji dostali miliardy na przejęcie i zniszczenie całej cywilizacji? Skąd Ho Chi Minh uzyskał finansowanie swojej komunistycznej rewolucji w Wietnamie? Skąd kontrolowani przez żydów masoni we Francji mieli pieniądze na finansowanie rewolucji francuskiej? Skąd pieniądze wziął Oliver Cromwell na angielską wojnę domową, która doprowadziła do zabójstwa króla i ponownego zaimportowania żydów z powrotem do Anglii? Żydowscy przedstawiciele lichwokracji, Rothschild ze spółką, bracia masoni, rodzinka międzynarodowa i marionetki.

Prawie nikt poniżej poziomu politbiura w Pekinie nie ma pojęcia o żydowskiej lichwokracji i władzy korporacji w Chinach. Podobnie jak Europejczycy, zanim stali się ofiarą, ich powszechna duma narodowa nie pozwala nawet takiej myśli przemknąć przez głowę, tak samo, jak nikt w Indiach nie zapyta, skąd Mittal of Tata wziął swe ogromne wsparcie finansowe, które zbudowało tak wielką korporację. Najwięksi przemysłowi i korporacyjni potentaci z XIX i początku XX wieku w Ameryce, może z wyjątkiem Henry Forda, wszyscy okazali się być tylko frontonem, tworem-słupem dla żydów po swej śmierci: Carnegie, Rockefella, Herrimons i kolejni.

Żydzi w Chinach

W dawnych czasach żydzi byli bardziej ostrożni, ukrywając się na arenie politycznej, woleli pracować za kulisami. Ale dziś, żydowscy politycy coraz nachalniej obsadzają stanowiska państwowe poprzez moc etnicznych więzi, moc żydowskiej kontroli mediów i moc pieniędzy, jakimi można kontrolować wynik wyborów przez tworzenie sztucznego wizerunku. Stopień żydowskiego zaangażowania w działanie chińskiego reżimu jest starannie ukryty przez kontrolowane przez Rotszylda zachodnie mass media. Przykładem gruntownego zaangażowania się Rotszyldów w Chinach jest to, że kontrolują tam nawet wszystkie prognozy pogody.

Amerykańscy i europejscy żydzi-komuniści, a nie Mao, poukładali strategię morderczego przewrotu i poprowadzili całą akcję zza kulis oraz finansowali chińską rewolucję.

Ośwadczenie chińskiego rządu: „Trzej członkowie CPPCC [politbiura] o pochodzeniu zagranicznym obchodziło wspólnie 90-tą rocznicę urodzin w Jingfeng Hotel, jednym z hoteli w Pekinie wyznaczonym na miejsce posiedzeń NPC i CPPCC, w dniu 8 marca. Israel Epstein, Sidney Shapiro (Sha Boli) i Chen Bidi urodzili się w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, i uzyskali chińskie obywatelstwo w 1957 i 1963 r. Jako eksperci, którzy od dawna działają w dziedzinie polityki promocji zagranicznej, brali udział w rewolucji chińskiej i działali aktywnie na rzecz socjalistycznej modernizacji.

Po przejściu na emeryturę nie pozostają bezczynni, ale nadal aktywnie uczestniczą w dyskusji i zarządzaniu sprawami państwa. Wielu deputowanych NPC i członków CPPCC, obecnych na bieżącej corocznej sesji, przybyło na uroczystość urodzinową, aby wyrazić im wdzięczność oraz złożyć życzenia”.

Żydowski komisarz gospodarczy i były prezes Banku Światowego, James Wolfensohn, w tym filmie robi oszałamiające, triumfalne wyznanie na temat działalności Banku Światowego w dziedzinie zniszczenia świata zachodniego Białych, o trzęsieniu ziemi w zakresie przeniesienia bogactwa narodów do Chin i innych krajów trzeciego świata, przy wykorzystaniu wielu miliardów zachodniego kapitału finansowego, przemysłu i zdobyczy technologicznych ukradzionych narodom Zachodu za pomocą kontrolowanych przez żydów zachodnich rządów naszpikowanych zdrajcami. Ujawnia szczegóły działania łap żydostwa w przesunięciu władzy nad wydarzeniami światowymi z Zachodu na Wschód, i prawie nie kryje się z okazaniem swej nienawiści do Białych i radości z powodu zniszczenia Zachodu przez żydów i ich nowych sojuszników.

Mówi o tym, co dopiero nadchodzi: „ruch tektoniczny” przenoszący bogactwa Zachodu na Wschód. Ale nie mówi studentom na Stanford, że to jego żydowska instytucja, stworzona przez Dom Rothschildów, Bank Światowy, stworzyła, kierowała i finansowała te zmiany!

Wolfensohn ma własną firmę inwestycyjną w Chinach, z użyciem której czerpie on korzyści z tego „nieuchronnego przesunięcia” światowego bogactwa:

Światowe przesunięcie bogactwa nadchodzi – wyznania byłego szefa Banku Światowego, Jamesa Wolfensohna

(Materiał został już zdjęty z YouTube/Red.)

Sprawozdanie z działalności Domu Rothschild:

„Długa obecność Rothschildów w Chinach sięga 1838 roku i byliśmy jedną z pierwszych instytucji biznesowych świata zachodniego, jaka przyczyniła się do przywrócenia stosunków po 1953 roku.

Nasze biura w Pekinie, Szanghaju i Hong Kongu dają nam bezpośredni dostęp do rynku chińskiego. Nasz lokalny zespół doradców bankowości pozwala nam mieć wgląd i zdobyć dogłębną wiedzę na temat rozwoju gospodarczego tego kraju oraz wyzwań stojących przed jego przemysłem.

Przez wiele lat doradztwa w Chinach dla przedsiębiorstw międzynarodowych, państwowych i prywatnych, stworzyliśmy podstawę wyjątkowego zrozumienia lokalnego środowiska prawnego i rynkowego. Nasz zespół jest wykwalifikowany w zakresie zacierania różnic kulturowych, które czasami istnieją między zarządami spółek zagranicznych i lokalnych.

Wyższej rangi bankierzy prowadzą doradztwo od początku do końca dla wszystkich podejmowanych inicjatyw biznesowych, zapewniając, że wszyscy klienci skorzystają z kapitału intelektualnego marki Rothschild i globalnej sieci kontaktów i wiedzy w sektorze przemysłowym.

W całym regionie Azji północnej, doradzamy w sprawie transgranicznych transakcji dotyczących przedsiębiorstw koreańskich za pośrednictwem naszego strategicznego partnerstwa z Samsung Secutities oraz japońskich firm za pośrednictwem naszego strategicznego partnerstwa z Global Advisory Japan.

Nasze ważniejsze zadania to doradzanie w nabyciu przez Geely Auto udziałów w Volvo, połączenie China Netcom i China Unicom, sprzedaż azjatyckich aktywów Lehman Brothers dla Nomura oraz oferta akcji na rynku pierwotnym Rusal na giełdzie w Hong Kongu”.

Protokoły Mędrców Syjonu

PROTOKÓŁ Nr. 3

ŻMIJA SYMBOLICZNA I JEJ ZNACZENIE

Dziś mogę wam zakomunikować, że cel nasz jest już o kilka kroków od nas. Pozostaje niewielka przestrzeń, by cała droga, która odbyliśmy, zwarła się w krąg Żmiji Symbolicznej, wyobrażającej nasz naród. Kiedy krąg ów zamknie się wszystkie państwa europejskie będą ujęte jak gdyby w potężne obcęgi.

Na koniec dodajmy, że żydzi finansują wszystkie strony w Chinach, każdą mniejszość narodową i każdy wyznanie religijne, a ostatecznie kontrolują je wszystkie tak samo, jak kontrolują wszystkie główne wyznania chrześcijańskie na Zachodzie, a gdy będą chcieli zniszczyć Chiny, ustawią je po prostu przeciw sobie, wykorzystają sprzeczność między nimi. Na pewno po upadku Zachodu, a następnie Chin i Azji oraz oczywiście Rosji, droga do zapanowania żydowskiego NWO zostanie zapewniona.

Chińczycy wykupują Amerykę po cenach hurtowych ze złomowiska:

Raport o ekonomicznym upadku w południowej Kalifornii

 

Źródła:

http://www.youtube.com/watch?v=IETDxQycS8c

http://endzog.wordpress.com/2013/08/07/financial-collapse-post-western-destruction-china-the-coming-jewish-superpower/

Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 20 luty 2016 13:53
alexjones.pl NWO Informacje Katastrofa gospodarcza jako narzędzie NWO