Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Niemiecka Telewizja demaskuje zbrodniczą działalność Georga Sorosa
Kategoria: Informacje   Niedziela, 21 luty 2016 10:20 Autor: admin

Niemiecka Telewizja demaskuje zbrodniczą działalność Georga Sorosa

Niemiecka Telewizja demaskuje zbrodniczą działalność Georga Sorosa foto: YouTube/printscreen

George Soros został zdemaskowany przez niemiecką telewizje KLA.TV jako jeden z głównych filarów dokonujących się przemian na świecie. Pieniądze żydowskiego miliardera finansują rewolucje i zmiany odczuwalne na całym świecie, za jego plecami stoi najpotężniejsza rodzina żydowskich bankierów Rothschild (Rotszyld), która od ponad 200 lat kontroluje sektor bankowy oraz stawia podwaliny pod budowę rządu światowego tzw. Nowego Porządku Świata.

Poniżej przetłumaczone wideo z niemieckiej telewizji KLA.TV oraz transkrypcja:

Transkrypcja z nagrania:

Rosyjski wymiar sprawiedliwości oświadczył latem ubiegłego roku, że dwie organizacje pozarządowe amerykańskiego miliardera Georga Sorosa są „niepożądane”.

Marina Gridnewa z prokuratury generalnej w Moskwie uzasadniła wyrok w następujący sposób:

„OSI Assistance Fundation i Open Society Fundation są zagrożeniem dla zgodnego z konstytucją porządku Rosji i dla bezpieczeństwa państwa.”

Wydalenie tych dwóch fundacji amerykańskiego (żydowskiego) miliardera Sorosa z Rosji zostało odebrane przez zachodnie media jako „antydemokratyczny atak na społeczeństwo obywatelskie.”

Czy taka krytyka jest stosowna?

Aby dać odpowiedź na to pytanie, zaleca się zapoznać z następującymi trzema aspektami.

  • Zagrożenie bezpieczeństwa

Amerykański (żydowski) miliarder George Soros wielokrotnie ingerował w przeszłości bezpośrednio w procesy polityczne rzekomo by promować „wyzwolenie” i „demokrację”.

Soros wspierał już podczas zimnej wojny ruchy opozycyjne i organizacje pozarządowe ale też i usługi socjalne w Europie Wschodniej przez swoje potężne sieci fundacji.

W ten sposób zbudował – zwłaszcza prze jego własny kartel medialny – obraz rzekomego filantropa demokratycznego rozwoju.

Z drugiej strony okazał się też inicjatorem przewrotów zbliżonych do wojny domowej i destabilizacji.

Odegrał znaczącą rolę jako inspirator podczas  tzw. „kolorowych rewolucji”, podczas „arabskiej wiosny” lub krwawego puczu na Majdanie.

Soros powiedział w wywiadzie w maju 2014,  że sam otworzył własną fundację na Ukrainie.

Ta fundacja miała ostatecznie doprowadzić do obalenia wybranego szefa państwa i wprowadzenia starannie dobranej przez MSW junty.

Uczestnicy Majdanu i innych demonstracji należą do sieci Sorosa i byli celowo wyszkoleni i sfinansowani przez International Renaissance Fundation (IRF) i Open Society Fundation.

 

Nic dziwnego zatem, że Rosja dokłada wszelkich starań by się ta dramatyczna i zgubna sytuacja nie powtórzyła we własnym kraju.

  • Powody gospodarcze

Dla Rosji Soros nie jest kimś nieznanym. Niemiecko-amerykański publicysta F. William Engdahl pisze w swoim artykule „Krótka historia korupcji – gdy miliarderzy uprawiają politykę”:

„Kto zna historię fundacji Sorosa – Open Society Fundation w Europie Wschodniej i na całym świecie od końca lat 90-tych, ten wie, że rzekome filantropijne projekty promujące demokrację z lat 90-tych w Polsce, Rosji lub na Ukrainie umożliwiły Sorosowi dosłownie splądrowanie byłych krajów komunistycznych. Wspierał go wtedy Jeffrey Sachs, profesor na Harvardzie, który namówił post-sowieckie rządy do natychmiastowej zamiast stopniowej prywatyzacji i otwarcia na wolny rynek.”

  • Soros jest skazanym przestępcą i bezwzględnym spekulantem

W 2006 r. Soros został skazany za wykorzystywanie poufnych informacji przy obrocie akcjami francuskiego banku Societe Generale. W 2011 r. wyrok został podtrzymana przez Europejski Trybunał Praw Człowieka w ostatniej instancji.

Ale to nie koniec. Działalność Sorosa jako menedżera lokat kapitału była wielokrotnie zwrócona przeciw  walutom europejskim i azjatyckim, w związku z czym kraje te zostały gospodarczo osłabione. Na pytanie w wywiadzie dla „ZEIT”, czy jako spekulant obchodzą go polityczne i społeczne skutki jego działania, powiedział tak:

„Jako inwestor, który szanuje prawo a poza tym postępuje zgodnie z zasadami rynku, nie mogę zwracać uwagi na społeczne konsekwencje moich działań.”

Innym przykładem bezwzględności Sorosa jest jego wkład do legalizacji narkotyków.

Pod pozorem „wolnego społeczeństwa” godzi się na osłabienie społeczeństwa przez uzależnienie od narkotyków w celu odniesienia korzyści finansowych. Zobacz też nasz program „Legalizacja konopi – sposób ustanowienia Nowego Porządku Świata”.

Soros zainwestował w 2010 r. miliony aby zalegalizować marihuanę. Jako udziałowiec koncernu Monsanto  specjalizującego się w biotechnologii, który od lat pracuje nad opatentowaniem genetycznie modyfikowanej marihuany mógłby odnieść ogromne korzyści z racji legalizacji marihuany.

Podsumowując:

Rosja przez wydalenie fundacji Sorosa nie tylko dokonała wyboru w sensie samoobrony ale także dla reszty Europy jest to wzór do naśladowania by zrobić to również dla ochrony własnej.

Bo najwyraźniej Sorosowi nie chodzi o demokrację, wolny ludzi i wspieranie kultury ale o podstępne otwarcie stabilnych społeczeństw na bezwzględne „przejęcie” przez obcy interes kapitałowy…

tłumaczenie: Jolanta Walczak

 

Źródło: KLA.TV, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(102 głosów)2 komentarzy

  • Link do komentarza Tomasz Oraczewski Czwartek, 10 marzec 2016 19:57 napisane przez Tomasz Oraczewski

    Rozumiem że ta telewizja została zlikwidowana, albo właśnie się znajduje w stanie likwidacji. Oczywiście z powodu "bankructwa"czy innych przyczyn "niezwiązanych" z tym co mówiono na jej antenie. Ewentualnie jest to jakaś mała stacja, która może sobie mówić co jej ślina na język przyniesie, bo do wielkich tego świata i tak to nie dojdzie.

  • Link do komentarza Janusz Smyk Niedziela, 14 sierpień 2016 04:21 napisane przez Janusz Smyk

    Aneta Gwiżdż. a ja wierzę

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 21 luty 2016 13:37
alexjones.pl NWO Informacje Niemiecka Telewizja demaskuje zbrodniczą działalność Georga Sorosa