Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Broń psychotroniczna jest testowana na bezbronnych mieszkańcach Wrocławia
Kategoria: Informacje   Wtorek, 08 marzec 2016 07:04 Autor: admin

Broń psychotroniczna jest testowana na bezbronnych mieszkańcach Wrocławia

Nadesłane e-mailem. Informacje identyfikujące ofiarę i sprawców i inne osoby / organizacje zostały na razie usunięte.

Od 3,5 roku jestem nieustannie napromieniowywana w moim mieszkaniu, na co mam dowody (pomiary zrobione przez eksperta (…), nagrania, zdjęcia, zeznania świadków).

Policja, sąd i prokuratura w ogóle nie są zainteresowane udzieleniem mi pomocy, wręcz robią wszystko, aby mnie zniechęcić i zaakceptować fakt bycia ofiarą potwornych badań.

We wrześniu 2015 r złożyłam doniesienie na sąsiadów do policji i do prokuratury. Sprawa nie ruszyła.

Tymczasem wczoraj dodatkowo w oparciu o fałszywe oskarżenia otrzymałam postanowienie o skierowaniu mnie na badania psychiatryczne, tylko dlatego że skarżę się na silne pole elektromagnetyczne niskich częstotliwości, które jest celowo wytwarzane w moim domu przy użyciu rozwiniętych technologii i przy pomocy moich sąsiadów.

Postanowiono o tym nawet nie przesłuchując mnie! Tylko w oparciu o pomówienie. Skoro posunięto się do czegoś takiego, to kto wie, do czego jeszcze dojdzie. Prokurator grozi mi nawet umieszczeniem w szpitalu psychiatrycznym… a przecież nie ma do tego żadnych podstaw.

Poniżej przedstawiam moją historię. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc.

1.      W październiku 2012 r. zostałam napadnięta w drzwiach mojego mieszkania przez sąsiadów zamieszkujących nade mną (…). Byłam zmuszona wezwać policję. Mieli do mnie absurdalne pretensje o chodzenie głośno po mieszkaniu (mieszkali nade mną!). Dzisiaj rozumiem, że był to tylko pretekst do zaistnienia konfliktu, który usprawiedliwiałby moje skargi na późniejsze nękanie przez nich.

2.      Od tamtego dnia zaczęło się ciągłe nękanie mnie poprzez wielokrotne budzenie w nocy. Dzisiaj bezbłędnie rozpoznaję działanie technologii, o których tyle się ostatnio mówi, ale na początku był to dla mnie niczym niewytłumaczalny koszmar znęcających się nade mną sąsiadów – psychopatów.

3.      Złożyłam wniosek o założenie sprawy o zakłócenie miru domowego. Wniosek został odrzucony (funkcjonariusz asp. (…)).

4.      Mijały miesiące, a ja ciągle byłam (i jestem nadal!) budzona m.in. z powodu wirowania słyszalnego w łazience. Zgodnie z sugestia funkcjonariusza (…), że „wirowanie pralki” stanowi podstawę do wezwania policji, gdy po raz kolejny je usłyszałam wezwałam patrol policji. Pralka u sąsiadów była sucha, więc zostałam przez policję oskarżona o kłamstwo i nieuzasadnione wezwanie policji.

5.      W czerwcu 2013 r. na podstawie fałszywych oskarżeń (…) oraz zeznania dzielnicowego (…) została skierowana przeciwko mnie sprawa do sądu.

6.      Sąd skierował mnie na badania psychiatryczne, biegły potwierdził moja poczytalność. Odbyła się sprawa, a ja zostałam całkowicie uniewinniona (dzięki zeznaniom świadków).

7.      W marcu 2014 r. złożyłam zawiadomienie do sądu rejonowego oraz do prokuratury o ciągłym nękaniu i znęcaniu się nade mną przez (…) (sygn. akt (…)). Ludzie ci założyli organizację (…). Na ich stronie internetowej są ciągle wiadomości o gościach z Izraela… http:// (…) To bardzo zakłamani i bezwględni ludzie, chociaż stwarzają pozory normalnych.

8.      Odbyły się trzy rozprawy. Sąd uniewinnił Pisulów. Z uzasadnienia wyroku wynika, że sąd zlekceważył zeznania świadków potwierdzające występowanie u mnie w domu dziwnego hałasu wpływającego bardzo niekorzystny wpływ na samopoczucie ludzi oraz zwierząt. Skupiono się na tym, że hałas jest niewielki, zupełnie ignorując jego charakter i destrukcyjny wpływ na samopoczucie !

9.      W międzyczasie była również sprawa w prokuraturze. W kwietniu 2014 r, po złożeniu przeze mnie zeznania, sprawa zostaje umorzona przez sierż. Sztab. (…).

10.   Odwołałam się od umorzenia sprawy w prokuraturze.

11.   Prokuratura odrzuciła wniosek uzasadniając niezgodnie z prawdą, że wniosek został złożony po terminie.

12.   Odwołałam się ponownie. Na rozprawie sądowej sędzia potwierdziła brak zasadności umorzenia postępowania i nakazała je wznowić.

13.   Ponownie złożyłam zeznania i ponownie sprawa została umorzona.

14.   W międzyczasie dzięki informacjom w internecie oraz świadectwie innych osób zrozumiałam, że to, co dzieje się u mnie w domu nie jest zwykłym nękaniem sąsiadów, ale najprawdopodobniej częścią jakiegoś programu realizowanego w całej Polsce.

15.   Tamci sąsiedzi wyprowadzili się, ale nowi którzy przyszli zachowują się dokładnie tak samo. W nocy ciągle ich słychać, jest na to świadek, który od kilku miesięcy mieszka ze mną i tez doświadcza bolesnych skutków promieniowania.

16.   We wrześniu ponownie złożyłam sprawę na policje i do prokuratury. Przedstawiłam dowody w postaci nagrań, pomiarów pola elektromagnetycznego, zdjęć oraz zeznania świadków. Do tej pory cisza w mojej sprawie. Wszystko zostało zignorowane.

17.   W dniu wczorajszym dowiedziałam się, że sąsiedzi których podałam do prokuratury złożyli na mnie z kolei doniesienie o nękaniu, a prokuratura bez przesłuchania mnie wydała postanowienie o zasięgnięciu opinii biegłego i wysłania mnie na badania psychiatryczne.

18.    Ostatnio dowiedziałam się, że Minister Sztuki i Szkolnictwa Wyższego zatwierdził program strategiczny pn „Nowe systemy uzbrojenia i obrony w zakresie energii skierowanej” w ramach którego opracowywane jest polskie działo elektromagnetyczne. Jednym z realizatorów jest firma (…), która znajduje się trzy przecznice ode mnie. Do projektu angażowane są również osoby cywilne.

Na ten moment jest to dla mnie jedynie logiczne uzasadnienie całej sytuacji.

W projekcie jest napisane, że broń ta musi być przetestowana na ludziach. Oczywiste jest dla mnie, że utrzymuje się to w tajemnicy. To też tłumaczyłoby dlaczego policja, sąd i prokuratura ciągle umarzały moje zgłoszenia, ignorowały je lub wręcz jak tym razem próbowały mnie uznać za niepoczytalną.

Życie w takich warunkach jest ciągłym cierpieniem, i fizycznym i psychicznym! Od dwóch lat próbuję sprzedać mieszkanie, niestety bezskutecznie. Organy państwowe zamiast pomóc tylko utrudniają całą sprawę.

Napromieniowywanie traktowane jest jak zaburzenie psychiczne, a nie element celowych działań (wojska? może służb specjalnych?).

A bezczelność i totalne poczucie bezkarności osób, które mnie nękają są naprawdę zastanawiające.

Czy mogę liczyć na Pańską pomoc w tej sprawie?
Chciałabym prosić o polecenie mi prawnika, albo innej osoby, która mogłaby pomóc mi w tej sprawie.

A ponieważ zamierzam ta sprawę nagłośnić, bo siedzenie cicho tylko ich ośmiela, chciałabym założyć bloga, aby opisywać swoją sytuację. Nie wiem tylko, jakie informacje mogę tam umieszczać. Czy mogę podać swoje imię i nazwisko, nazwisko prokuratora i adwokata? Pan szeroko publikuje wiele informacji, więc jest Pan świetnie zorientowany. Zresztą czytam je codziennie na Pana portalu, bo dają mi wiele światła i mocy do działania.

 Z góry dziękuję za życzliwość i pozdrawiam, (…)Źródło: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(31 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 08 marzec 2016 06:39
alexjones.pl NWO Informacje Broń psychotroniczna jest testowana na bezbronnych mieszkańcach Wrocławia