Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Kto pierwszy w kolejce do zagłady? Unia czy III RP?
Kategoria: Informacje   Piątek, 25 marzec 2016 12:48 Autor: admin

Kto pierwszy w kolejce do zagłady? Unia czy III RP?

Początek destabilizacji Unii Europejskiej nie kazał na siebie długo czekać po rozpoczęciu na skalę masową inwazji „uchodźców” islamskich na Europę, czego potwierdzeniem jest ostatnia seria zamachów terrorystycznych w Brukseli.[i]

Jedyne czego można w dalszym ciągu oczekiwać, to eskalacja terroru, zarówno w rozmiarach,  jak i zakresie terytorialnym. Islamscy terroryści są dobrze do tego przygotowani i  co najważniejsze bezpieczni w muzułmańskich gettach europejskich metropolii, do których, tak jak w przypadku brukselskiego Molenbeek[ii], nawet oddziały regularnej armii boją się zaglądać.  Biorąc na dodatek pod uwagę fakt, że wszystkie bez wyjątku ugrupowania terrorystyczne są bękartami zachodnich służb specjalnych, a w szczególności CIA i Mossadu[iii] i na bieżąco mniej lub bardziej przez nie kontrolowane w przygotowaniu i wypełnianiu prowokacji terrorystycznych, zwanych w anglosaskiej nomenklaturze „false flag operations”[iv], trudno spodziewać się zmiany tego trendu.

Unijnym „politykom” pozostało więc robić dobrą minę do złej gry i udawać, że mogą coś ponad to co zostało mi zlecone przez ich nieformalnych pryncypałów z międzynarodówki oligarchicznej. Mogą też ronić krokodyle łzy, jak to publicznie zrobiła Federica Mogherini[v], pokazując że zachodnie współczucie zarezerwowanie jest wyłącznie dla „swoich”, a inne nacje mogą tonąć w morzu krwi bez wzbudzania większych emocji wśród „nadludzi”. Zademonstrowała tym samym zachodni egoizm i hipokryzję podwójnych standardów.

Żadna doza egoizmu i hipokryzji nie pomoże zachodnim społeczeństwom w walce z agresywnym islamem. Unijne „elity” pozostawiły je na pastwę losu, realizując strategiczne założenia globalizmu (NWO).

Retorycznym wydaje się pytanie czemu, rządząca de facto światem zachodu, żydowska oligarchia postanowiła ostatecznie zniszczyć pozostałości chrześcijańskiej Europy? Pewnym jest natomiast, że w tej sytuacji narodom zachodu pozostała jedynie oddolna samoorganizacja, a w konsekwencji rewolucja i wojna domowa z muzułmańską częścią społeczeństw. W rezultacie, bez względu na wynik takowej konfrontacji, Unia Europejska przestanie istnieć.

Choć przyczyny są nieco inne, to również III RP i jej „europejskie” społeczeństwo znajdują się w agonii. Dokumentna dezorientacja obywateli, nie pozwala im nawet rozeznać najbardziej fundamentalnych faktów, jak na przykład, jakie są główne zagrożenia ich egzystencji.

W wyniku stopniowego zaniku realnej gospodarki kraj pustoszeje poprzez masową emigrację stymulowaną wspomnianym chronicznym zjawiskiem.  Pomimo to, w świadomości obywateli, III RP to nadal „duży czterdziestomilionowy kraj w centrum Europy”. Tym czasem Jego możliwości, jako gigantycznego obozu dla uchodźców, rosną z każdym rokiem. Rządzące Polską żydostwo zdaje sobie z tego sprawę, a dyspozycyjne mu „elity” wykonają bez chwili wahania każde jego polecenie. Tak więc można się spodziewać, że w najbliższym czasie ten „potencjał” III RP zostanie wykorzystany. Polskojęzyczni „europejczycy”, nie będą zbyt oponować, mogąc po raz kolejny zademonstrować Europie przywiązanie do takich wartości”, jak „tolerancja” i „unijna solidarność”.

Hierarchia kościoła przekona z łatwością „Polaków- Katolików”, do potrzeby kolejnego „chrześcijańskiego” gestu w stosunku do „bliźnich w potrzebie”. Zdradę purpuratów w tej i każdej innej kwestii, można zilustrować parafraza przypowieści o Dobrym Samarytaninie. Jeśli drogą opodal pobitej i ograbionej ofiary (symbolizującej Naród Polski) przechodziłby purpurat, to w odróżnieniu od żydowskiego rabina, przystanąłby przy poszkodowanym, aby uświadomić mu  imperatyw bezwarunkowego przebaczenia sprawcom rozboju, pod groźbą wiecznego potępienia, po czym w poczuciu dobrze spełnionego „pasterskiego” obowiązku poniósłby swój tłusty tyłek w dalszą drogę. Na swe nieszczęście naiwni polscy katolicy od lat akceptują pozytyw moralny takiej przypowieści.

W takiej sytuacji pozostaje jedynie zadać pytanie, kto jest pierwszy w kolejce do zagłady? III RP czy Unia Europejska? Najbliższy czas da na to pytanie odpowiedź

Ignacy Nowopolski


[i] http://news.antiwar.com/2016/03/22/panic-spreads-after-36-killed-by-isis-bombings-in-brussels/

[ii] http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/france/11997410/Paris-attackers-linked-to-Belgian-suburb-where-the-authorities-have-lost-control.html

[iii] https://en.wikipedia.org/wiki/Mossad

[iv] https://en.wikipedia.org/wiki/False_flag

[v] http://www.euronews.com/2016/03/22/eu-foreign-policy-chief-mogherini-weeps-over-brussels-bombings/

Za: http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/703047,kto-pierwszy-w-kolejce-do-zaglady-unia-czy-iii-rp


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(21 głosów)1 komentarz

 • Link do komentarza hansje Piątek, 25 marzec 2016 14:01 napisane przez hansje

  Myślę, że aż tak źle nie będzie, Panie Ignacy..
  Proszę nie zapominać, CZYM JEST POLSKA, dla rządzącej Nią obecnie żydowni...
  Jest to "Ziemia Obiecana".
  Przecież NIE zasr...ją sobie przyszłej Ojczyzny dziczą arabską.. Owszem - troszeczkę może, gwoli definitywnego już przetrzebienia pogłowia polskich Gojów - to nakazanej Klubem Rzymskim liczby 15 milionów, tępych i chorych niewolników, bo ktoś musi przecież robić na pejsatą kastę Nowej Szlachty...
  Ale żeby zaraz "gigantyczny obóz dla uchodźców" ?... Neeee... To sie nie uuuda :) ..
  No, ze sto tysięcy pewnie Szydło niebawem przyjmie (gdy na Rzeszę zwali się z 5 milionów i skończy się "Unia"), żeby czymś ZAJĄĆ coraz szybciej się budzących z Matrix-a Gojów polskich :) ...
  Gdy już stanie się przeraźliwie JASNE, nawet dla najbardziej zaślepionych miłośników PiS-u i Prezia Jarka, że łapa już po łokieć w nocniku :) ..

  Shalom !

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 25 marzec 2016 13:06
alexjones.pl NWO Informacje Kto pierwszy w kolejce do zagłady? Unia czy III RP?