Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Operacja Panama Papers finansowana przez Georga Sorosa i CIA
Kategoria: Informacje   Poniedziałek, 18 kwiecień 2016 11:47 Autor: admin

Operacja Panama Papers finansowana przez Georga Sorosa i CIA

Ten ogromny przeciek, pokazał światu jak elity ukrywają swoje pieniądze, ale w rzeczywistości, to właśnie elita elit sprawiła, że ofiarami stali się miliarderzy z niższego piętra finansowej piramidy. Był to największy wyciek poufnych danych w historii dziennikarstwa, 2,6 terabajty danych, pracowało nad tą sprawą ponad 400 dziennikarzy, z ponad 100 organizacji medialnych, w ponad 80 krajach.

W operacji Panama Papers brało udział 400 dziennikarzy z ponad 80 krajów, ze 100 organizacji medialnych zebranych przez ICIJ – międzynarodowe konsorcjum dziennikarzy śledczych.

Spójrzcie na oficjalną stronę, na której  zostały opublikowane dokumenty Panama Papers:

panamapapers.icij.org

Na dole strony mamy wymienione organizacje wspierające pracę dziennikarzy śledczych:

Kto jeszcze jest odpowiedzialny za wyciek oraz śledztwo?

Oto kolejne globalne agendy, fundacje należące do najbogatszych tego świata, elity elit lub jak kto woli szczyt finansowej piramidy powiązany z rodziną Rothschild, której interesy reprezentuje George Soros wraz z rodzinami Rockefeller, Ford, Carniege, Kellogg :

  • Ford Foundation
  • Carniege Endowment
  • Rockefeller Family Found
  • W K Kellogg Foundation
  • Open Society Foundation

U.S.A.I.D  została utworzona w 1961 aby pomóc Stanom Zjednoczonym  zdobyć „serca i umysły” mieszkańców biednych krajów, ale jej działania to także wspieranie działań CIA poprzez propagandę i destabilizacje programów w innych krajach jak Ukraina i Kuba.

Fundacja Forda i CIA były  są bezpośrednio połączone. U.S.A.I.D wykonuje rozkazy Departamentu Stanu i CIA. Z tymi przeciekami, które „ujawniają elitę”. Kogo one tak na prawdę ujawniają?

No cóż, nawiązując do tytułów gazet, jest około 400 amerykańskich klientów z organizacji, z grupy raju podatkowego w Panamie, który został zaatakowany przez hackerów.

Co bardzo zaskakujące wśród klientów nie było żadnych znanych i wpływowych amerykanów, z jednym wyjątkiem, amerykańską ofiarą ataków hackerskich została Tina Turner. Tak, piosenkarka Tina Turner jest najznaczniejszą Amerykanką, która została ujawniona przez panamskie papiery.

Dlaczego finansowa elita, która uzurpuje sobie prawo do stanowienia rządu światowego NWO przeprowadziła tą operacje?

Najwyraźniej bankierzy chcieli pokazać, elicie niższego szczebla oraz „niepokornym” gdzie jest ich miejsce w szeregu oraz udowodnić, że nie ma bezpiecznej przystani dla ich majątków.

Poprzez operacje ucierpieli m.in: Saudyjskiksiąże, ojciec Davida Camerona, Premier Rosji Putin, Prezydent Syrii Bashara al-Asad, mamy także chińskich przywódców oraz wielu innych, którzy w mniejszym lub większym stopniu dostali ostrzeżenie z „góry”.

Żyjemy w nowym świecie i nowej wojnie,  która rozgrywana jest w cyberprzestrzeni.

Ma miejsce dużo dezinformacji, dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć kto za tym wszystkim stoi, kto finansował oraz skorzystał z tego największego ataku hackerskiego w historii dziennikarstwa.

 

Tłumaczenie wideo: Ripsonar News

Opracowanie: Michał KK

 

Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 18 kwiecień 2016 12:13
alexjones.pl NWO Informacje Operacja Panama Papers finansowana przez Georga Sorosa i CIA