Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje W 2016 odbędą się dwa spotkania Grupy Bilderberg - elitarne i bardziej masowe
Kategoria: Informacje   Czwartek, 12 maj 2016 12:38 Autor: admin

W 2016 odbędą się dwa spotkania Grupy Bilderberg - elitarne i bardziej masowe

W 2016 odbędą się dwa spotkania Grupy Bilderberg - elitarne i bardziej masowe foto: alexjones.pl/CC

Poprzednio informowaliśmy, że w tym roku możni tego świata funkcjonujący jako tak zwana Grupa Bilderberg, spotkają się w Ameryce Północnej w hotelu Herrington’s Sierra Pines Resort, który znajduje się w kalifornijskim kurorcie Sierra City. Okazuje się jednak, że właściwe spotkanie nastąpi w Niemczech, w pobliskim Polsce Dreźnie. Wcześniej jednak w USA odbędzie się dodatkowe spotkanie elity elit.

Zanim w dniach 9 -12 czerwca, na terenie hotelu Kempinski Taschenberg Palais w Dreźnie, odbędzie się właściwa konferencja Klubu Bilderberg, dla elit grupy, odbędzie się wcześniejsze spotkanie w dniach 19-22 maja, w Westfields Marriott hotel, w Chantilly w stanie Virginia w Stanach Zjednoczonych. Warto podkreślić, że na spotkaniu w Dreźnie ma się zjawić kanclerz Angela Merkel. Można tylko przypuszczać, że omawiany będzie wywołany przez nią kryzys migracyjny.

Grupa Bilderberg, to elitarna, nieformalna organizacja, która powstała z inicjatywy polskiego arystokraty, Józefa Retingera. Był on też pierwszym sekretarzem tej dziwnej grupy. Od 1954 roku przeprowadzane są coroczne spotkania w Europie, Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie. Na kilka dni zjeżdżają się wtedy najpotężniejsze osoby z przemysłu, bankowości, polityki, nauki, a także niektóre rodziny królewskie.

W ciągu ostatnich lat Polska była reprezentowana na tych spotkaniach między innymi przez Aleksandra Kwaśniewskiego, Andrzeja Olechowskiego, a niedawno dwa lata przez Jan Vincenta Rostowskiego. W zeszłym roku w Austrii, Polaków reprezentowała żona pana Radosława Sikorskiego, pani Anne Applebaum.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)1 komentarz

  • Link do komentarza konrad Piątek, 13 maj 2016 08:35 napisane przez konrad

    Jesli mowa o bildenberg to taka pchla jak merkel jest tylko narzedziem i sama o niczym nie decyduje. Ona niczego nie wywolala a na spotkanie przyjdzie po wyplate.

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 13 maj 2016 17:11
alexjones.pl NWO Informacje W 2016 odbędą się dwa spotkania Grupy Bilderberg - elitarne i bardziej masowe