Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Informacje   Niedziela, 29 maj 2016 09:27 Autor: admin

Nowe dowody na tworzenie jednej światowej religii

Nowe dowody na tworzenie jednej światowej religii foto: flickr/Nabrielle

Czy wiecie jak miała na imię córka Mahometa? Czy wiecie kto według przekazów Mahometa miał być jego żoną w raju, do którego zmierzał?

Gary Kah był członkiem Parlamentu Światowego, o którym w ogóle się nie mówi w mediach, a który istnieje już od kilkudziesięciu lat. Gotowa jest już Światowa Konstytucja i plany tzw. Światowej Federacji. Są plany światowej waluty.

Zanim zrezygnował, Kah zdołał wyciągnąć setki dokumentów z tej organizacji i obecnie próbuje nagłośnić plany, jakie są realizowane przez wpływowych jej członków na całym świecie. Są nimi, lub współpracują z tą organizacją, liderzy religijni, przywódcy, wpływowi magnaci medialni i innego sortu ludzie z możliwościami.

Jako praktykujący chrześcijanin, Kah skupia się na religii. Okazuje się, że np. obecnie realizowane są plany połączenia katolicyzmu z islamem. Znaleziono wspólny element, którym jest Matka Boska – Maria. Dla muzułmanów ma ona wielkie znaczenie, gdyż Mahomet głosił, że to ona właśnie będzie jego żoną w raju!

Jak wiemy Matka Boska pokazywała się m.in. w Fatimie, a tę właśnie nazwę upodobał sobie Mahomet dla swojej córki. I co się ostatnio dzieje? Wielu muzułmanów ma „sny” z Marią – Matką Boską, można być niemal pewnym, że te sny są sztucznie generowane.

Więcej – papież Franciszek nakazuje katoliczkom wychodzenie za mąż za muzułmanów. Organizuje się msze ekumeniczne z udziałem kapłanów różnych religii. Ewidentnie celem jest połączenie religii i stworzenie jednej – światowej. Stolicą tejże religii ma być Jerozolima, co ostatnio było słyszalne w wypowiedziach Obamy, Blaira i papieża Franciszka. Planowana jest odbudowa Wzgórza Świątynnego, wielkiego centrum multireligijnego.

Blair założył nawet organizację multireligijną o nazwie Tony Blair Faith Foundation. W organizacji tej działają prominentni liderzy chrześcijańscy wraz z muzułmańskimi.

Dla chrześcijan jakimi są Kah i prowadzący program Sid Roth, te działanie są oszustwem na wiernych. Uważają, że chrześcijanie powinni się obudzić i zacząć ostro protestować przeciwko temu, co się dzieje. Podobnie i żydzi, których liderzy na stronie Sanhedryn.org wzywają do pokoju światowego, a jego podstawą ma być połączenie religii, by ludzie mogli się modlić w jednym miejscu do jednego Boga. Początkiem ma być odbudowa Wzgórza Świątynnego.

Jak na razie w miejscu, gdzie ma być Wzgórze Świątynne, stoi meczet Omara. Prowadzone są pod nim prace archeologiczne i ponoć dokopano się do dokumentów z I wieku n.e., z których wynika, że w „czasach ostatecznych” żydzi przejmą kontrolę nad ludzkością.

 

Źródło: Monitor-Polski.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(26 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 30 maj 2016 22:37