Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Unijne prawo zagraża suwerenności
Kategoria: Informacje   Piątek, 03 czerwiec 2016 10:49 Napisał

Unijne prawo zagraża suwerenności

Tytuł ten nie odnosi się wyłącznie do brukselskich knowań wobec Polski. Raczej jest uzasadnieniem obaw o to, że Brexit stanie się faktem.

Każde suwerenne i praworządne państwo powinno stawiać krajowe prawo nad Unijnym. Tak robią mądre narody. Polska parlamentarna hałastra zmienia ustawodawstwo krajowe pod dyktando libertynów  których nikt w Polsce nie wybierał.

Były główny sędzia Anglii i Walii twierdzi, że Europejski Trybunał Praw Człowieka zamierza ustanowić prawa w kwestiach społecznych które zagrażają suwerenności parlamentarnej. Pan sędzia powiedział, że Parlament musi zdecydować, jakie ze swoich dotychczasowych uprawnień, jest gotów oddać Trybunałowi w Strasburgu.

Stało się tak po tym jak szef Europejskiego Trybunału powiedział, że Wielka Brytania narusza prawo międzynarodowe poprzez zakazywanie więźniom udziału w głosowaniach. Sędzia Dean Spielmann powiedział, że prawa  Wielkiej  Brytanii nie przystosowane są  europejskich praw człowieka i w związku z tym Unia może wyrzucić Brytyjczyków na zbitą twarz. Taki maleńki szantaż.

Nas też straszą że zmienią Polskę w śniętą rybę i odbiorą nam głos.

Lord Judge, były sędzia główny Anglii i Walii, powiedział Radiu BBC że jest zaniepokojony, tym co stwierdził sędzia Spielmann i że  zbyt dużo władzy przekazuje się dla sędziowskich ciał niewybieralnych, których to orzeczenia nie mogą być kwestionowane.

"To jest sąd, który nie odpowiada wobec kogokolwiek" - powiedział.

To samo odnosi się do innych samozwańców z Brukseli głownie do Rady Europejskiej. W końcu ktoś zauważył że brukselska dyktatura sama sobie przyznaje uprawnienia których nikomu nie wolno kwestionować.

To w takie bagno nas, Polaków, wprowadzono. 

"Jeśli to prawda, to nie może być tak że nikt nie może tego (europejskiego) prawa odwołać. Naprawdę nie sądzę że jakiekolwiek ciało sędziowskie - jakiegokolwiek szczebla - powinno mieć tego rodzaju  uprawnienia ."


Pan sędzia powiedział, że popiera Europejską Konwencję Praw Człowieka, ale podkreślił, że sąd sam  przekracza swoje uprawnienia usiłując stosować dyktaturę, nie licząc się z ustawodawstwem państw członkowskich.

Sędzia wezwał rząd do zorganizowania w Europie sprzeciwu w celu powstrzymania zapędów sądu EU.

"Według punktu jego widzenia (widzimisię sędziego Spielmanna) wynika, że sąd Europejski ma prawo powiedzieć każdemu krajowi w Europie, jak to powinien się sam organizować.

Takie stanowisko to bardzo poważny problem suwerenności - powiedział.

"To nie jest problem tylko w Zjednoczonym Królestwie. Kwestia suwerenności dotyka każdego pojedynczego kraju w Europie."

PS. nasze marionetki, rząd i opozycja, jak dotąd nie  miały z tym żadnego problemu. Rząd PiS ponosi teraz skutki swojej krótkowzroczności.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 03 czerwiec 2016 11:44
alexjones.pl NWO Informacje Unijne prawo zagraża suwerenności