Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Soros wyjaśnia w Unii, jak działa system finansjery
Kategoria: Informacje   Poniedziałek, 04 lipiec 2016 16:46 Napisał

Soros wyjaśnia w Unii, jak działa system finansjery

Soros wyjaśnia w Unii, jak działa system finansjery flickr.com

Wypowiedź żydowskiego finansisty i spekulanta, Georga Sorosa nikogo nie dziwi. Jest on dzieckiem międzynarodowej finansjery, dlatego o każdej porze dnia i nocy będzie bronił Unii Europejskiej jako elementu systemu międzynarodowej finansjery.

Przypomnę tylko, że działania Sorosa były krytykowane przez przywódców chińskich, Victora Orbana a nawet przez Jarosława Kaczyńskiego.

Jaki plan ma Soros na rozwiązanie islamskiej napaści na Europę?

Potrojenie środków, które mają być spożytkowane na uchodźców.

Na pierwszy rzut oka propozycja jest rozsądna. Należy zagwarantować normalne życie uchodźcom. Skoro już są to nie mogą spać na ulicy. Jednak w tym planie jest olbrzymi podstęp.

Jeżeli zwiększymy wydatki na uchodźców, czyli zagwarantujemy im bogaty social, to do Europy zawitają kolejne miliony islamistów. Soros wyraźnie zabiega o nie zamykanie granic Europy dla islamistów.

Bredzi o budowie nowych miejsc pracy w ich macierzystych krajach. Jest to znakomite rozwiązanie, ale nierealne – trwa tam wojna.

Skąd Unia Europejska ma wziąć pieniądze na potrojenie wydatków?

„Finansowanie tych wysiłków w ujęciu długoterminowym wymaga nowych podatków. Prędzej czy później będą one niezbędne…” – skwitował Soros.

Teraz już wiemy. Unia Europejska wprowadzi nowe podatki. To my sfinansujemy social dla przybyszów islamskich.

Piękny i twórczy plan…

Dług rządu nigdy nie może być spłacony

Pan Soros bez owijania w bawełnę mówi to, co nasi politycy nie rozumieją.

Dług rządu nigdy nie będzie spłacony!!!

Oczywiście, Soros mówi to w innym kontekście. Jednak prawdą jest, że w systemie międzynarodowej finansjery, dług jest podstawą egzystencji. Nie można go spłacić, ponieważ nie ma takiej ilości pieniędzy, aby to uczynić.

„Dług rządu nigdy nie może być spłacony. Dług rządu jest zasadniczym elementem funkcjonowania rynków finansowych. Gdyby nie było długu rządowego, to nie byłoby systemu finansowego” – oświadczył George Soros.

Niech politycy nie gadają więcej bzdur, tylko niech wykują sobie słowa Sorosa na tabliczce i powieszą na ścianie. System finansjery jest tak skonstruowany, aby kolonizował czyli uzależniał państwa od długu bankowego.

Długu państwowego nigdy nie można spłacić.

Celem jest uczynienie z krajów Unii Europejskiej zbankrutowanej Grecji i Ukrainy. Wtedy bez problemu wdrożą Supermocarstwo.

Kolejna kwestia, którą politycy muszą się nauczyć, aby nie gadać bzdur:

„Mamy dwa rodzaje wzrostu gospodarczego: nominalny i rzeczywisty. Dług obliczany jest w kategoriach nominalnych. Potrzebna jest inflacja, potrzebny jest wzrost cen. Jeżeli ceny spadają, wtedy zadłużenie się zwiększa. Jeżeli za te same pieniądze mogę kupić więcej w roku przyszłym, to zadłużenie państwa się zwiększa i wpadamy w pułapkę”.

O czym mówi Soros?

O fikcji systemu finansjery i okradaniu każdego człowieka na ziemi.

Państwa nie podają realnego, rzeczywistego wzrostu gospodarczego, podają nominalny, czyli powiększony o inflację. Gdyby nie było wzrostu cen – inflacji, to wzrost gospodarczy byłby w wielu krajach ujemny.

System finansowy tak działa, aby Kowalski każdego roku miał mniejszą siłę nabywczą pieniądza, niż w poprzednim, czyli mógł kupić mniej towaru za te same pieniądze. Wtedy długi państw maleją.

Inflacja potrzebna jest po to, aby zmniejszać długi państw i niszczyć finanse Kowalskich.

George Soros udzielił lekcji parlamentarzystom unijnym. Przedstawił prawidłowe mechanizmy, które działają w systemie międzynarodowej finansjery.

Uczył parlamentarzystów, co mają zrobić, aby wdrożyć Superpaństwo, czyli:

 • zwiększać ceny produktów i usług,
 • zmniejszać siłę nabywczą pieniądza,
 • wdrażać nowe podatki.

Polecam dokładnie wysłuchać przemówienia Sorosa i jego końcowego wywodu.

I tak na marginesie…

zastanawiający jest fakt, dlaczego Watykan tak samo jak Soros namawia do przyjmowania imigrantów islamskich. Być może użyję tutaj mocnego słowa, ale jest to podłe zagranie, ponieważ Watykan miesza Boga z Islamem. Każdy wolno myślący człowiek rozumie, że islamizacja jest wymuszoną strategią przejęcia władzy w narodach. Szkoda, że nie dostrzega tego Watykan, który prowadzi taką samą politykę jak Soros. Czas o tym głośno mówić. Tu nie ma pomyłki, ale celowe działanie…

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl – Polski Portal Informacyjny

P.S. Zapraszam na nowe wideo – „Zostaliśmy zniewoleni ekonomicznie, czyli jak ograć międzynarodowego bankiera?” – LINK


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(24 głosów)1 komentarz

 • Link do komentarza Tolek Wtorek, 05 lipiec 2016 13:12 napisane przez Tolek

  Hmm, Robert, ekonomia to ekonomia a polityka to polityka. Do tego dochodzi historia - tu już w ogóle nie należy snuć domysłów. Za dużo wszędzie jest wiary, a wiara to przeciwieństwo wiedzy. Wszędzie sie kreuje satanistyczne wiary w stylu new age i wmawia się ludziom w kryzysie wiary, że to nowa droga oświecenia. Tak samo jest z poltyką i ekonomią. Ekonomioa to też przecież rodzaj wiary :) Piszesz takie coś: "zastanawiający jest fakt, dlaczego Watykan tak samo jak Soros namawia do przyjmowania imigrantów islamskich". Kogo to zastanawia niby? Uważasz, że Soros to samodzielna jednostka? Nawet dzisiaj jest tu artykuł "Jedwabny Szlak, Bank of China, Rodzina Rothschild, Chiński Rząd i 400 Chińskich Miliarderów", poczytaj, można sporo wywnioskować. Przecież to nie ekonomia tylko historia. Tu nie ma nic do zastanawiania, możesz rozumieć albo nie. Zobacz sobie kto jest finansowym doradcą banku watykanu. Poczytaj o Jezuitach, potem zobacz kiedy dopiero wyloniła sie masoneria, a potem sprawdź przepływ pieniądza na świecie. To stanie sie wszystko dla Ciebie oczywiste. O tyle ile 10 lat temu każda informacja o spisku, kosmitach i chemitralach przyprawiała o dreszcze statystycznego czytacza, o tyle obecnie co raz więcej ludzi jest zorientowanych. A to wymaga. No ćóż, moze się dowalam, a może sam powinienem zacząć pisać artykuły, bo jeszcze niedawno jak bym napisał to nikt by nie zrozumiał :P a tak podłoże już jest. To może by się zajć w końcu tym o co tu chodzi? Jest trochepraw na swiecie. Jeśli ich nie obalisz to nie ma sensu kwestionować, chyba że chcesz stworzyć nową terię darwina :) Jednym z takich praw jest prawo piramidy i tego oka u góry. Znasz taki cytat? "Jeden, by nimi władać, Jeden, by je znaleźć, Jeden, by je zgromadzić i wszystkie skrępować". Królów jest wielu, Cesarz jest jeden. Nie słyszaleś co mówi Bergoglio? Świat jest dosyć prosty. Dawno temu ktoś skłamał i od tej pory trzeba było wymyśłać następne kłamstwo żeby uwiarygodnić poprzednie. Tak jest zbudowany świat - z kłamstawa :) Ale żeby go zmaterializować trzeba było go podzielić. Wszyscy pieprzą o anglach i zasadzie dziel i rządź. A Bóg to co? też angol? JAk powstało 0 i 1, ying i yang, alfa i omega? :) Jeśli wszystko jest takie same to nic nie ma. Czarna materia to 99,7% a my myśłimy że kilka świecących punktów tworzy wszechświat. To tak jak z tymi muzłmanami Robert :)
  Poza tym robisz świetną robotę ekonomiczną, czytam cię od kilku lat

  pozdrawiam

  Tolek Banan

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 04 lipiec 2016 17:42
alexjones.pl NWO Informacje Soros wyjaśnia w Unii, jak działa system finansjery