Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Informacje   Czwartek, 21 lipiec 2016 18:00 Autor: admin

Gestykulacja Angeli Merkel

Angela Merkel naśladuje gestykulację Hitlera. Zwróćmy uwagę na ten fakt, to wyszło z jednej szkoły i to nie przypadek.

Niektórzy mówią, że Merkel ma takie same zimne i puste oczy, jak Hitler. Czy tak jest, trudno orzec. Istnieje natomiast wiele dowodów na to, że Hitler był zainteresowany i rozwijał eugeniczny projekt eksperymentów z ludzkim DNA, chcąc stworzyć idealną rasę.

Merkel urodziła się w 1954 roku, i mówi się o niej, że jest jednym z dzieci z probówki. Istnieje niepotwierdzona teoria, że to sperma Hitlera użyta została do „sztucznej inseminacji”. Dr Klauberg dokonał inseminacji siostry żydówki Ewy Braun, Gretl. Poglądy konspiracyjne nazywają Unię Europejską „Nierządnicą Babilońską”, i że synagoga szatana Niemcom powierzyła zadanie nadzoru jej spraw w Europie, a bezpośrednio Merkel.

Kwatera główna Europy, zaprojektowana na podobieństwo wieży Babel

Nierządnica ujeżdżająca bestię z koroną z 12 gwiazd.

Taki sobie zbiór zdjęć. Czy to tylko zbieg okoliczności, że Angela Merkel trzyma ręce w ten sposób, robi to częstokroć z przyzwyczajenia, czy może ona przekazuje znak masońskiego trójkąta/diamentu, jako celowego gestu okultystycznego?

Masońskie znaki Angeli?

Naziści wyższego stopnia byli wszyscy masonami w jakiejś wyimaginowanej przez nich strukturze „faraońskiej”. Gesty Hitlera są takie same, jak dzisiejszych polityków: Angeli Merkel, Sarkozy’ego, Obamy, Camerona – wszystkich z nich. Hermann Göring robi gest masoński niewidzialnej ręki, jak Napoleon, Stalin, Churchill i wielu innych. Oznaczenia tajnej loże Skull and Bones są na pierwszych pojazdach pancernych SA. Rozłożonej piramidy lub Krzyża Templariuszy.

Adolf Hitler i Hermann Göring i ich masońska gestykulacja

Pluszowy Miś

 

Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(18 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Czwartek, 21 lipiec 2016 19:36