Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje NWO kontynuatorem nazizmu i komunizmu
Kategoria: Informacje   Wtorek, 02 sierpień 2016 15:22 Napisał

NWO kontynuatorem nazizmu i komunizmu

Hitlerowski generał odwiedzający Rosję w latach'30-tych zauważył, że komunizm to "lustrzane" odbicie nazizmu. Oba systemy były socjalistyczne. Jedyną różnicą było to że w jednym rządziła jedna rasa, w drugim jedna klasa.

Znaczek za 57 centów przedstawia orła, który według niektórych jest inspirowany przez logo hitlerowskich Waffen-SS.

Wprowadzony przez pocztę w lutym 2001 r. po nieszkodliwe brzmiącą nazwą "art deco" . Aluzji jakie można znaleźć w symbolice jest więcej i to tych które łączą III Rzeszę i New World Order. Oto symbolika jakiej używały hitlerowskie Niemcy i są używane przez Iluminatów wprowadzających NWO:

Czy to przypadek? Należy wątpić. Faszystowskie Niemcy mogły się rozwinąć dzięki fuzji biznesu i bankierów. New World Order jak widać korzysta z tego samego schematu. Elity biznesu znowu wychodzą z ukrycia.

Ekonomista Robert Brady zdefiniował takie zjawisko jako "dyktatura kapitalizmu monopolistycznego". Jest to swego rodzaju "faszyzm" oparty na przedsiębiorczości zorganizowanej na zasadzie monopolu, realizującej polecenia instytucji władzy państwowej z zakresie spraw: wojska, policji, prawa i propagandy. W komunistycznej Rosji monopol kapitału przebrano w formę własności państwowej.  

Hitlerowskie Niemcy i komunistyczna Rosja zostały stworzone przez monopol kapitału pracy za pośrednictwem tajnych stowarzyszeń. Pewien hitlerowski generał  odwiedzający Rosję w roku 1930 zauważył, że komunizm jest  "lustrzanym odbiciem" hitleryzmu. Jedyną różnicą było to że w Niemczech panowała jedna rasa, natomiast w Rosji panowała jedna klasa. Obie sytuacje powstały w wyniku działania kartelu banków centralnych.


Hitlerowskie Niemcy był kapitalistycznym rajem. Było 60-godzinny tydzień pracy, niskie zarobki i nie było żadnych związków zawodowych. Hitlerowska ekspansja napędzana była globalnymi ambicjami niemieckich karteli, które rozpoczęły przygotowania do wojny na długo przedtem, zanim rozpoczęły one finansowanie Hitlera. "Dla niemieckich firm II wojna światowa otwierała szansę grabieży na skalę bez precedensu w historii świata.

Kluczem do zrozumienia elit, i kierunku wydarzeń na świecie, jest zrozumienie psychologii kartelu. Kartele z definicji to instytucje spiskowe. Ich celem jest uzyskanie nieuprawnionego zysku przy użyciu wysokich cen. Robią to poprzez kontrolowanie konkurencji, rynku, surowców i nowych technologii.

Jednym z najwcześniejszych karteli był J. D. Rockefeller Standard Oil. Największym niemieckim kartelem był gigant farmaceutyczny, chemiczny i filmowy - IG Farben.  IG Farben wyprodukowała 85% niemieckich materiałów wybuchowych w II wojnie światowej. W 1926 roku Farben i Standard Oil weszła w porozumienie kartelowe. Rezultatem tego porozumienia było to, że Standard Oil dostarczał hitlerowcom ropy naftowej, mimo jej braków w USA. Dostarczono specjalistyczne paliwo bez którego Luftwaffe nie mogło latać.

Z kolei Rockefeller korzystał z "uprzejmości" IG Farben i innych przedsiębiorstw w których do niewolniczej pracy wykorzystywano więźniów w obozach koncentracyjnych takich jak Auschwitz. Korzystano z zysków uzyskiwanych z produkcji trującego gazu. Czy to nie był prawdziwy powód dla którego linie kolejowe i sam obóz nie były nigdy zbombardowane. Po wojnie CIA ustaliło że nieuszkodzony w Frankfurcie nad Menem wieżowiec był siedzibą, a jakże, IG Farben.

W 1930 roku banki Wall Street uczestniczyły w "aryzacji", co oznaczało, że przejmowano własność browarów, banki, fabryk, domy towarowe, itp. za 30% ich prawdziwej wartości. Gdzie trafiało złoto z zębów ofiar Holokaustu czy złoto z banków podbitych krajów łatwo ustalić. Można zainteresować się jaki był udział  Bank of England w finansowaniu przedsięwzięć Hitlera albo czym zajmował się dziadek albo adwokat John Foster Dulles, członek Rady stosunków zagranicznych, późniejszy sekretarz stanu.

Istnieje lista korporacji amerykańskich, które miały miliardy dolarów zainwestowane w hitlerowskich Niemczech: Standard Oil, General Motors, IBM, Ford, banki National City, ITT i wiele innych. Ludzie nie wiedzieli że General Motors i Ford budowały dla nazistów ciężarówki i czołgi. Nie wiedzieli, że łożyska kulkowe  mające zasadnicze znaczenie dla produkcji sprzętu wojennego hitlerowskich Niemiec zostały wyprodukowane w Filadelfii.

Podobnie dzisiaj New World Order, w rzeczywistości współczesnej historii, jest produktem marzeń i pragnień karteli banków centralnych. Iluminaci posiadają monopol na kredyty, monopol na wszystkie bogactwa, sterują  polityką, kulturą i propagandą. Ostatecznym celem jest by wyrwać ludzkość od Boga i dostarczyć Lucyferowi   ofiary za możliwość realizacji zła.

Dziś niektórzy ich rzecznicy jak widać już się nawet nie kryją paradując oficjalnie z masońskimi symbolami choć całkiem niedawno paradowali mieniąc się rzecznikami konserwatyzmu.

Z inspiracji: makow.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)1 komentarz

  • Link do komentarza Ante Portas Wtorek, 02 sierpień 2016 17:06 napisane przez Ante Portas

    {NWO kontynuatorem nazizmu i komunizmu }
    Powyższy tytuł jest chybiony i wprowadza w zasadniczy błąd.
    Ludzie stojący za NWO, to architekci zarówno nazizmu i komunizmu, to jest oczywista oczywistość.
    Myślę sobie, że autor niefortunnie dobrał tytuł, bo generalnie jest dobrze zorientowany, czego życzyłbym statystycznemu obywatelowi naszego świata.

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 03 sierpień 2016 16:37
alexjones.pl NWO Informacje NWO kontynuatorem nazizmu i komunizmu