Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Papież Franciszek promuje jedną światową religię i nowy porządek świata
Kategoria: Informacje   Niedziela, 07 sierpień 2016 11:54 Autor: admin

Papież Franciszek promuje jedną światową religię i nowy porządek świata

W niedzielę papież Franciszek powiedział setkom tysięcy młodych ludzi zebranych na Światowych Dniach Młodzieży w Polsce, że potrzebują „wiary w nową ludzkość” i że powinni odrzucić „postrzeganie granic jako barier”. Co jakiś czas katolicy z całego świata skupiają się na takich wydarzeniach, które papież wykorzystuje do promocji swojej agendy. Niestety, staje się to bardzo jasne, że ta agenda zawiera transformację ludzkości w jedną światową religię i nowy porządek świata.

Oczywiście, papież nie używa tych zwrotów wprost, ale to jest oczywiste, że próbuje tak powiedzieć. Jeśli teraz mi nie wierzysz, może zmienisz zdanie, jak przeczytasz wypowiedzi Franciszka, które zebrałem w poniższym artykule.

Zacznijmy od tego, co papież powiedział na ŚDM w niedzielę…

Ludzie mogą cię osądzać za bycie marzycielem, ponieważ wierzysz w nową ludzkość, która odrzuca nienawiść między ludźmi, która odrzuca postrzeganie granic jako barier i która może cieszyć się swoją tradycją bez bycia małostkową i egocentryczną.

To zdanie samo w sobie nie jest dramatyczne, ale jeśli włożysz je w kontekst tego wszystkiego, co papież powiedział lub zrobił w poprzednich latach, to zaczyna się pojawiać wyraźny wzór…

Maj 2016: Franciszek zaprosił jednego z największych sunnickich imamów na świecie do Watykanu i rzekomo powiedział mu, że „nasze spotkanie jest wiadomością”, a media głównego nurtu z całego świata zrozumiały co było zakomunikowane. Na przykład artykuł w Daily Mail na temat tego spotkania został zatytułowany: „Papież przyjął wielkiego imama w historycznym spotkaniu w Watykanie, by doprowadzić katolicki i muzułmański kościół do jedności”.

Styczeń 2016: Watykan ujawnił ekstremalnie wstrząsające wideo, w którym papież zadeklarował, że wszystkie wielkie światowe religie „szukają Boga lub spotkają go na różne sposoby” i że w końcu „wszyscy jesteśmy dziećmi Boga”. Wideo przedstawiało liderów różnych religii, którzy ogłaszali wierność poszczególnym bóstwom...

Listopad 2015: Franciszek zadeklarował, że fundamentalizm, nawet chrześcijański fundamentalizm, jest „chorobą”, podczas wypowiedzi, w której podkreślał podobieństwo głównych religii.

Wrzesień 2015: Papież wyruszył do New York City, by wygłosić przemowę, która rozpoczęła konferencję, na której Organizacja Narodów Zjednoczonych ogłosiła „nową uniwersalną agendę” dla ludzkości.

Wrzesień 2015: Podczas wizyty w Katedrze Św. Patryka Franciszek podkreślił jedność między chrześcijaństwem a islamem.

Lipiec 2015: Podczas wizyty w Ekwadorze Franciszek mówił o potrzebie „nowego gospodarczego i ekologicznego porządku świata”, w którym bogactwo planety jest „dzielone przez każdego”.

Lipiec 2015: Franciszek potępił globalny kapitalizm i odniósł się do jego wyczynów jako do „łajna diabła”.

Czerwiec 2015: Franciszek wołał o „nowego, światowego, politycznego zarządcę”, który miałby niezbędne środki, by „radzić sobie ze światowymi problemami gospodarczymi i niesprawiedliwościami”.

Październik 2014: Franciszek publicznie poparł teorię ewolucji poprzez używanie takich stwierdzeń, jak…

Kiedy czytamy o stworzeniu w Księdze Rodzaju, ryzykujemy wyobrażenie Boga jako magika z magiczną różdżką, który jest zdolny do zrobienia wszystkiego. Ale tak nie jest.

Wielki Wybuch, który dziś uważamy za pochodzenie świata, nie zaprzecza interwencji boskiego stwórcy, ale raczej tego wymaga.

Ewolucja w naturze nie jest sprzeczna z ideą stworzenia, ponieważ ewolucja wymaga stworzenia istot, które ewoluują.

Przez pełne poparcie teorii ewolucji, Franciszek postawił się w jednym szeregu z lewicowymi budowniczymi, którzy chcą przekształcić ludzkość w socjalistyczny nowy porządek świata, a także sam wyszedł przeciwko „fundamentalistom”, którzy wierzą, że jest jeden prawdziwy Bóg, który stworzył niebo i ziemię.

Czerwiec 2014: Po raz pierwszy w historii katolicyzmu, Franciszek wydał pozwolenie na „islamskie modlitwy i czytanie Koranu” w Watykanie. W czasach starożytnych byłoby to postrzegane jako bluźnierstwo, ale dziś nikt tak naprawdę nie zauważa, że coś takiego się dzieje.

Marzec 2013: Podczas swojego pierwszego ekumenicznego spotkania, Franciszek stwierdził jasno, że wierzy, iż chrześcijanie i muzułmanie razem „wielbią jednego Boga”

Wszystkich pozdrawiam i serdecznie dziękuję, drodzy przyjaciele należący do innych tradycji religijnych; na początku wszystkim muzułmanom, którzy wielbią jednego Boga, żyjącego i miłosiernego, i zwracają się do Niego w modlitwie, i wszystkim wam. Naprawdę doceniam waszą obecność.

Widzisz ogólny wzór?

Papież Franciszek jest za łączeniem ludzi. Chce połączyć narody, chce połączyć religie. Ale koniec końców, co jest celem tej jedności?

Znaczna liczba „fundamentalistów” chrześcijańskich jest zaniepokojona tym, że Franciszek szykuje scenę na jedną światową religię i nowy porządek świata. Łączenie państw w gigantyczne superpaństwo i religii w pojedyncze wyznanie może brzmieć dobrze dla wielu, ale prawda jest taka, że zaprowadzi to do takiego poziomu tyranii, którego większość ludzi nie jest w stanie sobie wyobrazić.

Za: https://radtrap.wordpress.com/2016/08/01/papiez-franciszek-promuje-jedna-swiatowa-religie-i-nowy-porzadek-swiata/


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 08 sierpień 2016 16:52
alexjones.pl NWO Informacje Papież Franciszek promuje jedną światową religię i nowy porządek świata
Unable to open file!