Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Program światowej dezinformacji - zdrowie
Kategoria: Informacje   Niedziela, 21 sierpień 2016 01:13 Autor:

Program światowej dezinformacji - zdrowie

Z cyklu: „Listy do Wnuczka”

Ale się narobiło w pierwszych dekadach XXI wieku.

Na jaw wychodzą coraz to nowe fakty, wyjaśniające w jakim celu tak naprawdę powoływano rozmaitego rodzaju gremia międzynarodowe, w rodzaju ONZ, czy jego file WHO, Unicef, MAEA itd. Czyli, o ile dekad plany starszych i mądrzejszych, czyli City of London, wyprzedzają wyobraźnię maluczkich.

Coraz bardziej ujawniają się szczegóły tzw. programów ONZ-owskich, takich jak np. Agenda 21/30. Okazuje się, że głównym celem było wprowadzenie cywilizacji azjatyckich tylnymi drzwiami. Chodziło po prostu o zbudowanie piramidy władzy w taki sposób, aby społeczeństwo spokojnie to połknęło.

 

Cała sprawa zaczęła się prawie 1000 lat temu. Pomału w tych samych rodach powstawały struktury, które po cichu plotły sieć wzajemnych powiązań, zniewalających ludzi. Przyspieszenie zniewolenia nastąpiło po wprowadzeniu pieniądza papierowego oraz powszechnego nauczania państwowego.

Pieniądz papierowy pozwolił drukować karteczki, czyli właściwie bony towarowe z dowolną szybkością. Ostatnio np. FED drukuje je z szybkością 40 miliardów dolarów na miesiąc, lub szybciej. Nie są to prawdziwe pieniądze, ponieważ w dowolnej dla starszych i mądrzejszych [St. Michalkiewicz] chwili, mogą stracić całkowicie wartość. Za mojego życia dokonano tego 3 razy.

Bezwartościowość pieniądza papierowego opisali już koło 1770 roku ekonomiści francuscy. Stwierdzili jednoznacznie, że jeżeli wprowadzi się pieniądz papierowy, to cena butów podskoczy z 4 su, do 4 franków. Pomylili się, po roku cena butów podskoczyła do 40 franków.

Nieznajomość tej historii pozwoliła powtórzyć ten manewr lektorowi komitetu centralnego PZPR, niejakiemu Balcerowiczowi alias Aron Bucholtz…, profesorowi po 1990 roku, a ostatnio zatrudnionemu przy rozkładzie resztek ekonomii tego tworu zabiurkowego, zwanego w Polsce Ukrainą.

Jak wiadomo, nawet ONZ nie uznaje Ukrainy za oddzielne państwo i twierdzi, że to wewnętrzna sprawa Rosji. Tak przynajmniej dwukrotnie powiedział w maju 2015 rok nie kto inny, tylko sam przewodniczący ONZ: „Ukraina nie istnieje jako samodzielne państwo. Rada Bezpieczeństwa nie będzie się zajmowała tym problemem, to jest wewnętrzna sprawa Rosji”.

Mamy więc kolejny problem, ponieważ p. Radek Sikorski, dawniej pracownik agencji zachodnich oraz jego następcy, cały czas napuszczają Polaków na Rosję i Putina. Problem tylko w tym, że p. Putin jest członkiem Parlamentu City of London inaczej Korona Temple, czyli państwa istniejącego od ok. 1320 roku i posiadającego 97% całego ziemskiego kapitału.

 

Tak więc centrum zarządzania istnieje w tym ośrodku, a nie w ONZ, czy innej atrapie. Każdemu jako tako zorientowanemu człowiekowi wiadomym jest, że na realizację najmniejszych nawet projektów trzeba mięć pieniądze. A ONZ jest nie tylko finansowane ze składek poszczególnych krajów, ale także z dotacji prywatnych B. Gatesa, czy G. Sorosa, czyli City of London.

Co do reformy Sorosa w Polsce, zwanej reformą Balcerowicza, to proszę sobie przypomnieć, w jak krótkim czasie pozbawiono Polaków oszczędności wielu lat. Najpierw reklamowano oszczędzanie na mieszkanie dla dzieci po 50 czy 100 zł/miesięcznie. Było to wartość 50 lub 100 bochenków chleba. Po „reformie” Balcerowicza z 10 000 złotych czyli oszczędności 100 lub 200 miesięcy, pozostawało 01 zł- słownie złotówka, jedna złotówka. Cena chleba pozostała ta sama, jeden złoty. Czyli z tych zaoszczędzonych 10 000 bochenków chleba został się nam jeden, resztę zabrali starsi i mądrzejsi.

Tak właśnie działa centralny system bankowy. I proszę zauważyć, że w szkołach o tym ani słowa. A przecież nauczyciele są jeszcze Polakami?! Czy też już Robotami Biologicznymi??! Uczą przecież własne dzieci!

 

O tym, że straciliśmy mass media, wiadomo od 20 ponad lat. Trudno więc oczekiwać, by polskojęzyczne media niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, miały oświecać lokalne mniej wartościowe społeczeństwo.

Centralny system dezinformacji zwany oświatą publiczną także wprowadzono w roku 1773, pod nazwą Komisja Edukacji Narodowej. Jednym z czołowych działaczy tego organizmu był niejaki Hugo Kołłątaj, bliżej niewiadomego pochodzenia. Obecne podręczniki jako jego zawód podają ksiądz, chociaż w żadnym seminarium duchownym nie ma śladu ani jego przyjęcia, ani otrzymanych święceń. Jest to niesamowicie dziwne, ponieważ w większości przypadków dokumenty księży się zachowały albo w Polsce albo w Wiedniu, czy Rzymie.

Wiem to z autopsji, ponieważ dokumenty mojego praprastryja są dostępne w Kurii do dzisiaj. I najciekawsze, że polski Episkopat nie protestuje przeciwko temu jawnemu szachrajstwu? Ale to zupełnie inna historia.

Masowa dezinformacja od około 20 lat stała się znacznie łatwiejsza, z powodu istnienia internetu. Zdecydowana większość witryn jest opłacana przez rozmaitego rodzaju służby i stosuje cenzurę tekstów. Pisałem o tym kilkakrotnie. Na forach czasami można znaleźć wpisy byłych trolli z wyjaśnieniami, jak ich szkolono w celu niszczenia witryn w miarę samodzielnych.

Typowym przykładem jestem ja sam. Już chyba 3 witryny związane z GW starają się „obsługiwać” moją osobę.

Proszę zauważyć, ile to kosztuje, i że im się tak chce… Obsługujący je trolle są na bardzo niskim poziomie merytorycznym, prawdopodobnie jacyś emigranci. Można to poznać zarówno po stylu, jak i treści. Bardzo często używają formy „ty”, praktycznie niestosowanej w naszej kulturze. Stosują zwroty: Polacy to, czy Polacy tamto, czyli stado azjatyckich baranów. W cywilizacji łacińskiej stosujemy formę osobową, a nie liczbę mnogą.

Przykładowo, w cywilizacji łacińskiej możemy się modlić indywidualnie, o porze jaka nam odpowiada. W cywilizacjach azjatyckich obowiązuje stadna działalność. W islamie wszyscy muszą się modlić o tej samej godzinie. W judaizmie musi być dziesięciu facetów, aby rytuał był poprawny. Baby się nie liczą. Nawet wymyślili zawód stacza, czyli faceta nr 10, który zawodowo zajmuje się uzupełnianiem do magicznej liczby dziesięciu.

 

Dobra dezinformacja powinna zawierać ponad 80 % wiadomości prawdziwych. Dezinformacja powinna stanowić nie więcej, jak 2-5%. To dodaje witrynie wiarygodności. Proszę zauważyć, że większość tych felietonów, czy artykułów, nie zwiera żadnych przypisów. Skąd ich autorzy brali swoje informacje?

Najczęściej dotyczy to wakcynologów. Taka p. prof. T. Jackiewicz - konsultant krajowy z pediatrii, w reklamówce szczepionkarskiej zwanej Medycyną Praktyczną, ma swoje stałe okienko dezinformacji. I nikomu w Warszawskim Rządzie [G.Braun] nie przeszkadza, że jest dofinansowana z obu stron, czyli jawny konflikt interesów. Ale kobieta stara się dbać o ... [wpisać proszę właściwe słowo].

 

W Corona Temple także są frakcje. Kto w Polsce słyszał o organizacji zwanej Zakon Węża, czy White Dragon Society? Pisze o tych organizacjach Beniamin Fulford. Warto zapoznać się z jego artykułami. Jakie są wspólne cele tych organizacji, działających pod przykrywką ONZ?

 

Stare przysłowie mówi:

„Po czynach ich poznacie”.

 

Na pierwsze miejsce wysuwa się program depopulacji. Stosowany jest on pod kilkoma przykrywkami. Jedną z nich jest reklama seksu, jako celu samego w sobie. Czyli sprowadzenie człowieczeństwa do zwykłych funkcji zwierzęcych.

Temu celowi służy np. stwarzanie specjalizacji pseudomedycznych, w rodzaju seksuologii. Seksuologia sprowadza się w praktyce do zwykłego mechanicznego tarcia. Oczywiście my ci pomożemy w postaci tabletek i obrazków, a przy okazji okradniemy ciebie z twoich pieniędzy, sprzedając te precjoza. Na tym podłożu teoretycznym działa cały Hollywood i jego naśladowcy. Przeprowadza się ten program także pod postacią niszczenia naturalnych hormonów płciowych. System jest już dobrze rozbudowany.

 

Podam przykłady;

Szlak cholesterolowy to jest m.in. produkcja hormonów płciowych, wit. D-3, czy koenzymu Q, niezbędnego do detoksykacji. A co robi pseudomedycyna?

Pseudomedycyna, pod pretekstem straszenia zawałami [co jest fikcją], obniża poziom cholesterolu, stosując statyny, czyli wprowadza blokadę całego szlaku, łącznie z hormonami płciowymi. Dodatkowo z programów biochemii usunięto nauczanie o szlaku cholesterolowym. Z litości nie podam nazwiska tej pani „profesur” z Łodzi, autorki tego programu. Na marginesie, Łódź od samego początku ma pecha. To państwo żydowskie Rumkowskiego z czasów okupacji, z własnym pieniądzem, pracujące dla Wehrmachtu. Potem łowcy skór.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Chaim_Rumkowski

https://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_%E2%80%9E%C5%82owc%C3%B3w_sk%C3%B3r%E2%80%9D

 

Wracając do szlaku cholesterolowego. Blokowanie produkcji cholesterolu stwarza pole do sprzedaży sztucznego testosteronu. Jest to z jednej strony niszczenie Twojego Czytelniku zdrowia, a z drugiej strony okradanie, pod pretekstem zakupu preparatów, mających uaktywnić Twoje uprzednio zniszczone hormony.

To, że ten cholesterol nie ma żadnego znaczenia w zawale, najlepiej świadczy zwykła hemodynamika. Przeniesiona na praktykę wygląda następująco: jak podlewamy ogródek, a strumień wody z węża nie sięga do końca ogrodu, to po prostu zaciskamy końcówkę i woda leci dalej. Innymi słowy, blaszka miażdżycowa, lokalnie zwężająca średnicę naczynia, po prostu zwiększa prędkość przepływu, a nie wielkość. Uczy się tego w Dobrych Akademiach Medycznych na II roku studiów.

Przyczyną zwałów jest lokalna zmiana Ph nawet o 0.1 w mięśniu serca, z powodu wzrostu CO2. Ta zmiana Ph powoduje krystalizację fosforanów i zawał. Dlatego w przypadku bólu zamostkowego zaleca się leżenie i nieruszanie. Powoduje to zmniejszenie pracy serca, czyli zmniejszenie produkcji CO2, a więc zmniejszenie rozległości zwału mięśnia serca. Za to odkrycie przyznano nagrodę Nobla w 1931 roku.

Ale to nie pozwala na okradanie chorego. Leczenie zachowawcze jest zdecydowanie tańsze i skuteczniejsze. Śmiertelność po leczeniu zachowawczym wynosi 3-5 %, a po leczeniu chirurgicznym 47%. Czyli prawie co drugi pacjent umiera.

Proszę zauważyć, że kardiochirurdzy nie przedstawiają wyników leczenia swoich pacjentów. Mówi się o masowych, idących w tysiące operacjach, ale żadnych publikacji potwierdzających skuteczność takiego leczenia nie ma.

Podstawowe prace publikowane przez kardiochirurgów powinny zawierać nie tylko liczby i jakość przeprowadzonych operacji, ale i losy tych chorych: ilu spośród nich przeżyło rok, pięć lat, czy dziesięć. Ilu wróciło do pracy, a ilu jest na rencie inwalidzkiej?

W Polsce żadnych takich danych zdobyć nie można. Może źle szukałem? Proszę o każdą informację na powyższy temat. Wg zaleceń sprzed 200 lat, każdy szpital jest zobowiązany do publikacji takich danych co roku. W obecnym kondominium jakoś zapomniano o tym podstawowym obowiązku. Przyjmuje się na wiarę, że jak leczą, to dobrze. Na jakiej podstawie?

Potwierdzeniem powyższej tezy, że operacje to wyciąganie pieniędzy, jest ucieczka amerykańskiej firmy kardiologicznej, oferującej takowe operacje po obniżeniu tzw. punktów za nie. Czyli po zmniejszeniu opłat. Już się nie da oskubywać tak bardzo lokalnego ludka, więc się leczenie nie opłaca.

Innym sposobem depopulacji są szczepionki, zawierające nie tylko neurotoksyny w rodzaju rtęci, czy aluminium, ale i przeciwciała antyHCG, czy Polisorbat 80, powodujący deformacje narządów płciowych u dziewczynek. Ostatnio dodano ten związek nawet do leku stosowanego bardzo często u dzieci na zapalenia pęcherza moczowego - FURAGIN - firma Teva.

 

Kolejnym programem do rozbicia społeczeństwa na grupy Robotów Biologicznych jest system oświaty, prowadzony centralnie. Od roku już wiadomo, że UNICEF będzie promować centralny system edukacji internetowej. Rola nauczyciela będzie się ograniczała do włączenia telewizora o określonej godzinie i sprawdzenia zapamiętanych informacji. Program ten ma być wprowadzony głównie w krajach Europy i Ameryki do 2030 roku.

Celem programu jest nie tylko wymazanie historii poszczególnych krajów, ale przede wszystkim nauczenie poprawności politycznej na skalę globalną. Mowa nienawiści, określona odgórnie, będzie zakazana. Czyli mówiąc krótko, G. Orwell - „ROK 1984” - na całym globie. Likwidacja kultury, języków wszystkich regionów. Proszę sobie wyobrazić, jaki to zysk dla koncernu, mającego monopol na daną produkcję. Produkcję idącą w miliony egzemplarzy danej bluzki, czy spodni.

 

Podobnie reformowana jest medycyna. Lekarz zostaje przeniesiony do roli robota przy taśmie. Odpowiednie procedury, wymyślane przez urzędników, ograniczają jego rolę tylko do tej jednej recepty, jaką będzie mu wolno przepisać. Dlatego Ministerstwo rozszerza liczbę specjalizacji. Średnio na świecie jest koło 40 specjalizacji medycznych, a w Polsce już 86.

Przypomnę, że jeszcze niedawno były tylko cztery: interna, chirurgia, pediatria i położnictwo z ginekologią. Za ostatnich dwu pokoleń specjalizacje rozrastały się przez pączkowanie. Jak każdy może sprawdzić, dla pacjenta nic dobrego z tego nie wynikło.

Sprowadzenie medycyny do roli sprzedawcy określonych procedur spowodowane jest tylko i wyłącznie zyskiem. W tym celu cały czas mówi się o konieczności dodatkowych ubezpieczeń. Przypomnę, że 95% wszystkich firm ubezpieczeniowych mieści się w Corona Temple.

Czyli opracowany system ubezpieczeń pozwala na przelewanie pieniędzy z przymusowego worka ubezpieczeń do prywatnych kieszeni, bez żadnego wpływu ubezpieczonego. W tym cel tworzy się ustawy, takie jak ostatnio w Polsce Ustawa o Zdrowiu Publicznym.

Wprowadzenie centralnych banków miało jeden cel, monopolizację finansów poszczególnych krajów w systemie konsorcjum Rothschilda. Jak wiadomo, obecnie podobno tylko 3, czy 5 banków na świecie nie jest podłączonych do tego systemu. Innymi słowy, wszelkie sztuczki teatralne z zatwierdzaniem przez sejmy budżetu poszczególnych krajów, są tylko i wyłącznie teatrem dla mniej wartościowego ludu tubylczego [St. Michalkiewicz].

 

Musisz więc sam Szanowny Czytelniku, ocenić jakość tych wszystkich witryn, które podkreślają rolę wyborów, czy samorządów, do decydowania o czymkolwiek. Komu one służą? Kto je opłaca?

 

Kolejnym posunięciem będzie takie obniżenie wynagrodzeń i stworzenie pieniądza elektronicznego, aby 90 % ludności miało jeden cel: zdobywanie pożywienia.

Już obecnie wydajemy ponad 80% zarobków na przetrwanie: jedzenie, mieszkanie, media. O oszczędnościach już się w ogóle nie mówi. Mówi sie tylko i wyłącznie o kredytach. Sprawdzonym systemem pozbawiania obywateli oszczędności jest albo wymiana pieniądza, albo skokowe podwyżki. W Polsce system ten był wprowadzany już 4 krotnie, poczynając od 1952 roku. Jak widzimy, nikogo to niczego nie nauczyło i nadal ludziska trzymają pieniądze w bankach. Są dobrze wytresowani.

 

Wprowadzanie masowego bezrobocia.

Zatrudnienia będą czasowe i wymienne. Co kilka miesięcy zwolnienia i zmuszanie ludzi do szukania następnej pracy. Doskonale pokazuje to film pt. ”Strażnik czasu”.

Proszę zauważyć, mamy ponad dwumilionowe bezrobocie, a Rząd Warszawski [G.Braun] masowo wpuszcza obcokrajowców, nie wspominając już o „emigrantach” z krajów arabskich. W Polsce już ponad milion ludzi z Ukrainy pracuje. A przecież Ukraina nie należy do UE i obowiązują wizy… Na jakiej więc podstawie urzędy wydają je tak masowo? Bez zgody UE, czyli Brukseli, byłoby to niemożliwe. Innymi słowy, jest to celowa działalność. Taki nadmiar obcokrajowców, niewiadomego autoramentu i profesji, nie wiadomo kiedy dostanie polecenie na przykład wywołania zamieszek. W moim przekonaniu tak właśnie będzie, ponieważ te zamieszki uzasadnią istnienie obozów pracy w rodzaju FEMA. Jest to więc przygotowanie - fałszywa flaga.

 

Kolejnym posunięciem, zatwierdzonym w Korei, będzie minimalizacja, a potem zakaz istnienia związków zawodowych. Już obecnie związki zawodowe zostały sprowadzone do roli informatora społeczeństwa o tym, co góra chce zrobić. Sam fakt rozbicia na tzw. branże, miał jeden cel: osłabienie roli związków. Czyli najpierw związki służyły do rozbicia „kapitalistów”, a obecnie do rozbicia struktur państwowych w poszczególnych krajach. Przypomnę, pierwsza Międzynarodówka i K. Marks byli opłacani przez Konsorcjum Rothschilda. W podobny sposób ograniczono działalność stowarzyszeń przymusowych w rodzaju Izb lekarskich, czy Adwokackich.

 

Wprowadzenie pieniądza elektronicznego, a mówi się, że już niedługo takie kraje jak Dania, czy Holandia wprowadzą tę innowację, spowoduje nowy rodzaj niewolnictwa. Nie pracujesz, nie masz kart kredytowych, nie możesz nic kupić itd. Proszę zauważyć, że w Polsce chcą pod pretekstem karty ubezpieczenia zmusić wszystkich do korzystania z banków. Czyli chcą wszystkim narzucić obrożę i smycz. I oczywiście banki będą miały olbrzymi dodatkowy zarobek za obsługę kart. Proszę to pomnożyć przez liczbę mieszkańców i ilość wizyt w roku w przychodniach, czy szpitalach. I nie daj się ogłupić, że to będzie bezpłatne, że rząd zapłaci. Żaden rząd na świecie nic nie wymyśla, tylko pracuje nad tym, jak Twoje ciężko zarobione pieniądze przelać do innych prywatnych kieszeni. Takim sposobem 97% pieniądza znajduje się w City of London.

 

Wprowadzanie powszechnej narkomanii na dole społeczeństwa. Temu m.in. służą tzw. Poradnie Przeciwbólowe masowo organizowane. Zamiast walczyć z przyczyną bólu, uzależnia się chorego od leków. Generalnie zapisują one środki przeciwbólowe na bazie narkotyków. Nawet koncerny farmakologiczne już się przyznały, że stosowanie tych leków przez okres tylko tygodnia może spowodować przyzwyczajenie i wpadniecie w nałóg.

Nie chcę być gołosłowny. Od czasu rozpoczęcia IV Woiny Opiumowej przez Pentagon nastąpił gwałtowny wzrost narkomanii w USA: przed wojną tylko 7 % Amerykanów korzystało w jakiejś formie z narkotyków, po 15 latach zaciętych walki i wydaniu wielu miliardów dolarów na wojnę [podobno rocznie ponad 5 miliardów], liczba narkomanów wzrosła już do 60% społeczeństwa [używa heroiny]. USA wydaje rzekomo na walkę z narkotykami aż 50 miliardów dolarów rocznie. Kto zarabia na narkotykach? A to ponad 350 miliardów dolarów obrotu w USA! Zgadłeś Szanowny Czytelniku - BANKI.

A gdzie znajdują się siedziby 97 % banków? Tak, oczywiście, Corona Temple.

 

Kolejnym sposobem wpływania na zachowanie ludności jest kontrola jakości żywienia, czyli tak naprawdę nie tylko brak kontroli, ale i zgoda na systematyczne obniżanie jakości sprzedawanych produktów i ich trucie, pod pretekstem stosowania rozmaitego rodzaju związków chemicznych, nie przetestowanych pod względem zdrowotnym, w rodzaju słodziki, chlorowcopochodne fruktozy, GMO, glutaminiany itd. Typowym przykładem trucia jest tzw. wędzenie w płynie zamiast w dymie. Nie ma prac naukowych o tym, co te płyny powodują w organizmie człowieka.

 

Masowe trucie fluorkami pod pretekstemczyszczenia zębów.

To wszystko dzieje się nie tylko za zgoda rządów, ale na ich polecenie. Nie jest znany żadne przypadek kontroli organów państwowych w rodzaju sanepidu, jakości żywności pod kątem zawartości pestycydów, czy innych środków „ochrony roślin”. Jednocześnie propaganda rządowa nagłaśnia fałszywe flagi nowych chorób, w rodzaju uczulenia na gluten, chociaż wiadomo, że jest to przewlekle zatrucie glifosatem, czyli Randapem, dopuszczonym na rynek przez właśnie Głównego Inspektora Sanitarnego, czyli urząd państwowy.

 

Na jeden raz starczy chyba? Jak się czujesz Dobry Człeku po przeczytaniu? Ale od razu widzisz, do jakiego poziomu sprowadzono Twoje życie Robota Biologicznego. A podobno wg Deklaracji Praw Człowieka, czy Konstytucji USA, wszyscy rodzimy się równi i WOLNI.

dr J. Jaśkowski

 

Liberae sunt nostrae cogitationes. Nasze myśli są wolne.

Kochany Wnuczku

 

za VT z 9 sierpnia 2016r.

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/78169-jak-ze-szczepionki-taldomidu-glifosatu-zrobiono-wirusa-zika

http://www.polishclub.org/2016/01/26/dr-jerzy-jaskowski-jak-kobiety-staja-sie-bezplodne-depopulacja/

http://www.miastowroclaw.pl/index.php/component/k2/item/6822-dr-jerzy-jaskowski-mammografia-czyli-jak-oglupia-sie-kobiety

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/06/dr-jerzy-jaskowski-cenzura-w-medycynie.html

http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_toksyczne_szczepienia_-_dr_jerzy_jaskowski.html

https://www.youtube.com/watch?v=b3Wd2_vCOKU

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/05/dr-jerzy-jaskowski-szczepieni-rozpowszechniaja-zakazenie/

http://niepoprawni.pl/blog/2559/dr-jerzy-jaskowski-polacy-do-likwidacji-nawet-w-rosji-juz-od-15-lat-szczepienia-sa

http://www.polishclub.org/2014/08/26/dr-jerzy-jaskowski-tajne-akta-cia-a-edukacja-z-cyklu-polska-istnieje-formalnie/

http://www.polishclub.org/2015/06/06/dr-jerzy-jaskowski-edukacja-niewolnikow-a-witamina-d-3/

 

Gd.21.08.2016 r.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(13 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
alexjones.pl NWO Informacje Program światowej dezinformacji - zdrowie