Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Bergoglio, Zuckerberg i globalny obóz koncentracyjny Nowego Porządku Świata
Kategoria: Informacje   Środa, 31 sierpień 2016 12:17 Autor: admin

Bergoglio, Zuckerberg i globalny obóz koncentracyjny Nowego Porządku Świata

Bergoglio spotyka się z żydowskim właścicielem Facebook’a, Markiem Zuckerberg’em w celu omówienia promocji globalnego obozu koncentracyjnego dla ludzkości.

Czy Mark Zuckerberg rzeczywiście ubolewa, że biedacy całego świata nie mają dostępu do internetu? Zdecydowanie nie! On lamentuje z tego powodu, że nie są oni częścią jego Facebook’owego imperium.

Facebook, dla tych, którzy nie wiedzą, jest miejscem społecznych mediów gdzie użytkownicy (to znaczy niewolnicy) mogą zamieszczać swoje fotografie, historie web-surfingu,preferencje i to czego nie lubią, poglądy polityczne, zwyczaje przeszukiwania internetu, itp…wszystko online dostępne dla całego świata.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się dlaczego Facebook jest darmowy? To bardzo proste bo Ty, jako użytkownik, jesteś produktem. Informacje o Tobie są kupowane i sprzedawane jak dzień długi. Czytasz artykuł na Facebook’u i masz webcam? Lepiej przeczytaj umowę użytkownika (niewolnika) ażeby się upewnić, że nie jesteś skanowany kiedy Twoje oczy są utkwione w artykule. A kiedy już w tym siedzisz to sprawdź co oni robią z Twoim mikrofonem. Niewielu rozumie jak bardzo inwazyjne są te media społecznościowe, i inne także.

A więc mamy tutaj Bergoglio spotykającego innego globalistę przepychającego, w skali globalnej, stworzenie komputerowego panoptykum (doskonałego więzienia i nadzoru – tłum.)…wszystko pod hasłem pomagania biednym! Telefony komórkowe, komputery, tablety, etc. Bergoglio pragnie ażebyś włączył się do tego diabolicznego systemu!

Za: http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/08/francis-meets-with-facebooks-mark.html

Opracowanie: GREGORIUS

 

Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(21 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 02 wrzesień 2016 11:33
alexjones.pl NWO Informacje Bergoglio, Zuckerberg i globalny obóz koncentracyjny Nowego Porządku Świata