Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Masońska ściema wklęsłej / płaskiej Ziemi – jak można się na to dać nabrać?!
Kategoria: Informacje   Sobota, 03 wrzesień 2016 10:25 Autor: admin

Masońska ściema wklęsłej / płaskiej Ziemi – jak można się na to dać nabrać?!

Co jakiś czas dostaję „rewelacyjne” materiały nt. „prawdziwej” mapy Ziemi, że niby jesteśmy oszukiwani co do jej kształtu, że wcale nie jest kulą i płaskim krążkiem i że NASA i cała reszta agencji kosmicznych nas oszukuje fałszywymi zdjęciami satelitarnymi…
Jest jeszcze bardziej mocna wersja tej „teorii”, mianowicie tzw. „niebocentryzm” czyli, że tak naprawdę to nie żyjemy na powierzchni Ziemi – wielkiej kuli, ale … w jej środku.

Nie rozumiem jak logicznie myślący człowiek, który posiadł co nieco wiedzy, może w ogóle rozważać tego typu idiotyzmy za teorie. Szkoły dość dawno pokończyłem i nie wiem jaki jest obecnie poziom, ale jeśli młodzi ludzie dają się nabierać tej masońskiej (jak za chwilę wykażę) operacji psy-op, to zastanawiam się w jaki sposób tak szybko dokonano degrengolady edukacji.

Nie powinienem się w ogóle rozwodzić nad udowadnianiem, że Ziemia jest kulą, jak i inne planety i gwiazdy, przecież każdy z was był nad morzem i widział zanikające za widnokręgiem statki. Przecież każdy z was słuchał audycji w paśmie fal ultrakrótkich, które mają zasięg 100-150 km, a zanikają bowiem krzywizna Ziemi nie pozwala na ich propagację. Już nie mówię o argumentach Pitagorasa, pomiarach Erastotenesa, Ptolemeusza, Newtona i nowszych bo o tym być może już nie uczą w udurnionych szkołach.

Należy zadać pytanie czemu ma służyć ta psy-op i dlaczego zdaje się myślący logicznie ludzie, dają się na to nabrać?
Spójrzcie na kartę Illuminati Flat Earthers. Przypominam, że jest to gra Steve Jscksona z 1995 roku, której karty przewidują przyszłe wydarzenia i opisują masońską „grę” z rzeczywistością. Karty „przewidziały” czy wręcz wprost przedstawiają wiele spektakularnych wydarzeń jak zamach na WTC, katastrofę w Zatoce Meksykańskiej, trzęsienie w Fukushimie i tsunami, ataki terrorystyczne, prezydenturę Obamy (ma być zastrzelony), Wikileaks z jej guru Assange i wiele innych.

Karta Flat Earthers tłumaczy powody, dla których idea płaskiej Ziemi jest tak promowana przez masonerię. Chodzi o zdobycie jak największej ilości „dusz”, które nieświadomie będą wspierać kontrolerów ludzkości. Podobnie jest z wklęsłą Ziemią, która ma ściągnąć inną klientelę. Jest to nieco bardziej skomplikowane, ma powiązania Saturnem i tajemniczymi „6” falami.

Jak się okazuje, idea płaskiej Ziemi jest promowana przez masonerię od XVI wieku – wszyscy jej promotorzy byli wysokiej rangi masonami i okultystami, którym przyświecał jeden najważniejszy cel – zniszczenie religii w celu przejęcia kontroli nad duszami. I tak jest obecnie. Nie mówię, że religie są czymś wspaniałym, gdyż należy odróżnić religię od wiary, ale to co proponują masoni jest czystym satanizmem – anty-religią.

Jeśli od kogoś słyszycie, że „niebo” jest 6 mil ponad naszymi głowami, że Bóg ma pomiędzy 5 i 6 stóp wzrostu, że ceremonie religijne są zbędne, to możecie być pewnym, że macie do czynienia z tymi ludźmi. Ci masoni debatowali w tzw. Klubach Zetetycznych (Zetetic societies), zajmujących się tzw. astronomią Zetetyczną (Zetetic Astronomy), której „Biblia” na okładce zawiera plamę o kształcie Nibiru. Są wyraźnie powiązania Zetetystów z żydowską odnogą kościoła Katolickiego, a właściwie jego kontrolerami, Jezuitami a ci z Rycerzami Maltańskimi, syjonistami, komunistami, satanistami. To oni tworzą „kościoły” ewangelickie.

W założonym przez jednym z nich, Johna Alexandra Dowie, mieście Zion (Syjon) w USA na początku XX wieku uczyło się doktryny „płaskiej Ziemi” jako tej prawdziwej. Słońce miało mieć 32 mile średnicy i być oddalone od Ziemi o tylko 3000 mil.

Najnowszym guru płaskoziemców jest Eric Dubay, którego cała rodzina jest masońska, a wujek ma 32 stopień wtajemniczenia. Zapraszam do zgłębienia tematu i otwierania oczu ludzi na to oszustwo, chodzi bowiem o wciąganie niewinnych osób w jakieś satanistyczne rytuały.

 

Źródło: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(22 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 03 wrzesień 2016 10:59
alexjones.pl NWO Informacje Masońska ściema wklęsłej / płaskiej Ziemi – jak można się na to dać nabrać?!