Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Podatki za wodę, powietrze, słońce i księżyc…
Kategoria: Informacje   Czwartek, 08 wrzesień 2016 21:24 Autor: admin

Podatki za wodę, powietrze, słońce i księżyc…

Podatki za wodę, powietrze, słońce i księżyc… foto: Wikimedia Commons/CC

Ponad 30.000 naukowców twierdzi, że „Katastroficzne Globalne Ocieplenie wytworzone przez człowieka” jest kompletnym OSZUSTWEM i kłamstwem z punktu widzenia naukowego. Wysoko upolityczniona debata na temat zmian klimatycznych szaleje w miarę zbliżania się do Stanów Zjednoczonych bardzo ważnych w 2016, wyborów prezydenckich, pomimo stale rosnącego zbioru dowodów ujawniających fakt, że „katastrofalne, spowodowane wpływem człowieka, globalne ocieplenie” jest niczym więcej niż tylko wyszukaną mistyfikacją.

A wybory listopadowe mogą się okazać zwycięstwem dla fałszerzy, według ekspertów, którzy zdarzają się być wśród tych, którzy maja odwagę kwestionować fałszywą narracje o zmianach klimatu. Jednym z tych ekspertów jest założyciel Weather Channel, John Coleman, który obecnie ostrzega, że wybory mogą okazać się „punktem zwrotnym” na rzecz ludzi takich jak Al Gore, którzy w dalszym ciągu będą GROMADZIĆ ogromne FORTUNY na podstawie oszustwa o globalnym ociepleniu.

W niedawnym wywiadzie z Climate Depot, Coleman powiedział: „Al Gore może wyjść z cienia i zadeklarować zwycięstwo w temacie” globalnego ocieplenia, jeśli tylko Hillary Clinton wprowadzi się do Białego Domu.”

Tak, jeśli tak się stanie, a nowe regulacje klimatyczne staną się prawami tego kraju będą one prawie NIEMOŻLIWE DO OBALENIA od czterech do ośmiu lat. ”Zwolennicy zmian klimatycznych pozostają nieugięci w swojej misji, ignorując liczne najnowsze wyniki badań naukowych wskazujące, że WCALE NIE doszło do trendu ocieplania na przestrzeni ostatnich dwóch
dekad”.

Tłum. Renata

 

Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(16 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 08 wrzesień 2016 21:41
alexjones.pl NWO Informacje Podatki za wodę, powietrze, słońce i księżyc…