Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Trump nazwał Hillary Clinton "Diabłem" - czy ma rację?
Kategoria: Informacje   Poniedziałek, 12 wrzesień 2016 13:49 Napisał

Trump nazwał Hillary Clinton "Diabłem" - czy ma rację?

Znamy ostatnie problemy pani Hillary Clinton. Ale czy opanowało ją tylko zapalenie płuc?

Donald Trump obawia się, że wybory prezydenckie mogą być sfałszowane na korzyść Hillary Clinton i może mieć rację. Kontynuuje, że Bernie Sanders zawarł złą umowę z Clinton, kiedy poparł ją, twierdząc, że był "pakt z diabłem".

http://www.youtube.com/watch?v=J7qS17Zqhnc

Jeśli chodzi o określenie Trumpa, że Clinton jest "devil", była to oczywiście metafora, ale warto jest zastanowić się i spojrzeć na cechy jakie powinniśmy zauważyć u diabła.

Zobaczmy do kogo w polskiej polityce takie cechy uda się dopasować bo do pani H.C. odnoszą się tak.

Według uczonych religijnych diabeł ma takie cechy:

Diabeł jest oszustem (2 Koryntian 4: 4). Hillary Clinton lubi opowiadać historie, które są półprawdami, a następnie stwierdza, powinniśmy je badać, i sprawdzić je sami dla siebie, ale kiedy to zrobimy okazuje się że zazwyczaj ona miała nadzieję, że tak nie zrobimy. Clinton celowo zniekształca prawdę próbując pozyskać zwolenników. To tak jak i Barack Obama powiedział w 2008 roku, że powie wszystko, aby zostać prezydentem i potem nie zmienić niczego.

Diabeł jest kusicielem (Mateusza rozdział 4). Hillary stara się aby złe rzeczy brzmiały dobrze, jeśli będą mogły jej służyć. TPP jest dobrym przykładem tego, ona próbuje całą demokratyczną bazę przesunąć na prawo  tak, aby mogła zarobić więcej pieniędzy

Diabeł jest oskarżycielem (Apokalipsa 12:10). Wikileaks ujawniły tysiące e-maili, które ukazują zmowę między obozem Clinton, DNC i mediami. Hillary Clinton o wyciek natychmiast oskarżyła Rosję co, jak się wydaje, miało wznowić zimną wojnę, podczas gdy Julian Assange oświadczył, że e-maile nie pochodzą z Rosji i sugerował, że przeciek pochodził z wewnątrz  rządu USA.

Diabeł jest naśladowcą (2 Koryntian 11: 13-15). Podczas prawyborów w swej partii Clinton zauważyła jak popularne jest przekaz Bernie Sandersa i jak dobrze jest on odbierany przez nastolatki. Natychmiast stała się jak Bernie. To było oczywiste, nawet dla Republikańskiej opozycji.

Diabeł jest kłamcą (Jana 8:44). Istnieje mnóstwo dowodów na to że jest ona kłamcą - od jej opowieści o strzałach snajpera  w Bośni do opowieści  na temat jej prywatnego serwera. Pani Clinton okazała się być kłamcą.

Diabeł jest prześladowcą (1 Piotra 5: 8).Clinton twierdzi, że jest po stronie prawa, ale wspiera ucisk Palestyńczyków przez Izrael, przyjmuje również datki od krajów, które uciskają kobiety, jak Arabia Saudyjska.-

Diabeł jest przewrotny. Clinton stale przekręca słowa innych tak aby je dopasować do faktów i aby dopasować je do jej zamiarów, celów i wypowiedzi .

Diabeł jest mordercą (J 8). Jeśli ludzie zaczynają mówić przeciwko Clinton istnieje bardzo duża szansa, będą oni tajemniczo umierać, zanim będą mogli zeznawać przeciwko niej lub ujawnić niewygodne informacje.  Także sama szczyci się wysyłaniem ludzi na śmierć.
Oto przykład:

http://www.youtube.com/watch?v=Fgcd1ghag5Y

Tak więc według ekspertów religijnych, Clinton może w rzeczywistości, być "devil". Trump być może  powiedział swoje żartem, ale żart może być śmieszny i musi być nieco prawdziwy. Zresztą to wszystko odnosi się także do niego i do wszystkich polityków świata.

Do naszych, polskich, także.

Źródło:https://joeyscazzola.wordpress.com/2016/08/02/donald-trump-calls-hillary-clinton-the-devil-and-he-may-be-right-heres-the-proof/


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(17 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 12 wrzesień 2016 15:45
alexjones.pl NWO Informacje Trump nazwał Hillary Clinton "Diabłem" - czy ma rację?