Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje „Płaska Ziemia” narzędziem globalnych ludobójców
Kategoria: Informacje   Niedziela, 25 wrzesień 2016 10:39 Autor: admin

„Płaska Ziemia” narzędziem globalnych ludobójców

Uwaga, na YouTube pojawia się coraz więcej filmików sponsorowanych przez judeosatanistyczną mafię Rotszyldów mających na celu przekonanie opinii publicznej, że Ziemia jest płaska.

Okazuje się, że brednie nt. tzw „Płaskiej Ziemi” są sowicie sponsorowane z Londynu przez masonerię Illuminati. Każdy z promujących „płaską ziemię” musi się rozliczyć ze swojej skuteczności i zależnie od tego ile mu się udało wcisnąć komentarzy i ewentualnie zwabić kolejne ofiary, dostaje odpowiednią sumę.

Jak pisze Henry Makov, znakomity badacz judeomasonerii, a szczególnie ich elit czyli tzw. Illuminati w artykule „Operacja psychologiczna Płaska Ziemia jest konspiracją stanowiącą rzeczywiste zagrożenie” (Flat Earth Psy Op is the Real Conspiracy), operacja ta ma na celu zdekoncentrowanie, podzielenie i zdyskredytowanie grup tych osób, które rozumieją, że społeczeństwo zostało zniewolone przez masonerię żydowskiego pochodzenia (tzw. judeomasonerię). Operacja ta ma na celu stworzenie dysonansu poznawczego, który w rezultacie stworzy sytuację, że wątpliwe staną się wszelkie założenia, szczególnie te, które są prawdziwe. Jest to wiec poważne zagrożenie dla prawdy obiektywnej.

Konspiracja „Płaskiej Ziemi” jest usilnie promowana przez służby, które są w większości przejęte przez judeomasonerię. Po pierwszym etapie wprowadzenia tejże „teorii” rozpoczyna się drugi – wykorzystywanie jej do zdyskredytowania przeciwników politycznych i oponentów depopulacji. I tak, prezydent Obama w swoim przemówieniu porównał przeciwników teorii globalnego ocieplenia właśnie do Zwolenników teorii „Płaskiej Ziemi”.

Teoria „Płaskiej Ziemi” zakłada m.in., że Ziemia jest płaskim dyskiem, nie kulą, który się porusza w górę, stąd wrażenie grawitacji (siła bezwładności). Słońce i Księżyc są kulami, ale są znacznie mniejsze niż się to nam przedstawia i obracają się wokół dysku Ziemi, stąd wrażenie jej obrotu. Te ciała niebieskie są też znacznie bliżej Ziemi (Słońce tylko 4000 mil od niej). Wg. płaskoziemców to, że Ziemia krąży wokół Słońca jest oszustwem mediów i naukowców.

„Teoria” nie odnosi się do faktów, nie wyjaśnia np. działania satelitów i GPS twierdząc, że jest to wynik działania sieci nadajników na Ziemi. Zakłada też absurdalne przejście Słońca przez „przestrzeń zerową” by mogło się pojawić nagle po drugiej stronie, by Ziemia nie pogrążyła się w długiej ciemności. Jak w każdej operacji psychologicznej dochodzi tu do manipulacji faktami i założeniami. Np. z jednej strony grawitacja jest fikcją, a z drugiej istnieje, ale tylko po to by zakrzywiać promienie Słońca – a to po oto by wytłumaczyć dlaczego nie możemy obserwować krańca płaskiego dysku Ziemi. Aby ułatwić sobie przebicie, płaskoziemcy traktują swoją „teorię” jak religię, a więc są w niej „niepodważalne” dogmaty, są też i odłamy. Jej pochodną jest m.in. tzw. niebocentryzm promowany usilnie w Polsce przez niejakiego Szczytyńskiego. Nie wiem co motywuje tego człowieka, ale jest szczególnie agresywny w promowaniu swoich bzdur. Co ciekawe, dają się na to nabierać ludzie związani z opozycją wobec żydowskiej dominacji oraz przeciwnicy bezprawia. Tam bowiem Szczytyński i jego ludzie najchętniej wszczepiają swoje „teorie”.

Jeden z głównych międzynarodowych promotorów idei „Płaskiej Ziemi”, założyciel  International Flat Earth Research Society (IFERS), Eric Dubay, zakłada, że cała opozycja wobec władzy, poza jego ruchem oczywiście, jest kontrolowana. Jednocześnie promuje Adolfa Hitlera jako człowieka pokojowego, którego zniszczyły fałszywymi informacjami syjonistyczne media.

Operacja o nazwie „Płaska Ziemia”, jak i jej pochodne, są sowicie finansowane przez judeomasońskie służby. Stąd taki wysyp jej sympatyków filmików na YouTube i komentarzy na wszelkich blogach, także i na tym. Należy sobie zdać sprawę, że ci ludzie działają wbrew interesowi społeczeństwa, a nawet można założyć, że współuczestniczą w ludobójstwie, bowiem judeomasoneria jak wiadomo, ma na celu depopulację globu wszelkimi metodami.  Bez unieszkodliwienia opozycji będzie to dla niej niemożliwe. „Płaska Ziemia” ma właśnie na celu unieszkodliwienie opozycji, stąd szczególny atak jej agentów w alternatywnych mediach i grupach oporu.

Jest to starannie przemyślana operacja kontroli umysłu, która prawdopodobnie została stworzona przez psychologów z Tavistock Instutite i CIA. Jak jest skuteczna widać po podziałach jakie tworzy i po szkodach jakie czyni zasadom tzw. „logicznego myślenia”. O dziwo nabierają się na nią ludzie, którzy zdawało by się myślą logicznie, a to dlatego, gdyż non stop zasypywani jesteśmy przez media fałszywymi informacjami i przez to tworzy się w naszych umysłach ciągły stan zwątpienia.

Jeśli jednak oprzemy się na niezaprzeczalnych faktach, to żadna „teoria” tego typu nie jest w stanie nas przekonać. Dlatego też uważam, że operacja psy-op o nazwie „Płaska Ziemia” się nie powiedzie. Czas też zacząć demaskować jej promotorów i traktować jako naszych wrogów.

Podobnymi „teoriami” wykreowanymi przez judeomasońskie służby są np. „reptylianie” i inne wątki tzw. New Age, na co wielu z nas się już nabrało. Mają na celu zagubienie nas w labiryncie niedorzeczności. Czołowy propagandysta administracji Obamy, Cass Sunstein, opisał te techniki kontroli umysłu w swojej książce „Nudge” („Trącenie”). Techniki te znajdują zastosowanie w dyskredytowaniu grup zajmujących się fałszem globalnego ocieplenia, syjonizmu czy też medycyną alternatywną. Ważne jest by to „trącanie” odbywało się delikatnie, ale też systematycznie, jak gotowanie żaby.

Chodzi więc o NEUTRALIZACJĘ racjonalnej opozycji wobec judeomasonerii, o zrobienie z tych ludzi niestabilnych mentalnie i ostatecznie o usadzenie ich (czyt. nas) wszystkich w zakładach psychiatrycznych.

Niepodważalny argument na to, że Ziemia jest kulą znajdziesz nad morzem patrząc na znikające za horyzontem statki. Więcej konkretnych argumentów znajdziesz w linkach w poniższym artykule (How We Know the Earth is Round):

Szokujące informacje nt. werbowania płaskoziemców przez masonerię z Londynu.

Niedługo przeprowadzę rozmowę przed kamerą z osobą, która była zwerbowana przez tych bandytów i teraz się ukrywa pod zmienionym nazwiskiem, bo jej grożono śmiercią.

Zauważcie, że np. Beata Andrejas, która się dała im zwerbować, jak tylko odkryła że jest agentką masonów, nagle zmarła na raka. Próbowano też zwerbować Rafała Gawrońskiego tzw. „niebocentryzmem” – w ostatniej chwili go z tego wyciągnąłem logiczną perswazją. Przyznam, że nie było to łatwe, tak daleko poszła już indoktrynacja.

Ze mnie szybko zrezygnowano, mam za silną aurę i logikę by mnie można było w to wciągnąć. Podejrzewam, że na słabszych osobnikach jak pewni komentujący na moim blogu, a także tutaj na FB, stosowana jest hipnoza, inaczej nie mogę wytłumaczyć ich zafascynowania tą „teorią”. Może to być też mind control, po uprzednim zaczipowaniu ich.

Niepokojące są też doniesienia nt. Donalda Trumpa, że też jest zwolennikiem „Płaskiej Ziemi”, o ile nie zgrywa albo nie są to fałszywki medialne. Jeśli to nie są fałszywki, to można podejrzewać, że Trump jest już zaczipowany i że jeśli wygra wybory to podobnie jak Clinton będzie marionetką globalnych zbirów.

 

Źródło: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(20 głosów)4 komentarzy

 • Link do komentarza Artur Żochowski Poniedziałek, 26 wrzesień 2016 20:21 napisane przez Artur Żochowski

  1. nie wiadomo z czym polemizujesz, bo do jednego wora wsadzasz różne (rzeczywiście dziwne) teorie, o zakrzywianiu światła, niebocentryźmie, itd... a CIĄGLE nie podałeś ani jednego zdjęcia "ziemi kuli" ani jednego dowodu na to, że kręci się wokół słońca... to właśnie jest religia, bo wierzysz w heliocentryzm nie mając żadnych dowodów
  2. ton artykułu wywołuje silną potrzebę zastanowienia się... kto tu naprawdę jest agentem
  3. na przerośnięte ego już zwracałem uwagę... bo przecież tylko takie jednostki piszą o swojej "silnej aurze"
  4. wspominasz "prawdę obiektywną"... właściwie bez podstaw... przede wszystkim KAŻDA prawda jest subiektywna... obiektywny jest tylko brak prawdy... pustka
  5. zamiast skupić się na JAKIMKOLWIEK argumencie wyzywasz od agentów i rzucasz nieprzyjemne, przesiąknięte pewnością siebie stwierdzenia... tak naprawdę krzywdzące innych
  6. poza tym nie bierz wszystkiego tak na poważnie, bo przecież to wszystko jest tylko projekcją umysłu
  7. mam nieśmiałe podejrzenie... na pewno znasz proces poznawania prawdy... obśmiewanie... agresja... depresja... itd... fajnie o tym pisze się artykuły i teoretyzuje... trudniej wyłapać to u siebie i nad tym zapanować
  nie martw się! to mija! jak wszystko!

 • Link do komentarza Artur Żochowski Wtorek, 27 wrzesień 2016 11:12 napisane przez Artur Żochowski

  p. Atrze Cipaleprosty... z jakiego podręcznika pochodzą metody, żeby za odmienne poglądy (a raczej pytania) wsadzać do psychiatryka i zapodawać garść otumaniaczy?

  może zamiast tego prześlesz zdjęcie ziemi?

 • Link do komentarza Artur Żochowski Wtorek, 27 wrzesień 2016 11:24 napisane przez Artur Żochowski

  zwróćcie uwagę, zarówno na ton artykułu jak i ton wypowiedzi "obrońców kręcącej się kuli" - ja nie widzę różnicy między tym, a nastrojami na paradzie obrońców Radia Maryja

 • Link do komentarza Artur Żochowski Wtorek, 27 wrzesień 2016 14:31 napisane przez Artur Żochowski

  za przeproszeniem, uczepiłeś się tej kuli, czyli odnosisz się do kształtu ziemi, czyli wprost polemizujesz tymi, którzy ją na siłę prostują
  ale wkręcasz mnie w to!

  żeby sprawa była jasna: ziemia nie krąży wokół słońca (to słońce krąży, czy to nad, pod, wokół... nie ważne)
  to jest podstawowa prawda, pod którą się podpisuję
  reszta to zwykłe dziamgolenie jakie zwykle ma miejsce przy okazji rozmów z fanatykami religijnymi

  natomiast czy jest ona mniej lub bardziej płaska, czy okrągła to jest sprawa drugorzędna i niemożliwa dla nas zwyklaków do sprawdzenia
  a nawet jeżeli jest okrągła to jest duuużo większa niż powszechnie się uważa, a może jest jak jajko... ja nie mam zdjęć i nie mogę tego pokazać, więc nie będę cwaniakował jak niektórzy, którzy udają, że wiedzą na pewno

  tak samo jak Wy nie możecie pokazać, że jest okrągła i gania wokół słońca, co jest absurdem
  powtarzacie ten absurd w kółko, macie podobno 13 tys. satelitów, sondy w kosmosie, wiszące teleskopy obserwujące coś daleko a... nie macie zdjęcia ziemi!
  i to Wam nie daje nic do myślenia... dla mnie to niewiarygodne...
  za to macie piękne, kolorowe grafiki odległych galaktyk... baaa... macie nawet grafiki jak wygląda wszechświat z perspektywy kogoś stojącego z boku, bo wzrokiem całego go obejmuje!
  ciekawe kto tam był...? aha... zapomniałem... to znowu teoria...

  ja też mógłbym do psychiatryka wysyłać tych, którzy wierzą, że zapierniczają z prędkością ponaddźwiękową i tego nie czują, ale takie gadki do niczego nie doprowadzą

  no pokaż to zdjęcie i będzie po temacie!!!

  uwierz mi, że nie będę miał oporów żeby zmienić zdanie! tylko daj jakiś dowód! jeden!

  bo co? bo słyszałeś w TV, że sonda poleciała na Plutona? bo widziałeś odlot rakiety? bo ludzie wylądowali na księżycu? gdzie jest coś, co można zweryfikować?

  już znacznie bliżej prawdy są ludzie, którzy uważają ziemię za płaski dysk, bo przynajmniej obliczyli krzywiznę ziemi, wzięli lornetkę i stwierdzili, że widzą, a nie powinni widzieć...
  dla mnie wniosek z takich eksperymentów nie jest jednoznaczny, bo albo rzeczywiście jest płaska, albo jest wielka, o wiele większa, że wzór na krzywiznę nie działa, bo promień jest o wiele większy, więc to żaden dowód

  a Ty wiesz na pewno, że promień ma 6371 km i... co ciekawe... wiesz co jest w środku... w samym środku... ludzie dowiercili się max. na kilkadziesiąt km ale wiedzą co jest 300 razy głębiej... aaa... bo mają teorię wielkiego wybuchu i to musi być gorący metal... litości!

  tak samo jak człowiek powstał z małpy, ale jakimś cudem zachowało się tylko pierwsze ogniwo (małpa) i ostatnie (człowiek)
  jakoś żadnemu neandertalczykowi czy innemu po drodze nie chciało się przetrwać, a część małp zbuntowała się, poszła na paradę i powiedziała "STOP EWOLUCJI"
  tak, tak... brednie o ewolucji i o ziemi są w tych samych książkach w szkole!

  no pokażesz to zdjęcie czy nie?

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 25 wrzesień 2016 17:52
alexjones.pl NWO Informacje „Płaska Ziemia” narzędziem globalnych ludobójców