Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje David Mayer de Rothschild szykowany na Antychrysta?
Kategoria: Informacje   Środa, 05 październik 2016 11:49 Autor: admin

David Mayer de Rothschild szykowany na Antychrysta?

Czy ten przystojny i charyzmatyczny Jezus-wanna-be (stylizujący się na Jezusa) facet jest tym oczekiwanym fałszywym, żydowskim Mesjaszem, czyli Antychrystem?

„Plastikowy” Jezus de  Rothschild jest reklamowany jako „młody światowy lider”. David Mayer de Rothschild, 38 lat, najmłodszy spadkobierca fortuny Rothschildów nie chce pracować dla swojej rodziny. Swoją aktywność poświęca przyrodzie, zmianom klimatycznym i środowiskowym, pozornie czyni go to anty-Rothschildem. W końcu żadna inna rodzina nie zrobiła więcej od Rothschildów, aby zniszczyć zarówno ludzkość jak i planetę. Uważani są oni za właścicieli PONAD 70% BOGACTWA ŚWIATOWEGO.

Ale dlaczegoż nie jest David de Rothschild zmuszany do brudnej działalności bankowej swej rodziny, tak jak zmarły Amschel Mayer James Rothschild?

Sierpniowy artykuł w ‚New York Times’, 2015, cytuje jak młody dziedzic, David de Rothschild powiedział: „No cóż, każdy mi mówi, ty powinieneś po prostu zostać  bankierem, a ja im na to: „…cóż, to może się wydawać oczywistą drogą, ale jeśli ja mam wybór, a mam tyle  szczęścia, że mogę wybierać, czy chcę  siedzieć w biurze przez cały dzień z krawatem na szyi".

Osobiście  trudno jest mi uwierzyć, że człowiek urodzony Rothschildem ma "wybór", albo, że jego rodzina zgadza się z tym co on robi, CHYBA ŻE jest to częścią swoistego rodzaju nikczemnej aranżacji.

Światowe Forum Ekonomiczne mianowało tego odtwórcę „roli Jezusa” tytułem, „Młody światowy lider”.

Szczytne oczekiwania OD TEJ wytwornej grupy pedofilów i czcicieli szatana. Fałszywy Mesjasz nie może wysuwać pretensji do swej boskości, chyba że jest oszukańczym czarodziejem z bardzo mocnym wsparciem. Gdyw 2010 roku podjął on swoją „Plastikową” podróż na katamaranie długości 60 stóp, wykonaną z 12.500 plastikowych butelek z odzysku, niektórzy nawet go nazwali „Plastikowym Jezusem”.

Wydaje się, że David Mayer de Rothschild, który nieustannie mówi o przyrodzie i jej prezentacji, NIE JEST FANEM CZŁOWIEKA.

Był on cytowany w artykule „NY Times’a”: „Czy możecie sobie wyobrazić jak wyglądał świat zanim my, ludzie, przyszliśmy i pomieszaliśmy to wszystko?".

Nie jest to zaskakujące, ponieważ de Rothschild nie widzi siebie jako człowieka. Przynajmniej nie do końca. Słyszymy to w ostatnich dwóch minutach tego niezwykle ważnego video. On bezwstydnie przyznaje się DO BYCIA „...ani człowiekiem, ani gadem…”.

Oczywiście, de Rothschild widzi siebie jako jakiegoś rodzaju prototyp. Może uważa się za zbawiciela ludzkości, Bruce'a Wayne naszej planety?

Według jego wypaczonej filozofii, bycie w błędzie jest dobre, a błądzenie w kółko jest OK. Dawid chce, żebyś eksperymentował ze swoim życiem, (step out of the box). Ale, on zaprasza cie również do swojego „pudelka”. Pudełka kłamstw nazwanych „nauką o zmianie klimatu”. To „pudełko” postrzega ludzi jako pasożyty, gady, bakterie, grzyby, itp., a przyrodę JAKO swoistego Boga.

Awanturnik, ekolog i przedsiębiorczy biznesmen, de Rothschild zanurzył się w przemysł muzyczny, a teraz dokonał przejścia do mody.

Jego linia ubrań „The Lost Explorer” rozpoczęła się w 2015.

Pod okultystycznym logo firmy, na stronie internetowej były Słowa „Est. 1978”, nawiązujące do roku w którym de Rothschild się urodził. Najnowsza wersja brzmi: „Est. 2025”.

Czyżby miał być to rok w którym de Rothschild ma dokonać przejścia od aktywizmu, kultury i biznesu na scenę polityczną i na pozycje światowego lidera, jak to przewiduje WEF?

Koktajl nonsensów

Szybka analiza pisania tego człowieka i jego aktywności online, ujawnia wielowarstwową postać, która jest nie tylko wyrachowana, lecz również psychopatyczna ze swej natury.

Jego kanał na Twitterze pokazuje jak śmiało przewodniczy pustej ONZ-skiej auli, reprezentuje ‚Przyrodę’. Nagłówek banneru na jego stronie mówi tylko „Daj głos Przyrodzie”. Jego nagłówki na Twitterze mówią: „…zagubienie nie jest przeznaczeniem, którego mamy unikać, ale przeznaczeniem, które mamy przyjąć. Tylko wtedy, gdy jesteś zgubiony, możesz przestać iść tą samą ścieżką i odkryć nową…”.

W jednym twicie, de Rothschild pokazuje wyobrażenie ręki piszącej na ścianie, która pisze: „bierz narkotyki, zjedz swoją szkołę, nie jedz warzyw.”

Pod nim on pisze: „wygląda na to, że to jest magiczna formuła! Widocznie się starzeję gdyż kocham moje warzywa!”.

To jest facet, który otrzymał w 2008 roku Dziecięcą Nagrodę UK Greenie Award!!! Również miał kilka odniesień do zjawiska 11:11 związanego z Drugim Przyjściem Chrystusa i zmianami na poziomie świadomości.

John Todd, Illuminati uciekinier powiedział: „Kamień szczytowy będzie umieszczony na piramidzie kiedy de Rothschild stanie się mesjaszem lub antychrystem. Demonicznym okiem w owym kamieniu szczytowym jest sam Lucyfer…”.

Jeśli to prawda, trzeba przyglądać się bacznie temu oszustowi udającego Chrystusa. Todd opisuje list z 1972, który stwierdza: „…Odkryliśmy człowieka, którego uważamy ZA SYNA Lucyfera. Wierzymy, że dzięki jego pracy i naszemu wsparciu może się on stać WŁADCĄ tego świata, zatrzymać wszystkie wojny i przynieść w końcu pokój, do tego ogarniętego wojnami świata…".

Rothschildowie założyli archiwa rodzinne w 1978 roku, w rzekomym roku urodzenia Davida Mayera de Rothschild. Pismo otrzymane przez Johna Todda było sześć lat wcześniej.

https://www.rothschildarchive.org/

NIKT obecnie nie jest bardziej potężny i znaczący finansowo niż Rothschildowie. Jeśli Antychryst ma spełniać swoją rolę i obowiązki, musi jednoznacznie mieć Rothschildów za sobą.

Wysoki na prawie dwa na metry i określający się jako jako biseksualny, David Mayer de Rothschild jest trudny do niezauważenia.

Uważajmy na niego. W tak szybkim tempie w jakim się zmienia nasz świat, ten osobnik dzisiaj twierdzi że NIE JEST człowiekiem, kto wie co stwierdzi jutro.

Henry Makow, tłumaczenie: Renata, korekta alexjones.pl

 

Źródło: henrymakow.comWolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(23 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 07 październik 2016 21:35
alexjones.pl NWO Informacje David Mayer de Rothschild szykowany na Antychrysta?