Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Neokomunista zostanie Gensekiem ONZ
Kategoria: Informacje   Środa, 05 październik 2016 21:32 Napisał

Neokomunista zostanie Gensekiem ONZ

Rada Bezpieczeństwa uzgodniła rekomendacje António Guterresa na przyszłego Sekretarza Generalnego ONZ. Formalne głosowanie już niczego nie zmieni.

Kontrkandydatami byli: szef słowackiej dyplomacji Miroslav Lajczak, dyrektor generalna UNESCO Bułgarka Irina Bokova oraz były szef serbskiej dyplomacji Vuk Jeremić.

67-letni Antonio Guterres, to były premier Portugalii (w latach 1995-2002) i lider portugalskiej Partii Socjalistycznej oraz były wysoki komisarz Narodów Zjednoczonych do spraw uchodźców, jest zwolennikiem reformy Rady Bezpieczeństwa w celu zapewnienia jej "większej operatywności i skuteczności". Czarno to widzę jeśli weźmie się pod uwagę osiągnięcie jego kumpla, byłego Szefa Komisji Europejskiej José Manuela Durão Barroso. Obaj są z tego samego miotu.

Wybór byłego wysokiego komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw uchodźców i byłego wicewodza Międzynarodówki Socjalistycznej z pełną aprobatą Rosji nie może wróżyć niczego dobrego.

Teraz to z pewnością arabskich uchodźców dla Polski nie zabraknie. Będzie mógł się odwdzięczyć za Order Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej, jaki otrzymał w 1997 roku.

Według dotychczas obowiązującego rozdzielnika, stanowisko to powinien otrzymać ktoś z Europy Wschodniej - no ale mamy teraz NWO.

PS. W tytule użyłem określenia: "neokomunista" gdyż dzisiaj dotychczasowi komuniści chętnie chowają się pod szyldem "socjalistów", bo to nie budzi skojarzeń choćby ze Stalinem, czy innymi komunistycznymi zbrodniarzami. Ale oni idą ich śladami. W Polsce tez pochowali się pod różnymi zaKODowanymi pokrywkami.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 05 październik 2016 23:06
alexjones.pl NWO Informacje Neokomunista zostanie Gensekiem ONZ