Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje Czy Tusk płaci podatki w Polsce?
Kategoria: Informacje   Sobota, 08 październik 2016 17:55 Napisał

Czy Tusk płaci podatki w Polsce?

Dwie na pozór nie łączące się ze sobą kwestie zaprzątają głowy traktujących politykę na poważnie.

I nie jest to kwestia aborcji przy pomocy której zafundowano igrzyska dla motłochu, który napalił się na sensacje jak koza na obierki.

Jedna to poparcie lub jego brak dla drugiej kadencji Tuska. Druga to zakup karakali. Karakal to kot, zwany rysiem stepowym. I przez tego łączony jest wiadomo z kim. Kot, to kot.

Zaczęło się od tego:

"- Wyobrażam sobie, że polski rząd nie poprze Donalda Tuska na drugą kadencję w Radzie Europejskiej" – powiedział Kaczyński w wywiadzie.

A kończy się oskarżeniami opozycji o to, że zarówno brak poparcia dla Tuska, jaki i brak zgody na to aby Francja robiła nas biznesowo w konia - jest niepatriotyczne. O tym braku patriotyzmu pouczają nas głównie ci, którzy jeszcze wczoraj polski patriotyzm przyrównywali do faszyzmu, a ich pachołki lidera partii rządzącej do Hitlera.

W każdym razie jakby nie patrzeć poparcie Tuska, który ani razu nie sprzeciwił się antypolskiej hucpie instytucji europejskich z pewnością byłoby aktem antypatriotycznym.

Niespodziewanie może się okazać, że transakcja zakupu francuskich helikopterów Caracal była także związana z fuchą pana Tuska.

"Niespodziewany wybór francuskiego helikoptera na wyposażenie polskiej armii, podczas gdy w Polsce produkowane są amerykańskie śmigłowce S-70i Black Hawk i jego morska wersja Seahhawk, oraz włosko-brytyjski helikopter AW129 - był dużym zaskoczeniem. Zwłaszcza że podobno sama armia francuska niezbyt chętnie uposaża się w ten rodzimy produkt." (http://andrzej111.salon24.pl/730954,to-teraz-francja-ma-arcyciekawy-dylemat-nie-poprzec-tuska-czy-wprost-przeciwnie)

Europejscy włodarze traktują Polskę jak prostytutkę i w zależności od upodobań płacą za korzystanie z różnych organów jej ciała. Wygląda na to, że Brytyjczykom za poparcie "nadstawiliśmy" imigrantów, a Francuzom warty 13,5 mld. zł budżet.

Wszystko to podobno (bo dowodów na to nie ma) za posadę "króla Europy". Z tym królowaniem to jest lekka przesada, bo to taka fucha jak ta o której marzył - "strażnika żyrandola" przypominająca też Jana bez Ziemi. Bezdecyzyjna i mało dekoracyjna. W sam raz dla Tuska. Można "piastując" ją całymi tygodniami "haratać w gałę i nikt tego nie zauważy". I tak może nawet lepiej.

Natomiast pobory są królewskie. Zresztą tak jak wszystkich Brukselskich zaprzedańców.

Przewodniczący Rady Europejskiej – obecnie  Donald Tusk (PO), rocznie zarabia około 1,5 mln zł. Oznacza to, że miesięcznie jego pensja przekracza 100 tys. zł.

Komisarze unijni (jest nim Elżbieta Bieńkowska (PO), swoją "służbę" miesięcznie dostają pensję wysokości ok. 87 tys. zł. Szef Komisji Europejskiej  liczy na wynagrodzenie też do 100 tys. zł.

Przewodniczący w Parlamencie Europejskim (w latach 2009- 2012 to stanowisko piastował Jerzy Buzek (PO)) otrzymuje ponad 25 tys. zł diety miesięcznie, plus ok 1200 zł za każdy dzień wykonywania obowiązków w PE. Niewiele mniej zarabiają szeregowi posłowie.

Tak więc rodzi się pytanie: Wobec kogo brukselska elita jest bardziej lojalna? Wobec tych którzy na nich głosowali (wybrali to ich partyjni watażkowie), czy wobec tych co dają im kasę?

Dobrze także upewnić się, czy nasi wszelkiej maści europosłowie podatki płacą Warszawie, czy może jednak Brukseli, i z której kasy będą brali horrendalne emerytury. Choć to i tak bez różnicy, ponieważ finansujemy tych biurokratów tak samo jak publiczną telewizję.

PS. Jest w filmie "Sami swoi" (pięknie ten tytuł do kast politycznych pasuje) taka scenka, w której niedoszły złodziej konia chwali się do Pawlaka, że "uciekł z robót", na co ten rezolutnie odpowiada: "tak, aby mnie do reszty ograbić". Czy tak, aby jak ten złodziej Pawlakowego konia nie zachowują się ci na "robótce w Brukseli", którzy wracają do Polski tylko po to, żeby nas do reszty ograbić?


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(12 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 08 październik 2016 20:48
alexjones.pl NWO Informacje Czy Tusk płaci podatki w Polsce?