Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Informacje NWO do Putina: Ну, погоди. 300,000 wojsk NATO w stanie gotowości
Kategoria: Informacje   Wtorek, 08 listopad 2016 17:52 Autor: admin

NWO do Putina: Ну, погоди. 300,000 wojsk NATO w stanie gotowości

Mapa nowego podziału świata według ustaleń Klubu Rzymskiego Mapa nowego podziału świata według ustaleń Klubu Rzymskiego

„Sojusz Północnoatlantycki chce znacznie zwiększyć stopień gotowości swoich sił głównych. Celem może być zmobilizowanie nawet 300 tys. żołnierzy w ciągu dwóch miesięcy, aby mogli przeciwstawić się ewentualnej agresji Rosji”.
Szczegóły po polsku możecie przeczytać na portalu defence24.pl: 300 tys. żołnierzy NATO w obronie kolektywnej? „Trzykrotne zwiększenie gotowości”

Zobaczcie jak Rosjanie prowokują „zachód” do budowania Armii Światowej, na razie zwanej NATO. Po cholerę Putin i jego ferajna usadowiła się pomiędzy amerykańskimi bazami?!

Oj Putin, Putin, погоди, Prezydent Hillary Clinton pokaże ci co się robi z takim wywrotowcem jak ty!
Nie podoba się, że nie stosujemy się do ustaleń odnośnie Nowego Porządku Świata, gdzie Rosja miała obiecane, że pod jej wpływami znajdzie się nie tylko Litwa, Łotwa, Ukraina, Bułgaria, Rumunia, ale także Polska?

Putin, nie zapominaj, że tu rządzimy my, żydowscy bankierzy i to my będziemy decydować o tym jak wyglądać będzie nasz świat. Przeszkadzasz nam w budowie Wielkiego Izraela bombardując nasze oddziały wyzwoleńcze ISIS?! To skończysz jak Hussain i Kaddafi!

(Warto to przeczytać, Daryl Bradford Smith mieszka od lat we Francji, wiele rzeczy przepowiedział, musiał jednak przerwać publikowanie z uwagi na zmianę prawa w tym kraju, zakazane jest jakiekolwiek krytykowanie Izraela.)

My nawet jeszcze nie rozpoczęliśmy tego co planujemy odnośnie gojów, a ty nam najbardziej przeszkadzasz! Kto ci pozwolił na zedelegalizowanie nasion i żywności genetycznie zmodyfikowanej?! Uczyniłeś przestępstwem sprowadzanie naszej broni biologicznej w postaci GMO do Rosji?! Ну, погоди.
A kto ci pozwolił na niszczenie naszych maszyn do zabijania żywnością w postaci amerykańskich fast foodów?!

Jeszcze za to wszystko pozwolilibyśmy ci zginąć rozstrzelanym przed szwadron śmierci, ale za samą myśl, że wasz Bank Centralny nie będzie już należał do naszego króla Rotszylda, to urwiemy ci jaja! I chcesz jeszcze pousuwać naszych szpiegów?! Ну, погоди!

 

Źródło: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(16 głosów)1 komentarz

  • Link do komentarza plazzmatic Środa, 09 listopad 2016 21:22 napisane przez plazzmatic

    Ciekawe ze cale niemcy i austria nie sa w gogle map : zmiejszcie tak mape w goglach zeby bylo widac europe i sprobojcie puscic ludzika, spojrzcie na niemcy i austrie, heh

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 08 listopad 2016 18:03
alexjones.pl NWO Informacje NWO do Putina: Ну, погоди. 300,000 wojsk NATO w stanie gotowości