Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Inwigilacja Izba Reprezentantów USA uchwala prawo, które pozwala władzom lokalnym czipować niepełnosprawnych ludzi
Kategoria: Inwigilacja   Sobota, 17 grudzień 2016 11:15 Autor: admin

Izba Reprezentantów USA uchwala prawo, które pozwala władzom lokalnym czipować niepełnosprawnych ludzi

Izba Reprezentantów USA uchwaliła ustawę, która mocno zaangażuje rząd federalny w czipowanie osób niepełnosprawnych w celu ich śledzenia.

Jeśli chcesz przeczytać ją dla siebie, to jest ona tutaj (link: https://www.congress.gov/bill/114th-congress/house-bill/4919 ). Ustawa znana jest również pod nazwą „prawo Kevina i Avonte’a”.

Ideą, która stoi za tym prawem, jest to, że jeśli osoby niepełnosprawne mają wszczepione mikro-czipy, to nie będą się tak łatwo gubić. Oczywiście, w tym kraju już przez lata czipowaliśmy zwierzęta, a to jest kolejny gigantyczny krok na drodze do uniwersalnego znakowania każdego. Powiedziano nam, że wszczepione mikro-czipy sprawią, że niepełnosprawni będą „bezpieczniejsi”, ale na czym się to zatrzyma? Wkrótce będzie ogromne parcie na czipowanie wszystkich dzieci „dla ich bezpieczeństwa”, a kiedy to się stanie, nie będzie trzeba długo czekać, zanim cała populacja będzie miała mikro-czipy.

Niestety, większość amerykanów nawet nie zdaje sobie sprawy, że ta ustawa jest teraz omawiana.

Jak podaje Daily Caller, za ustawą głosowało 346 reprezentantów, a przeciw tylko 66. Ustawa pozwala na tworzenie, zakładanie i operowanie „programami technologicznymi, które umożliwiają śledzenie położenia”. Celem programów miałoby być odnalezienie „osób z formami demencji, jak choroba Alzheimera, lub dzieci z niepełnosprawnościami rozwojowymi, jak autyzm, którzy zbłądzili z bezpiecznych środowisk”. Dodatkowo ustawa wymaga od prokuratora generalnego konsultacji z sekretarzem zdrowia i opieki społecznej oraz innymi organizacjami zdrowotnymi, by wymyślić najlepszą praktykę dla tych urządzeń śledzących.

Fakt, że ustawa została zatwierdzona przez ponad 300 głosów oznacza, że miała olbrzymie poparcie z obu partii. Zobaczymy, co Senat zrobi. Potem wszystko będzie zależeć od tego, czy urzędujący w tym czasie prezydent podpisze, czy zawetują tę ustawę.

Kiedy rząd federalny dostanie zielone światło w pewnej sprawie, to zawsze będzie szukał, aby tę władzę w końcu rozszerzyć.

Czy na tym poprzestaniemy?

Źródło: https://radtrap.wordpress.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 17 grudzień 2016 18:31
alexjones.pl NWO Inwigilacja Izba Reprezentantów USA uchwala prawo, które pozwala władzom lokalnym czipować niepełnosprawnych ludzi