Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Inwigilacja Rosja – Czy można stawić opór powszechnej implantacji mikrochipów RFID?
Kategoria: Inwigilacja   Czwartek, 05 styczeń 2017 01:12 Autor: admin

Rosja – Czy można stawić opór powszechnej implantacji mikrochipów RFID?

Już teraz wiadomościami o implantacji mikrochipów RFID nikogo nie zadziwisz. Ona będzie! Kiedy? Czas pokaże. Ale wszystkie te procesy zachodzące w świecie, i w Rosji, pokazują, że implantacja mikrochipów realizowana jest pełnym tempem.

W Ameryce już od dawna implantowane są mikrochipy, na razie dobrowolnie (w niektórych szpitalach przymusowo), a w pozostałych krajach przygotowywany jest na razie grunt i obróbka nastawienia ludności do implantacji mikrochipów.

Także i w Rosji toczą się pełnym tempem przygotowania do implantacji mikrochipów. Ale chcę podkreślić, że w odróżnieniu od Ameryki, w Rosji implantacja mikrochipów nie przejdzie tak łatwo. W celu czipizacji w Rosji jest przeprowadzana cała seria wstępnych akcji przejściowych!

1- Zaszczepia się ludziom myśl o OBOWIĄZKOWYCH szczepieniach KAŻDEGO człowieka bez wyjątku. Jeżeli ludzie będą odmawiać dobrowolnej implantacji mikrochipu to będzie to można przeprowadzić dyskretnie za pomocą wakcynacji (kto wie co nam dzisiaj wprowadzają do organizmu w tych szczepionkach?).

2- Elektroniczne dokumenty i elektroniczne rozliczenia pieniężne. Już pełną parą prowadzone jest wprowadzanie plastikowych kart identyfikacyjnych tak jak i kredytowych, które są wykorzystywane są zamiast pieniędzy gotówkowych. A następnie będzie wycofanie pieniędzy gotówkowych z obrotu. W tym celu obecnie rozwija się i popiera sieciowe markety handlowe w których właśnie akceptowane są te karty plastikowe. Niszczy się gospodarkę rolną i popiera się niektórych dostawców. W tych samych sieciach handlowych sprzedaje się zwykle towary tylko od niektórych dostawców. A pozostali dostawcy sprzedają swoje produkty za pośrednictwem drobnych handlarzy (indywidualne sklepy niesieciowe) a po zniszczeniu ich ci dostawcy będą musieli albo zginąć albo grać według reguł współczesnego handlu (na przykład obowiązkowo produkować i hodować wytwory GMO).

3- Połączenie różnych rzeczy w jeden projekt. Pozwólcie, że wyjaśnię. Teraz każdy operator telefonii komórkowej posiada własne karty SIM. A w przyszłości planuje się połączenie ich, ale nie w aspekcie fizycznym ale w wirtualnym, co oznacza, że kart SIM jako takich nie będzie, będą ich elektroniczne odpowiedniki. Oznacza to, że korzystanie w przyszłości z telefonu komórkowego będzie wymagało posiadania numeru identyfikacyjnego (kodu), który akurat będzie się znajdował w mikrochipie umieszczonym w ciele człowieka. Nawiasem mówiąc na licznych forach i stronach internetowych są omawiane i demaskowane sprawy dotyczące implantacji mikrochipów i innych metod kontroli i eksterminacji fizycznej ludności. A oto sposoby, których rozwiązań nikt nie omawia i nie dyskutuje. Najwidoczniej nawet te, rzekomo, demaskacje i odkrycia mają za zadanie doprowadzenie ludzi do przekonania o nieuchronności implantacji mikrochipów.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora

Wielu ludzi myśli, że przeciwstawienie się władzom i „opinii publicznej” to ciężka sprawa. Jak to tak można sprzeciwić się systemowi? Ale doświadczenie pokazuje, że to jest możliwe. Na przykład ja, ojciec czworga dzieci, czynnie stawiam opór i bronię swoje dzieci przed szczepieniami, szkoda tylko, że dopiero niedawno zacząłem się budzić, udało mi się całkowicie uchronić od szczepionek tylko ostatnią córkę.

Moja pewność, że czynię słusznie, poparta jest faktami, że zaszczepione dziecko radykalnie różni się od dziecka nieszczepionego. System immunologiczny dziecka nieszczepionego jest na tyle silny, że absolutnie daje sobie radę ze wszystkimi wirusami i infekcjami. Mówię to na podstawie osobistego doświadczenia. Moje pierwsze dzieci były zaszczepione i rezultat jest widoczny. Zachorowały one na różne choroby (ostatniego roku udało się odzyskać dobre zdrowie metodą hartowania i innymi pożytecznymi dla zdrowia sposobami w aspekcie wzmacniania odporności organizmu).

Tak więc na początku było jakoś strasznie odmawiać przyjmowania szczepionek ale teraz jestem już całkowicie pewny siebie i moją stanowczość widzą lekarze. Przede mną jeszcze wiele różnych doświadczeń (rodziny wielodzietne są pod kontrolą ale ja jestem człowiekiem nie pijącym, nie palącym, mam pracę, dlatego do mojej rodziny służby społeczne jeszcze się nie czepiają ale myślę, że ta sytuacja długo nie potrwa) ale one wszystkie są do pokonania tak jak i są do pokonania wszystkie przyszłe „implantacje” mikrochipów i tym podobne działania ze strony władz.

Najważniejsze to nie bać się stawić oporu systemowi. Przecież my walczymy nie o pieniądze, nie o władzę, ale walczymy o swoją osobistą wolność, o wolność dzieci, o przyszłość! I jeżeli każdy będzie stawiał opór systemowi to on sam zacznie się rozpadać bo przecież ludzi wspierających go będzie coraz mniej. Ale za to świadomych ROSJAN będzie coraz więcej ponieważ oni już teraz zaczynają wyślizgiwać się spod PAŃSTWOWEJ MACHINY LUDOBÓJSTWA! Ja już bronię swoją rodzinę przed zamachami tej MACHINY! A wy? Czy jesteście gotowi pokazać swoimi działaniami, że jesteście za wolnością, za narodem rosyjskim, i nie słowami ale czynami?

P.S. – Tutaj jest wyrażona moja osobista opinia w kwestii majacych miejsce się w Rosji wydarzeń i ja nie zamierzam udowadniać dokładności interpretacji znaczenia tych wydarzeń ale nawet jeżeli ci ludzie, którzy wprowadzają zaawansowane technologie w nasze życie, działają z dobrych pobudek, to po prostu oni błądzą i są ślepi, nie dostrzegając konsekwencji swoich działań.

Z poważaniem Siergiej Jemielianow

autor bloga ДоменАР i, po prostu, kochający rosyjską kulturę człowiek

Tłumaczenie Tamara

 

Źródło: http://protivkart.org/main/9237-mozhno-li-protivostoyat-chipizacii-naseleniya-v-rossii.html, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(20 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 05 styczeń 2017 09:12
alexjones.pl NWO Inwigilacja Rosja – Czy można stawić opór powszechnej implantacji mikrochipów RFID?