Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Inwigilacja W Moskwie jest już 160 tysięcy ulicznych kamer inwigilacyjnych !!!
Kategoria: Inwigilacja   Sobota, 03 marzec 2018 09:21 Autor: Andreas

W Moskwie jest już 160 tysięcy ulicznych kamer inwigilacyjnych !!!

W Moskwie jest już 160 tysięcy ulicznych kamer inwigilacyjnych !!! Matt Brown/Flickr/CC BY 2.0 (2)


W Moskwie ustawiono 160 tysięcy ulicznych kamer inwigilacyjnych…W jakim celu?

A naukowcy nauczyli się (na razie z pomocą wszczepionych mikrochipów)…TŁUMIĆ i ZMIENIAĆ impulsy woli i myśli w mózgu człowieka!!!

W Moskwie kamery obserwacyjno-inwigilacyjne podłączono do systemu rozpoznawania twarzy. Jak informuje się na portalu mera i zarządu miasta Moskwy ponad 160 tysięcy video-kamer będzie pracowało w trybie on-line a sam proces identyfikacji zajmie zaledwie kilka sekund.

Jak zawsze nam te nowinki aplikowane są pod atrakcyjnym pretekstem pod nazwą „POKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO” (po czym, jak ostrzegał św. Paweł Apostoł, nastąpi zguba): „Wprowadzenie video analizy jest najpotężniejszym czynnikiem zwiększenia skuteczności zarówno prywatnych jak i miejskich systemów video-inwigilacji. Mieszkańcy miasta będą mieli dodatkowy poziom ochrony” – powiedział szef Wydziału Technologii Informatycznych Moskwy, Artiom Jermołajew.

Zeskanowane wizerunki ludzi będą w razie potrzeby porównywane z informacjami posiadanymi przez inne bazy danych, w szczególności bazy danych organów ścigania i zachowania porządku publicznego, wykorzystywane do poszukiwania przestępców (jednakże pojawia się i kwestia kogo uważać za przestępcę? Dzisiaj to złodziejaszek szperający w cudzych kieszeniach i okienkach a jutro będzie to człowiek, który nie zechce przyjąć…znamienia Antychrysta!). Proces identyfikacji osoby zajmuje zaledwie kilka sekund. Jeżeli system wykryje człowieka którego twarz znajduje się w bazie danych to natychmiast powiadomi o tym fakcie policję.

Jak pan Jermołajew powiedział „Bloomberg’owi”, przed całkowitym uruchomieniem system pracował w trybie testowym przez około dwa miesiące. Na jego stworzenie władze miasta Moskwy wydały 5 miliardów rubli.

Opracowywaniem systemu identyfikacji zajmowała się firma „N-Tech.Lab”. Wcześniej stworzyła ona aplikację „FindFace”, która analizuje profile w sieciach społecznościowych i rozpoznaje twarze na podstawie zamieszczonych w internecie fotografii. Jak zauważa „Bloomberg” dokładność identyfikacji wynosi około 70%. Ale to na razie…

Podłączona do nowego systemu sieć obejmuje 95% podjazdów do domów mieszkalnych a do końca roku mieszkańcy Moskwy będą mogli… samodzielnie instalować kamery w swoich domach i podłączać je do systemu video-inwigilacji. Innymi słowy będą oni mogli sami budować elektroniczny koncłagier (obóz koncentracyjny)…dla samych siebie!

Obecnie dostęp do systemu posiada 16 tysięcy użytkowników, w tym pracownicy organów ścigania i przestrzegania porządku publicznego oraz państwowych i miejskich organizacji.

Wykrywszy człowieka, który figuruje w bazie danych, algorytm będzie przesyłał zawiadomienie do organów ścigania.

Ponadto w zamieszczonym poniżej video-artykule mówi się, że naukowcy dzisiaj osiągnęli, na bazie zastosowania kwantowego komputera, możliwości „przechwytywania” i modyfikowania (przekształcania) tego impulsu w substancji szarej mózgu człowieka, który jest kierowany w określony obszar mózgu, gdzie jedynie powinien „stać się” myślą. Innymi słowy nauczono się, przy pomocy wszczepionego mikrochipa (na razie tylko wszczepionego, ale technologie nie stoją w miejscu!) kształtować OBCE myśli wewnątrz człowieka, pomimo jego WOLI i PRAGNIENIA!

Jest to, jak chyba rozumiecie, jeszcze ważniejszy składnik nadchodzącego na planetę elektronicznego koncłagru (obozu koncentracyjnego)!

 Źródło: Wolna Polska – Wiadomości


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Sobota, 03 marzec 2018 16:16
alexjones.pl NWO Inwigilacja W Moskwie jest już 160 tysięcy ulicznych kamer inwigilacyjnych !!!