Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Inwigilacja Włożeni „w nagrodę” do mikrofalówki…
Kategoria: Inwigilacja   Piątek, 24 sierpień 2018 08:03 Autor: Andreas

Włożeni „w nagrodę” do mikrofalówki…

Włożeni „w nagrodę” do mikrofalówki… Ludovic Bertron/Flickr/CC BY 2.0

Do widzenia, Columbus, Ohio. Teraz, gdy jesteś „inteligentnym miastem”, każdy i każda żyjąca istota jest narażona na znacznie bardziej szkodliwe promieniowanie i elektrosmog.

Zgodnie z niedawnym artykułem o Columbus, Ohio staje się tzw. „Inteligentnym miastem”,  czyli „Smart City”. ….

Czy opinia publiczna jest  świadoma, że przekształcenie się w „inteligentne miasto” wymaga, aby byli narażeni 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, na promieniowanie 4G i 5G ze szkodliwych wież o małych rozmiarach oraz powiązanej infrastruktury bezprzewodowej i produktów, takich jak czujniki, „inteligentne” liczniki, pojazdy elektryczne i autonomiczne, etc. ?

Miasto Columbus zdobyło nagrodę za swój plan przerobienia swoich systemów transportowych za pomocą inteligentnych czujników oraz pojazdów elektrycznych i autonomicznych, a także rozbudowało swoją infrastrukturę, aby dotrzeć do mieszkańców często zaniedbanych społeczności o niskich dochodach z korytarzami handlowymi i usługami zdrowotnymi.

Wszystkie źródła bezprzewodowego promieniowania WiFi są formą zanieczyszczenia elektrycznego, inaczej zwanego „elektrosmogiem”.

Dekady badań potwierdziły, że ekspozycja jest nieprzyjemna na wiele różnych sposobów w dodatku do zwieszenia ryzyka zachorowań na  RAKA. Objawy ekspozycji na  5G są szczególnie złe. W czerwcu 2018 r. Dr Naomi Wolf zaczęła publikować w mediach społecznościowych informacje o wpływie 5G na nowojorczyków i ich zwierzęta domowe.

To bardzo smutne. To dlatego ludzie w USA i na świecie próbują powstrzymać to szaleństwo.

CAŁODOBOWY NADZÓR nad GROMADZENIEM  DANYCH OSOBOWYCH  mieszkańców miasta  Columbus jest również częścią umowy „Smart City”:

Miasta na całym świecie instalują technologie, aby gromadzić dane w nadziei na zaoszczędzenie pieniędzy, stając się czystsze, redukując ruch uliczny i poprawiając miejskie życie.

Mieszkańcy są również zmuszeni do przyjęcia strasznego narzędzia zwanego „Inteligentnym licznikiem „:

„Inteligentne” liczniki narażają mieszkańców i ich zwierzęta na szkodliwe promieniowanie i pola elektromagnetyczne. „Inteligentne” liczniki  są również podatne na pożary, eksplozje i błędy pomiarowe. Mogą powodować nieprawidłowe działanie urządzeń i ich pękanie. Naruszają również prawo do prywatności. Ludzie na całym świecie nienawidzą te „inteligentne liczniki  i starają się trzymać je  z dala od swoich domów i społeczności, z tych wszystkich powodów.

Tłum. Renata

Za: https://www.mostholyfamilymonastery.com/


Źródło: Wolna Polska – Wiadomości


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(12 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Piątek, 24 sierpień 2018 09:01
alexjones.pl NWO Inwigilacja Włożeni „w nagrodę” do mikrofalówki…