Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Inwigilacja Facebook jako cyfrowe narzędzie kontroli umysłów, a smartfony, elektroniczny system kredytu społecznego i sztuczna inteligencja
Kategoria: Inwigilacja   Wtorek, 02 lipiec 2019 12:04 Autor: Andreas

Facebook jako cyfrowe narzędzie kontroli umysłów, a smartfony, elektroniczny system kredytu społecznego i sztuczna inteligencja

Facebook jako cyfrowe narzędzie kontroli umysłów, a smartfony, elektroniczny system kredytu społecznego i sztuczna inteligencja JD Lasica/Flickr/CC BY 2.0

Autor poniższego anonimowego listu twierdzi, że był założycielem Facebooka, kochankiem Marka Zuckerberga z pierwszego roku studiów na Harvardzie. Ciągłe niedyskrecje Marka związane z jego trwającą umową rządową sprawiają, że do dziś ma kłopoty. Mark miał być po prostu fałszywym „chłopięcym geniuszem” projektu mediów społecznościowych Larry’ego Summersa (ówczesnego prezydenta Harvardu) finansowanego przez DARPA (https://pl.wikipedia.org/wiki/Defense_Advanced_Research_Projects_Agency) / In-Q-Tel (CIA) / IBM i tajną międzynarodową „publiczno-prywatną” grupę o nazwie The Highlands Group zorganizowaną przez Departament Obrony, Office of Net Assessment.

To Summers i grupa urzędników rządowych, sfabrykowali, wyprodukowali i wyreżyserowali osobowość Marka podczas całego oszukańczego tworzenia propagandowej historii o początkach Facebooka na Harvardzie. Wynika z tego, że cała oszukańcza sieć mediów społecznościowych zwana Facebook była zawsze kontrolowana przez rząd za pośrednictwem ludzi, którzy na Harvardzie, prowadzili Marka. Anonimowy autor poniższego listu, którego nazwiemy „John”, wskazuje również, dlaczego Facebook został stworzony, jak Mark był kontrolowany przez Erica Schmidta, Jamesa Beyera, Larry’ego Summersa, Sheryl Sandberg i złodzieja własności intelektualnej profesora Jamesa Chandlera.

Należy przyznać, że „Dossier” Zuckerberga zawiera w sobie wystarczającą ilość informacji, aby umieścić Marka Zuckerberga za kratkami, a zatem sprawa nie będzie poruszona przez media głównego nurtu – według osoby, która osobiście dostarczyła ten list do American Intelligence Media kilka dni temu.

American Intelligence Media jest w stanie szybko sprawdzić, że wiele twierdzeń zawartych w „Zuckerberg Dossier” jest prawdą, co prowadzi nas do wniosku, że dokument jest autentyczny. Prawdziwe autorstwo tej dokumentacji Zuckerberga jest oczywiste dla członków konklawe, ale to przypuszczenie jest spekulacją i konklawe nie zajmuje się spekulacjami. Chociaż, jeśli ktoś miałby słuchać uważnie przyznania się do winy przez Seana Parkera (wieloletniego dyrektora Facebooka), który wielokrotnie składał zeznania dziennikarzom, usłyszycie, że Sean wiedział wszystko o prawdziwym stworzeniu giganta mediów społecznościowych i jego demonicznych intencjach i wskazywał winowajców.

Dlatego nie jest trudno w ogóle dowiedzieć się, kto mógł napisać ten materiał. Można nawet dojrzeć prawdziwą motywację do napisania tego demaskującego Zuckerberga tekstu w tym momencie historii, kiedy Facebooka obciążają zarzuty na wielu polach, w tym z zakresu naruszenia prawa antymonopolowego.

Każda osoba dobrze zaznajomiona ze skandalami związanymi z tworzeniem Facebooka mogła być w stanie zebrać wielu rozbieżnych pretendentów do autorstwa kodu źródłowego używanego do „skalowania” mediów społecznościowych – co było powszechnym problemem wszystkich głównych firm technologicznych w tym czasie, w tym projektu „LifeLog” NSA. Geniusz Mark Zuckerberg „rozwiązał” problem, którego nikt inny na świecie nie mógł rozwiązać. Mark dokonał tego w czasie „od tygodnia do dwóch tygodni” podczas studiów pomiędzy sesjami degustacji piwa.

 https://aim4truthblog.files.wordpress.com/2019/06/zuckerberg-lifelog-facebook.jpg

Facebook utworzony tego samego dnia, kiedy Pentagon zamknął swój projekt. Przypadek?

Autor poniższego artykułu przedstawia zupełnie inną historię i po raz pierwszy opowiada o zaangażowaniu wysokiej rangi graczy rządowych, którzy zbili fortunę na niebotycznym, nocnym wzroście akcji Facebooka na NASDAQ. Gracze wymienieni przez „Johna” (anonimowego autora) zarobili ogromne ilości pieniędzy z akcji Facebooka. Tacy przedsiębiorcy wykorzystujący poufne informacje następnie wzięli swoje wygrane z Facebooka i założyli inne firmy mediów społecznościowych, które przypadkowo wzbiły się ponad większość firm w historii.

 Czy posiadacie jakieś akcje Facebooka? Może to być czas na sprzedaż!

American Intelligence Media nie twierdzi, że Dossier Zuckerberga jest w 100% prawdziwe, ale możemy z całą pewnością stwierdzić, że źródło jest rzeczywiste. Wierzymy również, że mogą to być inne części tego, co nazywamy dokumentacją Zuckerberga i prawdopodobnie nie będzie to ostatni raz, kiedy usłyszymy od tego źródła o kłopotach Marka.

Najbardziej przekonujący aspekt tego „pogardzanego kochanka powiedz-wszystkim” znajduje się w tym, co autor przedstawia jako prawdziwą naturę Marka i co on wierzy, że dzieje się z Facebookiem teraz w Ameryce. Szokujące było przeczytanie tych uwag i okazało się, że po wielu rozważaniach są one prawdą, a już na pewno nie tym, co moglibyśmy sobie wyobrazić jako groźbę działania rządu USA przeciwko Facebookowi.

Podporządkuj Brytanię i Amerykę propagandzie Facebooka.

Interesująca jest również brytyjska interwencja w sprawie Facebooka za pośrednictwem byłego wicepremiera Wielkiej Brytanii Sir Nicka Clegga, przejęcie „twarzy” Facebooka, czego baron Richard Allen (inny brytyjski agent) nie zdołał zrobić właściwie.

Mark, Nick i Sheryl Sandberg spotykają się, prawdopodobnie planując ostateczną cenzurę patriotów i konserwatystów.

W tym momencie Facebook wydaje się być „zatopiony”, chyba że brytyjscy agenci, Clegg i Allen, ocalą Marka przed skutkami jego niekompetencji.

Ponownie nie twierdzimy, że ta anonimowa „spowiedź” i „oskarżenie” są prawdziwe we wszystkich jej częściach. Ale z pewnością każdy inteligentny czytelnik uzna, że ta wersja drogi Marka Zuckerberga do sławy i fortuny jest znacznie bardziej prawdopodobna, że bzdury opowiadane przez Marka od początku 2000 roku, kiedy po raz pierwszy pojawił się Harvard University Larry’ego Summersa.

 Prosimy o udostępnianie tego tekstu. Powinniśmy obrócić broń, z której celuje w nas Zuckerberg – media społecznościowe – z powrotem przeciwko niemu.

 

=================

 Do każdego użytkownika Facebooka,

 Mark Zuckerberg i wszyscy, którzy tam byliśmy od początku, okłamują was i wykorzystują wasze życie osobiste w kontrolowanym przez rząd eksperymencie prania mózgów i kontroli umysłów. Facebook to w zasadzie projekt wojskowy (zwłaszcza CIA), który wymknął się spod kontroli. W tym momencie Mark Zuckerberg stracił kontrolę nad firmą, której nigdy tak naprawdę nie posiadał ani nią nie zarządzał.

Naprawdę, każdy, kto kiedykolwiek pracował z Markiem, wie, że jego umysł jest jałowy i że jest on niczym więcej niż papugą dla urzędników państwowych, którzy go wykreowali. Mark nie jest w stanie poprowadzić baru McDonald’s, nie mówiąc już o jednej z najpotężniejszych firm na świecie. Nawet jego imię nie jest prawdziwe, a jego tożsamość zawsze była ukryta. Mark został wybrany jako dziecko na program szkoleniowy CIA, ponieważ jego krewni byli osobami tworzącymi ten program.

 Nie usprawiedliwiam Marka, ale jego wybory nie były jego własnymi. Tak, stał się demonicznym socjopatą, który kiedyś wierzył w głębi serca, że jeśli zdecyduje, że chce zostać prezydentem, jedyne, co musi zrobić, to powiedzieć, że chciał zostać prezydentem, a „Facebook” wygrałby dla niego wybory. To jest poziom umysłowości Marka – nie ma on kontaktu z rzeczywistością.

 Można by pomyśleć, że szaleniec, który mógłby pomyśleć, że mógłby zostać prezydentem – ponieważ „tak powiedział” – zostałby odkryty i oskarżony o oszustwo. Cóż, stało się to wielokrotnie z pozostałymi trzema zespołami, które pracowały na Harvardzie, pod przewodnictwem prezydenta Harvardu Larry’ego Summersa, aby stworzyć to, czego DARPA i In-Q-Tel chciały najbardziej – broń cyfrową, która mogłaby kontrolować umysły wszystkich, których udałoby się zwabić.

Facebook był zawsze bronią wojskową – podobnie jak Google Erica Schmidta, który był inkubowany w taki sam sposób, jak Facebook.

Mark był sterowaną marionetką, ale bezwzględną, bezduszną, zimnokrwistą marionetką pozbawioną ludzkich uczuć. Stał się taki dzięki praniu mózgu, którego doświadczył w latach licealnych uczestnicząc w programie DARPA o nazwie TIA, który potrzebował „chłopca-geniusza”, jako frontmana.

To oszustwo uczyniłoby Mark’a globalnym modelem młodych, fajnych, wyluzowanych geniuszy komputerowych, którzy „rządzą światem” i poprowadzą wszystkich do świata sztucznej inteligencji. Mark był początkowo nieświadomą marionetką – współczułem mu.

 Pamiętam, kiedy po raz pierwszy zostałem współlokatorem Marka podczas naszego drugiego roku na Harvardzie. Byliśmy w Kirkland House na ulicy JFK i musieliśmy znosić Dustina i Andrew. Mark nienawidził ich, ponieważ uniemożliwili nam wspólne spanie, chociaż mieszkaliśmy w tym samym pokoju. To było frustrujące i utrzymywało nasz związek w tajemnicy. Nie wiedziałem, że to, co przyciągnęło mnie do Marka, pewna otwartość na słuchanie kogokolwiek, sprawiło, że był niezwykle rozwiązły z przedstawicielami płci obojga.

 Mark nie miał skrupułów moralnych, sumienia ani wstydu. Poszukiwał także kobiet na portalach ogłoszeniowych (Craig’s List) i czasami po prostu znikał, by spotkać się z nimi. Był jak lustro, które po prostu odbija obraz tego, co działo się w jego otoczeniu. Kochałem i nienawidziłem ten aspekt jego osobowości, ale później dowiedziałem się, że on, jego brat i kuzyn, byli tacy sami z powodu programów prania mózgu, którym byli poddawani w szkole średniej.

Jak pewni ludzie rozmawiali z Markiem osobiście lub przez telefon, rzucał wszystko i robił wszystko, co mu kazali. Niektórzy ludzie mieli na niego większą siłę wpływu od innych. W końcu dowiedziałem się od załamanego i płaczącego Marka, że pranie mózgu było trwałe i stanowiło część „stanowiska”, jakie ci ludzie obiecali stworzyć dla Marka. Nie wiedział nawet, co to było za „stanowisko”.

Ale jedno było pewne, Mark został „umieszczony” na Harvardzie „na jakiś czas”, dopóki jego „stanowisko” nie stanie się dla niego dostępne. Mark był pewien, że ta obietnica stanowiska zawierała mnóstwo pieniędzy i władzy – afrodyzjaki dla nieuleczalnego narcyza.

 Muszę przyznać, że znalazłem się pod wpływem pewności Marka, że nie potrzebuje Harvardu, dyplomu ani dobrych ocen. Mark ostatecznie opuścił Harvard pod koniec naszego drugiego roku i stał się obrzydliwie bogaty i potężniejszy niż mógł sobie wyobrazić. Przyznaję również, że podążam za sukcesem Marka, aby stać się bogatym człowiekiem. Wszyscy czterej członkowie klubu Marka, ostatecznie nazwani „Drużyną” (The Fellowship), staliśmy się bogaci dlatego, że po prostu znaliśmy tajemnice Marka.

 Mark nigdy nie byłby wierny nikomu, ale kochał mężczyzn bardziej niż kobiety. Właściwie nienawidził wszystkich kobiet. Więc Mark mnie oszukał i chciał przyprowadzić do mnie nowego „chłopca”, aby się przyłączył. Nigdy nie byłem taki jak Mark. Wykorzystywał ludzi, ale nigdy się do tego nie przyznawał, zwłaszcza w odniesieniu do chłopców. Ostatecznie było nas trzech, którzy zostaliśmy kochankami Marka.

 Mark zawsze miał ataki paniki i często się załamywał z powodu swojego programu prania mózgu. Płakałby z powodu matki i „tortur”, na które „im” pozwalała. W tamtych czasach Mark dużo opowiadał swoim partnerom o całym bólu i strasznych rzeczach, jakie zrobili mu „źli ludzie”. Wcześnie wątpliwości i lęki prawie go pochłaniały po nocach i nie mógł spać z powodu swoich koszmarów.

Gdy Mark stał się obrzydliwie bogaty, po prostu używał leków, aby zamaskować te obawy. Ale jeśli zdenerwujesz go, pytając o stworzenie Facebooka, Mark zbzikuje i wpadnie w panikę, ponieważ zawsze miesza w tej historii i wychodzi na idiotę. Nie może znieść pytań o to „jak zrobił Facebooka” – ponieważ tego nie zrobił. Zaśmiałem się na jedną z jego głupich odpowiedzi: „Widziałem, że Harvard nie miał Facebooka, więc stworzyłem go”,lub coś podobnego. Dziennikarz pozwolił mu skłamać, jak zawsze.

 Mark Greenberg (Zuckerberg) nie napisał ani jednej linii kodu źródłowego oprogramowania Facebooka. To są kłamstwa i propaganda generowane przez niego samego, rząd i wojskowych.

Wszyscy wiedzą, że bliźniacy Winkelvoss (Aaron i Cameron) wygrali 65 milionów dolarów od Marka w wyniku ugody sądowej, ponieważ wiedzieli, że ich mały kawałek HarvardConnection (HC) był tylko dodatkowym kodem dołączonym do oryginalnego skradzionego kodu źródłowego – który został przekazany Markowi przez profesora Jamesa Chandlera i IBM. Te 65 milionów dolarów brudnej wiedzy było całkiem opłacalne dla dwóch ciach z Harvardu.

 Mark po prostu kazał innym dostosować kod do tego, co było sponsorowanym przez rząd projektem wojny cyfrowej prowadzonym przez prezydenta Harvardu, Larry’ego Summersa. Nawet sam Summers miał swój własny katalog dla początkujących studentów i pracowników, opracowany przez personel komputerowy z Harvardu, zwany „Facebookiem”. Mark nawet nie stworzył nazwy!

Bliźniacy Winkelvoss opracowali własną wersję w konkursie na kontrakt rządowy, HC który zmienili na ConnectU. Aaron Greenspan pracował nad HOUSE System, a Paul Ceglia współpracował z Markiem, aby zmodyfikować swoje oprogramowanie StreetFax, dołączone do Facebooka. Mark niczego nie rozwinął. Absolutnie niczego. Nawet słynne „hakowanie” systemów Harvarda nie było dokonywane przez samego Marka. Mark był pośrednikiem dla tych, którzy byli nadzorcami „dużego projektu”, jak go nazywano.

 Od prezydenta Harvardu, przez „PayPal Mafię”, National Venture Capital Association, In-Q-Tel, DARPA, NSA, CIA, DIA po najgorszych złodziei patentów w Ameryce: Jamesa Chandlera, Hillary Clinton, Davida Kapposa, Roberta Muellera i reszty grupy Big-Tech, Mark jest kolejnym fałszywym frontmanem wybranym do reprezentowania wielu innych firm mediów społecznościowych.

 Eric Schmidt był “dzieckiem z plakatu” geniuszy z Doliny Krzemowej, którzy prowadzili korporacje, które są zasadniczo zwolnione z przestrzegania prawa jako fasada kompleksu wojskowego, zawsze finansowane przez tych samych bankierów – Fidelity Investment, Vanguard, T. Rowe Price, BlackRock, JP Morgan, HSBC, Accel Partners, Kleiner Perkins i kapitalistów z Doliny Krzemowej, którzy zawsze zbijają krocie otrzymując kontrakty rządowe bez przetargu.

Firmy te, tak jak Facebook, są tylko parawanem do eksperymentów tajnych operacji, które mają kontrolować wroga – a Mark nie wie, kim jest wróg. Brak kompasu moralnego Marka uczynił go idealną marionetką dla nowych „eksperymentów wojskowych na obywatelach USA”.

 Wierzę teraz, ponieważ Mark doskonale zdawał sobie sprawę z demonicznych intencji rządu, że popełnił wiele rodzajów przestępstw z wyraźną, wstępnie rozważaną intencją szkodzenia każdemu użytkownikowi Facebooka. Dlatego Mark pozwolił Facebookowi manipulować wyborami, on nie ma kręgosłupa moralnego.

Osobiście widziałem „szablon” narzucony przez Hillary, którego używał Facebook do manipulowania wyborcami w celu wygrania przez nią wyborów. Biorąc pod uwagę ilość ingerencji wyborczych ze strony Big-Tech w 2016 roku, przestałem wierzyć w cuda.

 Znam prawdę dotyczącą rzekomej „rosyjskiej ingerencji” i mogę powiedzieć, że wszystko zostało wymyślone i faktycznie było dokładnym przeciwieństwem tego, o czym donosiły media.

Widziałem tak wiele nielegalnych działań Facebooka, że rzeczywiście jestem współwinny tych przestępstw. To jeden z powodów, dla których muszę pozostać anonimowy. Ale zapewniam was, że gdybym zeznał, Mark i ja zostalibyśmy zamknięci razem z innymi członkami „Drużyny”, a także wieloma innymi pracownikami Facebooka.

To dzięki prawdzie, która obecnie wychodzi na wierzch w mediach, czuję, że mogę ujawnić to, czego byłem świadkiem, tak że Mark i „kontrolowany przez brytyjskich i amerykańskich woskowych” Facebook może zostać oskarżony o działalność przestępczą, zamiast po prostu uderzonym zarzutami antymonopolowymi, które podzielą Facebooka na wiele filii – co po prostu sprawi, że Mark stanie się jeszcze bogatszy.

 Następnie biedni frajerzy, którzy wierzyli w Facebooka, zostaną z pustą torbą wypatroszonego Facebooka wartą niewiele lub nic. Mark po prostu zmieni markę i będzie kontynuował współpracę z wieloma firmami, które będą tak duże jak Facebook. Ucieknie bez szwanku, chroniony ponownie przez swoich wojskowych kontrolerów, którzy, nawiasem mówiąc, byli handlarzami poufnych informacji od początku Facebooka i będą mogli robić to samo od początku.

Po raz kolejny dolary podatników trafiają do prywatnych korporacji prowadzonych przez marionetki i kontrolowane przez cudzoziemców. Tak, właśnie nazwałem Marka marionetką, ponieważ tak naprawdę nie ma pojęcia, co robi – w ogóle. Po prostu poproś go, aby napisał prosty program w dowolnym kodzie – nie może, jest oszustwem i zawsze był.

 Chociaż nie powiem wam, kim byli członkowie „Drużyny” Marka Zuckerberga, mogę zaznaczyć, że wszyscy pierwotni twórcy Facebooka od początku wiedzieli, że jest to projekt wojskowy, cyfrowe narzędzie kontroli umysłów.

Wszystko, co robiliśmy od samego początku, było eksperymentem mającym sprawdzić, jak daleko platforma społecznościowa mogłaby „podbić wroga” poprzez manipulację behawioralną za pomocą wojny elektronicznej.

Pomysł, że Mark chciał połączyć wszystkich studentów w Ameryce, był nowatorskim pomysłem, dalekim od prawdziwej intencji kontroli umysłu każdego użytkownika na świecie.

 Darmowe platformy takie jak Google, Gmail, Facebook i reszta, to pułapki, które skłoniły użytkowników do eksperymentowania.Mój stary kolega, Sean Parker, wczesny twórca Facebooka, „przyznał się do wszystkiego” mediom, a konkretnie powiedział prawdę, żeFacebook miał być cyfrowym narkotykiem do tworzenia i kontrolowania elektronicznych narkomanów, ludzi uzależnionych od wirtualnej rzeczywistości.

Jak powiedział Sean, od początku wiedzieliśmy, że to zaszkodzi każdemu użytkownikowi i dlatego nigdy nie pozwalamy naszym przyjaciołom lub naszym dzieciom korzystać z tych systemów – szkodzi im to ogromnie i efekt ten był całkowicie zamierzony od początku. Przedstawiciele DARPA także powiedzieli nam, że taki był zamiar Facebooka od samego początku.

 US Patriot Act pozwala wojsku uznać każdego Amerykanina za potencjalnego terrorystę lub wroga, dopóki nie zostanie udowodnione, że jest niewinny. Każda osoba w Internecie, który także jest produktem DARPA, jest uważana za cyberterrorystę, a wojsko uważa za swoje zadanie tworzenie systemów do kontrolowania, namierzania, rozbrajania i agresywnej kontroli użytkownika. Nienawidziłem tej doktryny od początku kiedy o niej usłyszałem. Osobiście nigdy nie korzystałem z Facebooka i nie pozwalam nikomu, kogo kocham, jego używać.

 Mark używał argumentów odwołujących się do patriotyzmu, takich jak te wymienione powyżej, aby uzasadnić „Drużynie” udział w tajnej operacji CIA. Kłóciliśmy się z nim, ale bez skutku. Mark zasadniczo wierzył w to, co powiedzieli mu jego kontrolerzy, oficerzy prowadzący.

Czasami przekonywaliśmy go, że projekt był „martwy”, ale wystarczył jeden telefon z „góry”, a Mark wrócił do swojego stanowiska. Naprawdę żałosne było patrzeć, że Mark nie ma żadnej swobody, po prostu instruowano go co robić. Był również tak źle zorganizowany i chaotyczny, że nic nie mógł skończyć: pracy domowej, pracy w szkole, pracy nad projektem, nic.

Tak więc zawsze trzeba było sprzątać po Marku, zwłaszcza gdy firma się rozrosła. Czyszczenie mogło obejmować głupie sprawy, takie jak płacenie innym milionów za „kradzież” ich kodu, prostowanie głupich wypowiedzi za każdym razem, gdy Mark otwierał usta, lub naprawianie braku jego skupienia nad prowadzeniem firmy.

 Mark zawsze był chaotyczny, a Drużyna, podobnie jak dziewczyna Larry’ego Summersa Sheryl Sandberg – ci pogubieni megalomani, zasługują na siebie – pomogli oficerom prowadzącym kontrolować Marka, zawsze pomagali naprawiać niedociągnięcia Marka. Ale tym razem Facebook i Mark są nie do naprawienia.

 Wielu pierwotnych uczestników Facebooka i “Drużyna” zostali opłaceni ogromnymi łapówkami, aby nas uciszyć. Deklaracje poufności opracowane przez CIA obowiązują w każdym dziale Facebooka, ale osoby z Facebooka i tak zwracają się przeciwko Markowi z wielu różnych powodów.Rada dyrektorów chce go zwolnić.

Brytyjscy „kontrolerzy” Marka wysłali barona Richarda Allena, by miał oko na Marka, ale poniósł porażkę. Nawet Sir Nick Clegg, wicepremier Wielkiej Brytanii, został wysłany, aby uciszyć Marka, ale bezskutecznie.

Nawet druga osoba w brytyjskim rządzie nie mogła powstrzymać Marka i jego nieustającej głupoty. Kiedy Mark otwiera usta, może to kosztować firmę miliardy. Mark zeznaje i wszyscy dowiadują się, że nie wie nic o „swojej” firmie.

Mark nic nie wie, ponieważ nic nie robi i od początku nie pojawiał się w pracy. Mark wydaje się być uczulony na pracę i nie może znieść spotkań, chyba że coś „ogłasza”. Jest najgorszym menadżerem w historii i każdy powie ci to samo, jeśli zostanie pociągnięty za język. Wszyscy „bawimy się”, jak Mark prowadzi firmę, ale to nieprawda. Mark nie może skutecznie działać samodzielnie, nie mówiąc już o Facebooku. Właśnie dlatego zawiódł na Harvardzie i miał zostać wyrzucony za złe oceny, nawet po tym, jak zrobiłem za niego wiele zadań.

 Mogę szczerze powiedzieć, że w tym momencie nie ma „wtajemniczonych”, którzy pokładaliby jakąkolwiek wiarę w Marku, który miałby zarządzać firmą, a nawet przemawiać publicznie. Wierzymy, że nawet po tym, jak Larry Summers, ojciec Facebooka, który umieścił tam Sheryl Sandberg, aby mieć oko na Marka i przestać ujawniać, że Facebook jest narzędziem programu na rzecz globalizmu, nie może naprawić firmy. To jeden z punktów, który najbardziej mnie denerwuje. Mark przez lata stał się wrogiem Ameryki. W rzeczywistości nienawidzi Ameryki i mówi, jak dumny jest z unikania amerykańskich podatków i oszukiwania Amerykanów – których uważa za zwierzęta.

 Mark wierzy, że jest istotą wyższą – ponad istotami ludzkimi. Teraz uważa, że Facebook to wyłącznie jego zasługa. Jest całkowicie zwiedziony własną propagandą, która jest niczym innym jak kłamstwem. To dlatego Mark jest teraz zagrożeniem dla siebie i świata a ja muszę opowiedzieć prawdziwą historię o tym, jak Facebook i media społecznościowe stały się wrogami Amerykanów i świata.

 Mark był zszokowany, kiedy otrzymał list akceptacyjny z Harvardu nawet zanim złożył podanie. Nie były wymagane wyniki testów, wywiady ani warunki wstępne. Jego rządowe „programowanie” sprawiło, że jego akceptacja stała się oczywista. Harvard chciał Marka, a Mark zrobił to, co mu kazano.

Tak więc, kiedy prezydent Harvardu, Larry Summers, wezwał Marka do swojego biura na początku pierwszego roku studiów, Mark nie był tak zaskoczony. Wiedział, że będzie musiał się rozliczyć. Summers poprosił Marka, aby założył grupę do pracy nad projektem platformy mediów społecznościowych – w ramach rzekomej konkurencją wśród nauczycieli i uczniów na zdobycie kontraktu rządowego.

Celem pozornym było stworzenie katalogu społeczności Harvardu, gdzie ludzie mogliby się kontaktować w małych grupach. Prawdziwym zamiarem było stworzenie sieci społecznościowej do manipulowania światem.

Markowi podobał się ten pomysł, ale był zbyt leniwy, by cokolwiek z tym zrobić. Szpiegował innych, aby zorientować się, co robią, ale on sam po prostu rozmawiał o tym z dobrymi programistami i składał im obietnice – w ten sposób z tych obietnic wynikły liczne procesy sądowe.

 Larry Summers wydzwaniał do Marka z prośbą o aktualizacje, więc Mark po prostu kłamał. Czasami inni byliby w biurze z Larrym Summersem, ale jedna osoba wyróżniała się i pojawiła się na wielu innych spotkaniach. Ten człowiek był oczywiście osobą odpowiedzialną za ten projekt, to był profesor prawa na Harvardzie, James Chandler. Chwalił się, że jest jednym z najlepszych wizjonerów DARPA i że opracował języki programowania niższego poziomu dla armii. Udawał, że się mną interesuje, ale mogłem powiedzieć, że to był akt polityczny. Ludzie tacy jak ja po prostu to czują.

 Z czasem okazało się, że Summers i Chandler mieli o wiele bardziej dalekosiężne plany dotyczące projektu mediów społecznościowych i mieli pewne zewnętrzne źródła pomocy, aby ukończyć projekt. Mark uznał za dziwne, że Summers, Chandler i ostatecznie Sheryl Sandberg nie wywierali zbyt dużego nacisku na niego, ale interesowali się wszystkim. Mark przez prawie dwa lata uczył się w trakcie szpiegowania innych grup.

Pewnego dnia Mark został wezwany do biura Summersa w Massachusetts Hall, aby spotkać niezwykłego człowieka. Ten człowiek nazywał się Andrew Marshall i był szefem Net Assessment Office Wywiadu Marynarki Wojennej. Mark był od początku przerażony Marshallem.

 Marshall miał podpisać z Markiem porozumienie o tajemnicy rządowej i inne umowy dotyczące bezpieczeństwa, zanim ujawnił ostateczną wojskową naturę tego, co wiązało się z projektem mediów społecznościowych rozwijanym na Harvardzie.

Mark i Harvard byli po prostu wykorzystywani jako ośrodek analityczny do inkubacji, przykrywka dla projektu wojskowego, który wymagał korporacyjnej twarzy. Profesor Chandler powiedział, że odkrył kod źródłowy, który umożliwiłby pozornie niemożliwe zadanie stworzenia katalogu społecznościowego „skalowalnego” dla miliardów ludzi.

Chandler ględził jak profesorowie z Harvardu lubią to robić, że elity akademickie Harvardu były najlepszym wyborem do przeprowadzenia wczesnych testów z powodu ich wyższych intelektów. Wyjaśnił, że ten dylemat skalowalności nie został rozwiązany przez zwykłych wykonawców projektów militarnych z Microsoftu, IBM i Oracle, i podobnych z niezrozumiałych dla mnie powodów. Powiedział także, że znaleźli firmę, która rozwiązała ten problem, ale nie była gotowa do stania się narzędziem wojska jako tajny projekt przeciwko Amerykanom i reszcie świata.

 Chandler i Summers wybrali Marka jako frontmana do kłamstwa i twierdzą, że to on napisał kod źródłowy dla skalowalności.Chandler wyjaśnił, że rząd wykorzystał kod źródłowy od wynalazcy i jego firmy do wykorzystania w projekcie DARPA, Harvard Facebook.

Wyjaśnił w bardzo kwiecistym prawniczym języku, że Mark może zostać pozwany przez wynalazcę, ale DARPA będzie go wspierać. Mark powiedział, że jest gotów skorzystać z tej szansy.

Mark doskonale wiedział, że ludzie, którzy przeprowadzili jego pranie mózgu, mieli wielkie plany, a jego rolą było po prostu robić to, co mu kazano. Ale teraz Mark się przestraszył, ponieważ James Chandler był członkiem prezydenckiego zespołu ds. Bezpieczeństwa Narodowego, czołowym prawnikiem ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Patentów, i naprawdę podłym, brzydkim i przerażającym człowiekiem, który mógł łatwo zwrócić się przeciwko każdemu jak pitbull.

 Larry Summers miał podobne cechy, był prezydentem Harvardu i światowym liderem ekonomicznym. Mark czuł, że jest przygotowywany i chroniony przez bardzo potężnych ludzi. Ale to właśnie Andrew Marshall, ten którego nazywali „Yodą”, przestraszył Marka.

Po tym, jak Mark został oświecony przez Summersa i Chandlera, ich szef chciał spotkać się z Markiem, aby upewnić się, że można mu zaufać, że jest częścią tego nadrzędnego demonicznego planu, aby manipulować całą cyberprzestrzenią, tak jakby to był front wojny.

Andrew Marshall w ogóle nie lubił Marka, co widziałem na własne oczy. Zostałem poproszony o udział w jednym z forów Highland Group Andrew Marshalla jako główny wykonawca Facebooka, razem z Markiem.

Za każdym razem, gdy Mark otwierał usta, Marshall gapił się na niego, dopóki Mark się nie zamknął. Marshall wskazał na tym spotkaniu, że sam Mark był największym problemem podczas operacji Facebook. Mark był bardzo szczęśliwy, gdy Andrew Marshall niedawno zmarł.

Mark przyjmuje teraz rozkazy od zastępców Marshalla, Dicka O’Neila i Jamesa Bakera, którzy prowadzą Highlands Group. Chandler również pracował dla Highlands Group i kierował wieloma operacjami bezpośrednio z Andrew Marshallem i Jamesem Bakerem.

Operacja Facebook była koordynowana również z kancelarią Rose Law Firm z Little Rock w Arkansas oraz grupą złodziei patentów skupioną wokół Hillary Clinton. Każdy kto pracował w Facebooku od początku, wie, że to prawda, ale nigdy by o tym nie mówił z obawy przed zemstą i ryzykiem śmierci. Mówimy o kradzieży dosłownie wielu bilionów dolarów własności intelektualnej, tajemnic handlowych, patentów, projektów i skradzionego kodu źródłowego oprogramowania.

Mark przechwalał się przez dwa lata, że jest w stanie napisać kod źródłowy platformy Facebook, ale nie napisał ani jednej linii. Przez dwa lata cała „Drużyna” słuchała obietnic o przełomie będącym rzekomo tuż za rogiem. Słyszeliśmy jedną wymówkę zaraz po drugiej. Dowiedzieliśmy się później, że wynalazca natknął się na pewne blokady w procesie badawczo-rozwojowym, które należało najpierw uporządkować.

Mark kontynuował szpiegowanie innych grup pracujących nad katalogiem społeczności studentów i pracowników, Harvard Facebook, składał wiele obietnic wszystkim zaangażowanym, ale ich nie spełniał. Mark obiecał, że po prostu „usiądzie i napisze kod”, jakby to było nic wielkiego.

Jego spotkania z Summersem, Chandlerem, Marshallem i innymi trwały dalej. Pewnego dnia Mark był bardzo podekscytowany zhakowaniem kolegi z Harvardu, ponieważ ten miał część programu Facebooka. Tym studentem wyższego roku był Max McKibben, który mieszkał obok w Winthrop House, dosłownie 30 metrów od naszych drzwi wejściowych do Kirkland House. Mark dostał najlepszego hakera, który przyszedł do naszego pokoju i użył specjalnego „szkolnego” komputera, by włamać się do osobistego konta e-mail McKibbena na Harvardzie, aby ukraść kilka raportów na temat wynalazku, jaki opisał Chandler. Jeden raport opisywał DOKŁADNIE to, o czym Mark mówił od dwóch lat, a teraz student z Harvardu miał pełny opis programu, który mógłby zrobić to samo.

W dniu 28 października 2003 roku Mark wrócił z biura Summersa i ogłosił: „niech rozpocznie się hacking”. To właśnie dzięki hakowaniu zdobył raport, który został wysłany do syna Michaela McKibbena, właściciela Leader Technologies i prawdziwego wynalazcy skalowalnych mediów społecznościowych. Michael wysłał swojemu synowi Maxowi, raporty opisujące nowy wynalazek. Kiedy Mark dowiedział się, że Chandler jest rzecznikiem patentowym Michaela, ostatecznie dopełniła się kradzież, o której Chandler wcześniej wspominał.

 Chandler poprosił Michaela o szczegółowe objaśnienie systemu i zasady jego działania. Kiedy Mark pokazał Chandlerowi skradziony raport, Chandler wyznał, że miał już kompletną kopię kodu źródłowego jako rzecznik patentowy Michaela, że używał taktyki szpiegowskiej zwanej „strategicznym oszustwem” w udawaniu, że pomaga Michaelowi i Leader Technologies składać wnioski patentowe, podczas gdy potajemnie przekazywał kod wynalazku Michaela ludziom od wojny cyfrowej z DARPA IBM Eclipse Foundation.

 Chandler powiedział Markowi, że IBM Eclipse przygotowywał program Michaela, aby Mark uruchomił Facebooka na EclipseCON’04 w San Fancisco zaraz po sesji egzaminacyjnej na Harvardzie. Powiedział, że planuje jak najszybciej przenieść wszystkie dane NSA z LifeLog na Facebooka. Powiedział też Markowi, że po zakończeniu pracy przeprowadzi się do Doliny Krzemowej, a kolejna faza jego planu będzie miała miejsce w Kalifornii. Dustin i ja byliśmy z Markiem tego lata, ale ja postanowiłem wrócić do Bostonu i ukończyć studia. To była smutna separacja, ale byłem szczęśliwy, że pozbył się dziewczyn z Craig’s List. Nieliczne, które rzeczywiście widziałem, wyglądały jak bezdomne.

 Chandler nie widział jeszcze raportów Michaela i chciał je zobaczyć. Mark wysłał mu zhakowane kopie. Chandler powiedział, że dzięki pierwszej publicznej prezentacji kodu źródłowego, Grupa Highlands i IBM Eclipse Foundation miały teraz to, czego potrzebowali, aby przygotować platformę dla Marka do uruchomienia „thefacebook”, później skróconego do „Facebook”, na EclipseCON’04 w lutym.

 Teraz rozumiem, że Chandler wziął skradziony Michaelowi McKibbenowi i Leader Technologies kod źródłowy i przekazał go IBM Eclipse Foundation, która udostępniła go jako „open source”, najbardziej lukratywną własność intelektualną w historii dla wszystkich mediów społecznościowych bez pobierania ani grosza.

To, co wam teraz mówię, to całościowe rozumienie tego, co wcześniej wiedziałem będąc w „Drużynie” Marka Zuckerberga i czego do tej pory się dowiedziałem się jako pracownik kręgu założycieli Facebooka. Nie tylko Mark powinien zapłacić za swoje przestępstwa, ale także wielu innych. IBM Eclipse Foundation przedstawia się jako moralni i uczciwi filantropi rozdający własność intelektualną firmom, które zasadniczo stały się monopolistami po kradzieży kodu źródłowego oprogramowania.

To jest śmieszne, powiedziałem Markowi, kiedy jego opiekunowie przekazali mu te informacje, że plan nigdy nie zadziała, ponieważ każdy może przejrzeć taką głupotę. Ale do dziś, poza pracownikami wewnętrznego kręgu Facebooka i „Drużyną”, nikt nigdy nie powiedział, że uznaje IBM Eclipse Foundation lub Highlands Forum za skorumpowane instytucje.

Im większe kłamstwo, tym łatwiej jest ludziom w nie uwierzyć.

 Mark Greenberg (Zuckerberg) nie stworzył Facebooka. Facebook jest monopolem rządowym dokonującym najbardziej zaawansowanych wirtualnych modyfikacji behawioralnych na ziemi dzięki skradzionym i zmodyfikowanym patentom, własności intelektualnej oraz tajemnicom handlowym od wynalazców, którzy nie otrzymali wynagrodzenia za swoje wynalazki.

Osobiście o tym wiedziałem, nawet gdy w tym uczestniczyłem. Czułem się źle z tego powodu, doprowadziło to do wielu, wielu kłótni między Markiem a mną. Pozostali członkowie „Drużyny” czuli się tak samo jak ja. W końcu Mark, na przestrzeni lat, musiał nas wszystkich kupić za duże sumy pieniędzy.

 Nie rozmawialiśmy o tym wcześniej, ale osobiście nie mogę już dłużej milczeć. Muszę otwarcie powiedzieć o kryminalnej inwigilacji, jaką Mark prowadzi za pośrednictwem Facebooka, ponieważ z każdym dniem jest coraz gorzej.

Prowadzący Marka mówią mu, aby zezwolił na większy nadzór, mimo naruszania bezpieczeństwa, na sprzedaż danych klientów, na umożliwienie szpiegowania przez CIA, NSA, DIA, GCHQ, MI6, „Five Eyes”, okłamywanie Kongresu, manipulowanie wyborami, udostępnianie każdemu dostępu do danych Facebooka, cenzurowanie konserwatystów, działanie jako platforma Demokratów, i wiele innych praktyk zarzucanych Facebookowi w Ameryce i innych krajach. Mark nie posłucha mnie ani nikogo innego, nie chce powstrzymać tego szaleństwa. Uważam, że jest niestabilny i nie nadaje się do prowadzenia Facebooka.

 Kiedy dowiedziałem się o 1,5 miliarda dolarów od George’a Sorosa i Rady Atlantyckiej na tworzenie systemu sztucznej inteligencji (niektóre elementy zbudowane przez Cambridge Digital Forensic Research Laboratory) używane w Europie do zdławienia wolności słowa, miałem już dość. Wtedy już wiedziałem, że Mark naprawdę jest narzędziem demonicznych sił i że nawet on nie może tego powstrzymać.

Wydawało się, że miał samobójczy zamiar ujawnienia niektórych z tych planów i zniszczenia Facebooka. To rujnowało firmę, którą pomagałem prowadzić. Markowi kazano wygrać kraj dla Hillary po trupach, nawet ze szkodą dla firmy. Robił zadziwiające błędy, które ujawniały prawdę o demonicznych fundamentach Facebooka.

 Nasze tajemnice tryskały jak krew z ubitej świni. Rozmawiałem z Markiem, próbując wpłynąć na jego stanowisko, ale stał się bardziej szalony i zupełnie niereformowalny. Mark zrezygnował z kontroli nad firmą dla chmary ludzi z Highlands Group, DHS, Departamentu Obrony, Wywiadu Marynarki Wojennej, SERCO, agentów Korony, IBM Eclipse Foundation, Clinton Foundation, Open Society Foundation, Google, Alphabet, Schmidt, Sandberg, Thiel, Hoffman, Breyer, Louie, Ketterson, Goldman Sachs, Blankfeina, Dimon, Microsoft, Gatesa, Allen, Thompson, Balmer, Ozzi, Nadella, Milner, Obamy, Pritzker, Hillary, Kutchera, Bono, Sorosa, Lamont, ludzi królowej – Richarda Allana i Nicka Clegga oraz reszty gangu, który chce posprzątać po Marku. Widziałem, że Facebook funkcjonował resztkami sił ale nie mogłem zrozumieć, dlaczego Mark chce zabić firmę.

Potem pewnego dnia zdałem sobie sprawę, jakie pobudki kierują Markiem dążącym do zniszczenia Facebooka. Powiedziano mu, że zawrze „układ” w sprawie zarzutów przeciwko firmie i nie będzie musiał płacić miliardów dolarów grzywien. Umowa byłaby podobna do umowy rządu ze Standard Oil w sprawie praktyk monopolowych. Standard Oil został podzielony na siedem różnych firm – wszystkie stały się tak duże lub większe niż sam Standard Oil. Podział monopolu sprawił, że właściciele stali się siedmiokrotnie bogatsi.

To właśnie robi Mark. Chce, by Facebook został rozbity, zamiast odpowiadać na przestępstwa, które popełnił. Korporacje mogą po prostu zbankrutować, rozpaść się, upaść i spalić, lub zrobić to, co Google zrobiło, kiedy stworzyło nową firmę o nazwie Alphabet, która jest teraz nazywana „Matką Google” i jest warta jeszcze więcej. Odkrycie że dziecko może stać się rodzicem, jest dla mnie nowością.

Eric Schmidt pokazał Markowi, co dokładnie robić i pamiętajcie, że Eric Schmidt był również mentorem Marka i pierwszą osobą, która zainwestowała setki milionów w Facebooka, jeszcze przed ofertą publiczną. Eric Schmidt zarobił miliardy dzięki inwestycji Highlands Forum w Facebooka. Brytyjskie banki offshore karmią ich niekończącymi się zastrzykami wypranych pieniędzy tak długo, jak Królowa dostaje swoją działkę. Wszyscy wtajemniczeni wiedzą, że ta globalna gra pieniężna jest całkowicie ustawiona pod potrzeby tych demonicznych sił. Nie chcę trafić do grobu ze świadomością, że nie uczyniłem nic, aby odpokutować za moje winy kiedy utrwalałem te kłamstwa. 

 Myślę że Mark robi wszystko, co w jego mocy, aby obalić prezydenta Donalda Trumpa, tak jak zrobił wszystko, co w jego mocy, aby pomóc wygrać Hillary. Jeśli Trump będzie dalej rządził, globalizm przegra. Mark jest prawdziwym globalistą; nie jest już Amerykaninem.

Mark zasadniczo nie ma strategii dotyczącej Facebooka, po prostu robi to, co mu każą. Mark sam nie podjął żadnej decyzji – ani jednej. Obecna decyzja o zniszczeniu Facebooka od środka jest niczym więcej, jak decyzją kontrolerów Marka, którzy używają go w ostatnich chwilach sprawowania władzy. Trump wygra w 2020 roku, a Facebook umrze. Pozostaje tylko pytanie, czy Trump zaatakuje Marka Fakerberga za popełnione przestępstwa [faker = hochsztapler].

 Ja na przykład chciałbym zobaczyć Marka w więzieniu wraz z jego opiekunami. Osobiście byłem zastraszany przez te potwory z Big-Tech od czasu, gdy poznałem Marka Zuckerberga (Greenberga) – osobę, która naprawdę nie zna nawet swojego nazwiska ani tego, kim jest, a jednocześnie jest jednym z najbogatszych ludzi na ziemi. Mark nie zasługuje ani na jednego dolara, którego pozwolono mu zarobić. Mark jest tylko marionetką, która się pogubiła, a cały jego świat jest oparty na urojeniach.

 Jako osoba z wewnętrznego kręgu Facebooka żądam zwolnienia Marka i odebrania mu wszystkich aktywów z powodu nieustannego okłamywania akcjonariuszy i użytkowników Facebooka. Zarząd, gwaranci emisji i inwestorzy instytucjonalni wiedzą o tajnych kontraktach rządowych, które wspierają firmę od początku, ale większość przeciętnych akcjonariuszy nie ma o tym pojęcia.

Jest to wojskowa broń psychologiczna należąca do rządu i zarządzana przez administrację, która wymknęła się spod kontroli i została wykorzystana do zdradzieckich celów oraz do wywrotowych działań przeciwko narodowi amerykańskiemu.

Po tym, kiedy miała już dość kłamstw, Katherine Losse która pisała Markowi przemówienia, w swojej książce „The Boy Kings: A Journey Into the Heart of the Social Network” napisała w 2004 roku, że Facebook kradł dane osobowe i sprzedawał je, stworzył „ciemny” profil dla każdego użytkownika i sprzedawał to wszystkim, którzy byli gotowi zapłacić, tworzył tajne pliki kompromitujących zdjęć, pozwalał wszystkim agencjom rządowym na dostęp do wszystkich danych użytkowników, złamał każdą umowę z użytkownikami, okłamywał w sposób permanentny wszystkich użytkowników, wbudowana w tylne furtki dostępu do danych dla wojska i prowadził wiele innych nieetycznych, niemoralnych i nielegalnych działań. Czy Mark Zuckerberg (Greenberg) pozwolił, by te przestępcze działania były kontynuowane na Facebooku? – Założę się, że tak. I wciąż to robi a sytuacja pogarsza się z każdym dniem.

Podobnie jak inne osoby z kręgu założycieli Facebooka, nie chcę, aby Facebook stał się narzędziem tłumienia wolności słowa lub nielegalnego nadzoru czy celowych eksperymentów na użytkownikach i rozwijał nowe i lepsze środki do elektronicznej kontroli i manipulowania ludźmi.

 Stanąłem przeciwko niemoralnym i demonicznym działaniom Marka od naszego pierwszego roku na Harvardzie. Nic się nie zmieniło, poza tym, że Mark stał się jeszcze gorszy, a jego nadzorcy stali się tak wymagający, że są gotowi skazać Facebooka na zniszczenie i stwarzają okoliczności, w których Mark staje się jeszcze bogatszy i bardziej szalony. Jego kolejne projekty obejmują system podobny do tego, który stworzył Eric Schmidt dla Chin, system kredytu społecznego (https://en.wikipedia.org/wiki/Social_Credit_System), który będzie kontrolować poczynania każdego Amerykanina.

Po zniszczeniu Facebooka nowe firmy będą stosowały system kredytów społecznych „Dragonfly” Erica Schmidta. Mark chce stać się kimś w rodzaju Erica i kontrolować świat z cyfrowej Wieży z Kości Słoniowej i nadzorować wyludnianie się ziemi. Ci maniacy wierzą, że są „ponad rasą ludzką” i są istotami wyższymi, wysłanymi na ziemię, by kontrolować masy. Z mojego doświadczenia wynika, że te postawy są niezwykle powszechne w przypadku gigantów technologicznych z Doliny Krzemowej – i sprawiły, że mam już dość.

Nadszedł czas, aby po prostu zakończyć fałszywe eksperymenty w mediach społecznościowych i nazwać je tajnymi projektami rządowymi.Osobiście znam większość oligarchów od mediów cyfrowych i mogę zaświadczyć, że nie posiadają oni umiejętności technicznych, które były potrzebne do założenia ich firm.Są po prostu złodziejami technologii informatycznych, tak jak Mark Zuckerberg, którzy muszą spłacić tych, których okradli, i odsiedzieć w więzieniu za swoje przestępstwa.

Osobiście jestem gotów zeznawać bez immunitetu i ponieść wszelkie konsekwencje moich działań, na jakie zasługuję, za trzymanie w tajemnicy spraw, które teraz ujawniam. Zdaję sobie sprawę, że korupcja w Waszyngtonie jest tak wielka, że nie miałbym szansy na przekazanie tych informacji na forum publicznym, zostałbym pewnie uciszony, zabity lub unieszkodliwiony, tak jak to miało miejsce w podobnych przypadkach.

Proponuję, aby nowy Prokurator Generalny po prostu przeczytał ten list, przeprowadził dochodzenie, a następnie poprosił Marka Greenberga o zaprogramowanie pojedynczej linii spójnego kodu. Jeśli tego nie zrobi, zamknijcie go.

Opublikowano za: https://aim4truth.org/2019/06/13/facebook-insider-confesses-all/

Tłum. i źródło polskie: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/07/facebooka-jako-cyfrowe-narzedzie-kontroli-umyslow-a-smartfony-elektroniczny-system-kredytu-spolecznego-i-sztuczna-inteligencja/Źródło: Wolna Polska – Wiadomości


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 02 lipiec 2019 09:38
alexjones.pl NWO Inwigilacja Facebook jako cyfrowe narzędzie kontroli umysłów, a smartfony, elektroniczny system kredytu społecznego i sztuczna inteligencja