Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Inwigilacja Wkrótce rozpoczyna się chipowanie noworodków?
Kategoria: Inwigilacja   Poniedziałek, 18 kwiecień 2016 12:34 Autor: admin

Wkrótce rozpoczyna się chipowanie noworodków?

Czy wszystkie europejskie noworodki otrzymają implanty mikrochipów poczynając od grudnia 2016 roku?

Ostatnio natknęliśmy się na drobną informację która, o czym jesteśmy przekonani, zaskoczy was a nawet, co najmniej, zaniepokoi. Począwszy od grudnia 2016 roku każde nowonarodzone dziecko w Europie będzie musiało otrzymać implant mikrochipowy, co oznacza, że od chwili urodzenia aż do ostatniego dnia życia będzie ono każdego dnia śledzone, a każdy jego ruch będzie monitorowany.

Artykuł na ten temat  opublikowano w fińskiej gazecie, która jest dystrybuowana wśród studentów medycyny i lekarzy. Nie ma już czasu aby zmienić kierunek rozwoju technologii kontroli umysłu i medycyny wojskowej a my zaczynamy tracić z pola widzenia przyszłość wolności.

Mikrochip o którym mowa będzie działał tak jak czujnik GPS, będzie wyposażony w mikro-jednorazową baterię, którą każda osoba będzie musiała wymieniać co dwa lata w państwowej klinice.

Dane, które ten mikrochip będzie transmitował, będą gromadzone i przesyłane do tabletów albo smartphonów, posiadających specjalnie opracowane aplikacje umożliwiające rodzicom i lekarzom monitorowanie zdrowia dziecka i jego ogólny stan, w czasie rzeczywistym.

To czego większość ludzi nie zauważa to jest to, że technologia ta nie należy do dziedziny science-fiction, a jest bardzo realna i została już zatwierdzona przez FDA (amerykańska Agencja Żywności i Leków – Food & Drug Administration – tłum.) do stosowania u ludzi.

Ale straszniejszą rzeczą jest to, że poza zbieraniem i magazynowaniem danych osobowych ten mały mikrochip będzie w stanie wykonywać mnóstwo innych funkcji o których pełnych możliwościach nikt nie ma pojęcia.

ONZ za kontrolą typu RFID

Opracowanie: GREGORIUS

 

Źródło: http://tradcatknight.blogspot.com/2016/03/mark-of-beast-all-european-newborn.html, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(15 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 21 kwiecień 2016 01:06
alexjones.pl NWO Inwigilacja Wkrótce rozpoczyna się chipowanie noworodków?