Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Wiara i wiedza a nasze zdrowie
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Niedziela, 13 listopad 2016 15:45 Napisał

Wiara i wiedza a nasze zdrowie

Wiara i wiedza a nasze zdrowie foto: 1m83GhO/Wikimedia Commons/CC

Z cyklu: „Nie daj się ogłupiać”

 

Nie bądź głupi. Nie ma przypadków, chodzi tylko o umocnienie władzy

tzw. zawsze „głodnych elit”.

 

Kontynuując związek wiary i wiedzy z medycyną.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19097&Itemid=119

 

Należy zwrócić uwagę na działalność koncernów ponadnarodowych umiejscowionych w City of London.

Zamiast prac naukowych powstają wytyczne i procedury, a społeczeństwo ma wierzyć, że to jest wiedza oparta na solidnej bazie naukowej. Nawet eunuchy intelektualne posługują się specjalnym terminem EBM. Dokładnie nie wiadomo o co chodzi ale ładnie brzmi.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Evidence-based_medicine

http://www.polishclub.org/2016/10/26/dr-jerzy-jaskowski-medycyna-panstwowa-a-zdrowie/

http://www.polishclub.org/2016/02/15/dr-jerzy-jaskowski-jak-medycyna-rockefellera-niszczy-zdrowie/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/02/dr-jerzy-jaskowski-korupcja-i-oszustwa-w-medycynie-akademickiej-to-kamien-wegielny-tej-medycyny-a-nie-marginalne-wynaturzenie/

 

A jaki to ma związek z medycyną praktyczną?

A no ma!

Przykład pierwszy z brzegu.

Wprowadzono w medycynie pojęcie procedur i tresowane od 26 lat Biologiczne Roboty wypełniają je bez szemrania. Za to zostają opłacane.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/biologiczne-roboty-dr-jerzy-jaskowski-2015-08

http://educodomi.blog.pl/2016/07/27/czy-roboty-biologiczne-mozna-nauczyc-myslenia/

 

Jaki sens mają procedury?

No przecież to jasne.

Jeżeli wiem, z kart historii choroby, ile osób na danym terenie choruje na daną chorobę, to mogę produkcję leków tak ustawić, że jak podczas pracy przy taśmie, każda śrubka jest obliczona.

Tyle a tyle chorych i tyle a tyle opakowań danego lekarstwa.

Przecież co by było, gdyby każdy Konsyliarz przepisywał co innego odpowiednio do wieku, wagi czy chorób współistniejących u danego chorego.

Nawet przy największych komputerach nigdy nie byłbym pewien ile opakowań danego leku mogę wyprodukować, A ILE MI SIĘ ZMARNUJE.

A tak proste.

Wymyślam procedurę i odpowiednie lekarstwo do nazwy choroby, a nie stanu faktycznego stwierdzonego u chorego. I od razu mogę oszacować wielkość produkcji. Wystarczy tych chorych i lekarzy zmienić w stado baranów i królików doświadczalnych. Z obawy o utratę pracy, żaden nie podskoczy. A do ich pilnowania mam Izby Lekarskie.

Proszę zauważyć, już lekarze nie przepisują recept złożonych. Już to zlikwidowano na uczelniach medycznych.

Wszystko jest zrobione demokratycznie.

Przykład?

Proszę bardzo.

Jak określiła to p. Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Instytutu Ochrony Zdrowia, Uczelni Łazarskiego, Polska traci aż milion złotych na jednego chorego z rozpoznaniem "nieswoiste zapalenie jelit".

Na konferencji poświęconej gastroenterologii wypowiadali się specjaliści z tej dziedziny. Taka p. prof. Grażyna Rydzewska np. określiła liczbę chorych na wrzodziejące zapalenie jelita grubego na 40 000 ludzi. Liczba chorych na Chorobę Leśniowskiego Crohna na 10 do 15 000.

No i najciekawsze.

Jeżeli chorych nie leczymy optymalnie, zgodnie z międzynarodowymi standardami i nie wykorzystujemy najnowszych metod terapii, to ponoszone koszty pośrednie są bardo duże” twierdzi PT Ekspertka.

I mamy problem?

* Po pierwsze, mamy wykonywać procedury, ale przez kogo opracowane? Przecież nawet student medycyny wie, że na każdym kontynencie, a nawet w kraju, panują inne zwyczaje kulinarne.

* Po drugie, należy więc leczenie dostosować do danego chorego.

* Po trzecie, w pierwszym rzędzie należy wyeliminować czynniki sprzyjające tym chorobom lub wręcz je powodujące.

* Po czwarte, o profilaktyce na tej rzekomej konferencji nie było słowa.

 

A przecież już od wielu lat, a tak naprawdę od 150 tj. od teorii Beschampa, wiadomo, ze o chorobach jelit decydują dwa czynniki:

http://www.polishclub.org/2015/07/12/dr-jerzy-jaskowski-uwazaj-na-produkty-zwane-spozywczymi/

 

* pierwszym z pośród nich jest stan flory bakteryjnej naszych jelit. Nie trzeba przeprowadzać, żadnych badań. Wystarczy się spytać chorego jaka jest jego kupka. Powinna być uformowana, brązowawa, się topić i być z lekkim swoistym zapachem. Jeżeli jest inna to znaczy, że istnieje stan zapalny w jelicie.

* Leczeni także w tym okresie jest proste, wystarczy wprowadzić zakaż żywieniowy: żadnych produktów w kubeczkach, buteleczkach czy folii tj. przetworzonych

* Koniecznie pić kwaśne mleko, ale takie od krowy a nie z supermarketu.

* Po ok. 3-5 tygodniach jest po sprawie.

* Oczywiście musimy zrezygnować z produktów zawierających tzw. konserwanty, czyli środki bakterio i grzybobójcze.

* Przypominam jeden mały batonik potrafi zniszczyć 50% dobrych bakterii w przewodzie pokarmowych u dziecka. A reklamy telewizyjne cały czas ogłupiają ludzi. Jakie to dobre są batoniki dla dzieci.

 

Problemem jest to, że żadna uczelnia czy Towarzystwo Gastroenterologiczne nie występuję z wnioskiem o wprowadzenie zakazu stosowania przynajmniej niektórych konserwantów.

Gastroenterolodzy dali sobie wmówić np. chorobę zwaną nietolerancją glutenu, w sytuacji kiedy każdy będący na bieżąco z medycyną wie, że to jest przewlekle zatrucie glifosatem czyli Randapem wpuszczonym na rynek krajowy przez Ministerstwa czyli rząd warszawski [G.Braun].

Stosując odpowiednią reklamę wmówiono temu mniej wartościowemu ludkowi [St, Michalkiewicz] zamieszkującemu obszar pomiędzy Odrą i obecnie Bugiem, ze to jest najlepsza procedura w celu uzyskania więcej pieniędzy mniejszym nakładem pracy. A że chorują ludzie?

Przecież to ich sprawa.

Będą więcej płacili za leki. Przecież VAT to jest łapówka dla urzędników.

 

A że chorują głównie dzieci?

Przecież to jasne, są mniejsze i chorobę powoduje mniejsza ilość trucizny.

 

Podobnie jest z inną choroba lansowaną przez np. PT Pediatrów.

Ci dobrzy skądinąd Ludzie, wmawiają matkom uczulenie na laktozę, kiedy każdy jako tako zorientowany z toksykologią wie, że jest to wynik trucia dzieci tym produktem sinawym z kartoników zwanym bezprawnie mlekiem.

Przypominam, wg definicji: MLEKO TO JEST PRODUKT OD KROWY NIE PRZEKRACZAJĄCY 41 C.

Wszelkie inne, białawe płyny, to co najwyżej produkty mlekopodobne.

I mamy od razu kilka problemów:

* teoretycznie mamy niezależną prokuraturę, ale żaden z tych prawników nie widzi potrzeby ścigania takiego oszustwa.

Ciekawe dlaczego?

* Po drugie, dlaczego tzw. specjaliści, nie preferują tańszych i skuteczniejszych metod leczenia, a przynajmniej nie informują o tym chorych.

* Po trzecie, dlaczego Towarzystwo Gastrologiczne i inne o podobnym profilu działania, nie występuję do odpowiednich władz, z wnioskiem o wprowadzenie zakazu stosowania trujących środków w żywności? Dlaczego zadowalają się funkcją dealerów?

* Po czwarte, dlaczego nie bada się zawartości pestycydów i herbicydów w żywności. Odpowiedź jest prosta, koncerny miałyby mniejszy zysk.

 

Musisz zrozumieć Dobry Człeku,

System jest bardzo prosty. Najpierw przy pomocy aktorów sceny politycznej nakłada się na Ciebie przymusowy podatek, zwany zdrowotnym.

Potem ci sami ludzie, z tego worka zwanego ubezpieczeniem, wyciągają pieniądze i przekazują odpowiednim koncernom, oczywiście po dociągnięciu prowizji dla siebie.

Dlatego wynagrodzenie urzędników, w takim państwie formalnie istniejącym jak Polska, jest o ponad 30% większe od średniej krajowej.

Przykładowo, gdyby nie było trucia permanentnego ludności przez ten sinawy płyn, to liczba chorych zmalałaby powiedzmy tylko o 30-40%, czyli wydatki z tytułu samego leczenia, zmalałyby o ok. 20-30%, czyli o około 20-25 miliardów złotych.

Podobnie wygląda np. sprawa pozwolenia na stosowanie jako słodziku ASPARTAMU.

Aspartam rozpada się w naszym organizmie na formaldehyd -50%, kwas asparaginowy - 40%, oraz metanol - 10%. Jak wiadomo od ponad 100 laty, formaldehyd jest rakotwórczą substancją. Metanol powoduje uszkodzenia narządów np. ślepotę.

Dlaczego pomimo tych znanych szkodliwości aspartamu wszedł on do sprzedaży?

Ponieważ sam p. Donald Rumsfeld naciskał na FDA o legalizację tego paskudztwa.

https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/donald-rumsfeld/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/dr-jerzy-jaskowski-fluor-trucizna-dla-ludzi/

 

A. Donald Rumsfeld to wyjątkowa postać w tym biznesie. Podobnie naciskał, najpierw na epidemię ptasiej grypy, a potem jak został ministrem to na zakup leku zwanego Tamiflu, praktycznie bezwartościowego, rzekomo przeciwko ptasie grypie. Zakupił za pieniądze podatnika aż 2 miliony opakowań, w Polsce preparat ten kosztował ponad 200 złotych. Wg oceny Cohrane Databasy, leki tej grupy przyspieszają zdrowienie w grypie o 12 godzin, czyli praktycznie są bez znaczenia.

http://www.polishclub.org/2016/02/12/dr-jerzy-jaskowski-jak-niewiedza-przemienia-sie-w-glupote/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/01/dr-jerzy-jaskowski-obola-poszukiwany-zywy-lub-martwy/

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/33997-świńska-grypa-ebola-kompleks-militarny-a-farsa-medyczna-cz-iii

 

Koszt leczenia grypy i przeziębień za pomocą węgla medycznego to tylko około 20 złotych, a czas to 24-30 godzin zamiast 5 dni.

Przecież sam rozumiesz, że to niemożliwe. O tyle bowiem mniej zarobiłyby koncerny City of London. Państwo które potrafiło zgromadzić 97% kapitału, na pewno nie dopuści do takiej straty.

Dlatego właśnie City of London, ma mądrych inaczej naukowców, pracujących nad tematem procedur.

W reszcie społeczeństwa wciśnięto do głowy nowomowę i pojęcie wiedzy zastąpiono pojęciem wiary.

A że zdrowie ludności pogarsza się?

A kogo to obchodzi, liczy się doraźny zysk.

dr J. Jaśkowski

 

Wiara, że przemysł farmaceutyczny zajmuje się zdrowiem publicznym jest iluzja” prof.Eric De Keuleneer Solvay Business SchoolULB

„Upadek narodu może nastąpić tylko,

dzięki pomocy zdrajców i renegatów” jj

 

www.mainerepublicmailalert.com/2016/11/-6

www.termedia.pl/

www.wakingtimesmedia.com/

 

Gdańsk 11. XI. 2016. r

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 13 listopad 2016 22:48
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Wiara i wiedza a nasze zdrowie