Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Były szef naukowy departamentu zdrowia Wielkiej Brytanii twierdzi, że „szczepionka MMR lęka się prawdy”
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Sobota, 19 listopad 2016 17:04 Autor: admin

Były szef naukowy departamentu zdrowia Wielkiej Brytanii twierdzi, że „szczepionka MMR lęka się prawdy”

Były szef naukowy departamentu zdrowia Wielkiej Brytanii twierdzi, że „szczepionka MMR lęka się prawdy” foto: Wikimedia Commons/CC

Były przedstawiciel rządu Wielkiej Brytanii odpowiedzialny za podejmowanie decyzji w sprawie bezpieczeństwa leków oskarżył rząd o „zupełnie niewytłumaczalne samozadowolenie” w odniesieniu do potrójnej szczepionki MMR (odra, świnka i różyczka) podawanej dzieciom, Dr Peter Fletcher, który był głównym naukowcem w Ministerstwie Zdrowia, powiedział, że jeśli zostanie udowodnione, że ta szczepionka powoduje autyzm, to „odmowa właściwej oceny ryzyka przez rządy będzie jednym z największych skandali w historii medycyny”.

Po przyjęciu roli świadka z upoważnienia prawników rodziców w badaniach nad bezpieczeństwem leków otrzymał i przestudiował tysiące dokumentów związanych ze sprawą, do której według niego społeczeństwo ma prawo wglądu. Powiedział, że widzi „stały przyrost faktów” pochodzących od naukowców z całego świata mówiących, że szczepionki MMR uszkadzają mózgi części dzieci, i dodał: „W Wielkiej Brytanii i w innych krajach są bardzo wpływowi ludzie na bardzo odpowiedzialnych stanowiskach, którzy uzależnili swoją reputację i karierę od bezpieczeństwa MMR i są gotowi zrobić wszystko, by chronić siebie”.

Pod koniec lat 1970. dr Fletcher pełnił funkcję głównego specjalisty ds. naukowych w Ministerstwie Zdrowia oraz medycznego asesora przy Komisji ds. Bezpieczeństwa Leków, co oznacza, że odpowiadał za podejmowanie decyzji w sprawie bezpieczeństwa szczepionek.

Po raz pierwszy wyraził zaniepokojenie szczepionką MMR w roku 2001, mówiąc, że badania nad bezpieczeństwem tej szczepionki przed jej wprowadzeniem w Wielkiej Brytami były niedostateczne.

Obserwowany obecnie wzrost przypadków autyzmu oraz wiedzy na temat związanej z autyzmem choroby jelit przekonały go, że przyczyną może być szczepionka MMR.

„Nieustannie przybywa wyników badań klinicznych i danych naukowych mówiących, że zawarty w MMR żywy wirus odry może uszkadzać mózg, jelita i układ immunologiczny w grupie podatnych dzieci” – oświadczył dr Fletcher.

I dalej: „…Mamy tu, w ciągu ostatnich 15 lat, do czynienia z dziesięciokrotnym wzrostem autyzmu i pokrewnych form uszkodzenia mózgu, co zbiega się z wprowadzeniem szczepionki MMR oraz bardzo niepokojącym wzrostem wśród dzieci choroby zapalnej jelit i zaburzeń immunologicznych, takich jak cukrzyca, i jednocześnie nikt z przedstawicieli władzy nie chce nawet przyznać, że to ma miejsce, nie mówiąc już o próbie zbadania przyczyn”.

Podkreślił także, że „nie ma mowy”, aby dziesięciokrotny przyrost liczby autystycznych dzieci mógł być wynikiem lepszego diagnozowania i definiowania zmian, jak twierdzą władze sanitarne.

Nagłe wycofanie pod koniec roku 2003 pomocy prawnej dla rodziców dzieci uszkodzonych przez szczepienia nazwał „aktem monstrualnej niesprawiedliwości”.

 

Źródło: http://www.dailymail.co.uk/health/article-376203/Former-science-chief-MMR-fears-coming-true.html, nwo.report


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 19 listopad 2016 19:17
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Były szef naukowy departamentu zdrowia Wielkiej Brytanii twierdzi, że „szczepionka MMR lęka się prawdy”