Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Gardasil - jedna z najbardziej niebezpiecznych szczepionek na rynku wkrótce może być stosowana na dzieciach
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Piątek, 25 listopad 2016 02:42 Napisał

Gardasil - jedna z najbardziej niebezpiecznych szczepionek na rynku wkrótce może być stosowana na dzieciach

Kontrowersje związane ze szczepionką Gardasil (polska nazwa Silgard) trwają już od wielu lat, dzisiaj uznaje się ją za jedną z najbardziej niebezpiecznych dla zdrowia szczepionek, jakie znajdują się na rynku. Dlatego za bardzo alarmującą należy przyjąć informację pochodzącą od producenta Gardasilu - firmy Merck & Co., że ta zdradziecka szczepionka będzie stosowana na dzieciach, a próby szczepienia dzieci Gardasilem już trwają. Merck próbnie szczepi roczne dzieci, a zakończenie testów na dzieciach planuje na początek 2017 roku.

Powtórzę jeszcze raz: gigant farmaceutyczny stosuje niebezpieczną szczepionkę przeciwko chorobom wenerycznym na rocznych dzieciach. Czy może być coś bardziej głupiego, podłego i bulwersującego jednocześnie?

Gardasil został zatwierdzony przez FDA w 2006 roku jako szczepionka przeciwko HPV (rak brodawczaka ludzkiego, podobno powodujący raka szyjki macicy, do zarażenia zazwyczaj dochodzi drogą płciową). Istnieje jednak kilka hipotez, które wyjaśniają dlaczego HPV może wcale nie powodować raka, a jedna z ciekawych teorii została przedstawiona w 2015 roku w medycznym czasopiśmie Molecular Cytogenetics. Zespół naukowców zakwestionował m.in. kilka tez związanych z nadal obowiązującą teorią łączącą wirusa HPV z zachorowaniami na raka szyjki macicy. Przykładowo, nosicielem wirusa HPV jest 70-80 procent dorosłych amerykanów, dlaczego więc, rak dotyka tylko jedną kobietę na 10000?

Według tej publikacji, do wystąpienia zachorowania nie są wymagane ani predyspozycje genetyczne, ani obecność samego wirusa HPV. W rzeczywistości wszystkie poddane badaniu komórki raka szyjki macicy zawierały dziwny, niespotykany układ chromosomów (rozmiar, kształt i liczba chromosomów). Ich teoria zasadniczo sugeruje, że raka wywołuje taki układ chromosomów, genów i białek, że tak jak w innych nowotworach nie są traktowane przez organizm jak obce. Natomiast teoretycznie, komórki rakowe które by powstały pod wpływem białek wirusa (takiego jak HPV), zostałyby naturalnie zwalczane przez organizm, podobnie jak wszystkie inne wirusy.

Upraszczając, naukowcy doszli do wniosku, że te zmiany w chromosomach powstają niezależnie od obecności wirusa. W każdym razie na pewno ta teoria jest znacznie bardziej prawdopodobne, niż że raka mógłby wywoływać wirus. Prowadzi to do konkluzji, że stosowanie szczepień przeciwko temu wirusowi jest bezsensowne. Podkreśla się, że nawet 25 lat badań nad wirusem HPV nie doprowadziło do znalezienia powiązania pomiędzy występowaniem wirusa HPV, a zachorowaniami na nowotwory.

Nie ma jednoznacznego powiązania pomiędzy HPV, a rakiem, nie brakuje natomiast dowodów na to że Gardasil wywołuje w organizmie więcej szkody niż pożytku. Wykazano natomiast, że sama szczepionka ma związek z występowaniem raka szyjki macicy, reakcjami autoimmunologicznymi, powstawaniem cyst, a nawet niszczy jajniki kobiet. Firma Merck przyznała, że "zapomniała" zbadać jak szczepionka przeznaczona do zaszczepienia całej populacji młodych kobiet wpływa na kluczowy dla zdolności do reprodukcji organ - jajniki. Okazuje się, że były przypadki obumierania jajników zaraz po zaszczepieniu kobiet tą szczepionką.

Pomimo tego, że mnożą się wątpliwości związane z bezpieczeństwem Gardasilu, koncerny farmaceutyczne uparcie dążą do coraz powszechniejszego jego stosowania. Nawet specjaliści z branży postanowili publicznie wyrazić swoje obawy. Dr Dianne Harper, czołowa badaczka HPV, którą była zaangażowana w proces zatwierdzenia Gardasilu ostrzegła: "stosowanie Gardasilu co roku jest powiązane z wystąpieniem co najmniej takiej liczby poważnych powikłań poszczepiennych, jak liczba zgonów z powodu zachorowań na raka szyjki macicy".

Wstrzykiwanie niemowlętom tak kontrowersyjnej i potencjalnie niebezpiecznej substancji jest nie tylko nieuzasadnione, ale jest to barbarzyństwo. Gdyby nie wykonano niezależnych badań i gdyby nie znaleźli się odważni ludzie, którzy nie boją się o tym głośno mówić, to machina propagandowa koncernów nadal działałaby niczym nie niepokojona. Nikt też nie poniósłby tego draństwa konsekwencji.

tłum. greendagger, na podstawie: naturalnews.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(34 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 25 listopad 2016 03:03
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Gardasil - jedna z najbardziej niebezpiecznych szczepionek na rynku wkrótce może być stosowana na dzieciach