Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Pani Justyna Socha ze Stowarzyszenia STOP NOP i my wszyscy razem z nią wygraliśmy - sąd umorzył sprawę
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Czwartek, 08 grudzień 2016 18:21 Napisał

Pani Justyna Socha ze Stowarzyszenia STOP NOP i my wszyscy razem z nią wygraliśmy - sąd umorzył sprawę

Justyna Socha i Paweł Grzesiowski Justyna Socha i Paweł Grzesiowski foto: YouTube

W dniu dzisiejszym Justyna Socha z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP wygrała sprawę karną wytoczoną jej przez Pawła Grzesiowskiego za zniesławienie. Sąd umorzył sprawę. Uzasadnienie zostanie podane za 7 dni.

Dr Paweł Grzesiowski jest Sekretarzem Pediatrycznego Zespołu ds. Programu Szczepień Ochronnych, powołanego przez Ministerstwo Zdrowia, został on wymieniony w petycji „Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej” - petycja ta została przesłane przez stowarzyszenie do premiera oraz ministra sprawiedliwości.

Na rozprawie było ponad 100 osób. Na wniosek skarżącego usunięto wszystkich z sali (i tak się nie mogli zmieścić). Sama rozprawa trwała krótko.

Doskonale finansowane lobby szczepionkowe jest także w Polsce wyjątkowo silne, tym bardziej jest to bardzo dobra wiadomość dla nas wszystkich.

Jak sama Pani Justyna stwierdza: "Za największy sukces uważamy rosnącą świadomość praw. Naszym największym i niespełnionym marzeniem jest poszanowanie podstawowego prawa do świadomej zgody na zabieg szczepienia. Ale coś stoi mu na drodze. Chęć zdobycia maksymalnych zysków przez przemysł farmaceutyczny i brak kontroli państwa oraz społecznej nad tym zjawiskiem".

Za zainicjowanie petycji zmierzającej do ujawnienia konfliktu interesów osób decydujących o naszym zdrowiu i publicznych pieniądzach groziła jej kara więzienia oraz 100 000 zł grzywny. Należy tutaj zaznaczyć że Pani Justyna Socha jest matką wychowującą czwórkę dzieci - łatwo więc sobie wyobrazić jakiej odwagi wymaga w dzisiejszych czasach występowanie w obronie zdrowia naszych dzieci.

Dziękujemy Pani Justyno.

greendagger


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(38 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 09 grudzień 2016 05:30
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Pani Justyna Socha ze Stowarzyszenia STOP NOP i my wszyscy razem z nią wygraliśmy - sąd umorzył sprawę