Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Ignoranci Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku - Grypa
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Środa, 04 styczeń 2017 19:00 Autor:

Ignoranci Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku - Grypa

Z cyklu: „ Państwo istnieje formalnie”

Właśnie odebrałem pismo z Gdańskiej Okręgowej Izby Lekarskiej o powołaniu specjalnej Komisji do oceny, czy moje artykuły świadczą o moim dostatecznym przygotowaniu zawodowym.

Już nie wspomnę o tym, że jest to rzekomo uchwała Rady Lekarskiej z 15 grudnia 2016r. bez podania składu tejże Rady, ale podpisało to pismo dwu jej przedstawicieli.

dr ROMAN BUDZIŃSKI I DARIUSZ KUTELLA - LEKARZ DENTYSTA.

Powołano komisję pod przewodnictwem tegoż dr ROMAMAN BUDZIŃSKIEGO, aktualnie pełniącego obowiązki przewodniczącego OIL.

 

Zarzuty stawiane mnie wg wyżej wymienionych ekspertów, a świadczące o moim nieprzygotowaniu do wykonywania zawodu lekarza to np:

W szczególności wskazać należy na takie twierdzenia lek. Jerzego Jaśkowskiego:

„nie ma żadnego związku pomiędzy szczepieniem a ochroną przeciwko grypie..."

„wartość szczepionki przeciwko grypie jest taka sama jak, mycie rąk”

www.polishclub.org z 2014/09/07/

 

To tylko jeden z przykładów, ale na podstawie omówienia tego fragmentu można wykazać jaki poziom merytoryczny przedstawia obecnie Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku.

Ciekawe jest także to, ze pierwsze moje artykuły udowadniające bezsens szczepień ukazały się w 1995 roku, czyli 20 lat temu i nikt nie zabierał wówczas głosu, że ich treść w jakikolwiek sposób jest nieprawdziwa.

A więc od początku.

Po pierwsze, już sam fakt, ze zespól d/s administracji Stowarzyszeniem para się oceną naukowych prac jest po prostu śmieszny.

Jak można to łatwo sprawdzić, żadna z podpisanych osób jak do tej pory nie splamiła się żadnymi pracami naukowymi w temacie przez siebie poruszanym, w którym usiłuje być ekspertem upoważnionymi do oceny publikacji. Czyli zupełnie tak jak w "komunie" nie matura a chęć szczera czyni z ciebie....[wpisać proszę właściwe słowo]

Po drugie, już dwa lata temu wniosłem do Izby wniosek formalny o ujawnienie kto jest nazwijmy to łagodnie dofinansowywany przez przemysł farmaceutyczny. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem na to proste pytanie odpowiedzi. Pytanie, tak na wszelki wypadek zostało zadane publicznie, aby potem nie było, że nie wiedziałem.

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/europejski_tydzie,p2078683690

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/programowanie-historii-i-prawa-w-matrixie/

http://wazne-sprawy.pl/ciag-dalszy-nagonki-szczepionkowcow/

 

Po trzecie, już obecnie widać, że autorzy tej Uchwały maja poważny problem że zrozumieniem czytanego tekstu. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ, jak wykazały badania tylko jeden promil czytającej młodzieży rozumie tekst. Widać więc wyraźnie, że PT Autorzy należą do zdecydowanej większości.

Po czwarte i chyba najciekawsze, to nie jest moje twierdzenie!

To jest przedruk z bazy Raportów Cohrane.

Widać więc wyraźnie jak domorośli eksperci pozostają w tyle za współczesna medycyną.

Pod każdym moim art, znajduje się odpowiednie piśmiennictwo, jak najbardziej naukowe, potwierdzające tezy znajdujące się w artykule.

Tak więc przedstawiony cytat, jako rzekomo mój, świadczy jednoznacznie, o braku znajomości w chwili obecnej najważniejszego piśmiennictwa naukowego z zakresu medycyny, przez tych domorosłych ekspertów.

Wyjaśniam dla nie medyków; Cohrane jest to jedyna w chwili obecnej grupa specjalistów, której nie udowodniono brania pieniędzy od przemysłu.

Jej raporty są ogólnie dostępne i można się z nimi zapoznać bezpłatnie. Tak więc ta grupa Rady Okręgowej, która stara się wcisnąć w moje usta przytoczone zdanie, po prostu wykazuje się brakiem elementarnej wiedzy w omawianym zakresie.

Po piąte, przytaczanie na pierwszym miejscu sprawy szczepień przeciwko grypie od razu wskazuje na źródło tej inicjatywy.

Proszę zauważyć, pod bokiem Rady działają wybitnie hochsztaplerskie poradnie fikcyjnych chorób takich jak; leczenie ADHA, czyli czegoś co nie istnieje, czy uczulenia na gluten, a naprawdę przewlekłego zatrucia dzieci Randapem, i owa Rada w ogóle nie rusza tematu.

Nie wspomnę o rozmaitego rodzaju szamanach z Tybetu czy Peru, którzy także się regularnie ogłaszają w prasie polskojęzycznej niemieckich właścicieli i rada nic z tym nie robi. Nie ostrzega społeczeństwa o konsekwencjach takiego działania.

Dlaczego problem szczepień p. grypowych jest tak poważnym bussnesem?

Otóż jak znana znachorka warszawska p. prof.mgr L.Brydak rozpoczęła kampanię reklamową szczepień przeciwko grypie to udało jej się „zabajerować” aż 12 % mieszkańców tego biednego kraju pomiędzy Odrą i obecnie Bugiem.

Po ujawnieniu faktów i licznych powikłaniach po szczepieniach, liczba otumanionych mieszkańców nadal szczepiących się spadła do 3% i to w dodatku w niektórych grupach zawodowych szczepiących się pod przymusem.

Stąd pohukiwania owej znachorki o konieczności ustawowego szczepienia wszystkich.

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/szczepionka_przeciw,p393988859

http://www.medexpress.pl/polacy-nie-chca-szczepic-sie-przeciwko-grypie-trzeba-to-rozwiazac-prawnie/65020

 

Proszę zauważyć jakie to pieniądze umykają tym znachorom. Tylko bardzo orientacyjne dane. 10% mieszkańców Polski to ok. 4 milionów ludzi każdy płaci po 50 złotych. A 3% mieszkańców to tylko tylko milion. A tutaj wakacje się zbliżają, wyjazdy licznych firm kuszą, samochód trzeba zmienić. Pieniądze już się prawie wydało, a one wcale nie chcą wpływać. Głupi ludek nie chce się szczepić. Dlatego robi się przymusowe powszechne szczepienia. Urzędnika Ministerstwa łatwiej przekonać!

Proszę zauważyć, wystarczyło zmienić nazwę dwoinki zapalenia płuc, choroby z przed II Wojny Światowej, a generalnie XIX wiecznej, na pneumokoka i strach można było zasiać. A zaraz potem wprowadzić przymus szczepień najbardziej bezbronnych istot czyli dzieci. W konsekwencji chodzi przecież o oskubywanie obywateli z przymusowego podatku zdrowotnego

 

Pamiętaj; każda choroba, którą nagle się interesują urzędnicy i politycy przygotowując ustawy, preparują je na zlecenie firm farmaceutycznych.

 

Ale wracając do tematu grypy.

 

Otóż ukazał się artykuł podsumowujący dotychczasowa kampanie marketingową szczepień przeciwko grypie. Okazuje się, że masowe w niektórych krajach szczepienia wcale nie wpłynęły ani na zmniejszenie śmiertelności ani nie zmieniły stóp hospitalizacji chorych.

Przykładowo w USA miało z powodu owej świńskiej grypy umrzeć do 100 000 ludzi.

Po roku okazało się, ze zmarło tylko 256 osób ale z powodu grypy tylko 18 osób.

WHO zakazało nawet wykonywania testów wirusologicznych w celu nieośmieszania dalszego producentów.

Jednocześnie tylko w krajach skandynawskich zanotowano aż 800 ciężkich powikłań centralnego układu nerwowego zwanych narkolepsją.

Czyli mamy tak: USA czyli 320 milionów ludzi i umiera 18 osób.

Skandynawia ok. 20 milionów ludzi i mamy 800 ciężko i przewlekle poszkodowanych po szczepieniach.

To jest dopiero zysk dla koncernów 800 przewlekle, do końca życia chorych. Ile to leków można im wcisnąć.

Sam musisz zrozumieć Dobry Człeku co jest lepsze dla Twojego zdrowia, ponieważ co jest lepsze dla kieszenie producenta nie trzeba wyjaśniać.

 

Pomnóż sobie tylko owe 320 milionów szczepionek przez 50 złotych i już sam widzisz na ile można oskubać frajerów nawet z tytułami medycznymi. I najważniejsze, działalność tych naganiaczy nie jest bezinteresowna. W internecie wypowiadali się rozmaici dealerzy i twierdzili, że do 30% ceny szczepionki to właśnie łapówki, czy jak kto woli obecnie lobbing.

 

Wniosek z przekrojowych badań nas skutecznością szczepionki p. grypie:

Szczepionka przeciwko grypie jest nieskuteczna dla osób starszych!

 

A co robi lokalna grupa naganiaczy szczepionkowych?

Właśnie twierdzi w licznych polskojęzycznych magazynach, niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem, ze osoby starsze powinny się szczepić w pierwszym względzie.

A co w tej materii prezentują raporty Cochrane Collaboration:

„szczepionka przeciwko grypie nie chroni dorosłych osób przeciwko grypie, ani nie wpływa na liczbę osób hospitalizowanych z powodu grypy”.

Prace naukowe wykonane zgodnie z zasadami wykazują, że szczepienia przeciwko grypie czynią ludzi podatnymi na inne zakażenia i przebieg następnych zachorowań jest cięższy.

Generalnie, ludzi którzy otrzymali szczepionkę przeciw grypie są bardziej podatni na inne czynniki wirusowe.

To wszystko znajduje się w ogólnodostępnej bazie Cochrane Sys Rev.2010.

 

Czyli w tak krótkiej uchwale nr. 57/16 podpisanej przez p. dr Romana Budzińksiego udowodnił on wprost całkowitą nieznajomość aktualnego piśmiennictwa medycznego dotyczącego zakażeń wirusowych w tym grypy.

 

Udowodnił także ponad wszelką wątpliwość, że Raporty Cochrane są mu zupełnie nieznane. Inaczej nie przypisywałby mi wniosków z tych raportów.

Na marginesie, a z czego w takim razie czerpie swoją wiedzę?

 

Dodatkowo można przytoczyć badania kanadyjskie wykazujące całkowity bezsens stosowania szczepionki przeciwko grypie u osób starszych, powoduje ona bowiem nasilenie demencji.

No! ale to już wiedza specjalistyczna, której wyraźnie brakuje urzędnikom Izby Gdańskiej.

No! ale oni sobie wyznaczają pensje o 50% wyższe aniżeli średnia krajowa i robią to z pieniędzy składkowych przymusowych członków.

Już dawno stwierdzałem, że takich Polska urzędników ma jakich jej starsi i mądrzejsi wyszkolić pozwolili.

Przecież to się niczym nie różni od dawniejszych sekretarzy komitetów partyjnych.

No! może chorzy powinni podchodzić na wszelki przypadek krytycznie do zaleceń młodszego Kolegi Budzyńskiego.

Tak więc to krótkie przedstawienie jednego tylko problemu szczepień p. grypie udowadnia poziom wiedzy w tym temacie, dr R. Budzińskiego, który uważa się za kompetentnego w ocenie innych. Mianował się bowiem przewodniczącym komisji?

Ciekawe nieprawdaż.

 

PS. Moje gratulacje dla Polskiego Clubu, widać jest regularnie czytany, przez PT Pracowników Izby.

dr J. Jaśkowski

 

„W więzach organizacji prawdę diabli biorą”

prof. T. Kotarbiński.

 

Gda. 02.01.2017 r.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Ignoranci Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku - Grypa
Unable to open file!