Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Depopulacji NWO ciąg dalszy – będą szczepić nienarodzone dzieci
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Czwartek, 12 styczeń 2017 05:31 Autor: admin

Depopulacji NWO ciąg dalszy – będą szczepić nienarodzone dzieci

Szczepionki są niebezpieczne dla dorosłych, a co dopiero dla dzieci. Potwierdzeniem tego są liczne badania naukowe i wywiad z rodzinami okaleczonymi szczepionkami. Jednak teraz, koncerny farmaceutyczne chcą wprowadzić szczepienia na zupełnie nowy poziom. Samą głupotą jest szczepienie matki w ciąży, teraz dodatkowo zamiast szczepienia kobiet w ciąży, przemysł chce szczepićnienarodzone dzieci ich najnowszą miksturą.

Ustawa leczenia 21 wieku (The 21st Century Cures Act ) została podpisana przez Obame 13 grudnia 2016 roku. Ustawa ma przenieść medycynę do 21 wieku, co oznacza między innymi „polepszenie precyzji i adresowania ponadpartyjnych problemów zdrowotnych, jak i postęp w badaniach nad rakiem”.

Szczerze mówiąc wydaje się, że ta ustawa zmierza w dokładnie przeciwnym kierunku, czyli jeszcze większej propagandzie farmaceutycznej.

Jeden z bardziej martwiących aspektów tej ustawy leży w projekcie ustawy S. 2742 (Promowanie badań Biomedycznych l Ustawa Zdrowia Publicznego dla pacjentów), który wydaje się być bazą pod zmianę aktualnego harmonogramu szczepień. Ma obejmować matki w ciąży i ich nienarodzone dzieci.

Ten szczególny zapis brzmi następująco:

„Niezależnie od jakichkolwiek innych przepisów prawa, dla celów niniejszego przepisu, zarówno kobieta, która otrzymała szczepionkę podczas ciąży i każde dziecko, które było w macicy w czasie, gdy kobieta otrzymała szczepionkę są uważane osobami, którym administrowano szczepionkę i osobami, które otrzymały szczepionkę”.

To może być interpretowane na szereg różnych sposobów.

Może na przykład być przykrywką przed odpowiedzialnością za wynikłe niepełnosprawności po szczepionkach. Może również być wytrychem, aby nienarodzone dzieci były uznane za kwalifikujące się do szczepień.

Jeśli tak jest, to już wkrótce zobaczymy producentów rozwijających nowe linie szczepionek zaprojektowanych dla dzieci w łonie matki.

Centra Kontroli i Prewencji Chorób już sugeruje, że kobiety w ciąży powinny otrzymywać mnóstwo dodatkowych szczepień: na koklusz, na grypę i na WZW B. Szczepionki są pchane w stronę matek, jako… ochrona dla nienarodzonego dziecka.

Oprócz tych problemów, nowa ustawa może również otworzyć drzwi do zmian dla bieżącego harmonogramu szczepień, który może zostać przesunięty lub rozszerzony.

Otworzą się kolejne możliwości dla przemysłu do zwiększenia zysków.

Alliance for Natural Health (ANH) sugeruje w związku z nową ustawą:

„Może pierwsza dawka szczepionki DTaP (błonica, tężec, krztusiec ) zostanie podana do matki i płodu, a nie narodzonemu dziecku, które ma miesiąc. Może harmonogram szczepień zostanie rozszerzony”.

Istnieje wiele potencjalnych zagrożeń spowodowanych tą ustawą.

Na przykład, faktem jest, że szczepionki nigdy nie były badane pod kątem bezpieczeństwa dzieci, nie mówiąc o nienarodzonych dzieciach. I jak zauważa ANH, nie ma żadnych badań mówiących o bezpieczeństwie podawania wielu szczepionek w czasie ciąży, ani żadnych porównań pomiędzy potencjalnym ryzykiem a korzyściami.

To tylko jeden niepokojący aspekt nowej ustawy.

Są inne…

Na przykład, wiele krytyków twierdzi, że ustawa idzie za daleko, jeśli chodzi o poluzowanie standardów zatwierdzania leków i urządzeń. Na przykład, jeden przepis w ustawie leczenia pozwoli korporacji na uzyskanie zgody na drugie zastosowanie leku zatwierdzonego przez FDA… bez konieczności przeprowadzenia randomizowanego badania klinicznego.

Zamiast tego, firmy mogą korzystać z czegoś znanego jako “real world evidence” (dowody z prawdziwego życia). Jest to znacznie niższy standard dowodowy i nie podaje oceny ryzyka w porównaniu do korzyści. Jest bardziej podatny na odchylenia i łatwiejszy w manipulacji.

Senator Elizabeth Warren stanowczo sprzeciwia się ustawie. Nazwała ją licencją dla korporacji do: „oszustwa”, „przekupstwa” i „wymuszenia”.

W swoim wystąpieniu senator Warren stwierdziła:

„Wdrażanie form leczenia bez dowodów naukowych o ich skuteczności jest oszustwem”.

Niestety ustawa już została zatwierdzona.

W Polsce również przyszłe matki mogą być zagrożone. Polska jest czołówką państw wdrażających amerykańskie metody leczenia pacjentów.

Nadgorliwi politycy mogą w krótkim czasie przegłosować podobną ustawę…

źródło: naturalnews.com

źródło polskie: https://onalubi.pl/szczepienia/beda-szczepic-nienarodzone-dzieci/


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(15 głosów)



Ostatnio zmieniany Czwartek, 12 styczeń 2017 06:32
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Depopulacji NWO ciąg dalszy – będą szczepić nienarodzone dzieci