Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Szczepionkowy totalitaryzm w Polsce, czy państwo totalitarne
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Poniedziałek, 23 styczeń 2017 14:52 Autor:

Szczepionkowy totalitaryzm w Polsce, czy państwo totalitarne

Szczepionkowy totalitaryzm w Polsce, czy państwo totalitarne foto: Wikimedia Commons/CC

Z cyklu: Państwo istnieje formalnie”

„Państwo, a dokładniej mówiąc partia, frakcja partyjna, stronnictwo, sekta, człowiek, który zawiaduje nim w danej chwili - może nadać nauczaniu publicznemu kierunek, jaki mu sie podoba i kształtować wedle swojej woli umysłowość poprzez sam mechanizm nadawania stopni naukowych.

Nadajcie jakiemuś człowiekowi prawo przyznawania stopni naukowych a okaże się, ze nawet pozostawiwszy wolność nauczania - szkolnictwo popadnie w istocie w uzależnienie. Frederic Bastiat 1950 r.

 

Ten cytat wskazuje jednoznacznie, jak łatwo kierować ludzikami w naszym nieszczęśliwym, biednym, kraju [St.Michalkiewicz]. Niestety po odbudowie w 1918 roku, nie dokonano żadnego przewartościowania tzw. ludzi nauki, służących uprzednio okupantowi czyli zaborcom, podobnie nie przeprowadzono deubekizacji po 1989 roku.

Tego błędu nie zrobili sowieci opanowując Polskę po 1944 roku. Do przejęcia Polski zaczęli się przygotowywać już w 1939 roku. Najpierw wymordowali 75% polskich profesorów, 56% polskich lekarzy, 27% polskich inżynierów i 28% polskich nauczycieli, lub odwrotnie [Zbrodnia na Morzu Białym 1940].

Potem hujbejwini w rodzaju Kuronia i spółki czy „majora prof.” Baumana, czy Kolakowskiego, usuwali tych pozostałych z zajmowanych katedr.

Podobną czystkę wykonali moczarowcy w 1968 roku, rzekomo pod pretekstem usuwania Żydów, a w rzeczywistości chcąc „legalnie” wzmocnić armię izraelska po wojnie siedmiodniowej. Przetransportowano do Izraela wówczas ponad 27 000 poprzednio polskich żołnierzy pochodzenia semickiego. Głównie byli to żołnierze tzw. specjaliści, radiooperatorzy, lotnicy, czołgiści.

Obecnie dzieje się to samo, domorośli eksperci z Izb Lekarskich np. taki dr Roman Budziński z OIL w Gdańsku, mogący sie pochwalić imponująca liczbą prac naukowych w zakresie historii medycyny, epidemiologii czy chorób zakaźnych mianował się przewodniczącym komisji ds oceny moich publikacji w „Poufnej” uchwale OIL. Ta imponująca liczba to okrągłe ZERO.

Swojej niewiedzy daje dowody w pismach przypisując mi np. wyniki opublikowane przez Stowarzyszenie Lekarzy Katolickich z Kenii czy raporty Cohrane Database. No! cóż niewiedzy nie widać, dopiero otwarcie ust ją uwidacznia.

Na marginesie; cała legenda Dywizji Kościuszkowskiej jako polskiej jednostki nie bardzo wytrzymuje spotkanie z faktami.

Ostatnio Histmag opublikował dane dotyczące procentowej obecności obcokrajowców w tej jednostce.

Okazuje się, że ponad 50% korpusu oficerskiego stanowili oficerowie sowieccy. A w drugiej połowie, połowę stanowili Żydzi. W niektórych pułkach Żydzi stanowili ponad 60% kadry.

Tak więc Polacy, jak zwykle, stanowili tylko mięso armatnie. Jak widzimy obecnie niewiele się zmieniło.

 O totalitaryzmie w Polsce mówi artykuł w womanagainststirrups.proboards.com

Autorzy tego artykułu podają liczne fakty na poparcie swojej tezy.

I tak:

Podają, że POLSKA to jest kraj położony w Europie Środkowej, który jednak bez cienia wątpliwości znacząco się rożni od pozostałych państw, nawet od Rosji w dziedzinie przymusu medycznego.

Praktycznie jest zniewolony dyktatem koncernów farmaceutycznych. Jest takim poligonem doświadczalnym.

W POLSCE nadal stosuje się nieludzkie praktyki przymusu medycznego.

W POLSCE jako jedyny kraju już w okresie pierwszych 24 godzin podaje się szczepienia przeciwko gruźlicy i WZWB.

Przypominam w większości krajów świata wycofano się że szczepień przeciwko gruźliczy.

WZW B jest chorobą weneryczna i w żadnym kraju na świecie nie podaje się tej szczepionki po urodzeniu. Proszę zauważyć, że wykonują te zastrzyki delikatne „rence” kobiet pielęgniarek i pediatrów uzbrojone w bezmyślność. Inaczej trudno nazwać podawanie noworodkowi w pierwszej dobie po urodzeniu toksyn takich jak metale ciężkie np. aluminium.

Jest to jednocześnie bezpośredni dowód obniżenia poziomu edukacji medycznej w tych w większości prywatnych szkołach pielęgniarskich.

POLSKA jest jedynym krajem w Europie, który nigdy nie ratyfikował Europejskiej Konwencji Bioetycznej.

Konwencja ta jednoznacznie stanowi, że nie wolno przeprowadzać eksperymentów medycznych na świadomych osobnikach bez ich zgody. Jak wiemy w POLSCE stosuje się przymus pod sankcjami karnymi.

Co to znaczy w praktyce.

To znaczy, że w POLSCE wolno testować nowe leki i szczepionki w dowolny sposób bez zgody chorych.

Przypominam znany fakt kilkudziesięciu zgonów po testowaniu szczepionki w przeciw grypie w Grudziądzu.

W onkologii to się nazywa wpisaniem do PROGRAMU. Ta fałszywa flaga jest najczęściej stosowana w onkologii w Krakowie i Poznaniu.

W 13 krajach europejskich i Rosji istnieją fundusze odszkodowawcze dla chorych uszkodzonych przez przymusowe szczepienia. W Polsce od dekad eunuchy intelektualne opłacane z dwu stron blokują sprawę stworzenia takiego funduszu. A fundusz powinien być stworzony z podatków osób ustalających zakres przymusu szczepień jak również z aktorów sceny politycznej czyli posłów i radnych głosujących za szczepieniami.

 

W Polsce Główny Inspektor Sanitarny jest nie tylko instytucją wprowadzającą szczepienia ale i kontrolująca ich wykonanie i nakładającą kary na nieszczepiących się. Czyli w jednej osobie jest handlarzem i komornikiem. Masz kupować biedny Człeku, mój towar a jak nie to i tak zapłacisz.

W POLSCE testuje się na szeroka skalę na dzieciach szczepionkę Gardasil pod nazwą anagrami Siligard.

Przeprowadza się to „rencami” lokalnej ludności. Innymi słowy nie ma już pojęcia NARÓD, ponieważ trucizny w obozach koncentracyjnych wstrzykiwali więźniom degeneraci.

Jak podaję artykuł jest to przerażające, że POLSKA jako jedyny kraj na świecie wprowadziła przymus szczepienia tymi szczepionkami pomimo doświadczeń negatywnych innych państw Danii, Francji.

Przykładowo w Japonii Ministerstwo Zdrowia wycofało swoja aprobatę do stosowania szczepionki Gardasil-Siligard.

W POLSCE nie informuje się społeczeństwa o szkodliwości szczepionki SILIGARD i częstych przypadkach bezpłodności u szczepionych, zaniku menstruacji .

Po szczepionce Gardasil zanik miesiączki występuje już u 16 letnich dziewczynek. Jajniki przestają działać. Istnieją dowody na autoimmunologiczne uszkadzanie jajników.

Można jednoznacznie stwierdzić, że szczepionka Gardasil jest podawana w celu wyludnienia Narodów zwłaszcza słowiańskich.

Pomimo tak wielu dowodów z innych krajów, o dramatycznych skutkach tego preparatu zwanego Gardasil, RZĄD POLSKI zwany warszawskim [G.Braun] podjął decyzję o dopuszczeniu tego śmiertelnego preparatu do stosowania w Polsce i wprowadza przymus szczepień.

Odbyło sie to za aprobata tzw Sejmu. Za wprowadzeniem głosowało 406 posłów wszystkich partii [ na 432 obecnych]. Tylko 25 aktorów sceny politycznej z Wiejskiej było przeciwnych, a jeden wstrzymał się od głosu. Senat bezmyślnie lub celowo, sam musisz się domyśleć Rodaku, zatwierdził ten eksperyment depopulacji.

Nowy prezydent szybko, w okresie tygodnia podpisał tą ustawę.

W POLSCE minister Radziwiłł wprowadził obowiązek tego szczepienia. Dlatego słuszne jest pytanie dlaczego ta instytucja nosi przymiotnik Zdrowia.

W POLSCE przeciwnicy przymusu szczepień nie tylko nie mają dostępu do państwowych mediów ale są szykanowani.

W POLSCE USTAWY SEJMOWE DOTYCZĄCE KONTROLI SZCZEPIEŃ I KONIECZNOŚCI ZGŁASZANIA POWIKŁAŃ NIE SĄ REALIZOWANE OD 1964 ROKU.

 

W POLSCE 17 000 zebranych dowodów uszkodzenia dzieci przez szczepionki jest ignorowane.

W POLSCE koncerny farmaceutyczne zgrupowały się w bezimiennej korporacji zwanej INFARMA.

INFARMA zrzesza 29 firm farmaceutycznych. Ten olbrzymi lobbing i pieniądze uniemożliwiają informację lekarzy o faktach dotyczących szczepień.

W POLSCE czasopisma medyczne zostały przejęte całkowicie przez przemysł farmaceutyczny.

W POLSCE nawet Izby Lekarskie odstąpiły od informacji lekarzy o powikłaniach poszczepiennych.

W POLSCE INFARMA obecnie tworzy ustawę o przymusie szczepień przeciwko grypie wprowadzonym do regulaminu pracy. Będzie to jedyny na świecie obóz koncentracyjny pod pretekstem fałszywej flagi ochrony zdrowia. COŚ na kształt FEMA.

W POLSCE panuje się szczepienie noworodków przeciwko grypie. Będzie to kolejny eksperyment na skalę światową.

W Polsce planuje się szczepienie kobiet w ciąży przeciwko grypie. Jak uczy doświadczenie poronienia wzrastały w takich przypadkach o 4250 %. Będzie to ewidentny dowód prowadzenia masowej depopulacji.

W POLSCE wg oceny tego artykułu tylko 1% [słownie ; jeden procent] lekarzy postępuje zgodnie z zasadami przysięgi Hipokratesa, reszta wykonuje bezmyślnie procedury NFZ. Zgłaszalność powikłań jest żenująco niska.

Podsumowując artykuł stwierdza jednoznacznie:

Praktyki medyczne w POLSCE można bez wątpienia określić jako nieludzkie

Pytanie brzmi:

Kiedy rodzice w POLSCE będą mieli prawo decydowania o losie i zdrowiu swoich dzieci

Jak to jest możliwe, że w POLSCE ludzie są zmuszani do poddawania się procedurom medycznym, bez ich uprzedniej świadomej zgody.

 

Artykuł kończy się apelem.

Proszę przekaz ten artykuł tak wielu ludziom jak to jest możliwe. Razem jesteśmy bardziej odważni aby zmienić tą przerażającą politykę szczepień w POLSCE.

Innymi słowy tylko bojkot międzynarodowy POLSKICH terrorystów medycznych ukrywających się pod szyldami instytucji państwowych i opłacanych podwójnie, może coś zmienić.

Pojęcie POLSKA pisane z dużej litery jest celowo zastosowane wg Autorów.

I jak w tej sytuacji wygląda sprawa rzekomej niezależności warszawskich władz od koncernów farmaceutycznych?

Dr J. Jaśkowski

 

gda. 23.01.2017 r.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 23 styczeń 2017 17:06
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Szczepionkowy totalitaryzm w Polsce, czy państwo totalitarne