Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Bill Gates straszy bioterrorystycznymi atakami, czyli przygotowuje grunt do masowych szczepień w imię pseudo bezpieczeństwa społeczeństw!!
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Sobota, 22 kwiecień 2017 08:15 Autor: admin

Bill Gates straszy bioterrorystycznymi atakami, czyli przygotowuje grunt do masowych szczepień w imię pseudo bezpieczeństwa społeczeństw!!

Bill Gates znany każdemu jako „charytatywny” propagator szczepień niby dla bezpieczeństwa i ochrony zdrowia ludności, dla świadomych oczywisty wykonawca depopulacyjny, znów zaczyna straszyć wielką pandemią, atakami bioterrorystycznymi. Jest to znak, że zapewne w niedalekiej przyszłości społeczeństwa mogą się spodziewać nagonki skierowanej na masowe poddawanie się szczepionkowemu ludobójstwu, a przy okazji owy atak bioterrorystyczny będzie produkcji nikogo innego jak elit psychopatów dążących do zmniejszenia populacji ludzi na świecie!

Przedstawiam państwu jego wypowiedzi zamieszczone w artykule z dnia 19 kwietnia 2017r, opublikowane na łamach brytyjskiego Telegraph ( http://www.telegraph.co.uk/science/2017/04/19/bill-gates-terrorists-could-wipe-30-million-people-weaponising/ ):

„Bioterrorystyczny atak, który może zniszczyć 30 milionów ludzi jest coraz bardziej prawdopodobny, ponieważ tworzenie i rozprzestrzenienie śmiercionośnych patogenów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej”

Twórca Microsoftu, który przemawiał w Royal Institute United Services w Londynie, ostrzegł, że epidemia śmiertelnego wirusa oddechowego, takiego jak ospa, będzie bardziej niebezpieczny niż atak nuklearny. Gates, którego „dobroczynna” fundacja finansuje badania nad ogniskami wirusów, powiedział, że to jest ważniejsze niż kiedykolwiek indziej, aby pomóc w monitorowaniu chorób, aby zapobiec globalnej tragedii. Powiedział : „Bioterroryzm jest znacznie większy niż ryzyko pandemii. Wszystkie osiągnięcia w biologii sprawiły, że znacznie łatwiej jest terrorystą odtworzyć ospę, która jest wysoce śmiertelnym patogenem. Kiedy myślisz o rzeczach, które mogłyby spowodować zgon ponad 10 milionów ludzi, na myśl każdemu przychodzi broń jądrowa. Ludzie zapominają, że jest coś równie zgubnego w skutkach, a jest obecnie bardziej prawdopodobny, to ryzyko naturalnej epidemii albo celowo wywołanych zdarzeń wynikających z zakażeń bioterrorystów. Następna epidemia będzie uwolniona przez dziwactwo natury lub ręce terrorystów, naukowcy twierdzą, że szybko poruszający się w powietrzu patogen może zabić ponad 30 milionów ludzi w czasie krótszym niż rok. Tak więc by uchronić świat, trzeba zacząć myśleć o tym jak przed tym się uchronić.”

W artykule mamy potwierdzenie owych obaw Pana Gatesa, a raczej zamydlenie oczu by nikt nie wyczuł kto będzie rzeczywistym sprawcą takiej epidemii, przytoczono nową technikę zwaną CRISPR, którą jak piszą bez problemu można zakupić online za 100£: „Naukowcy obawiają się, że nowa technika, jest teraz tak tania i powszechnie dostępna, że amatorzy zaczną eksperymentować w domu, lub w laboratoriach szkolnych. Technika ta działa jak nożyczki genetyczne, odcinasz kod DNA i zastępujesz je nowymi genami. CRISPR został uznany za jedno z najbardziej znaczącym odkryciem naukowym w ostatnich latach, ale istnieją obawy, że w niepowołanych rękach, procedura mogłaby wyzwolić niebezpieczne szczepy bakterii lub innych organizmów. Zestawy, ktre bez problemu mogą wytworzyć szczepy E.coli odporne na antybiotyki są już dostępne w sprzedaży w internecie.”

Gates wezwał Theresa May, aby utrzymać 0,7% PKB pomocy zagranicznej w monitorowaniu ognisk chorobowych: ” Inwestycje Brytyjskie  zagranicznej pomocy są w rzeczywistości dbaniem o swój własny los i zdrowie obywateli brytyjskich. Choroby są bardziej prawdopodobne, aby stać się epidemią kiedy kraje są nietrwałe i nie mają systemu stałej opieki zdrowotnej. Nie możemy zbudować muru aby powstrzymać kolejnej globalnej epidemii”

Gdy słyszy się takie słowa z ust wykonawcy depopulacji prowadzonej wg. planu elit NWO, można oczekiwać, że niebawem czekają Nas wieści o masowych szczepieniach lub stworzonej przez nich epidemii – jedno i drugie będzie mieć jeden cel depopulacja!

– Sobrius –

 

Źródło: NWO Report


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 22 kwiecień 2017 10:02
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Bill Gates straszy bioterrorystycznymi atakami, czyli przygotowuje grunt do masowych szczepień w imię pseudo bezpieczeństwa społeczeństw!!