Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Stephanie Seneff o glifosacie, glinie i autyzmie
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Środa, 17 maj 2017 02:19 Autor: admin

Stephanie Seneff o glifosacie, glinie i autyzmie

Stephanie Seneff w ponad dwu godzinnym wykładzie omawia synergiczne toksyczne działanie glifosatu i aluminium. Herbicyd glifosat został znaleziony w szczepionkach w których stosowana jest żelatyna lub białko jaja kurzego do produkcji. Szczepionki w jakich został odkryty przez Anthony Samsela to: MMR (świnka, odra i różyczka), Varicella (ospa wietrzna), Zostavax (półpasiec), Proquad (świnka, odra, różyczka i ospa wietrzna) Fluzone Quad (grypa) i WZW B (B Energix-B).

Najpierw opowiem o roli glifosatu w autyzmie. Następnie będę mówić o synergicznym działaniu glinu i glifosatu oraz ich związku z zaburzeniem funkcjonowania szyszynki, a w szczególności zaburzeniem dotyczącym siarczanu. Siarczan to interesująca cząsteczka, o której powiem więcej nieco później. Na samym początku rozpoznałam niedobór siarczanów jako czynnik kluczowy wywołujący autyzm i wiele innych współczesnych chorób; potrafię wyjaśnić niedobór siarczanów w powiązaniu z glifosatem i glinem, a także rtęcią. Tak więc synergiczne działanie tych dwóch substancji chemicznych i niedostateczna ilość światła słonecznego również odgrywają rolę i powodują niedobór siarczanu melatoniny, który jest bardzo ważny dla funkcjonowania mózgu. Choroby układu pokarmowego – dużo już o nich słyszeliście, a ja powiem więcej i powiem to w powiązaniu z glifosatem. Bezpłodność i wady wrodzone ponownie w powiązaniu z glifosatem. Glifosat chelatuje mangan – to fakt, z którego zdałam sobie sprawę dopiero niedawno. Kiedy zaczęłam to badać, odkryłam, że wiele czynników związanych z autyzmem, których byłam świadoma, można łatwo wyjaśnić po prostu niedoborem manganu.

Tak więc czy glifosat jest toksyczny? Monsanto zapewnia nas, że nie. Glifosat zaburza funkcjonowanie szlaku szikimianowego, który wytwarza w roślinach produkty o nazwie aromatyczne aminokwasy. A kiedy rośliny nie mogą wytworzyć tych produktów, umierają.
Cóż, okazuje się, że nasze bakterie jelitowe również mają szlak szikimianowy. Nasze komórki go nie mają, Monsanto się tutaj nie myli. Ale ponieważ nie mamy szlaku szikimianowego, nie możemy wytworzyć tego produktu, więc jesteśmy zależni od żywności i naszych bakterii jelitowych, jeśli chodzi o zapewnienie sobie tych aromatycznych aminokwasów produkowanych przez szlak szikimianowy, który glifosat zaburza.

Badania przeprowadzane na zwierzętach w celu wykazania, że „Roundup” jest bezpieczny zostały ograniczone jedynie do trzech miesięcy.
Było tylko jedno badanie, które trwało przez cały okres życia szczurów, przeprowadzone przez profesora Séralini we Francji. Badanie to wykazało olbrzymią toksyczność w wątrobie i nerkach. U szczurów tych rozwinęły się ogromne guzy sutkowe. Badanie obejmowało cały okres życia szczurów. Branża oddała cios i ostatecznie ta publikacja rok później została wycofana.
Bardzo zdenerwowało to wiele osób, ponieważ wycofano ją na kompletnie bezprawnych podstawach, takich mianowicie, że dane niekoniecznie były do końca znaczące statystycznie i że powinno być więcej szczurów, kiedy w rzeczywistości wszystkie pozostałe badania trwające zaledwie 3 miesiące również obejmowały bardzo niewielką liczbę szczurów i nie wykazały żadnego wpływu „Roundup”. I te są w porządku, te nie zostały wycofane.

Transkrypt w linku poniżej:
http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/05/16/synergiczne-toksyczne-dzialanie-glifosatu-aluminium/

Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 17 maj 2017 12:17
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Stephanie Seneff o glifosacie, glinie i autyzmie