Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Czyżby największe w historii medyczne demaskatorstwo?
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Sobota, 27 maj 2017 08:32 Autor: admin

Czyżby największe w historii medyczne demaskatorstwo?

Wygląda na to, że w ślad za demaskatorem głównej amerykańskiej krajowej instytucji zajmującej się zdrowiem publicznym – Ośrodków Kontroli i Zapobiegania Chorobom (Centers for Disease Control; w skrócie CDC) – drem Williamem Thompsonem, który był główną postacią przywoływaną w filmie dokumentalnym Vaxxed, podążyli inni demaskatorzy. Dr Thompson jako pierwszy wyznał, że on i jego przełożeni zniszczyli kluczowe dowody wiążące szczepionki z autyzmem.

Grupa kilkunastu naukowców określających się jako CDC Spider (Scientists Preserving Integrity, Diligence and Ethics In Research – Naukowcy Zachowujący Rzetelność, Staranność i Etykę w Badaniach) wysłała niedawno pismo do szefowej sztabu CDC, Carmen Villar, wyrażając poważne obawy, że tego rodzaju korupcja i współudział nie są anomalią, ale stały się trwałym problemem systemowym.

Pismo grupy CDC Spider z 29 sierpnia 2016 roku zaczyna się niezwykle odkrywczym ustępem:

„Jesteśmy grupą naukowców z CDC, którzy są bardzo zaniepokojeni obecnym stanem etyki w naszej agencji. Wydaje się, że nasza misja pozostaje pod wpływem i jest kształtowana przez strony trzecie i nieuczciwe interesy. Wydaje się, że nasza misja i zamiary Kongresu w stosunku do naszej agencji są udaremniane przez niektórych naszych liderów. Tym, co niepokoi nas najbardziej, jest to, że staje się to normą, a nie rzadkim wyjątkiem. Niektórzy wyżsi urzędnicy zarządzający CDC są wyraźnie [tego] świadomi, a nawet tolerują takie zachowania. Inni widzą to i odwracają się w drugą stronę. Niektórzy pracownicy są zastraszani i przymuszani do robienia rzeczy, o których wiedzą, że nie są prawe. Mamy przedstawicieli w całej agencji, którzy są świadkami tych niedopuszczalnych zachowań. Występują one na wszystkich poziomach i we wszystkich naszych jednostkach… Prosimy, aby pani wykonała swoją część, pomagając w posprzątaniu tego domu!”

GlobalFreedomMovement.org

 

Źródło: NWO Report


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(15 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 27 maj 2017 10:29
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Czyżby największe w historii medyczne demaskatorstwo?