Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Niedziela, 11 czerwiec 2017 11:11 Autor: admin

Meksyk: 75% zaszczepionych dzieci było hospitalizowanych, dwoje zmarło

Mimo cenzurowania faktów, informacje dotyczące śmiertelnych efektów ubocznych związanych ze stosowaniem szczepionek wychodzą na światło dzienne. Największa tragedia związana ze szczepionkami wydarzyła się w La Pimenta (Meksyk) – w jej wyniku zmarło dwoje dzieci, a kolejne 37 trafiło do szpitala w ciężkim stanie z objawami zatrucia toksycznymi substancjami znajdującymi się w szczepionkach.

„14 dzieci jest w bardzo poważnym stanie, 22 jest w stanie stabilnym, jedno w stanie krytycznym” – Sekretarz Zdrowia w Chiapas w wywiadzie dla Latino.FoxNews.com.

To co wydaje się być najbardziej alarmujące, to fakt że w sumie zaszczepiono 52 dzieci, co oznacza, że 75% zaszczepionych dzieci musiało być hospitalizowane lub zmarło. Szczepionki były zalecone przez Meksykański Instytut Bezpieczeństwa Socialnego znanego jako IMSS. To właśnie IMSS potwierdził, że wystąpiły śmiertelne w skutkach reakcje na podaną szczepionkę na tuberkulozę, rotawirusa i WZW typu B – są to dokładnie te same choroby przeciwko którym szczepione są dzieci w USA.

IMSS wstrzymała dalsze szczepienia aż do momentu zakończenia dochodzenia

Fox News Latino, poinformował, że IMSS zawiesiła podawanie szczepionek w oczekiwaniu na rezultat śledztwa. W oparciu o informacje publikowane przez wszystkie media głównego nurtu w USA – które są w 100 % kontrolowane przez wielkie korporacje – szczepionki nigdy nie wyrządziły nikomu krzywdy i są w pełni bezpieczne.

Ostatnio, rząd Wielkiej Brytanii zgodził się na wypłatę 90 milionów dolarów poszkodowanym w wyniku zaszczepienia szczepionką na świńską grypę. Szczepionka ta wywołała trwałe uszkodzenia mózgu u ponad 800 dzieci w całej europie. Prawda jest taka, że szczepionki regularnie krzywdzą i zabijają niewinne dzieci, przypuszczalnie z powodu tego, że zawierają środki wspomagające i konserwanty.

CDC (Centrum Kontroli Zachorowań – odpowiednik Głównego Inspektoratu Sanitarnego w PL) przyznaje otwarcie, że szczepionki są celowo wzbogacane rtęcią, aluminium, glutaminianem sodu oraz formaldehydem. Niektóre szczepionki zawierają substancje pozyskane z usuniętych w trakcie aborcji płodów. W zeszłym roku naukowcy z CDC podnieśli alarm w sprawie ich kolegów z CDC maskujących powiązania pomiędzy szczepionkami i przypadkami autyzmu.

Próby depopulacji przy użyciu szczepionek?

Zwolennicy globalizmu i depopulacji doszli do wniosku, że szczepionki są najlepszym sposobem na przetrzebienie ziemskiej populacji, dlatego że większość ludzi można zmanipulować tak, aby ustawili się w kolejce do wykonania zastrzyku.

Przemysł szczepionek jest świadom tego, że łatwiej jest zabić ludzi, którzy samowolnie zgodzą się na otrzymanie zastrzyku. Dlatego też agresywna propaganda przy użyciu mediów naciska na absolutny nakaz stosowania się do programu szczepień, tak aby nikt nie zadawał zbędnych pytań w chwili gdy zostaną zastosowane procedury sterylizacji lub środki chemiczne służące do eutanazji. Nie mam wątpliwości, że szczepionki są wykorzystywane w projektach depopulacji na dwa sposoby:

  1. dokonywania tajnych sterylizacji na wybranych grupach ludzi poprzez łączenie chemikaliów służących do sterylizacji ze szczepionkami. (tzw. powolne zabijanie)
  2. bezpośrednie unicestwianie ludzi otrzymujących szczepionki poprzez zanieczyszczanie szczepionek substancjami chemicznymi używanymi przy eutanazji wywołujących śmierć (tzw. szybkie zabijanie)

Pierwsza metoda była wielokrotnie stosowana na terenie Afryki, Meksyku i Ameryki Południowej w celu dokonania sterylizacji w wybranych grupach społecznych poprzez zastosowanie programów szczepień ochronnych oraz szczepień planowych. W zeszłym roku publikowałem informacje o odkryciu tajnego programu szczepień mającego na celu depopulację Kenii:

„Szczepionki przeciwko tężcowi, które zostały podane milionom młodych kobiet w Kenii, zawierały związek chemiczny powodujący chemiczną sterylizację, wywoływał poronienia” – donosił Kenijski Związek Katolickich Lekarzy.(źródło)

2.3 miliona młodych dziewczyn i kobiet poddano przymusowemu szczepieniu, projekt był monitorowany przez UNICEF i Światową Organizację Zdrowia (WHO). Program sterylizacji został ujawniony dzięki Dr. Muhame Ngare z Mercy Medical Center w Nairobi, który ujawnił ten przerażający proceder w wywiadzie dla LifeStyleNews. (źródło)

Pierwsze próby depopulacji przy użyciu szczepień miały miejsce w Meksyku w 1974 roku.

Truth Stream Media wyczerpująco udokumentował, próbne testy depopulacji, które zostały przeprowadzone w Meksyku w 1974 roku.

Schemat depopulacji został opracowany w odtajnionym w 1990 roku National Security Study Memorandum 200, amerykańskim projekcie sporządzonym przez ówczesnego Sekretarza Stanu Henry Kissinegera, uwypuklił on problem globalnego przeludnienia i wymusił na rządach krajów opracowanie sposobów na redukcję globalnej populacji. (wikipedia)

Główny nacisk na rozwiązanie tego „problemu” ma być skoncentrowany na 13 kluczowych krajach:

Indie, Bangladesz, Pakistan, Nigeria, Meksyk, Indonezja, Brazylia, Filipiny, Tajlandia, Egipt, Turcja, Etiopia i Kolumbia. Z wymienionych krajów wyróżniony był Meksyk jako kraj mający najwyższy przyrost populacji wśród tych krajów. W dokumencie możemy przeczytać, że „najbardziej niepokojącym trendem z punktu widzenia USA jest wizja, że populacja Meksyku wzrośnie z 50 milionów w 1970 roku do 130 milionów w roku 2000”.

W ramach tajnych programów szczepień zmierzających do depopulacji przeprowadzono pilotażowy projekt depopulacji w Mexico City w roku 1974, mieszkańcy zorientowali się w tym co się dzieje i postanowili się sprzeciwić. Jak można przeczytać w wycinkach prasowych, rodzice ukrywali dzieci w domach, aby uchronić je przed szczepieniami przy użyciu sterylizacyjnych substancji chemicznych w szkołach publicznych.

Meksyk: 75% zaszczepionych dzieci było hospitalizowanych, dwoje zmarło

Tłumaczenie artykułu:

Środa, 11 grudnia 1974 Santa Cruz Sentinel

Meksykańscy Rodzice protestują przeciwko szczepieniom

Mexico City – Plotki dotyczące ludzi przebranych za zespoły szczepień, którzy szczepili dzieci w szkołach substancjami sterylizującymi, zmusiły oficjeli do zawieszenia wszystkich akcji związanych ze szczepieniami w dniu dzisiejszym i umieszczenia patroli policji przed szkołami w Mexico City. Tysiące rodziców napierało na wiele szkół na obszarze Mexico City we wtorek i zabrało swoje dzieci do domów. W dniu dzisiejszym przewiduje się że tysiące ludzi znowu zatrzyma dzieci w domu mimo, że Ministerstwo Zdrowia obiecuje, że szkoły będą chronione przez policję przed zespołami medycznymi nie posiadającymi autoryzacji do działania, lecz mimo zapewniania przez Meksykański Związek Medyczny o tym że zespoły te nie dysponują substancjami sterylizującymi.

Ministerstwo Zdrowia nadało godzinny program radiowy i telewizyjny w którym określiło te plotki jako „próbę wywołania zamieszek w Meksyku”. Upominano ludzi aby nie brali w tym udziału.

„Nie wiemy skąd pochodzą te plotki, ani kto je rozpowszechnia, ale jest to sprawa kryminalna i musimy to zatrzymać” powiedział Minister Zdrowia Jorge Jimenez Cantu na konferencji prasowej.

Ważne jest abyśmy pamiętali, że te szczepienia odbywają się przymusowo, przy asyście policji, wspomagającej zespoły dokonujące szczepień.

Rozmówcy poinformowali gazety i stacje telewizyjne o tym, że zespoły sterylizujące były chronione przez eskorty policyjne, w składzie tych zespołów byli mężczyźni i kobiety ubrani na biało „którzy wyglądali jak obcokrajowcy”.

Jedna ze stacji telewizyjnych otrzymała doniesienie, że w zespołach tych byli azjaci, którzy wykonywali szczepienia dzieciom przy użyciu długich igieł, wkłuwając się pod język lub w plecy.
Kolejny informator twierdził, że zespoły składały się z amerykańskich lekarzy i pielęgniarek.

Ministerstwo Zdrowia zakomunikowało, że w celu zatrzymania ataków na grupy dokonujące szczepień, wstrzymują akcję szczepień do czasu aż „sztorm przycichnie”. Ministerstwo poinformowało że akcje związane ze szczepieniami będą przeprowadzane regularnie w całym kraju
szczepienia dotyczą takich chorób jak: gruźlica, tężec, koklusz i polio (choroba heinemedina), oświadczył też że szczepionki nie są podawane w szkołach, lub bez zgody zainteresowanych.

Kolejny artykuł z 1974 roku:

Meksyk: 75% zaszczepionych dzieci było hospitalizowanych, dwoje zmarło

Las Vegas Daily Optic Piątek 13 grudnia 1974

W meksyku

Plotki o sterylizacji spowodowały zatrzymanie programu szczepień

Mexico City

Politycy oskarżają zagranicznych inwestorów, prawicowych imperialistów, lewicowymi terrorystami i siebie nawzajem za rozpętanie plotek na temat tego, że dzieci z ubogich rodzin są sterylizowane w szkołach.
Rząd wstrzymał program darmowych szczepień na tyfus, gościec stawowy a także heinemedina
na obszarze slumsów, w tym samym czasie organizując ogólnokrajową kampanię informacyjną mającą zdementować plotki.
Meksykańskie Stowarzyszenie Medyczne wydało oświadczenie w którym zaprzeczyło jakoby szczepienia miały wywoływać sterylizację.

Plotki rozpoczęły swój obieg od północnego stanu w Meksyku Nuevo Leon ponad miesiąc temu, następnie pojawiły się na południu w stanie Chiapas, po czym dotarły do Mexico City w tym tygodniu.

Rodzice z regionu slumsów zabarykadowali szkoły i zatrzymali dzieci w domach. Oficjalne liczby mówią o tym, że 35 – 40 % dzieci było nieobecne w szkołach w środę.

Rządowe media dementowały te informacje. W większości gazet na pierwszych stronach opublikowano artykuły mające na celu uspokojenie ludzi.

Oficjele twierdzili, że podejrzenia i ignorancja względem prewencyjnych akcji zdrowotnych są odpowiedzialne za rozprzestrzenienie się opinii że plotki są prawdziwe.

Niektórzy politycy i dziennikarze zasugerowali, że plotki te są powiązane z kampanią prezydencką z 1976 roku. Jeden z lewicowych polityków wspomniał, że podobne plotki były użyte w celu podważenie autorytetu ostatniego prezydenta Salvadora Alende w Chile.

Fidel Hererra Beltran, sekretarz wykonawczego komitetu Instytucjonalnej Rewolucyjnej Partii, powiedział, że to była kampania zorganizowana zdalnie – spoza granic kraju – mająca na celu wstrzymanie rozwoju Meksyku poprzez „dezorientację ludzi”.

Opozycyjna gazeta należąca do partii Akcji Narodowej wspominała o plotkach i dodała dalsze informacje: „ta rzadko spotykana szczepionka, do teraz nigdy nie była używana, tym bardziej w akcji szczepień, która miała objąć znaczną część republiki, zastrzyki ze szczepionką były podawane na trzy sposoby, w pępek, klatkę piersiową oraz kręgosłup.

Manuel Stephens Garcia – rzecznik prasowy niewielkiej Popularnej Partii Socjalistycznej oskarżał prawicowców, korporacje międzynarodowe oraz amerykańskie CIA.

Innymi słowy, nawet jeśli w całym Meksyku obecne były zespoły dokonujące sterylizacji, poprzez dokonywanie zastrzyków z substancji chemicznych jako część planu depopulacji, jakakolwiek osoba, która miała czelność powiedzieć o tym głośno była uznawana natychmiast jako „przeciwna nauce” lub za „ignoranta”.

Wydaje się, że niewiele się zmieniło na przestrzeni ostatnich 40 lat: te same taktyki są nadal używane, dzieci nadal są zabijane lub doznają szkód na zdrowiu przez toksyczne składniki używane w szczepionkach.

Pracownicy wywiadu operacyjnego CDC zostali przyłapani na prowadzeniu kampanii dezinformacyjnej.

Szczepionki pozwalają rządom przeprowadzać programy sterylizacji i depopulacji pod sztandarami troski o zdrowie publiczne. W chwili gdy ludzie zostaną zmuszeni do bezkrytycznego zaakceptowania szczepień rządowych, będą otrzymywać dowolne chemikalia dodawane do szczepionek, łącznie z substancjami prowadzącymi do całkowitej sterylizacji, a nawet śmierci.

Faktem jest, że występowanie powikłań po szczepionkach jest całkowicie ignorowane, co również oznacza, że jakakolwiek osoba poszkodowana lub uśmiercona jest natychmiast usuwana z pamięci narodu. Podobnie jak mafia przemysł związany ze szczepieniami ciężko pracuje, aby ukryć ciała/dowody i zachować monopol na głoszenie publicznie, że szczepionki są w 100 % bezpieczne.
W celu kontynuacji tej medycznej propagandy, CDC używa ludzi zajmujących się działalnością wywiadowczą takich jak pielęgniarka Hickox, która rozpowszechnia dezinformacyjne materiały przy użyciu mediów głównego nurtu, które z kolei chętnie wspomagają destruktywne działania przemysłu szczepień.

Portal Natural News ujawnił fałszywe informacje upubliczniane w trakcie epidemi eboli w 2014 roku: (źródło)

Pielęgniarka Kaci Hickox, o której ostatnio było głośno, odmówiła poddania się kwarantannie po tym jak wróciła z regionu Afryki gdzie odnotowano wiele przypadków zachorowań na Ebolę, okazuje się, że Kaci była szkolona jako „oficer wywiadu” – odbyła dwuletni kurs dla oficerów wywiadu organizowany przez CDC w 2012 roku. Jest to ta sama pielęgniarka, której profil na portalu LinkedIn został ostatnio usunięty w celu zatuszowania jej powiązań z CDC .

Oficjalna ranga nadana Kaci Hickox przez Sekcję Wywiadu CDC brzmiała „Oficer Wywiadu Epidemiologicznego”. W 2012 roku Kaci ukończyła szkolenie w ramach programu EIS. (załączony dokument CDC w PDF – na stronie 138-139 odnajdziecie jej nazwisko i zdjęcie).

W tym samym roku kurs ten ukończyło 81 podobnych oficerów wywiadu, ich nazwiska i zdjęcia są zamieszczone w oficjalnym dokumencie.

Wnioski? Nie ufajcie przemysłowi szczepień

Jakie wnioski można z tego wyciągnąć? Szczepienia były i będą używane jako kamuflaż dla programów przymusowej depopulacji przy zastosowaniu sterylizacji i związków chemicznych używanych do eutanazji.

Jakakolwiek społeczność, która zostanie zindoktrynowana tak, aby zaufać przemysłowi produkującymi szczepionki – przemysłowi związanemu z nieustającą działalnością przestępczą powiązaną z całkowitym lekceważeniem wartości ludzkiego życia – jest przygotowana na to aby znaleźć się na celowniku i zostać poddana depopulacji. (Przeczytajcie artykuł: W Nigerii wystosowano nakazy aresztu dla kluczowych przedstawicieli firmy Pfizer po tym jak udowodniono im przeprowadzanie badań leków na dzieciach.)

Po co kłopotać się gromadzeniem ludzi w obozach koncentracyjnych w celu dokonania masowej zagłady jeśli ten sam efekt można osiągnąć – bez oporów ze strony ludności – jeśli na ampułce z trucizną napiszemy „szczepionka”?

autor: Mike Adams, publicysta NaturalNews

Tłumaczenie: Ryszard Kaczmarek, Dallas USA

 

Źródło: NWO Report


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Niedziela, 11 czerwiec 2017 11:29