Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Firmy farmaceutyczne nadal realizują ludobójstwo
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Sobota, 21 wrzesień 2013 14:05 Autor: admin

Firmy farmaceutyczne nadal realizują ludobójstwo

Firmy farmaceutyczne nadal realizują ludobójstwo foto: Wikimedia Commons
Króki film dokumentalny, który zrealizowałem na przełomie września i października 2009 roku przedstawia dowody na próbę realizacji największego ludobójstwa w historii ludzkości przez tzw. „rząd światowy” – za pomocą masowych szczepień. Nistety, zxagrożenie jest dzisiaj bardziej aktualne niż kiedykolwiek. Polski (?) Sejm niedawno zatwierdził ustawę zezwalającą na wprowadzanie przymusowych masowych szczepień. A przecież w 2009 roku, tzw. „pandemia świńskiej grypy” była ewidentnym oszustwem, które miało na celu zaszczepienie większości ludności globu bronią biologiczną. Gdy to nie wyszło, teraz, wprowadza się odpowiednie „prawa”, które zapewnią, że przy najbliższej okazji ludobójstwo szczepionkowe się powiedzie.  Inne prawa mają z kolei na celu zablokowanie kompromitujących informacji, które mogą wypłynąć przez niekontrolowane media alternatywne, jak ten blog. Dlatego nie możemy dłużej zwlekać z niepublikowaniem konkretów i informacji o tym jaka grupa stoją za tymi zbrodniami – że są to syjoniści.

Coraz więcej ludzi budzi się z koszmaru wywołanego przez media masowego rażenia, forsujące jako konieczność broń biologiczną w postaci szczepień. Media, które są całkowicie w rękach syjonistów, stosują się tu w 100% do scenariusza z Protokołów Mędrców Syjonu, gdzie w protokole X właśnie zaleca się trucie i mordowanie gojów za pomocą szczepień.

§ 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie
Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, szczepieniem chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełnie i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona. (http://www.zbawienie.com/pms.htm)

PMS-szczepienia
Link do całego skanu: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/protokoly-medrcow-syjonu/

Oczywiście, w tych, którzy o tym wspominają, syjonistyczna agentura od razu uderzy młotem „antysemityzmu”. Nie można tego jednak tolerować. Wszyscy biorący udział w tym spisku przeciwko ludzkości są winni zbrodni ludobójstwa. Także ci, którzy zajmują się dezinformacją i ukrywaniem prawdy o pochodzeniu zbrodniarzy.

Szczepionki, trucie żywnością i skażoną wodą, opryski chemiczne, ludobójstwo za pomocą tzw. „medycyny”, aborcje, itd., pochłonęły więcej ofiar niż wszystkie zbrodnie ludobójstwa i wojny światowe łącznie. Należało by zgromadzić wszystkie dostępne dowody, by rozpocząć edukację społeczeństwa, co w następstwie spowodowało by powołanie trybunałów i postawienie przed nimi wszystkich winnych. Jeśli tego nie zrobimy, to syjoniści nadal będą realizować swoją chorą politykę czystek rasowych i destrukcji cywilizacji.

Dzisiaj chciałem przypomnieć o jednym z najbardziej wstrząsających i otwierających oczy dowodów na realizowane ludobójstwo, w którym uczestniczą wielkie korporacje, organizacje międzynarodowe i rządy. Chodzi o nieudany zamach na ludzkość przez firmę Baxter, we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia i rządami większości krajów świata. W zamachu brały też udział inne firmy, jednak nie zostały złapane na gorącym uczynku w tak ewidentny sposób, jak Baxter. Tu wspomnę tylko o największej firmie farmaceutycznej na świecie Novartis (Baxter jest drugą co do wielkości), która testowała swoje zabójcze „szczepionki” na polskich bezdomnych, w wyniku czego śmierć poniosło ponad 20 osób. O sprawie zaczęto mówić nawet w mediach, lecz ją szybko zatuszowano.

Jednak to co zrobiono w Baxterze, o mało co nie doprowadziło do upadku całego syjonistycznego systemu mafijnego NWO. Uratowało go tylko wsparcie skorumpowanych rządów i organizacji międzynarodowych oraz bandyckie media. Przytoczę tu skrót zarzutów, które opracowała dziennikarka Jane Burgermeister. Dotyczą one głównie USA, choć zamach miał na celu wymordowanie milionów ludzi szczepionkami na całym świecie.
Jane Burgermeister ma podwójne obywatelstwo – austriackie i irlandzkie. Pisała dla m.in. Nature, the British Medical Journal i American Prospect. Po ujawnieniu planowanej zbrodni ludobójstwa straciła wszystkie kontrakty. Jako ostatnią wykonywała pracę korespondentki Renewable Energy World. Tematami jej artykułów były zmiany klimatyczne, biotechnologia i ekologia.

Od 2009 roku, gdy dzięki niej świat się dowiedział o realizowanej największej zbrodni w historii ludzkości, Jane była wielokrotnie atakowana za pomocą austriackiego systemu represji sądowych, próbowano ją umieścić w zakładzie psychiatrycznym, a od niedawna po przeprowadzce do Berlina, została prawdopodobnie zmuszona do ukrycia się. Wcześniej, jeszcze w 2010 roku w szpitalu zamordowano jej ojca, dzięi któremu mogła jakoś funkcjonować. Od tamtej pory była pod nieustannym atakiem, zwrówno przez skorumpowane sądy, jak i agenturalne media.

Atak jest prawdopodobnie związany z tym, że Jane nie ustąpiła po umorzeniu śledztwa przeciwko Baxterowi we wrześniu 2009 roku. Jest w posiadaniu dowodów na wielką konspirację oraz na zrealizowany plan zatrucia szczepionek skwalenem, co samo w sobie jest ludobójstwem. Po szczepieniach w 2009 roku wiele osób doznało uszkodzeń neurologicznych, były także zgony. Dowodem zbrodni jest także stanowisko polskiego rządu, który na czele z ówczesną Minister Zdrowia Ewą Kopacz, uznał, że szczepionki jako nie przetestowane, nie nadają się do aplikowania ludności. We Francji założono nawet sprawę o masowe zatrucie szczepionką ówczesnej minister zdrowia Roselyne Bachelot, która przed sądem nie potrafiła się obronić. Bachelot musiała natychmiast przerwać akcję szczepień.

W międzyczasie dzięki wyciekom Wikileaks wyszło, że Baxter jest na liście głównych rządowych ośrodków USA poza granicami Stanów. Jest to więc nie raczej kompania farmaceutyczna, a ośrodek dywersyjny pod kontrolą służb amerykańskich, którego celem jest produkcja broni biologicznej. Podobie jak w Austrii, także w Meksyku, zaledwie 10 dni po wspomnianym zatruciu 72 kg materiału szczepionkowego,, to właśnie Baxter mógł wypuścić zmutowany wirus świńskiej grypy.  (http://birdflu666.wordpress.com/2011/02/12/why-i-will-try-to-reopen-the-baxter-case-and-take-more-legal-action-in-austria/#more-4349).

Jestem w posiadaniu nigdy nie publikowanego nagrania z Jane, w których podaje nazwiska ludzi odpowiedzialnych za nękanie jej – są to tzw. „wielkie autorytety” z masońskimi powiązaniami. Nagranie zostanie niedługo opublikowane, gdyż nie wiadomo co się dzieje z Jane. Ostatnie maile, które od niej otrzymałem w listopadzie ub. roku były bardzo dziwne, wskazywały na to, że jest albo pod atakiem psychotronicznym, bądź też, że jej skrzynka została przejęta przez satanistów. Po długiej przerwie Jane 16 czerwca b.r. znów opublikowała artykuł na swoim blogu birdflu666.wordpress.com. Od tej pory nie pojawił się jednak żaden nowy wpis.

Proszę zwrócić uwagę na to, że zarzuty Jane Burgermiester pochodzą z kwietnia 2009 roku. Wszystko co tam jest napisane okazało się prawdą. To, że umorzono sprawę, nie znaczy, że zarzuty są nieprawdziwe – dowodów nikt nie obalił, bo jest to niemożliwe. „Pandemia” i masowe szczepienia spaliły na panewce, w dużej mierze dzięki nagłośnieniu zbrodni przez Jane Burgermeister. To nie znaczy jednak, że ludobójcy zaprzestali planów depopulacji. Musimy sobie zdać sprawę z tego, że zbrodniarze są wciąż na wolności i nadal realizują swoje chore plany eksterminacji więszości ludności globu. Nie mamy innego wyjścia jak walczyć o swoje życie, a tych ludzi surowo ukarać.

=========================================

Treść zarzutów Burgermeister w skrócie

W momencie gdy do użycia ma wejść szczepionka na świńską grypę firmy Baxter, dziennikarka śledcza Jane Burgermeister ostrzega, że popełniane jest właśnie największe przestępstwo w historii świata. Na ręce FBI złożyła oskarżenie kryminalne wobec WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), ONZ oraz kilku najwyższych rangą urzędników państowowych i przedstawicieli biznesu. Oskarżenie dotyczy bioterroryzmu i próby dokonania ludobójstwa.

Wcześniej w kwietniu 2009 roku założyła w Austrii sprawy kryminalne firmom farmaceutycznym Baxter oraz Avir Green Hills Biotechnology dotyczące produkcji celowo skażonych szczepionek w celu uzyskania profitu w przypadku sztucznie wywołanej stworzonej w ten sposób pandemii.

Oto w skrócie zarzuty złożone do FBI.

Burgermeister przekazuje dowody na akty bioterroryzmu, które są niezgodne z prawem USA, dokonane przez grupę działającą w USA pod dyrekcją międzynarodowych bankierów, którzy także kontrolują tzw. Rezerwę Federalną (FED), jak też WHO (Światową Organizację Zdrowia) ONZ i NATO. Celem tego bioterroryzmu w świetle oskarżeń Burgermeister, jest wywołanie ludobójstwa ludności USA poprzez użycie wirusa stworzonego za pomocą inżynierii genetycznej w celu wywołania śmiertelnej choroby.
Grupa ta przejęła także wysokie pozycje rządowe w USA. Wśród oskarżonych znajdują się: Barack Obama – Prezydent USA, David Nabarro – Koordynator ONZ w.s. grypy, Margaret Chan – Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia, Kathleen Sibelius – Sekretarz Departamentu Zdrowia, Janet Napolitano – Zekretarz Homeland Security (Bezpieczeństwa Państwowego), David de Rotschild – bankier, David Rockefeller – bankier, George Soros – bankier, Werner Faymann – Kanclerz Austrii oraz Alois Stoger – Minister Zdrowia Austrii.

Grupa ta jest częścią międzynarodowego syndykatu kryminalnego, który opracował, wyprodukował, zgromadził i użył broń biologiczną w celu eliminacji ludności USA i innych krajów w celach zysku finansowego i korzyści politycznych.
W ostatniej fazie oskarżeni spiskowali realizując program użycia broni biologicznej za pomocą firm Baxter i Novartis, które wyprodukowały i rozprzestrzeniły śmiertelne zarazki, szczególnie wirusa “ptasiej grypy” i “świńskiej grypy” aby mieć pretekst do wprowadzenia przymusowych masowych szczepień, a w ten sposób mogłyby wprowadzić do organizmów szczepionych osób toksyczny czynnik biologiczny, który mógłby spowodować śmierć lub obrażenia ludności USA. Taka działalność jest bezpośrednim pogwałceniem porozumienia w.s. Broni Biologicznej i działalności antyterrorystycznej (Biological Weapons Anti-terrorism Act.)

Burgermeister załącza dowody na to, że Baxter AG, austriacki oddział firmy Baxter International, celowo wysłał 72 kilogramów żywego wirusa “ptasiej grypy. Wirus ten dostarczono przez WHO na początku 2009 roku do 16 laboratoriów w czterech krajach. Ma być to dowodem, że kompanie farmaceutyczne jak i międzynarodowe agencje rządowe, aktywnie uczestniczą w przygotowaniu, produkcji i dystrybucji toksycznych czynników, które są sklasyfikowane jako najgroźniejsza broń biologiczna w celu wywołania pandemii i ludobójstwa.

W zarzutach, które Burgermeister złożyła w kwietniu 2009 r. znalazła się informacja, że laboratorium firmy Baxter w Austrii, które powinno być jednym z najbardziej bezpiecznych na świecie (najwyższy 3 stopień bezpieczeństwa), nie zastosowało się do obowiązujących norm i pozwolono w nim wbrew wszelkim regulacjom na zmieszanie 72 kilogramów substancji zakwalifikowanej jako broń biologiczna z wirusem zwykłej ludzkiej grypy. Następnie tę toksyczną mieszankę wysłano z ośrodków w Orth w Donau.
W lutym 2009 r. pracownik firmy BioTest w Czechach wypróbował tę szczepionkę na zwierzętach laboratoryjnych (fretkach) i te zwierzęta zdechły. Po tym incydencie nie wszczęto żadnego śledztwa, zarówno ze strony WHO, Unii Europejskiej jak i austriackich służb zdrowia. Nie sprawdzono nic – składu wirusa i jego sekwencji genetycznych. Podczas konferencji w austriackim parlamencie 20 maja Minister Zdrowia Alois Stoger ujawnił, że wypadek ten został szybko zbadany przez zwykłego weterynarza, a nie przez odpowiednie służby.

Burgermeister uważa, że uwolnienie wirusa było krokiem do wywołania pandemii i przez to umożliwiło WHO wprowadzenie 6 poziomu zagrożenia. Dziennikarka następnie cytuje wszelkie dekrety i prawa, które umożliwiają przejęcie w sytuacji takiej pandemii kontroli nad USA przez ONZ i WHO. Dodatkowo istnieją przepisy w świetle których szczepienia mają być obowiązkowe z uwagi na ogłoszenie pandemii.
Twierdzi, że cały biznes “świńskiej grypy” jest oparty na wielkim kłamstwie opartym na założeniu, że jest jakiś naturalny wirus, który nam zagraża. Dostarcza dowodów na to, że zarówno wirusy “ptasiej” jak i “świńskiej” grypy, były stworzone w laboratoriach finansowanych przez WHO i różne agencje rządowe. Wirus “świńskiej” grypy w szczególności jest hybrydą prawdziwej świńskiej grypy oraz ludzkiej i ptasiej – coś co może być stworzone tylko w sztuczny sposób.

Deklaracja pandemii “świńskiej grypy” przez WHO pomija podstawowe warunki. Po pierwsze WHO sama pomogła w wyprodukowaniu i rozprzestrzenieniu wirusa, zatem jest współodpowiedzialna za tę “pandemię”. Po drugie, objawy tej grypy jak i zwykłej grypy ludzkiej czy też przeziębienia są nierozróżnialne. “Świńska grypa” nie jest bardziej groźna od zwykłej. Ilość incydentów jest bardzo niekonkretna i dotąd nie wiadomo ile naprawdę było przypadków “świńskiej grypy”. Nie będzie pandemii do momentu ogłoszenia masowych szczepień, które de facto spowodują, że grypa będzie naprawdę groźna – toksyczność szczepionek spowoduje masowe zgony. Wszystko to ma się odbyć pod pozorem ochrony zdrowia populacji.
Jako przykład Burgermeister podaje śmierć 21 bezdomnych w Polsce w lecie 2008 roku, na których testowano szczepionki.

Wg. dziennikarki te same firmy farmaceutyczne i międzynarodowe agencje rządowe, które wyprodukowały i rozprzestrzeniły toksyczny materiał mogący spowodować pandemię są na pozycji by otrzymać intratne kontrakty rządowe na kupno szczepionki. Kontrolowane media pomagają w tym publikując fałszywe informacje aby ludzie przyjmowali bez oporu niebezpieczną szczepionkę.

Amerykanie ucierpią w sposób nieodwracalny jeśli uda się zmusić ich siłą do przyjęcia tej niesprawdzonej szczepionki. Może to nastapić gdyż wcześniej wprowadzono przepisy umożliwiające rząd do zastosowania przymusu (Model State Emergency Health Powers Act, National Emergency Act, National Security Presidential Directive/NSPD 51, Homeland Security Presidential Directive/HSPD-20, and the International Partnership on Avian and Pandemic Influenza).

Osoby i instytucje, które występują w pozwie Jane Burgermeister, już od 2008 roku wprowadziły lub też przyspieszyły wprowadzenie praw i przepisów, które umożliwią pozbawienie obywatelstwa USA, zabezpieczajacego konstytucyjnie możliwość odmowy szczepienia. Odmowa szczepienia przeciwko groźnemu wirusowi może być też uznana za przestępstwo, za które mogą być wymierzone ciężkie kary więzienia czy też obozy kwarantanny prowadzone przez agencję rządową FEMA, przy czym obywatele i ich rodziny nie będą nawet mogli żądać odszkodowania za ubytek zdrowia czy śmierć. Jest to oczywiście w sprzeczności z obowiązującym prawem oraz Konstytucją USA i Kartą Praw Stanów Zjednoczonych (Bill of Rights). Przygotowując takie przepisy oskarżeni przygotowali podstawy do egzekucji ludobójstwa.

Używając “świńskiej grypy” jako pretekst, poprzez przymusowe szczepienia oskarżeni zaplanowali zbrodnię masową ludności USA na wielką skalę. Przygotowali szeroką sieć obozów koncentracyjnych dozorowanych przez agencję FEMA z gotowymi grobami masowego pochówku. Przygotowane jest też przejęcie władzy w USA przez międzynarodowy syndykat kryminalny, który wykorzystuje ONZ i WHO w swojej zorganizowanej działalności przestępczej, która jest pogwałceniem prawa i stanowi zdradę państwową.

W następnej kolejności dziennikarka oskarża kompleks kompanii farmaceutycznych, który składa się z firm Baxter, Novartis i Sanofi Aventis, które za granicą opracowują m.in. program produkcji broni biologicznej, a działalność ta jest finansowana przez w.w. syndykat kryminalny. Celem jest ludobójstwo, które ma zmniejszyć populację globu o 5 miliardów w ciągu najbliższych 10 lat. W planie jest też działalność terrorystyczna, której celem jest zmuszenie ludności do rezygnacji z ich praw oraz internowanie w obozach kwarantacyjnych dozorowanych przez FEMA. Posiadłości i majątek zabitych ludzi zostaną przejęte przez ten syndykat.

Poprzez eliminację populacji Płn. Ameryki międzynarodowa “elita” będzie miała dostęp do surowców naturalnych takich jak woda i pola naftowe. Poprzez przyłączenie USA w skład tzw. Unii Północnoamerykańskiej (North American Union) nastąpi unicestwienie tego kraju i jego konstytucji – w ten sposób syndykat będzie miał totalną kontrole nad Ameryką Północną.

Kompletne dossier jest 69 stronicowym dokumentem zawierającym dowody, które dziennikarka zamieściła na poparcie swoich oskarżeń. Oto niektóre z nich:

 • Dowody na to, że szczepionki są de facto bronią biologiczną – zgodnie z ich klasyfikacją przez agencje rządowe.
 • Dowody naukowe, że wirus “świńskiej grypy” został stworzony sztucznie na podstawie oryginalnego wirusa grypy z 1918 roku. Poparte są publikacjami specjalistów w tym raportem Dr Jeffrey’a Taubenbergera w “Science Magazine”.
 • Sekwencja genomu wirusa “świńskiej grypy”
 • Dowód na celowe skażenie “świńską grypą” w Meksyku.
 • Dowód na udział prezydenta USA Obamy w rozprzestrzenieniu się “świńskiej grypy” podczas jego wizyty w Meksyku, podczas której zmarło kilku oficjeli. Jednym z wniosków jest to, że prezydent nie został przebadany gdyż wcześniej był zaszczepiony odpowiednią szczepionką.
 • Dowody na to, że firma Baxter wspólnie z WHO wyprodukowały i rozprzestrzeniły wirusa w Austrii. Zacytowana jest wypowiedź przedstawiciela Baxtera, w której przyznał on, że przypadkowo dostarczony do Czech wirus H5N1 był wysłany z centrali WHO. Jest to obecnie przedmiotem osobnego dochodzenia w Austrii.
 • Dowód na to, że Baxter jest jednym z elementów tajnego programu produkcji broni biologicznej.
 • Dowód na to, że Baxter rozmyślnie toksycznie zanieczyścił szczepionkę.
 • Dowód na to, że firma Novartis używa szczepionek jako broni biologicznej.
 • Dowód na udział WHO w programie produkcji broni biologicznej.
 • Dowód na manipulację danymi przez WHO w celu podniesienia poziomu zagrożenia pandemią do 6. To z kolei ma doprowadzić do przejęcia kontroli nad Stanami Zjednoczonymi.
 • Dowód na to, że FDA (Food and Drug Administration) bierze udział w ukrywaniu programu produkcji broni biologicznej.
 • Dowód na udział kanadyjskiego Państwowego Laboratorium Mikrobiologicznego w programie produkcji broni biologicznej.
 • Dowód na udział naukowców z brytyjskiego NIBSC i CDC w opracowaniu wirusa “świńskiej grypy”.
 • Dowód na to, że epidemię “Hiszpanki” w roku 1918 spowodowało de facto powszechne użycie aspiryny, które to poprzez obniżenie temperatury pozwoliło na rozwój wirusa, który został dostarczony do organizmów ofiar właśnie poprzez szczepienia. Podobnie jak aspiryna działają obecnie Tamiflu i Relenza, przez co można się również spodziewać zwiększonej zachorowalności.
 • Dowody na manipulację prawem i przepisami, które zezwalają na bezkarne ludobójstwo.
 • Dowody na istnienie międzynarodowego syndykatu kryminalnego, w tym tzw. “Illuminati” i “Bilderberg”.
 • Dowody na udział Illuminati i Bilderberg w produkcji i dystrybucji wirusa “świńskiej grypy”.
 • Dowód na to, że sprawa “uzbrojonego wirusa grypy” była omawiana podczas zebrania Bilderbergu w Atenach 14-17 maja 2009 roku, jako część planu ludobójstwa. Według jednego z uczestników, Kevina Trudeau ( zob. >artykuł ), uczestnicy Bilderbergu są genetycznie “lepsi” od reszty ludzkości.
 • Udział mediów, które trzymają Amerykanów w całkowitej niewiedzy.Źródło artykułu: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 21 wrzesień 2013 20:17
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Firmy farmaceutyczne nadal realizują ludobójstwo