Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Tkanka mózgowa autystyków przesiąknięta aluminium
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Piątek, 29 grudzień 2017 10:09 Autor: Andreas

Tkanka mózgowa autystyków przesiąknięta aluminium

Tkanka mózgowa autystyków przesiąknięta aluminium Andres Rueda/Flickr/Public Domaine

Aluminium w szczepionkach od dawna podejrzewano iż jest jedną z możliwych przyczyn autyzmu. Nowe badania [new research] przeprowadzone na Keele University and Kings College Hospital w Brytanii teraz potwierdzają to podejrzenie. Badacze znaleźli znaczne ilości aluminium w mózgach zmarłych osób u których zdiagnozowano autyzm.

Zaburzenia ze spektrum autyzmu odnoszą się do stanów neurorozwojowych, które mogą być  łagodne do ciężkich. Pamiętajmy, że według danych CDC, u 1 na 68 dzieci zdiagnozowano autyzm. Mówią one, że chłopcy są 4.5 razy bardziej podatni na autyzm niż dziewczynki.

Dowody są  jasne: osoby dotknięte autyzmem mają wysokie stężenie aluminium w mózgu

W badaniach do tej pory związku między autyzmem i aluminium w szczepionkach naukowcy głównie badali włosy, mocz i krew na poziomy aluminium. To badanie sprawdza tkankę mózgową zmarłych osób zdiagnozowanych na autyzm.

Badania te przeprowadzono na 5 osobach w wieku 15-50 lat. Ilości aluminium okazały się być niezwykle duże w porównaniu z osobami nie dotkniętymi autyzmem. Nienormalne ilości aluminium znaleziono w komórkach układu naczyniowego, opon mózgowo-rdzeniowych oraz biało-szarych wszystkich badanych osób.

Wyniki tych badań opublikowano w  Journal of Trace Elements in Medicine and Biology.

Niemowlęta którym wstrzyknięto 500 x więcej aluminium CDC uważa za „bezpieczne”

Profesjonaliści od zdrowia i rodzice od wielu lat walczą z dodawaniem aluminium jako adiuwantem (mechanizm dostawy) w szczepionkach. Tzw. „bezpieczna dawka” aluminium dla dorosłych jest 25 mcg, a tylko 10 mcg dla niemowląt.

Ale szacuje się, że dzieci które otrzymały rekomendowane szczepionki w USA dostają prawie 5.000 mcg w pierwszych 2 latach życia [close to 5,000 mcg within the first couple years of life]. Jest to prawie 500 x więcej niż bezpieczna dawka aluminium dla niemowlęcia.

W 2013, naukowcy z University of British Columbia opublikowali wyniki pokazujące bezpośredni związek między autyzmem i szczepionkami pediatrycznymi zawierającymi ten adiuwant. Toksyczność tych szczepionek wywołuje poważne reakcje autoimmunologiczne i zapalne u wielu zaszczepionych dzieci.

Obudźmy się: musimy żądać usunięcia aluminium ze szczepionek

Tylko szczepionka przeciwko zapaleniu wątroby podana w pierwszym dniu życia naraża niemowlęta na około 250 mcg aluminium. A to jest tylko początek pozornie niekończącego się harmonogramu szczepień przez który dzieci muszą przejść w pierwszych latach życia.

CDC dobrze wie, że aluminium jest toksyczne dla organizmu człowieka, a jeszcze zaleca wiele szczepionek dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Czas żeby rozpoznać najbardziej oczywiste fakty; ta praktyka jest brutalna i nieludzka, i społeczność lekarska/ naukowa powinna razem pracować żeby znaleźć bezpieczniejsze rozwiązanie.

https://www.naturalhealth365.com/aluminum-autism-2396.html

Przypomnijcie sobie kalumnie o dr Andrew Wakefieldzie jak ta:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrew_Wakefield

i co mówią NASI SPECE.

więcej tutaj https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/szkodliwe-szczepionki/

I za co prześladowani są dr Jaśkiewicz i dr Czerniak? Zobacz na youtube.

Tłum./opracowanie: Ola Gordon

https://www.naturalhealth365.com/Źródło: Wolna Polska – Wiadomości


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 02 styczeń 2018 09:09
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Tkanka mózgowa autystyków przesiąknięta aluminium