Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Odszkodowania za NOP-y w USA i grypa
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Środa, 21 luty 2018 08:13 Autor: Andreas

Odszkodowania za NOP-y w USA i grypa

Odszkodowania za NOP-y w USA i grypa Daniel Paquet/Flickr/CC BY 2.0

Rząd amerykański wypłacił już ok. 4 miliardy dolarów odszkodowań za okaleczenia i zabójstwa szczepienne. Oczywiście jest to tylko kropla w morzu, bo jedynie niewielki procent okaleczonych szczepionkami osób zgłasza się o odszkodowania do specjalnego sądu i niewiele osób jest dostatecznie zamożnych oraz wykształconych, by wynająć drogich prawników i skutecznie przedstawiać dowody okaleczeń poszczepiennych. Gdyby uczciwie rozpatrzono wszystkie uzasadnione pozwy, to liczby odszkodowań byłyby niewyobrażalne i wynosiłyby setki miliardów dolarów. Warto zwrócić uwagę, że najwięcej rekompensat wypłacono za szczepienia grypowe oraz DTP.

Oczywiście, rząd wypłaca odszkodowania z pieniędzy podatników, a sprawcy tych medycznych zbrodni – kartele farmaceutyczne – nie ponoszą za nie żadnych kar i kosztów. Czyli obywatele płacą dwukrotnie – raz własnym zdrowiem lub życiem przyjmując szczepienia, a dwa – pokrywając prawne koszty przestępstw firm farmaceutycznych i urzędników wymuszających szczepienia.

Zadziwiające, że obecna rzekoma epidemia grypy i raportowane w mediach dziesiątki/setki zgonów na grypę dotyczą tylko USA, a w Europie jest mało takich zachorowań i zgonów. Przy czym media milczą o tym, że większość chorych lub zmarłych to są/były osoby zaszczepione. Wyjaśnienie tego zjawiska wydaje się prozaiczne – otóż w USA establishment medyczny i media agresywnie propagują szczepienia grypowe, a w Europie mało ludzi się szczepi, więc odszczepienne wirusy nie są rozprzestrzeniane. Wielką tragedią jest to, że w USA głównie ubogie i naiwne matki są przymuszane do szczepień swych dzieci, także niemowląt i płodów, czego żniwem jest duża ich śmiertelność. Wykształcone i zamożne matki rzadko szczepią. Nie szczepią się też politycy. Ostatnio wyznał to prezydent Trump, a wcześniej prezydent Bush, który powiedział „W naszej rodzinie nie szczepmy” („in our family we don’t do vaccines”).

Autorstwo: Prof. Maria Dorota Majewska (VAERS)
Na podstawie: hrsa.gov
Źródło: Vaccgenocide.wordpress.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 22 luty 2018 10:06
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Odszkodowania za NOP-y w USA i grypa