Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Czwartek, 22 luty 2018 08:10 Autor: Andreas

Ministerstwo nie posiada wyników badań szczepionek

Kadr z filmu Star Trek Kadr z filmu Star Trek mem interentowy

„Oczywiście szczepionki są kontrolowane. Jeżeli dany produkt jest zarejestrowany w Europejskiej Agencji, to on jest dopuszczony do obrotu. My nie mamy możliwości badań każdej molekuły. To jest niemożliwe. Na pewno skład jest badany” – powiedział prof. Łukasz Szumowski.

Pan Szumowski jest nowym ministrem zdrowia i jest przekonany, że skład szczepionek jest bezpieczny, choć nie ma bladego pojęcia o składzie szczepionek ani on, ani nikt w jego resorcie.

Lena Hupper z Fundacji QLT wysłała pismo do Ministerstwa Zdrowia w celu wskazania źródeł, co do bezpiecznego składu szczepionek sprzedawanych na terenie Polski. Odpowiedź jest druzgocąca…

 

 

Z powyższego pisma wynika, że Ministerstwo Zdrowia nie ma badań na temat składu szczepionek z Europejskiej Agencji Leków (EMEA) ani z Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych (URPL). Nie posiada również badań jakościowych składu szczepionek, wykonanych przez niezależnych wytwórców laboratoriów państwowych.

Ministerstwo Zdrowia nie wie, czy skład szczepionek jest bezpieczny, ponieważ nie posiada żadnych dokumentów w tej sprawie. Na jakiej podstawie minister zdrowia, prof. Łukasz Szumowski twierdzi, że szczepionki są kontrolowane a skład szczepionek jest zbadany, skoro przez ostatnie 10 lat Ministerstwo Zdrowia nie wykonało ani jednego badania w sprawie składu szczepionek? Czy nie stać nas na zrobienie badań chociaż jednej szczepionki?

Na koniec zacytujmy wypowiedź ministra, po której natychmiast powinien stracić i pracę i prawo do wykonywania zawodu lekarza: „Powikłania poszczepienne zdarzają się niezmiernie rzadko i znacznie częściej zdarzają się powikłania przy stosowaniu ziół i suplementów diety, o których nie mówimy, a które są przyczyną poważnych powikłań wśród ludzi…”. Według ministra i lekarza – należy masowo szczepić, bo szczepionki są super zdrowe i wywołują o wiele rzadsze powikłania niż niezwykle groźne w skutkach ubocznych zioła i witaminy.

Jedyny plus dla ministra, to publiczne potwierdzenie tezy głoszonej przez Jerzego Ziębę: „Co do produkowania szczepionek z komórek dzieci, które zostały poddane aborcji i z ich fibroblastów, te szczepionki, jeżeli takie są w Polsce, są dopuszczalne do obrotu w całej Europie…”

 

 

Za: MartaBrzoza.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Czwartek, 22 luty 2018 10:05